24 máj 15, 18:37:46 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 402 403 [404] 405 406 ... 815
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Shippuuden - Anime (Tilos a spoiler!)  (Megtekintve 1554523 alkalommal)
0 Felhasználó és 17 vendég van a témában
Matten
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 998


Kritikus, Énekes, Parodista, miegymás :D


WWW
« Válasz #6045 Dátum: 10 júl 01, 19:24:19 »

Az előzetes alapján én is azt hittem, de nem.
Ez egy másik csapat volt, az tuti.
És rájöttem, honnan volt annyira ismerős ez a rajzolás. Anno a Yuu Yuu Hakushoban Hiei és Bui harcát is így ábrázolták.
És a Yuyu is Pierrot TV-s produkció volt. Sz'al tuti ugyanannak a csapatnak a keze alatt készült a 2 harc. Nevet


Annyira bírom, hogy azok hisztiznek a legjobban a manga hűtlen kivitelezés miatt, akik még a manga eseményeire se emlékeznek... Nem kezdek el mutogatni, de gondolkozzunk már, mielőtt okoskodunk.

Ha tudni akarod még az első postom előtt és az anime megnézése után elolvastam ugyanezt mangában. Szóval igenis tudom. Ott Pein egész végig nyugodt volt, mindenféle agyhalottság nélkül.

Az Endingekről: Nekem meg elegem van abból, hogy minden endingben mostanában egy Lányszereplő sétálgat és énekelget, vagy egyszerűen csak áll.
Naplózva

Ide most valami bölcsesség kéne, de nem jut eszembe semmi ikszdé
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #6046 Dátum: 10 júl 01, 19:29:32 »

Nem rólad beszéltem, Matten. Mosolyog
Pein személyisége adrenalintúltengésben elhalt, ez tény.

Nekem meg Sakurából van elegem az endingekben..xD
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Meroko
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 226

Itachi fan


« Válasz #6047 Dátum: 10 júl 01, 19:32:07 »

Nekem tetszik az új endind, főleg az előzőhöz képest, mert ez a biciklizős borzalmas volt.
Tényleg fura, hogy nem akadtak ki Hinatán. Sakura mondta, hogy el kéne onnan  vinni, tehát akkor még menthető a dolog, de Byakuganos fószer miért hiszi, hogy nem?
Naplózva
Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #6048 Dátum: 10 júl 01, 19:34:54 »

mert ő még nem olvasott mangát xD

De ez le se esett hogy senkit nem hatott meg hogy Hinata feláldozta magát xD
Naplózva

Matten
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 998


Kritikus, Énekes, Parodista, miegymás :D


WWW
« Válasz #6049 Dátum: 10 júl 01, 19:35:15 »

HÖLGYEIM ÉS URAIM! Ezennel bemutatom kit okolhatunk az Epizód kinézetéért! Üdvözöljétek Atsushi WakabayaShit!

http://www.animenewsnetwork.com/encyclopedia/people.php?id=31193
Naplózva

Ide most valami bölcsesség kéne, de nem jut eszembe semmi ikszdé
FireCat
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 717

JátszMacska


WWW
« Válasz #6050 Dátum: 10 júl 01, 19:35:26 »

találtam még egy epic wint!
http://browse.deviantart.com/?q=naruto&order=5&offset=72#/d2t0zn5
szeretem az ironic motivational postereket. : D

Hinatára visszatérve: a mangában is felnyöszörgött random, hogy Naruto-kun, vagy ott tényleg meghalt? khm.

Atushi wakaizé pasi vagy nő?
« Utoljára szerkesztve: 10 júl 01, 19:35:58 írta FireCat » Naplózva

mossuk le hipóval. marjon le a csontig.
malendil
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 40



« Válasz #6051 Dátum: 10 júl 01, 19:35:49 »

A 165. rész vége, amikor Sakura kiveri a balhét a hinatás ending miatt, előrevetítette a sakurás endinget. Egyébként kövezettek meg, de Hinatát nem ismertem fel az endingben amíg a 165. rész végén nem mondták, hogy ő az. Sakura sokkal nyilvánvalóbb.

A favoritom akkor is az NS hatodik befejezés, Naruto és Sasuke mint két ronin, amint találkoznak az erdei úton. A mélypont meg valamikor a régi sorozatban volt a táncikáló fürdőrucis női szereplőkkel, és valami pocsék "zenével" hozzá. Ahhoz képest Hinata és az ő piros biciklije nem vészes.
Naplózva
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #6052 Dátum: 10 júl 01, 19:38:44 »

Valószínüleg a Byakugannal többet látni a porban, mint sima szemmel... Persze lehetséges, hogy addigra már eltűnt a por, de nem hiszem. Naruto alkotott oda még plusszba. Ráadásul Pein intézte el... Szóval a megmentésre kevés esélyt láthatnak... De Sakura majd intézkedik Mosolyog
Naplózva
FireCat
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 717

JátszMacska


WWW
« Válasz #6053 Dátum: 10 júl 01, 19:41:03 »

up: most néztem meg az új endinget yt-n, de csak mert ti is írtatok róla, és... ftw?

most komolyan, sakurának mi a franc köze van jelenleg az animéhez, hogy már megint csináltak róla egy tengerparton mászkálós endinget? amúgy, én is csak azért tudtam, hogy ő az, mert írtátok, és volt róla egy kis rész normális hajzattal. idegesítaszakura. ):
Naplózva

mossuk le hipóval. marjon le a csontig.
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #6054 Dátum: 10 júl 01, 19:41:19 »

,,no, it was animated by one of the best animators in japan who's won awards for his work. did you seriously dislike the episode because of 2-3 funny faces. the action in the episode was freakin awesome and so was everything else." - ezt a kommentárt találtam az egyik devianart kép alatt. Hát ha a japcsiknak az egyik legjobb animátora csinálta, akkor mingyá' összefo*om magam. de azért féltékeny vagyok a csávókára aki írta a komit, hisz ő csak 2-3 ratyi arcot látott... mit szívhatott? adjon ilyet nekem is..
Naplózva



Matten
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 998


Kritikus, Énekes, Parodista, miegymás :D


WWW
« Válasz #6055 Dátum: 10 júl 01, 19:41:39 »

malendil: Tényleg! Nekem is az volt a kedvenc endingem. Olyan Epic volt, pedig semmi érdemleges nem történt Nevet
Naplózva

Ide most valami bölcsesség kéne, de nem jut eszembe semmi ikszdé
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #6056 Dátum: 10 júl 01, 19:42:56 »

Nem tudom hogy miért kell ennyire szidni a részt ilyen dolgok miatt. Végül is Kisame fele ennyi idő alatt csinált kétszer ennyi vizet, de az nem érdekelt semmit. Az arcok meg a sebsebég mutatása miatt ilyenek és nem kell ezredmásodpercenként leállítani a részt hogy most milyen feje van  Nevet mert nem ezeket az arcokat mutatják órákig hanem csak a másodperc kis részében egyébként ha Jól emlékszem a végzet völgyében is volt pár érdekes arc. smirksweat..

A sokk filler jelenetről meg azt mondom inkább a harcokat nyújtsák meg mint hogy berakjanak megint valami szar filler részeket.
Nekem egyedül a szög beverős részek nem tetszettek azok tényleg nagyon gázok voltak...
És az hogy a Kyuubi kezeket növesztet Orochimarunál is pont ugyan ezeket csinálta Pontosan
A lézer pedig... Ha a nagy halál ágyút nem sikerült bevetnie akkor csak a kicsik maradnak ikszdé
Ja és jut eszembe Pein a lézert nem a kezével hanem a Chakra rúdjával hárította.
Nálam 6.510

Uhmm a rész legelején tudja valaki, hogy Peinek mi volt az a lila pajzsa ?
Reménykedjünk hogy a következő rész azért jobb lesz...
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Foxxi
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 112


« Válasz #6057 Dátum: 10 júl 01, 19:43:48 »

Hát nekem a Hinatás ending jobban tetszett..
Meg ez micsoda?A kyubi belekalapálja Peint a földbe,az meg túl éli.Tudom,hogy hulla de akkor is ezt nem tudom komolyan venni...  Szomorú
Naplózva
malendil
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 40



« Válasz #6058 Dátum: 10 júl 01, 19:44:46 »

,,no, it was animated by one of the best animators in japan who's won awards for his work. did you seriously dislike the episode because of 2-3 funny faces. the action in the episode was freakin awesome and so was everything else." - ezt a kommentárt találtam az egyik devianart kép alatt. Hát ha a japcsiknak az egyik legjobb animátora csinálta, akkor mingyá' összefo*om magam. de azért féltékeny vagyok a csávókára aki írta a komit, hisz ő csak 2-3 ratyi arcot látott... mit szívhatott? adjon ilyet nekem is..

Már "beszóltam" neki. Remélem nem lesz azért flame.
Naplózva
Xiiau
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 222


WWW
« Válasz #6059 Dátum: 10 júl 01, 19:47:35 »

 Nevet a döngölösdit leszámitva nekem nagyon bejött ez a mostani rész. animációstul változtatásokkal együtt
Naplózva

Oldalak: 1 ... 402 403 [404] 405 406 ... 815
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!