24 máj 15, 10:49:37 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 395 396 [397] 398 399 ... 815
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Shippuuden - Anime (Tilos a spoiler!)  (Megtekintve 1554255 alkalommal)
0 Felhasználó és 8 vendég van a témában
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #5940 Dátum: 10 jún 29, 18:33:48 »

Légyszives írd le pontosan hol és mikor mert én akár hogy nézem 7:08 körüli időt sehol nem látom Nevet

166. rész, 7. perc 8. másodperc. Ott van a kép, amit belinkeltem. Ennél érthetőbben nem tudom leírni. ^^

Lilla/Dant-C:

Oké, hogy csak töltelékkarakterek. Tudom én, hogy elég "nagy" szellemi kapacitást igényel már az is, hogy a Naruto mozikhoz viszonylag értelmesnek tűnő rosszlányokat és rosszfiúkat találjanak ki. De ami béna, az béna. Ez pedig béna. A kezek, az "arcok", a tónustalanság... 20 éves animék különbül néznek ki. ^^ Másrészről pedig, azért asszem az alap, hogy egy részen belül ne legyenek túlzottan észrevehető hullámvölgyek a minőségben.
« Utoljára szerkesztve: 10 jún 29, 18:42:06 írta Chakra » Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
trees
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 245



« Válasz #5941 Dátum: 10 jún 29, 19:14:37 »

Dant-C:Én maradok annál a véleményemnél,hogy 3 max 4 csapat van.(A mostani és a Jiraya vs Pein-es ugyanaz szvsz)
Aztán a Bleach alapvetően nem egy ratyi történetű anime,de az biztos,hogy az anime sokat dob a színvonalon.Ha megnézed az első évadot (vagy mi az) egészen Byakuya legyőzéséig,a rajzolás hihetetlen gyenge.A szemek és a szájak olyanok mintha 10 forintos rágóból kiszedett ragasztóstetkók lennének,vagy nemtudom hogy hívja ezt az utókor.Aztán jön a filler és megkezdődik az arrancaros rész,ami szépen néz ki,de igazán a következő filler után,az Ulquiorra harctól kezdve lesz minden egyes állókép igényes,kidogozott és jó összhatású.Ha jól szűrtem le az egész anime alatt 2(max 3 a fillerek miatt) csapat dolgozott.Az egyik ötévesekből álló zsírkrétás gányadékot rajzolt(lásd Kempachi elleni harc),a másik szépen kidolgozott szép munkákat adott ki a keze alól,idővel.
 Ez a hasonlóság az ez előtti naruto és a mostani Bleach rajzolócsapat között.Meg kell nekik adni az esélyt és egy kis időt,mire belejönnek.Utána meg nem szabad őket elengedni.
Naplózva

Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #5942 Dátum: 10 jún 29, 19:24:09 »

Bocsi ha ez off lesz:
Tévedsz trees. Bleachnál a rajzolás nem a gyenge stúdiómunkálatok miatt van, hanem mert a manga is ilyen volt. Aztán amikor Kubo váltott jumpra, akkor változtak az arcok is, így az animében is, mert az anime követi a manga rajzstílusát. Nekem tetszettek az 50 előtti részek is, olyan, mintha mozgó manga lett volna, vagy nem tudom, hogy hogy fogalmazzam meg, ma nem vagyok a toppon x'D
Naplózva



Meroko
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 226

Itachi fan


« Válasz #5943 Dátum: 10 jún 29, 19:54:00 »

ha már mindenki  rosszalkodik én is: Bleach tényleg ezerszer uncsibb mint Naruto. A fillerek is rosszabbak szvsz. Bliccsben már jó rég óta nem történt semmi új, ellenben a Naruto manga/anime folyton tartogat valami újat. És tényleg szomorú, hogy a Blicsre több energiát fordítanak :S
Várom, már a következő részt amúgy, remélem a végén lesz valami érdekes. (ez nem volt spoiler:P)
Naplózva
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #5944 Dátum: 10 jún 29, 19:54:08 »

Szerintem úgy vannak vele hogy a Naruto elég híres cím a sok birka meg sz*r rajzolással is beéri ... >.<# mert aki
lájkolja az ígyis-úgyis megnézi...

azthiszik ők tesznek nekünk rajongóknak szívességet hogy megrajzolják, pedig épphogy mi teszünk nekik mert megnézzük ezt a flash animációt...
« Utoljára szerkesztve: 10 jún 29, 19:55:56 írta Lew » Naplózva


Matten
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 998


Kritikus, Énekes, Parodista, miegymás :D


WWW
« Válasz #5945 Dátum: 10 jún 29, 20:00:28 »

Éppen azért Jobb a Bleach grafikája, hogy azzal növeljék a nézettségét!
És nekem tetszik az SS Arc grafikája is. Anno azt jobban bírom, mint a mostani csipás szemű duzzadt ajkú, vézna fejű karaktereket ikszdé

A kezek, az "arcok", a tónustalanság... 20 éves animék különbül néznek ki. ^^

A 20 éves animéket nem szémítógéppel rajzolták, hanem néha azzal animálták, és Speciális effekteket tóltak rá vele. De a rajz, a színezés az nagyjából kézimunka volt.
Ezt már korábban kifejtettem. Ma az Egész számítógéppel készül! Ezért van az, hogy a rajzok bénábbak lettek, a színek erősebbek, és minden agyon van effektezve.
Naplózva

Ide most valami bölcsesség kéne, de nem jut eszembe semmi ikszdé
Nuttika
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 141



« Válasz #5946 Dátum: 10 jún 29, 20:51:25 »

Látom törölve lett a hsz-em,de reakció azért volt rá Nyelvesít
Szerintem egy ilyen anime igen is éppen a hírneve miatt megérdemelné,hogy ne ilyen Marslakókmunkája feeling legyen,mikor nézi az ember.Most,hogy így belegondolok,ennél még a Sailor Moon rajzai is jobbak Nevet pedig az egy igen csak régi anime (1992-1997).És érvelhettek számítógéppel van csinálva,meg miegymás...szerintem az InuYasha utolsó szériája és a FMA Brotherhood is számítógépes és még is gyönyörű volt!Amíg ennek a két sorozatnak jót tett,hogy pár évvel később folytatták/újra kezdték,addig a Narutonál minnél régebb óta megy,annál rosszabb lesz a grafika... Technikai KO

Szóval ez a rajzoló csapat tényleg gagyi...biztos vannak tehetségesebb csapatok,egy ilyen kaliberű animehez olyat kéne leszerződtetni....

Csak engem idegesített Hinata arcán az a két vörös folt?Olyan volt vele,mint ha ittas lenne Nevet
Naplózva


"You're just gonna end up in some boring office job. Is that all you want out of life?..."
“The sensation of trying to escape...but never being able to...I'm sure I felt that...that's...death”
お前の後ろにだァァアッΣ(゜Д゜)

MAL & MML
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #5947 Dátum: 10 jún 29, 21:11:57 »

Annyit még hagy jegyezzek meg, (sajnálom ha off, ehhez muszáj hozzászólnom) hogy mélyen elszégyellheti magát, aki a Bleachról ilyeneket állít. Én blícs fan vagyok, de nem a fanságomból ered ez a duma. Mi az, hogy több igényt fordítanak rá, közbe meg se érdemelné? EZ MI? Feldolgozhatatlan számomra... ez nem vélemény. Mind Kubonak, mind az anime készítői felé a respekt szót nem ismeritek, közben hagy ne kezdjem el sorolni, hogy 1 hét alatt mennyi mindent is kell összehozni egy 25 perces anime epizódhoz, na meg hogy milyen nagy fantázia kellett a manga megalkotásához.

Valaki említette, hogy 1 stúdió dolgozik mind a két animén. Hát ezt nem tudom igazolni, mert nem szoktam nézegetni ilyeneket. De akkor gondoljunk csak bele: Naruto és Bleach. Mennyi meló lehet azzal... minimum 150 ember van abban a stúdióban, és akkor szerintem keveset mondtam. Gondoljatok csak bele, több mint 150 ember, szóval biztos hogy nem ugyanaz a pár ember rajzolja pont ezt a 2 sorozatot. Megérteném ha azt mondjátok, hogy ratyi a bleach. De ameddig ennyi munkát fektetnek belé úgy, hogy mi 100% ingyen nézzük, senki ne mondjon ilyet, hogy fostalicska. Saját magáról állít képet, és mellesleg nem sok mindenkit érdekel, de az én szemembe nagyon mélyre elássa magát.

Én azt állítottam a Bleachról, hogy vontatott. Ez igaz lehet. De nem a manga, hanem az anime. Na látjátok, a bleach részlegű stúdiónak is vannak hátrányai... jól rajzolják, de a sztori majdnem egyhelyben áll, hogy ne érjék be a mangát. Vontatott elismerem. De maga a sztori szal ha megnézzük mekkora fantáziadússág van a sorozatban, az véleményen szerint egyszerűen lenyűgöző.

Sajnálom, ma nem vagyok a toppon fogalmazási szempontból (se). Próbáltam a legnagyobb udvariassággal és visszafogottsággal írni.
Naplózva



Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #5948 Dátum: 10 jún 29, 21:42:48 »

Nyugalom van, Stance. Én a Narutóhoz képest tartom fostalicskának a Bleachet. Azért sztoriban és fordulatokban is messze felette áll.

A Bleach sikeréhez meg elég annyi, hogy BIM-BUM, ekkora, meg akkora robbanások meg támadások vannak benne, és akkor a sok nyáladzó tini már meg is veszik érte.
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
trees
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 245



« Válasz #5949 Dátum: 10 jún 29, 23:37:22 »

Nyugalom van, Stance. Én a Narutóhoz képest tartom fostalicskának a Bleachet. Azért sztoriban és fordulatokban is messze felette áll.

A Bleach sikeréhez meg elég annyi, hogy BIM-BUM, ekkora, meg akkora robbanások meg támadások vannak benne, és akkor a sok nyáladzó tini már meg is veszik érte.

Azért remélem te sem úgy gondolod,hogy a Bleach ennyiből áll,csak szemléltetni akartad,hogy storyja mennyivel gyengébb mint a Naruto-é.Nem tagadom,a Bleach valóban a nyálcsorgatós kövér német gyerekeknek lett tervezve ,aki megveszi dvd-n,majd leugranak egy ház tetejéről,mert azthiszik,hogy van a hyorimmaru a hátukon...Ez a külömbség a kettő között.A Bleach egy tökéletesen eltalált pénzgép,a Narutoval ellentétben,ahol Kishimotot inkább figyel a tökéletes történetre,minthogy arra,hogy naponta hány millió yen-el nő a pénztárcája.Ezt énis így gondolom,de attől függetlenül a Bleach is egy nagyonjó történettel rendelkező anime/manga.
Naplózva

Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #5950 Dátum: 10 jún 29, 23:46:29 »

Nagyon sajnálom Dant-C, hogy csak ennyit látsz a Bleachban. Szomorú
Ez meg már megint egy más téma, hogy egy művészt így jellemzel, mint te tetted trees.
És még mindig azt mondom, hogy a Naruto többet profitál mint a Bleach.
Nah itt én befejeztem.
Naplózva



trees
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 245



« Válasz #5951 Dátum: 10 jún 30, 00:17:00 »


És még mindig azt mondom, hogy a Naruto többet profitál mint a Bleach.


Ezt mondjuk tényekkel alátámaszthatnád (nem mintha nem hinném el)
Naplózva

rondár
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1739


"There can be only One."


« Válasz #5952 Dátum: 10 jún 30, 00:35:57 »

OFF:

Trees

Az eladások azt bizonyítják hogy a Naruto számít a világ jelenlegi Dragon Balljának. A Bleach csak Yuu Yuu Hakusho mögötte. Mosolyog Csak az USA-ban több mint két és félmillió Naruto mangát adtak el, több nyelven kiadták már mint a Bleachet, valamint az animét is több országban vetítik. Ennek megfelelően megjelent belőle már hadseregnyi bábú, merchendise termék is, TV speciál, stb. A Naruto biztosan bekerül a történelem legsikeresebb mangái közé, hisz Kishi ebből gazdagodott meg, nem tudom még megsaccolni sem hogy hogy hány millióan veszik a DVD-ket, mangákat és egyéb Naruto cuccokat világszerte. (Az már más kérdés hogy a japánok a One Piece-t többre becsülik a Narutónál, és ott olyan sikeres hogy szinte minden japán családban van belőle legalább egy kötet.) Ezzel szemben a Bleach hiába a világ 2. legnépszerűbb futó manga-sorozata, Japánban még a Psyren is megelőzi, ami még csak most fogja nyitogatni a szárnyait a külföldi közönség felé.    

ON:

Megnéztem a heti részt. Azt hittem nem fog zavarni a rajzolás, de mégis... zavart. Pozitívum hogy láthattunk egy képet Hinata anyukájáról, sajnálom hogy Kishimoto nem rajzolt még róla egyetlen képet sem a mangába. Azt pedig végképp nem értettem hogy a Viz miért fordította le a Shinra Tenseit "Almighty Push"-ra. Biztos voltam benne hogy ez a Jutsu megmarad, de tévedtem.  Szomorú
« Utoljára szerkesztve: 10 jún 30, 00:41:03 írta rondár » Naplózva


"Mindezek a pillanatok elvesznek az időben, mint könnycseppek az esőben."
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #5953 Dátum: 10 jún 30, 01:28:26 »

Én ugyan nézem a Bleach-et de részben egyetértek abban Dant-c vel, hogy nagyon hiányzik belőle a történeti mélység.
Eddig kb erről szólt:
Bajbavan a családom hopp shinigami leszek írtoma  rossz szellemeket.
Elrabolják a barátnőm utána ugrom, kiderül ez az néhány mellékszereplőről meg Rukiáról, bejön a főellenség.
A fő rosszfiú elrabolja a másik Barátnőm utána is utána megyek, bármien látványos erősödés nélkül ledarálok több szuper erős ellenfelet akikkel kapitányok is alig bírnak, megmentem a csajt visszamegyek a földre.
-közben 60 manga részen át tartó csihi puhi a jók és a rosszak közt a földön, amiből KB semmi sztori nem származik.
De persze a főellenség aki kb már isten túl erős beveri egyedül a legdúrvább rosszfiúkat, és végre kiderül, hogy a főhős papája is halálisten oké, erre leszánt a rosszfiú a soul societybe énmeg utána.

-Szerintem aki nézi a bleach et azért nézi, mert látványos, de hogy Kubo nem kapott agyzsibbadást a történet kiagyalásá közben az is tuti

EDIT:

Mielött báki is leosztana, hogy Bleach hater vagyok, nem vagyok az, egyformán szeretem mindkét mangát/animét, csak szerintem másért jó mint a Naruto, a narutot inkább a történetért lehet szeretni (Bár a Fate stay night szerintem jobb), a bleachet az akcióért, ennyi
« Utoljára szerkesztve: 10 jún 30, 01:33:56 írta Exkirion » Naplózva

martinsama
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37


WWW
« Válasz #5954 Dátum: 10 jún 30, 01:30:26 »

Ez mind érdekes meg valamilyen szinten felnyitja a szemeket de személyes véleményem szerint A Bleachben több az izgalom és a harcok is sokkal jobbak és élvezetesebbek a Naruto története persze lebilincselőbb a Bleaché kissé lapos de a harcok azok nagyon ütnek de mégis az én gyerekkori favoritom a Dragonball Z aminek minnd a története minnd a harcai olyan élménnyel gazdagítanak,hogy HUHH
De mégis visszakanyarodva a Narutohóz minden héten várom mind a mangát mind az animét mert a sztori magávalragadó

Am tudom milyen nehét Kishinek is meg Kubonak is mert én is Manga készítő vagyok és csak 1fejezet sztorijának lehozása nekem 1-2óra és a rajzolás az náalm több hét de a sztori írás könyebb mivel eddig 3 és fél kötetnyi fejezetet írtam meg kötetenként 15fejezettel még maga a kész mangából csak 1.fejezetet tudtam összehozni szal ez nem egyszerű de ők mégis ilyen remekműveket alkotnak
Naplózva

Naruto:Aki szereti a Ramnet nem lehet rossz ember
Shika:Te jó ég Choji monnd el neki az igazat
Choji:az az igazság,hogy aki szereti az Ichiraku Rmnet az nem lehet rossz meber
Shika:Mind ellenem vanank...ez olyan bosszantó
Oldalak: 1 ... 395 396 [397] 398 399 ... 815
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!