24 máj 15, 22:19:06 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 403 404 [405] 406 407 ... 815
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Shippuuden - Anime (Tilos a spoiler!)  (Megtekintve 1554698 alkalommal)
0 Felhasználó és 18 vendég van a témában
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #6060 Dátum: 10 júl 01, 19:51:56 »

Nem tudom hogy miért kell ennyire szidni a részt ilyen dolgok miatt. Végül is Kisame fele ennyi idő alatt csinált kétszer ennyi vizet, de az nem érdekelt semmit. Az arcok meg a sebsebég mutatása miatt ilyenek és nem kell ezredmásodpercenként leállítani a részt hogy most milyen feje van  Nevet mert nem ezeket az arcokat mutatják órákig hanem csak a másodperc kis részében egyébként ha Jól emlékszem a végzet völgyében is volt pár érdekes arc. smirksweat..

A sokk filler jelenetről meg azt mondom inkább a harcokat nyújtsák meg mint hogy berakjanak megint valami szar filler részeket.
Nekem egyedül a szög beverős részek nem tetszettek azok tényleg nagyon gázok voltak...
És az hogy a Kyuubi kezeket növesztet Orochimarunál is pont ugyan ezeket csinálta Pontosan
A lézer pedig... Ha a nagy halál ágyút nem sikerült bevetnie akkor csak a kicsik maradnak ikszdé
Ja és jut eszembe Pein a lézert nem a kezével hanem a Chakra rúdjával hárította.
Nálam 6.510

Uhmm a rész legelején tudja valaki, hogy Peinek mi volt az a lila pajzsa ?
Reménykedjünk hogy a következő rész azért jobb lesz...
Köööszönöm, hogy végre nem csak nekem kell tépnem a számat! Nevet Szívemből szóltál!
Bocsi, off volt..
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
matsuda
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 9


« Válasz #6061 Dátum: 10 júl 01, 19:55:45 »

HÖLGYEIM ÉS URAIM! Ezennel bemutatom kit okolhatunk az Epizód kinézetéért! Üdvözöljétek Atsushi WakabayaShit!

http://www.animenewsnetwork.com/encyclopedia/people.php?id=31193
Lol, így visszaemlékezve anno a naruto 133-ban sem tetszett pár fej meg a mozgások, már akkoriban is gondoltam, hogy ez a rész lehetett volna jobb, de azért ez a mostani übereli mindenben Nevet amúgy az tényleg látszik, hogy próbált valami maradandót alkotni, csak nem igazán jött össze... vagyis hát nézőpont kérdése... Nevet
Naplózva
Cartnecker
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 15642



WWW
« Válasz #6062 Dátum: 10 júl 01, 19:55:57 »

Köööszönöm, hogy végre nem csak nekem kell tépnem a számat! Nevet Szívemből szóltál!
Bocsi, off volt..
Én már feladtam, úgyhogy nem is írok. ikszdé Leállítottam a Barátok közötöt egy pillanatra, ez a Géza milyen hülye fejet vág... elég gáz a rajzolása...  Neeem ... ja, hogy ez nem rajzolt? Nem baj... akkoris b---sza meg valaki.... ikszdé
Naplózva
Couthbert
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 223



« Válasz #6063 Dátum: 10 júl 01, 19:58:38 »

Nos, egy kicsit mérges is vagyok, meg egy kicsit meg is vagyok hatódva.

Ha már egy ilyen harcnál tartunk, lehetett volna az alkotókban annyi, hogy rendesen megcsinálják a harcot.
E helyett olyan elnyújtott képeket kaptunk, melyek...nos egyáltalán nem illettek bele. Pein úgy nézett ki mint egy őrült, a mimikája pedig felért egy állatkínzással.
A Kyubi pedig úgy nyúlt mindenfele, mint egy nevetséges gumibábú.
A harctérről ne is beszéljünk. Valamikor szépen ki volt dolgozva, valamikor pedig egyszínű, egy vonallal meghúzott terepet láttunk.

Ami tetszett az a zene választás, Naruto szenvedése, a kín ahogy elindult letépni a pecsétet, és persze Yondaime érkezése.  Nevet

A többit felesleges volt megcsinálniuk, ilyen szinten.  Neeem
Naplózva

FireCat
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 717

JátszMacska


WWW
« Válasz #6064 Dátum: 10 júl 01, 19:59:17 »

az a probléma, hogy nem kellett leállítani az animét, hogy meglássuk a hülye fejeket.
Naplózva

mossuk le hipóval. marjon le a csontig.
Marci1996
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1274



« Válasz #6065 Dátum: 10 júl 01, 20:01:34 »

OMG.Az a csávó tényleg védeni akarta ezt a részt?Hát tuti nincs észnél
Naplózva

Sensei:Miroku

Lányom:boci555

Csapattárs:Riel---chan és pintermate

Tanítvány:ATON14

Kletta szexrabszolgája(igen én is xD)

NHFK tag
malendil
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 40



« Válasz #6066 Dátum: 10 júl 01, 20:01:51 »

Pein úgy nézett ki mint egy őrült, a mimikája pedig felért egy állatkínzással.

Mondjuk Pein őrült, az nem vitás.  Gondolkozik
Naplózva
Pein95
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 402

Monster


« Válasz #6067 Dátum: 10 júl 01, 20:03:21 »

Az arcok meg a sebsebég mutatása miatt ilyenek

Sebbeség mutatás ide vagy oda az akkor se normális dolog hogy közben palacsintává csúszik szét a karakter feje, ezt azért manapság már meglehetne oldani.
Naplózva
emberke
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 7


« Válasz #6068 Dátum: 10 júl 01, 20:07:41 »

Azért annyira nem volt rossz... maga a harc szerintem jó volt, kivéve amikor tom és jerrisen beledöngölte a földbe  Nevet.
Pein hangja, reakciói tetszettek, hiszen mégis csak a kyuubival küzdött, naná hogy erőlködött. Azok a furcsa arcok meg szerencsére nem tartottak sokáig, de tényleg kihagyhatták volna őket Nevet. És az a majom mozgás sok helyen... + hogyhogy nem tört ki a nyaka?  smirksweat
A kyuubi mozgása nekem tetszett, az alakja is, csontvázzal meg izommal is rohadt jól nézett ki bow A chibaku tensei pedig gyönyörű volt, ahogy yondi megjelenése a végén is bow .
A zene pedig egész végig iszonyat JÓ volt! Szóval szerintem a rész első fele furcsa, de nem rossz, a második fele pedig rohadt jó Nevet. Azért voltak már ennél rosszabb részek is, de jobbak is.  Pojén
Naplózva
Hiei
Vendég
« Válasz #6069 Dátum: 10 júl 01, 20:12:55 »

Nem értem meg a japánokat... hogy tudnak egy ilyen jó befejezést és endinget készíteni és közben a rész 80% elkúrni , de valami kiba**ott módon?XDDD
A végével is voltak bajok, de mikor Yomdi ül a sziklán az valami félelmetes. A kyuubiból folyik az olvadt kavics ez is faja. Kár, hogy ennyi plusz volt.

Az ed nekem bejött csak Sakura múltkori Hinatás showja után várható volt egy ilyen ed:D. Viszont kifejezetten tetszik:D.

Összeségében, ha nem lennék nkwt tag és nem kéne feliratot készítenem nem nézném az animet:D.

Rakás szar!
« Utoljára szerkesztve: 10 júl 01, 20:13:26 írta Hiei the legend » Naplózva
trees
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 245



« Válasz #6070 Dátum: 10 júl 01, 20:14:08 »

Amúgy mindíg is szerettem,ha megnyújtják kicsit a harcokat,mert mangában nem igazán fognak több részt elpocsékolni püfölködésre.De itt olyan dolgokat tettek bele ami nem odaillő.Pein már nem Pein.Konoha alatt Atlantis van és kyuubi pár új elemmel gazdagodott (víz,föld,fa).
Viszont a vége nagyon tetszett.Onnantól,hogy Yamato úton van és kijelzi a 8 farkat,libabőrös lettem.Azt a részt eltalálták.
Naplózva

HayateLen
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 100



« Válasz #6071 Dátum: 10 júl 01, 20:15:46 »

kissé higgattabban, második nézésre, nem csak a mimika, a stílus és néhány jelenet a problémás; mióta lehet a Kyuubi ellen taijutsu-val jeleskedni? az ellen a kyuubi naruto ellen, aki egy csapással föld mozgásokat indít el, és amihez hozzáér szinte elégeti (4 farkú Kyuubi Naruto vs Orochimaru) meg a Kyuubi mióta teremt forgószeleket, lövöldözik minden fajtát ("nyomjelzős géppuskatűz" / lézerágyú) okádik tüzet... emelett, minek kellett ebbe a harcba egyáltalán víz? Sasuke vs Naruto feelinget akartak a végzet völgyéből...? + amikor Pein repül a fák között és szörfözik a kyuubi elől (aki mellesleg egy tavat húz maga után...) VICC, ez a harc az anime-ben egy VICC!  Technikai KO
Naplózva

Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #6072 Dátum: 10 júl 01, 20:19:58 »

De ha megnézed a következő rész előzetesét, akkor lehet látni hogy Narutonak semmi baja 8 farok után... De persze Amikor Orochimaruval harcolt, akkor nem maradt semmi bőre... Pedig úgy kezdődöt a harc hogy Narutón volt bőr aztán levált a bőr és most full egészséges ikszdé
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #6073 Dátum: 10 júl 01, 20:25:11 »

Nem tudom hogy miért kell ennyire szidni a részt ilyen dolgok miatt. Végül is Kisame fele ennyi idő alatt csinált kétszer ennyi vizet, de az nem érdekelt semmit. Az arcok meg a sebsebég mutatása miatt ilyenek és nem kell ezredmásodpercenként leállítani a részt hogy most milyen feje van  Nevet mert nem ezeket az arcokat mutatják órákig hanem csak a másodperc kis részében egyébként ha Jól emlékszem a végzet völgyében is volt pár érdekes arc. smirksweat..

A sokk filler jelenetről meg azt mondom inkább a harcokat nyújtsák meg mint hogy berakjanak megint valami szar filler részeket.
Nekem egyedül a szög beverős részek nem tetszettek azok tényleg nagyon gázok voltak...
És az hogy a Kyuubi kezeket növesztet Orochimarunál is pont ugyan ezeket csinálta Pontosan
A lézer pedig... Ha a nagy halál ágyút nem sikerült bevetnie akkor csak a kicsik maradnak ikszdé
Ja és jut eszembe Pein a lézert nem a kezével hanem a Chakra rúdjával hárította.
Nálam 6.510

Uhmm a rész legelején tudja valaki, hogy Peinek mi volt az a lila pajzsa ?
Reménykedjünk hogy a következő rész azért jobb lesz...

Tilon, dant-c, cartnecker,... (először is előre is bocsánat, ezt magamban sem tudom megfogalmazni..)
Valamennyire egyetértek veletek, de hajlok a negatívumok felé is. Én igazán kritikus szemmel nézek nagyon sok dolgot, de most én mondom azt, hogy elég! Túl hajtjátok a dolgot. Igen, tényleg vannak olyan képjelenetek, hogy a 90'es évek animéihez lehet hasonlítani. De viszont sok helyen az élő fába köttök bele... Ez már picit túlzás, hogy tényleg képkockánként nézitek és shotoljátok a cuccokat. Jó, tényleg egy picit nevetséges volt, de az még nevetségesebb, hogy 6-7 oldalon keresztül mindenki ugyanezt leírja. Szerintem egymást uszítjátok, (még ha tudat alatt is) hogy szídjuk az egyik így szídja a másik úgy, így saját véleményetek elnyomódik ezek felett. A rész nagyon élvezhető volt, még ha a grafika ratyi is lett.
Mint már írtam, nem vagyok a fogalmazás csúcspontján jelenleg. (sok koránkelés x'D)
Naplózva



Dancsa
Szerver-admin
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5262


_@_/˘˘ Dancsassassin^^


« Válasz #6074 Dátum: 10 júl 01, 20:30:19 »

Nah mindjárt kint lesz az oldalon egy rövid kis történet arról hogy hogyan készül a Shippuuden japánban...  Dant-C-nek volt igaza pár oldallal ezelőtt, rengeteg külön csapat dolgozik rajta, egyszerre legalább 8 csapat csinál egy-egy részt...
Naplózva


Animeplanet
Egykori Petrikes, jelenleg ELTE-IK-s=)
--
Tudom mi a különbség a ö és a hosszú társa között, csak nem müködik nálam mindig a gombXD
Oldalak: 1 ... 403 404 [405] 406 407 ... 815
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!