24 máj 16, 02:35:00 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 394 395 [396] 397 398 ... 815
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Shippuuden - Anime (Tilos a spoiler!)  (Megtekintve 1554866 alkalommal)
0 Felhasználó és 24 vendég van a témában
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #5925 Dátum: 10 jún 29, 12:13:56 »

Nem. Nézd csak meg azokat az epizódokat, amiket említettem, és te is észre fogod venni, hogy mindegyiket más rajzolta. kacsint
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Matten
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 998


Kritikus, Énekes, Parodista, miegymás :D


WWW
« Válasz #5926 Dátum: 10 jún 29, 12:17:26 »

Attól függetlenül, ugyanolyan sok! ikszdé Nem azért mondtam, mintha nem hinném, el, de tényleg Sokkolóan Sok egyetlen Animéhez! Én a 4-es számú csapatra teszem a Voksom xD

Szerintem Ők készítették a Shippuuden első pár részét, és a Sasori fightot is mert Azok nagyon jók voltak! Nevet
« Utoljára szerkesztve: 10 jún 29, 12:17:59 írta Matten » Naplózva

Ide most valami bölcsesség kéne, de nem jut eszembe semmi ikszdé
Hiei
Vendég
« Válasz #5927 Dátum: 10 jún 29, 13:59:10 »

Nem az a lényeg ki csinálja az anime rajzolását... a kérdés az miért vak?ikszdé
Naplózva
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #5928 Dátum: 10 jún 29, 14:15:25 »

Túl sokat használta a sharingant és megvakult Szomorú

Dani a sima fma-t vagy a brotherhoodot nézed? Mert a bh rajzolása sokkal jobb.

Naplózva


Hiei
Vendég
« Válasz #5929 Dátum: 10 jún 29, 15:16:12 »

Teljesen mindegy melyiket ennnél még a hupikéktörpikék rajzolása is jobb.
Nézzétek csak meg!

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=1Ao99RIKyd8" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=1Ao99RIKyd8</a>

Itt a madárra tényleg rá tudom mondani, hogy madár Narutoban lassan már azt se ismerem megxDD
Naplózva
Matten
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 998


Kritikus, Énekes, Parodista, miegymás :D


WWW
« Válasz #5930 Dátum: 10 jún 29, 15:21:24 »

Hiei: Ha a rinyálás és a túlzások helyett kissé visszaolvasnál láthatnád, hogy Miért volt ilyen a grafja a résznek.
Korábban is volt ilyen a Narutoban
Naplózva

Ide most valami bölcsesség kéne, de nem jut eszembe semmi ikszdé
Hiei
Vendég
« Válasz #5931 Dátum: 10 jún 29, 16:04:38 »

Nem érdekel, hogy miért ilyen. Téged érdekel miért kapsz a boltban penészes kenyeret? Nem ahogy engem se. A lényeg, hogy ehető legyen. Vagy talán te megeszed a penészes kenyeret? Neked lehet túlzás én viszont szeretem a Narutot és igen is rosszul esik, hogy vannak akik ennyire elrontják.

Ellenben veled engem nem érdekel a rizsa a végeredmény számít. A vég eredmény pedig sz*r. Sajnálom, ha ízlés ficamod van mert itt a vak is látja... nem sajnos nem látja emrt aki készítette biztosan vakxDD

« Utoljára szerkesztve: 10 jún 29, 16:05:15 írta Hiei the legend » Naplózva
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #5932 Dátum: 10 jún 29, 16:24:38 »

Engem érdekelne, hiszen ha azon változtatni lehet, akkor az anime minősége visszatérne... A kereslet csökkent és emiatt a bevételek is estek? A válság miatt a pénz romlásával ugyan annyiból ennyire futotta? A szponzor, vagy ki sóher és emiatt nem ad annyi pénzt, amivel a minőség tartható lenne? A narutoról annyi bőrt lehúztak már, hogy nem tudnak már mit kitalálni, hogy kapós legyen? Ki tudja... Nem hiszem, hogy ez már változni fog... A japánok meg talán nem is foglalkoznak a külföldi rajongókkal, hiszen mi nem fizetünk egy fityinget sem, hogy nézzük... A készítőket annyira érdekli, hogy nekünk mi tetszik, mint téged, hogy miért lett szar... Sajnos nem feltétlenül a fogyasztó szabja meg itt a feltételeket... Egyre inkább az a helyzet, hogy ha tetszik, tetszik, ha nem, nem...
Naplózva
datango
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 321


Firma


« Válasz #5933 Dátum: 10 jún 29, 17:24:06 »

amikor narutót "leszögezi" pein és ránéz azt mondja hogy most elviszlek innen, akkor a rinnegan szeme pupillája változik! de miért is mi törétnik olyankor? ugyebár megjelenik hinata és nemtörténik semmi .
Naplózva

-=Suiton=-
"The Sharingan's true power... this Uchiha Madara's power!"
http://bf3stats.com/stats_pc/mgjani
"Sajnálom datango, nem küldhetsz üzeneteket és privát üzeneteket ezen a fórumon."  <--   c=3
Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #5934 Dátum: 10 jún 29, 17:28:17 »

khm..spoiler Nevet

amúgy nem tudom mér változik,gondolom rajzolási hiba.
Naplózva

Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #5935 Dátum: 10 jún 29, 17:32:05 »

Valaki írta visszább, hogy az összes kiragadott és ide belinkelt kép "mozgás közben" készül. Nagy tévedés. ^^ Amit én linkeltem az állókép volt. 7:08 körül van és kb. 2 egész másodpercig látszik. Ha nem állókép lett volna, akkor be sem linkelem. Nevet Pont azon lestem, hogy még mozgás közben oké, hogy csalnak egy kicsit a rajzokkal, na de állóképnél igénytelenkedni...
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
seeway
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 58


« Válasz #5936 Dátum: 10 jún 29, 17:58:38 »

Légyszives írd le pontosan hol és mikor mert én akár hogy nézem 7:08 körüli időt sehol nem látom Nevet
Naplózva

...
...
SSS
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 547


« Válasz #5937 Dátum: 10 jún 29, 18:04:04 »

Ha rendesen megfizetik az embert, akkor jó munkát végez...
Naplózva
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #5938 Dátum: 10 jún 29, 18:16:25 »

Asszem 1 vagy 2 oldallal ezelőtt leírtam erről a véleményem... röviden:
A Naruto szerintem 2x, 3x, 4x többet profitál mint a Bleach. Nekem az jobban is tetszik, viszont bevallom, hogy elég vontatott, hiába tesznek 3-4 fejezetet egy epizódba. Vagy talán vontatott nem is jó szó rá, csupán a sztori elavult, kevés a váratlan fordulat. Viszont a Naruto sztoriját jobban lájkolom. Ezért is többet várok el tőle... nagyobb helyeket és érdemeket ér el, több a szponzora, nagyobb a rajongótábora! Ez igénytelenség és lustaság az animátoroktól! Se több, se kevesebb... és most lázadás! xD
Naplózva



Lilla
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4


« Válasz #5939 Dátum: 10 jún 29, 18:28:15 »

Chakra, én voltam az. Ok, amit te linkeltél, az nem mozgókép volt. De azon a képen filler karakterek szerepeltek, amiknek kidolgozása sose volt az animátorok erőssége. (Elég ha a Sanbis ellenségekre gondolok.. smirksweat )

Stance, egyetértek. Nem értem, hogy ha egy olyan fostalicska mangát, mint a Bleach képesek olyan látványvilággal felruházni, amivel animében rendelkezik, a Narutonak miért nem áldoznak egy kis igényes munkát.
Pedig még ugyanaz a stúdió is dolgozik mindegyiken...


Jah, amúgy Dant-C voltam! Bocs, elfelejtettem kijelentkezni.x'DDD
« Utoljára szerkesztve: 10 jún 29, 18:29:09 írta Lilla » Naplózva
Oldalak: 1 ... 394 395 [396] 397 398 ... 815
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!