24 máj 15, 02:30:38 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 401 402 [403] 404 405 ... 815
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Shippuuden - Anime (Tilos a spoiler!)  (Megtekintve 1554001 alkalommal)
0 Felhasználó és 20 vendég van a témában
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #6030 Dátum: 10 júl 01, 18:46:21 »

Ennél borzalmasabb rajzolást még soha nem láttam. Nem volt meg a hatás. És a kyuubi mióta lő gépágyúval nyomjelzőket??? esküszöm úgy nézett ki. Remélem lesz ez még igényesebb. Vajon kishinek mennyi beleszólása van az animébe??
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Amidamaru86
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 31



« Válasz #6031 Dátum: 10 júl 01, 18:49:25 »

nagyon várom a cikett amiből megtudhatjuk mi lelte a lészítőket.
A rész sajna olyan lett amilyen,elszomorító h ezt így kellett előadni,ilyen rettenetes formában.
Nevettséges volt számtalan jelenet a részben,volt olyan mikor Pein kancsal volt:S
Meg a kiabálós arckifejezések?!
A raasen shurikent majdnem eldobtam úgy megijedtem mikor megláttam.
De hát ez van,remélem kapunk valmi magyarázatot.

Ami nagyon tetszett a Chibaku Tensei,nagyon meg lett csinálva,az a rész kivétel a többi tizenegynehány percből,
Minato megjelenése is csúcs volt szerintem,a zenét a végére nagyon eltalálták.
Hát reméljük a legjobbakat a későbbiekben.
Naplózva

Toodmayne
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 69



« Válasz #6032 Dátum: 10 júl 01, 18:51:24 »

Vajon kishinek mennyi beleszólása van az animébe??
A ma látottak alapján nem túl sok...
Számomra pont az volt a baj, hogy az első 10 perc nevetséges. Röhögnöm kellett. Pedig ezeknek a jeleneteknek nem ezt kellene kiváltania belőlem... Amióta nézem az animét, most először volt olyan, hogy nem volt Narutos érzésem... mintha valami teljesen mást néztem volna...
Naplózva
Amidamaru86
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 31



« Válasz #6033 Dátum: 10 júl 01, 18:52:54 »

Vannak valami nagyon gáz pár perces amcsi mesék,azokra hasonlított a rész leginkább:S
Naplózva

Dancsa
Szerver-admin
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5262


_@_/˘˘ Dancsassassin^^


« Válasz #6034 Dátum: 10 júl 01, 18:54:41 »

Ne szőrnyülködjetek ennyire...  Nézzétek vissza a Sakura versus Sasori harcot...  amikor Sakura enyhén széjjelzúzta az utolsó elötti Sasori bábot... ugyan így volt meganimálva a mozgás... nem emlékeztek? nézzétek vissza.
Naplózva


Animeplanet
Egykori Petrikes, jelenleg ELTE-IK-s=)
--
Tudom mi a különbség a ö és a hosszú társa között, csak nem müködik nálam mindig a gombXD
Soul
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 538



« Válasz #6035 Dátum: 10 júl 01, 18:57:12 »

Dancsa... igen, valóban hasonló mozgás volt, sőt, a végzet völgye is hasonló volt, sőt, még a Hidanos és kakuzus részek is hasonlók voltak. De nem ennyire szörnyűek. A különbség ég és föld.
Naplózva

"What is a man but the sum of his memories? We are the stories we live! The tales we tell ourselves!"
Pein95
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 402

Monster


« Válasz #6036 Dátum: 10 júl 01, 18:58:40 »

Sikerült rávennem magam és megnéztem ezt az ominózus részt, és mit ne mondjak egészen megdöbbentem. Ahogy vége lett az openingnek és megkezdődöt a titánok (titánok?!! inkább bohócok) harca, egyre inkább kezdet bennem az a gondolat motoszkálni hogy "biztosan Narutót nézek e?". Ez a harc még egy jobb grafikával is idiótán hatna, merem állitani, mint ha egy paródiát néztem volna. Először is Pein karaktere egy 180 fokos fordulatot vett és egy hidegvérű kegyetlen, isteni karizmatikával rendelkező karakterből egy ugráló, idióta arckifejezésű, majom lett, egyszerűen semmi nem volt meg benne amiért megszerettem a karakterét. A Kyubbi Naruto szintén erre az idióta sorsra jutott, nem is akartam elhinni hogy ez ő. Meg tele van csomó fura jelenettel: például amikor a Kyubbi Narutoból Kyubbik jöttek ki, ezt nem tudom minek szánták, de inkább vicces mint hatásos. Nah meg a másik nagy ominózus jelenet amikor Pein vizet fakaszt, értem én hogy ő a zatyaúristen de azért az mégis elég túlzás hogy egy tengert fakasztott abba kráterbe, és mégis honnan volt ennyi víz, nah meg amikor Pein szörfölve menekül a Kyubbi elől, azon is csak fogtam a fejem. Bár igaz lehetett érezni hogy egy ultra epic csatát akartak ebből kihozni, és még jól is elsűlhetett volna, de egyszerűen valahogy a cselekményeket nem lehetett komolyan venni, főleg mikor a Kyubbi ilyen amcsi rajzfilm stilusban a földbe döngöli Peint.
Viszont a Chibaku Tensei egész tűrhetőre sikeredet, viszont ott is Pein béna arckifejezései rontották el a hangulatot.
A Yondi-Naruto találkozó hatásos volt, főleg a zene miatt.
Úgy hogy végezetül annyit, hogy szerintem ez a rész nem volt méltó a Narutóhoz, rég nevettem ennyit egy elvileg komolynak szánt harcon, már szabályosan könnyezet a szemem, viszont a végét egész jól megcsinálták. De azért a jövőben én ennél sokal színvonalasabb részeket akarok láttni.
« Utoljára szerkesztve: 10 júl 01, 19:03:20 írta Pein95 » Naplózva
Matten
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 998


Kritikus, Énekes, Parodista, miegymás :D


WWW
« Válasz #6037 Dátum: 10 júl 01, 18:59:00 »

Nem érted Dancsa, hogy nem a Mozgással van Gond?

A Rajzolással, a Stílussal, az Arcmimikákkal, a MINŐSÉGGEL!

Először is Pein karaktere egy 180 fokos fordulatot vett és egy hidegvérű kegyetlen, isteni karizmatikával rendelkező karakterből egy ugráló, idióta arckifejezésű, majom lett, egyszerűen semmi nem volt meg benne amiért megszerettem a karakterét.

Pontosan ezt írtam le pár oldallal ezelőtt. Ez idegesített a legjobban
« Utoljára szerkesztve: 10 júl 01, 19:02:23 írta Matten » Naplózva

Ide most valami bölcsesség kéne, de nem jut eszembe semmi ikszdé
malendil
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 40



« Válasz #6038 Dátum: 10 júl 01, 19:02:11 »

Ne szőrnyülködjetek ennyire...  Nézzétek vissza a Sakura versus Sasori harcot...  amikor Sakura enyhén széjjelzúzta az utolsó elötti Sasori bábot... ugyan így volt meganimálva a mozgás... nem emlékeztek? nézzétek vissza.

Én nemrég láttam azt a részt (vagy negyedszer), és nem ilyen. Különben a felháborodás nem csak a rajznak szól, hanem annak is, hogy a harc első felében bohóckodást csináltak belőle. Tom&Jerry.

Pedig az előző rész stílusa nekem bejött. Az ugyanez a csapat lehetett. Nem csinálnak mindent rosszul.
Naplózva
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #6039 Dátum: 10 júl 01, 19:12:41 »

Az előzetes alapján én is azt hittem, de nem.
Ez egy másik csapat volt, az tuti.
És rájöttem, honnan volt annyira ismerős ez a rajzolás. Anno a Yuu Yuu Hakushoban Hiei és Bui harcát is így ábrázolták.
És a Yuyu is Pierrot TV-s produkció volt. Sz'al tuti ugyanannak a csapatnak a keze alatt készült a 2 harc. Nevet


Annyira bírom, hogy azok hisztiznek a legjobban a manga hűtlen kivitelezés miatt, akik még a manga eseményeire se emlékeznek... Nem kezdek el mutogatni, de gondolkozzunk már, mielőtt okoskodunk.
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Nuttika
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 141



« Válasz #6040 Dátum: 10 júl 01, 19:13:24 »

Ez a rész már ahhoz is kritikán aluli volt,hogy azt mondhassam rá,hogy kritikán aluli.....
Ennek a résznek döbbenetesnek és izgalmasnak kellett volna lennie,de a bohóc pofáktól csak nevetni tudtam....
Ez most a Pein legjobb grimaszai címet is kaphatta volna...Más is írta,ami nekem is szemet szúrt:a szabályos téglákra törés....
A legjobb a vége volt.A zene hatásossá tette Minato belépőjét...
Ennek a jelenetnek köszönhető,hogy 10/5pont szerintem....(különben ennyi se lenne...)
Naplózva


"You're just gonna end up in some boring office job. Is that all you want out of life?..."
“The sensation of trying to escape...but never being able to...I'm sure I felt that...that's...death”
お前の後ろにだァァアッΣ(゜Д゜)

MAL & MML
sulooman
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 105



« Válasz #6041 Dátum: 10 júl 01, 19:18:37 »

Én nem tudom, hogy kik ezek meg, hogy milyen ultra hyper mozgásokat tudnak rajzolni. Az viszont biztos, hogy Narutot azt semmiféleképpen.  Neeem Szerintem nem csak én érzem úgy a hozzászólások alapján, hogy ez nem Naruto.
Vagy csináljanak "RENDES" animet vagy hagyják a csába és menjenek inkább bodzát szedni.  Mosolyog
Naplózva
Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #6042 Dátum: 10 júl 01, 19:20:44 »

meg még azt nem tudom hogy az utóbbi kettő endinget miért úgy kell megcsinálni hogy fél óráig bámuljam a szereplőjét mire rájövök hogy kit akar ábrázolni?És az tényleg poén mert mindkétszer főszereplő volt...(ugye ez most Sakura akart lenni?)
Naplózva

Pein95
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 402

Monster


« Válasz #6043 Dátum: 10 júl 01, 19:22:44 »

Te jó ég, azon a jeleneten még mindig szakadok mikor a Kyubbi beledöngöli Peint a földbe, erre ilyen hülye arckifejezésel (már magában az vicces hatást kellt hogy a feje ilyen amcsi rajzfilmekben láttot módon kiáll) benyögi:"Gyűlölsz engem?"
« Utoljára szerkesztve: 10 júl 01, 19:23:49 írta Pein95 » Naplózva
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #6044 Dátum: 10 júl 01, 19:22:53 »

Egyébként nekem tűnt az csak fel, hogy Hinata halálán senki sem sajnálkozott? x'D Bár Sakura úgy beszél róla, mintha élne, de azt mondta a byakuganos csávó, hogy megölte Pein Naruto szeme láttára.. és ezt senkit sem zavar.?!
Naplózva



Oldalak: 1 ... 401 402 [403] 404 405 ... 815
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!