24 máj 15, 14:28:53 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 409 410 [411] 412 413 ... 815
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Shippuuden - Anime (Tilos a spoiler!)  (Megtekintve 1554367 alkalommal)
0 Felhasználó és 14 vendég van a témában
datango
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 321


Firma


« Válasz #6150 Dátum: 10 júl 02, 13:07:18 »

igazából jó rész volt, a zene nagyon tetszik, gondolom majd az ost III ban lesz benne , amikor a végén naruto talizik minatoval és amikor megjelenik a csibakú tenszej akkor is jó zene ment, és szivdobbantó jelenet amikor nagató bevallja hogy rikkodú sennin holdjához képest ez a csibakú tenszei mérete , energiája semminek mondható. ugye eddig nagató mint isten gondolt magára, és mostmár látja a 9 farkú  erejéhez képest hogy ő gyenguszka Mosolyog

Naplózva

-=Suiton=-
"The Sharingan's true power... this Uchiha Madara's power!"
http://bf3stats.com/stats_pc/mgjani
"Sajnálom datango, nem küldhetsz üzeneteket és privát üzeneteket ezen a fórumon."  <--   c=3
yis
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 39


« Válasz #6151 Dátum: 10 júl 02, 13:33:42 »

Nekem a pein 1-2 mozgása a Kaledio Star első részét (kb csak azt láttam) juttatja eszembe, ahol a csaj pont így görkorcsolyázott.  Nevet
Naplózva
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #6152 Dátum: 10 júl 02, 13:37:39 »

Miért nem tudták olyan színvonlasan megcsinálni az egész részt mint a végén azt a 2-3 percet? A stílus ugyanaz volt mégsem volt elba**va . Komolyan a youtubon található flash animációk minösége vetekszik ezzel a résszel Nevet
Naplózva


Suigetsu
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1035



« Válasz #6153 Dátum: 10 júl 02, 13:55:34 »

Stancenak van igaza... mondjuk még nem láttam tőle semmit, de ezt a részt szerintem mindenki jobban megtudta volna csinálni, aki grafikus
Amúgy mostmár semmi értelme folytatni ezt, mert attól hogy még leírjátok minden oldalon ugyan azt nem lesz jobb -> ahogy ezt az adminisztrátor is megmondta
« Utoljára szerkesztve: 10 júl 02, 13:58:06 írta Suigetsu » Naplózva
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #6154 Dátum: 10 júl 02, 14:31:13 »

igazából jó rész volt, a zene nagyon tetszik, gondolom majd az ost III ban lesz benne , amikor a végén naruto talizik minatoval és amikor megjelenik a csibakú tenszej akkor is jó zene ment, és szivdobbantó jelenet amikor nagató bevallja hogy rikkodú sennin holdjához képest ez a csibakú tenszei mérete , energiája semminek mondható. ugye eddig nagató mint isten gondolt magára, és mostmár látja a 9 farkú  erejéhez képest hogy ő gyenguszka Mosolyog

Az a zene amit akkor adnak, amikor Naruto leakarja tépni a pecsétet, illetve Minato megakadályozza, az benne van az első OST-ben. Ez a zene ment akkor is, amikor Chiyo nagyi feléleszti Gaarát.ű

Cart: Szerintem mindenki érti, hogy mire gondolsz. De ez akkor is ronda volt. Nem szidok senkit. Akinek tetszett, annak egészségére. Én nem ezt szoktam meg. Azt mondod, hogy amíg nem pálcikaemberek rohangálnak, nem érdekel. Ezek után az is hamarosan meglesz ne aggódj Mosolyog
Naplózva
geri-kun
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 65


« Válasz #6155 Dátum: 10 júl 02, 15:08:53 »

Tudjátok az a fura,hogy végeredményben nekem tetszett.A rész nagyon zsíri miri volt tartalomra,és hogy minőségben nem ehhez vagyunk szokva az oké,de így elmondanám hogy az ilyen egyszerűbb rajzolásnak is megvannak a szépségei hangsúlyozom szerintem(Meg persze a haszna is $...xD)De hogy ne térjek el a tárgytól,a zene is jó volt,és lehet hogy pár szám ismétlés ,de hát Istenem,jó zene és jó helyen használták,sztem ezzel sincs komolyabb probléma.Viszont egy dolog ami nekem fura volt,többen is írták hogy a Tom&Jerry jutott eszükbe nekem nem,nekem a "looney tunes"-ból a préfifarkas:D Az a rész ahogy Peinre vagy később Narutora is ráesik a kődarab,komolyan én oda még egy üllőt vártam volna,vagy egy zongorát ez egy kicsit komolytalanná tette számomra és ez az egy negatívum az egész részben...Ettől eltekintve hogy ne legyen off várom a két hét múlva adásba kerülő részt...mert legalább 10 szer olvastam már én is és égek a vágytól hogy átéljem a katarzist Narutóval együtt..Nevet
UI:Hejj de rég kommentáltam.xD
Naplózva

Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #6156 Dátum: 10 júl 02, 15:09:28 »

Nekem az egész anime alatt olyan érzésem van mintha már nemis a japán igényeket szeretnék kiszolgálni, hanem amolyan amerikai stílusú mesét probálnának csinálni belőle. Gondolok itt a kyuubi gépágyúra ,Pein szupererejére ( ami mellesleg érdekes mert ilyen bazierős támadásokat kibír de a végén egy rasengan kicsinálja .) Meg a rajzolás egy-két helyen olyan mintha a cartoon network animátoria csinálták volna. Remélem csak tévedek de az az érzésem hogy a Naruto már olyan világszerte ismert nagy cím lett hogy elsősorban az amerikai dirr-durr csatt-bumm rajongoknak akarnak megfelelni és nem az anime fanoknak.

Nekem ez jött le , ne kövezzetek meg természetesen tévedhetek is.

Szerk: de most tényleg , http://www.youtube.com/watch?v=vdXFDsi1U6k&feature=related ez egy fanmade videó. Szerintem egy-két helyen mégis szebb mint az anime, pein sokkal szebben van lerajzolva és a háttér is kidolgozottabb.
« Utoljára szerkesztve: 10 júl 02, 15:17:28 írta Lew » Naplózva


six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #6157 Dátum: 10 júl 02, 15:28:06 »

Mondtam én, hogy baj, hogy az a zene van azon a helyen? Csak mondtam, hogyha kell valakinek, akkor az első OST-ben megtalálja. Szerettem eddig is azt a zenét, de ritka az olyan epic jelenet, amihez használni lehet. Ehhez most ismét nagyon illett, szóval még jobban szeretem azt a zenét. Összességében az anime részt még így is a legjobbak közé teszem a saját listámon, de nem a harcjelenetek miatt. Tényleg fura, hogy látszik a rajzok minőségkülönbsége két jelenet között is. Amikor Yamato fut és teljesen meg van ijedve, hogy már 8 farok előjött, illetve már a 9. és összetörik lelkileg, akkor az nagyon szépen meg lett csinálva, vagy Naruto belső világa. De a harc, ami a rész lényege ugyancsak az fanmade munkának tűnik. Azt hittem először, hogy az NKWT megviccelt és Az egy akatsukis élete egyik részét töltöttem le csak az eheti anime címével...
Naplózva
geri-kun
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 65


« Válasz #6158 Dátum: 10 júl 02, 15:37:10 »

Hohoho..nyugi én nem letámadni akartalak.Csak egyszerűen megállapítottam.Nem kell rögtön védekezni Mosolyog,amugy osztom a véleményed.
Lehet nem olvastam elégszer de a mangában is megjelent Yamato kezén a 9. pecsét Gondolkozik
bár ha valaki lesz olyan kedves és megmondja melyik manga részben volt mert esetleg tegnap olvasta és tudja fejből én is utána néznék Nyelvesít
Köszönöm.Mosolyog
Naplózva

Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #6159 Dátum: 10 júl 02, 15:53:53 »

azt nem tudom melyik részben,de a mangában csak halványan kezdett kirajzolódni akilences,ezt kicsit hiányoltam is.
Naplózva

HayateLen
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 100



« Válasz #6160 Dátum: 10 júl 02, 15:55:44 »

a 439. részben volt:
http://www.onemanga.com/Naruto/439/14-15/
Naplózva

Marci1996
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1274



« Válasz #6161 Dátum: 10 júl 02, 16:20:00 »

Szerk: de most tényleg , http://www.youtube.com/watch?v=vdXFDsi1U6k&feature=related ez egy fanmade videó. Szerintem egy-két helyen mégis szebb mint az anime, pein sokkal szebben van lerajzolva és a háttér is kidolgozottabb.
Ez nagyon jó.Végre ahol nem minden törmelék tégla alakú Nevet
Naplózva

Sensei:Miroku

Lányom:boci555

Csapattárs:Riel---chan és pintermate

Tanítvány:ATON14

Kletta szexrabszolgája(igen én is xD)

NHFK tag
Flash
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 212

Don't mess...with the Uchiha


« Válasz #6162 Dátum: 10 júl 02, 16:38:11 »

Most sztem mindenki megfog lepődni de nekem tetszett ez a rész, elismerem egy pár helyen már vicces volt a fejszerkezete Peinnek meg volt pár wtf rajz de attól eltekintve sztem egész jó volt bírom az ilyen csatákat amikor nincs duma és ittnemnagyon volt ikszdé A zenéket is jól betették a Minatos rész is jó volt meg jó volt a végén az a full elkeseredett harc és állapot. Nekem összességében tetszett, a 143. rész óta ez tetszett igazán.
Naplózva

kakairuRULEZ
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1012

lasse


« Válasz #6163 Dátum: 10 júl 02, 17:04:45 »

A szögbeverős rész epic!  >.<# Nem tudok erre mást mondani! Kérem kapcsolja ki!

És te miért raktad ki Pein Picasso-féle pofáját avatarnak? xD
Bazz, megnéztem még egyszer a részt és vissza is olvastam a tegnapi kommenteket, mivel nem voltam itthon. Meglepődtem, hogy mindenkinek a Tom és Jerry-s jelenetek jutottak az eszébe. Most kritizálunk és nosztalgiázunk egyszerre? xD El sem tudjátok képzelni, hogy annyit röhögtem az idétlen csatajeleneteken, hogy tuti, sose fogom kiverni ezt a hülyeséget a fejemből xD
Annál a jelenetnél, amikor sötétül az ég, villámlik, majd egy rókacsepp pottyan le a földre... majdnem hanyatt vágtam magam! xD Meg, amikor Pein futni készült, a lábai kerékké alakultak, mint a Prérifarkasnak, amikor a Gyalogkakukkot veszi üldözőbe! xD
Naplózva
Kirifuda
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 97


Kaufman


« Válasz #6164 Dátum: 10 júl 02, 17:35:26 »

Ami még feltűnt nekem hogy mostanság eléggé "Hardcore" lett az anime. Úgy pusztítanak, zúznak hogy lassan már mindenki leszarja hogy Hinata kb 100 méterről zuhant fejjel bele a földbe, mégse tört el a nyaka/törtek össze a csontjai/halt bele. Pein-t beledöngölték a földbe egy jó nagy darab szikladarabbal, mégis felkelt. Sőt még beledobták a hegyoldalba, amibe beleállt mint egy darts. Csak azért említem ezeket, mert a régebbi epizódokban pl: Jiraiya félt leesni a sziklaoldalról a Jiraiya scrolls részeiben, Naruto leesett a sage edzésen azokról a hegyes oszlopokról mire a béka megmentette nehogy "meghaljon". Összevetve itt ahol leszarják hogy Hinata mit élt túl, meg Pein kicsit ellentmondásossá válik Obito halála ahol betemette néhány sziklatömb.
Naplózva

Oldalak: 1 ... 409 410 [411] 412 413 ... 815
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!