24 máj 15, 01:37:40 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 399 400 [401] 402 403 ... 815
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Shippuuden - Anime (Tilos a spoiler!)  (Megtekintve 1553935 alkalommal)
0 Felhasználó és 25 vendég van a témában
ATON14
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 996



« Válasz #6000 Dátum: 10 júl 01, 16:11:47 »

ui.: Mi az hogy pont most tesznek be 1 hét szünetet, mikor megjön a Yondaime hokage (megadom neki a tiszteletet   Nevet)
[/color][/b]                    

Addig oké, hogy tesznek 1 hét szünetet... de 2 hét múlva ugyanúgy, egy 25 perces részt kapunk? oO

A főoldalon az van, hogy majd július utolsó hetében (07.29-én) lesz dupla rész, tehát majdnem 1 hónap...
« Utoljára szerkesztve: 10 júl 01, 16:12:20 írta ATON14 » Naplózva

....................................................................................................................
Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #6001 Dátum: 10 júl 01, 16:15:40 »

jézusom...ez valami kritikán aluli volt...mármint az eleje...Pein milyen pofákat vágot xDD
ez most valami vicc akar lenni?Kyuubi is hogy mozgott már?Meg amikor beverte a földbe naruto....Máshogy is fogalmaznék csak nem merek xD

De akkor már leírom a második feléről is a véleményemet.A Chibaku tensei eszméletlenül jó lett,Yamato aggódása is tetszett,bár azt sajnáltam hogy kihagyták hogy halványan jelent csak meg a kilences..mert így ugyebár visszafordíthatatlan lenne.Ahogy a Yondaime közbeavatkozott is nagyon hatásos volt,egy 6-ost kap nálam a 10-es listán.
Naplózva

Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #6002 Dátum: 10 júl 01, 16:18:19 »

Ti én nem tudom mi van azokkal a jelenetekkel amikor kyuubi Naruto beveri paint a földbe mint egy szöget, meg amikro pain lába olyan mint a gyalogkakukké, meg amikor beleáll a falba mint egy karó, és a vizet sem értem minek kellett beletenni, elég gagyin nézett ki.

Amúgy nekem a fejekkel nem volt bajom, kicsit stilizáltak lettek amikor erőlködött Nagato meg Pain olyan volt mint egy régi kézzel festett kép, kicsitt a sreet fighter 4 re emlékeztetett, fura volt de nem elviselhetetlen.

Amúgy amikor Pein repült az erdőben az pl szerintem jó lett, a rész mélypontja szerintem az amikor, Peint beleverik a földbe mint egy szöget erre amikor feláll "Utálsz engem?"- nem bazmeg poénból ver agyon.

A rész második fele amúgy szerintem jó volt, a chibaku tensei gyönyörű lett, gondolkodtam is rajta, hogy beteszem háttérképnem az asztalomon

A vége jó volt és végre nézhető az Ending is.

Amúgy nem tudom de szerintem itt egy darabig más csapat csinálta az Animét de szerintem ki lettek rugva vagy nemtudom mert ha megnézitek a kövi rész előzetesét ott gyönyörű a képminőség és a rajzolás is.
« Utoljára szerkesztve: 10 júl 01, 16:19:34 írta Exkirion » Naplózva

toraneko
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4


« Válasz #6003 Dátum: 10 júl 01, 16:19:53 »

Ok... ez nagyon durva volt:) Amikor először néztem meg, komolyan mondom, nem tudtam abbahagyni a röhögést... még mindig fáj a hasam. lol
új teóriám van a 9bi születésére: Isten nem lehetett ott mindenhol, ezért megteremtette a kilencfarkút:)
viccet félretéve az elejét túlzásnak éreztem... nagyon nagy túlzásnak. Mik voltak azok a gyökerek, amik azokat a köveket tartották, és pein mióta használja a víz elemet? (bár anno yahiko vagy kicsoda is a víz elemet használta). Arról már nem is beszélve, ha valakit ennyiszer megütnek, annak már csak véres húscafatokból szabadna csak állnia (de gonosz vagyok).
Meg amikor peinci benyögi naru-channak, hogy "Gyűlölsz?"...
MI va'? Nem, cseszd meg nem gyűlöl, teljesen hidegen hagyja, hogymostöltedmeghinatat!!! Most komolyan???
Hurrogjatok le, de szerintem az alkotók a sasuke vs naruto harcot akarták imitálni egy cseppet, még az elején. Gondolkozik
Aztán az a szögbeverős rész meg amikor gyalogkakkukkosat játszottak... Mindent összevetve az elején jót nevettem még most is, hogy harmadjára nézem meg, de inkább csak elkeserített. Technikai KO
Elsősorban azok a részek, amikor peint ábrázolják, azok az erőteljes kontúrok valahogy nem illenek a narutoba, máskor viszont mintha nem is lennének. Viszont nézzétek meg, milyen szépek lettek a felhők. Ennek ellenére az animén belül nem volt sokszor azonos a rajzolás minősége, nem hogy az előző részhez képest, mindenesetre már a 166-os részben is észre lehetett venni a változást az előzőekhez képest.
Szerintem nagyon jó volt a sok tűz, meg maga a 9bi harcmodora is tükrözi azt a brutalitást, ami az egész lényét jellemzi.
A végével azonban nagyon meg voltam elégedve, szerintem jól ábrázolták, naruto kétségbeesését.
A kedvenc részem amikor Naruto gondolkozás nélkül elfogadja a negyedik hokage felé nyújtott kezét.
Minden rágalmam ellenére azonban a rész végén sajnáltam, hogy nics tovább, pedig ilyet csak nagyritkán érzek. És NEKEM nagyon bejött még ezzel a grafikával is.
Hát ennyi lenne... most lépek és megnézem mégegyszer. vicces egy rész, az biztos. A zeneválasztás meg nagyon állat lett bow
Ezer bocsi a hosszú hsz-ért  smirksweat
Naplózva
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #6004 Dátum: 10 júl 01, 16:21:46 »

Nevetséges volt a 2/3ada az epizódnak. A '80as-'90es évek elei Shounnen animék jutottek eszembe róla. Viszont amint Narutoban voltak az események , nagyon színvonalas lett a rész. Nagyon jól nézett ki a Bijuutransform , amikor a Chibakuból jött elő . Igazából sajnáltam , hogy nem tulajdonítottak a farkaknak annyit , mint a mangában. Ott valahogy letaglózta az embert. De lehet , ezt azért érzem így , mert számomra ismert volt. Lehet mondjuk , hogy aki nem olvas mangát ő neki hatalmas élmény volt , de számomra elenyésző volt a hatás. Kicsit többre számítottam. Am IBn Heelys cipő volt? Mert a kis szurdokban nem futott hanem suhant kb. ikszdé
Naplózva
Marci1996
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1274



« Válasz #6005 Dátum: 10 júl 01, 16:22:26 »

Ez a rész szánalom volt...Most nem sorolom fel mik voltak azok,már 1000x leírták előttem.De engem az lepett meg hogy a Kyuubi meg Pein milyen tervezőmérnökök....Bazz minden törmelék TÉGLA alakú volt....Amikor megjelent Yondi,én vártam volna még egy Yo,Naruto! beszólást vagy valami ilyesmit...
Naplózva

Sensei:Miroku

Lányom:boci555

Csapattárs:Riel---chan és pintermate

Tanítvány:ATON14

Kletta szexrabszolgája(igen én is xD)

NHFK tag
kvcs
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 41


« Válasz #6006 Dátum: 10 júl 01, 16:53:35 »

Nos srácok...:DD
EZ a rész valami nagyon nagyon nagy volt Nevet
ezt a részt úgy néztem mint valami jól lakott ovodás..

rajzolás : azért ne felejtsük el kedves forumozók,hogy a rajzolás igénytelensége összvissz szemlélteti a sebességet..
(sasuke vs orochimaru .. sasuke vs naruto part 1ben )
Olyat rávert Peinre a Kyuubi,hogy másnak leszakadt volna az arca a nyomástól Nevet

10/8 összegzésében volt azért elrajzolás...^^ ( csak azért -2 p ne hogy leharapjátok a fejem )
« Utoljára szerkesztve: 10 júl 01, 16:54:56 írta kvcs » Naplózva
FireCat
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 717

JátszMacska


WWW
« Válasz #6007 Dátum: 10 júl 01, 16:54:27 »

http://browse.deviantart.com/?q=naruto&order=5&offset=72#/d2t0pr6
ezt skubizzátok!
szakadok a röhögéstől. : DD
Naplózva

mossuk le hipóval. marjon le a csontig.
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #6008 Dátum: 10 júl 01, 16:57:28 »

LOL firecat, az egy telitalálatos kép asszem Nevet
-De mondom a kövi rész előzetesét elnézve szerintem a producerek is így gondolhatták, és felvettek valami új csapatot, mert a kövi rész iszonyú szépnek néz ki
Naplózva

Matten
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 998


Kritikus, Énekes, Parodista, miegymás :D


WWW
« Válasz #6009 Dátum: 10 júl 01, 17:04:24 »

Gyerekek! Amennyire Védtem az előző részt ami ROHADT EPIC VOLT, úgy fogom Szídni azt a mittoménmit!

Naruto föláll, jön a Kyuubi Chakrája, széttörnek a botok... CSODÁLATOS! Ez volt az első 5 másodperc.
Megjelenik 4 farok a teste pedig ugrál... Naná! Átalakul ez a rész jó lesz.

A teste ugrálása 10 perc múlva sem maradt abba.

A biztosíték Pein első Nagy Arcánál verődött ki. lásd: Kokaylaszlo Avatarja. Gyerekek, ez az Egész cucc Borzasztó volt onnantól kezdve! Értelmetlen túlzásokkal teli harc. Mintha az egyik Ultimate Jutsut nézném az Accel játékokból. Pein földbadöngölésénél Virultam egyet, mert az tetszett. De hamar rá kellett jönnöm, hogy az egész rész olyan mint egy Amerikai rajzfilm! Minden szánalmasan nézett ki. A Kyuubi 6 farokkal, Pein, a többi karakter (főleg Shikamaru). Itt megjegyezném, hogy nem értem mi bajotok van Sakura szemeivel, a Dragon Ballban annó mindenki ilyen "bandzsa" volt.

A legnagyobb problémám mégis Pein volt. Egyszerűen kiesett a Karakteréből. Hasonlítsátok össze az epizódot a 438-439-es mangafejezettel. A Mangában Pein végig hidegvérű marad, és az a hűvös tekintet ül az arcán ami máskor. Azért imádom Peint, mert a fő testet leszámítva mindegyik ugyanolyan érzéketlen és hideg. Ennek itt nyoma sem volt. A Nyögéseinél az az ínyig feszülő száj Szánalmasan nézett ki. Ez nem az Akatsuki Vezére volt, hanem egy rinyáló székrekedéses kis p*cs. Pein üvöltött, Hörrgött, pattogott. Persze Pattogjon, ha ki kell térnie egy támadás elől. De ne úgy is harcoljon! Komolyan simán beraktam volna alá Mission Impossable zenét. Lehet hogy fogok is.
 Az 5 másodperces szabájról is elfeledkeztek. Csak úgy LŐDÖZTE a Shinra Tenseieket ész nélkül. A Mangában úgy éreztem az a taktikája hogy elcsalogassa valahova a Kyuubit, de itt az egész olyan volt, mintha rájött volna hogy a támadásai nem jók, és menekülőre fogja.
Valamint amikor beleállt a falba az is szánalmas volt. Elernyednek a végtagjai, de a Nyaka bivajerősen ott tartja? Come Oon!

A Kyuubi korántsem tűnt olyan Masszívnak a Csontokkal mint a Manga lapjain.
Aztán összegyűjti a Chakráját hogy egy iszonyat nagyot lőjön mint az Orochimarura, mint a Mangában... DE NEM! Végig Aprócska lézereket lő, amelyek egy Fénykard pengéjénél is vékonyabbak és Azzal Darál!

Valamint kihagyták az omniózus jelenetet, amikor a Kyuubi áttöri Pein Shinra Tenseiét. Vagy ha nem hagyták ki, akkor olyan gyors és jelentéktelen volt hogy nem emlékszem rá.

Onnantól, hogy a Pein felüvölt erőlködésében a Chibaku Tensei közben, és Nagato orravére elered (ezek szánalmasak voltak), a Grafika meglehetősen javult.
Csak néhány Pozitívumot tudok felhozni a résszel kapcsolatban:
 - A 8farkú. Sokkal többet lehetett látni ebből a majdnem kész Kyuubiból, mitn a mangában. Itt sokkal jobban élvezhető volt.
 - Naruto (azt leszámítva hogy a messzi képeken púpos volt és kövér) nagyon jól nézett ki, miközben Manipulálta a Kyuubi. Az előzetesben is mutatott Vörösszemes közelítés zseniális kép.
 - Minato ül egy sziklán és megérzi a veszélyt, hogy akcióba kell lépnie. Itt lettem Libabőrös.
 - Az egész további jelenet zeneileg, Grafikailag és Színészileg zseniális volt. Nekem nagyon tetszett.
 - A Kész Chibaku Tensei Epic a nappal mögötte.

22 percből 2 perc az Opening/Ending, fél perc az előző rész tartalmából, 4 perc a Jó rész (vége) és kábé 16 percnyi Borzalom.

Ez az első epizód a Naruto Sorozatából amit le kellett állítanom azért mert levegőt kellett vennem. az első amit nem védek meg. Amire Ez az első reagálásom. A Bolondos Dallamok Jobban néz ki ennél.
FireCat képe szemlélteti legjobban az epizódot!

És felüdülésnek Milyennek kellett volna lennie:
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=mYh7Os8KSkw" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=mYh7Os8KSkw</a>

Ui: A következő rész nekem Nagyon mangahűnek tűnik ami jó pont. Engem a rajzolás az előzetesben talán a Sasori vs Sakura harcra emlékeztet.
Naplózva

Ide most valami bölcsesség kéne, de nem jut eszembe semmi ikszdé
Banzai
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 561



WWW
« Válasz #6010 Dátum: 10 júl 01, 17:10:08 »

Über faxa és what the f..ck volt egyben .
Eleresztették a fantáziájukat a készítők. Rajzolás hol gyönyörű és hát hol nem ..  Nevet
Nagato teste titániumból volt szerintem,  miket kibírt ... kyubi punch ,  sziklatörés de h a kezével blokkolta a chakra lövedékeket kicsit erős volt.
Nekem baromira tetszett a 6. farkű állapot a csontvázzal , jobban mint a mangában , hát chakra sugarat lőt..... az nagyon cool volt meg a gatling gun .. ..kis modern behatás  Nevet
Vad agyszülemények tömkelege de csak nevetni tudtam rajta, talán még kicsit fokozta is az élményt .
Yondi naplementével , high five az ötletért. De a belépője szerintem nem volt olyan epic , mint a mangában .

« Utoljára szerkesztve: 10 júl 01, 17:12:42 írta Banzai » Naplózva
Soul
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 538



« Válasz #6011 Dátum: 10 júl 01, 17:12:27 »

Nos, ide valami nagyon alázó kommentet akartam írni, de teljesen szótlan vagyok. Erre már nincs elég kifejező szó. Mondhatnám hogy ez egy f.s, hogy kritikán aluli, a rajzolás legalja, hogy ennél még a fillerek is jobbak voltak (ez az igazi sértés Nevet), de ezek együttvéve se elég kifejezőek. Ez egyszerűen borzalmas. Azt hiszem a legjobb lenne ha belinkelném a részt, de már úgyis mindenki látta, és őszintén szólva nekem egyszer bőven elég volt megnéznem. Sőt, sok is. Az oké hogy ezzel az egész "feltör a víz a mélyből" dologgal a végzet völgyét akarták imitálni, ami önmagában is szánalmas, de a rajzolás még ott se volt ilyen ronda, pedig ott is volt egy-két gyöngyszem. És akkor a lézer-kyuubiról még nem is beszéltem. Nem tudom miért nem lehet egyszerűen azt mozgásba hozni ami a mangában volt. Neeeeem inkább teletűzdeljük E-kategóriás jelenetekkel, és megspékeljük ikszdé-kategóriás rajzolással. Hátha rosszabb lesz mint a manga. Látom biztosra mennek... Lehet Kishi lefizette a rajzolókat hogy rontsák le a minőséget és így többen veszik majd a mangát, vagy nem tudom, de el nem tudom képzelni hogy valaki ezt stílusosnak tartsa.

Nah, röviden ennyi. Talán ezek után egy kicsit lenyugszom.
« Utoljára szerkesztve: 10 júl 01, 17:17:45 írta Soul » Naplózva

"What is a man but the sum of his memories? We are the stories we live! The tales we tell ourselves!"
Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #6012 Dátum: 10 júl 01, 17:16:09 »

Matten!
a számból vetted ki a szót,tudtam hogy elfelejtettem valamit!
Ez a Shinra tensei-es dolog...
meg a másik kedvencem még az volt hogy megszólal Pein:Banshou tenin! és nem odavonzott magához valamit,hanem Narutora ráesett egy szikla.....
Naplózva

Matten
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 998


Kritikus, Énekes, Parodista, miegymás :D


WWW
« Válasz #6013 Dátum: 10 júl 01, 17:25:03 »

Megszállottan Keresem hogy mi változott... De Semmi!

A Naruto a kezdetektől a Studio Pierrot animálja és a Date Hayato rendezi...
Naplózva

Ide most valami bölcsesség kéne, de nem jut eszembe semmi ikszdé
toraneko
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4


« Válasz #6014 Dátum: 10 júl 01, 17:30:25 »

Izé... valaki más is észrevette már, de a youtube-on (vagy itt, a fene se tudja) felcserélódtek az irányok, mármint...
Inkább nézzétek meg: http://www.youtube.com/watch?v=vY9GiRuJ8y4
Naplózva
Oldalak: 1 ... 399 400 [401] 402 403 ... 815
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!