24 máj 15, 14:20:05 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 393 394 [395] 396 397 ... 815
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Shippuuden - Anime (Tilos a spoiler!)  (Megtekintve 1554365 alkalommal)
0 Felhasználó és 13 vendég van a témában
Thanatos
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 326


A Halál Istene


« Válasz #5910 Dátum: 10 jún 27, 18:50:34 »

Már a Part 1-ben is voltak ilyen stílusban rajzolt harcok. Mint például Orcsi vs Sasuke a Halál erdelyében, Orcsi vs Sandaime, vagy az epikus Naruto vs Sasuke a Végzet völgyében.

EZ igaz, viszont a Part 1-ben amikor nem mozogtak a karakterek, hanem beszéltek-álltak egy helyben akkor rendesen megrajzolták/árnyékolták őket.
Most az a baj hogy az egyik rajzoló csapat fúdejól rajzolja a mozgást, de egyébként égeti a retinámat az a sok világos szín.
A másik csapat meg néha elég gázul rajzolja a harci jeleneteket, viszont tudják mi az az árnyékolás, és nem világít vakítóan a képernyő.
Naplózva

A halál az egyetlen biztos pont az életben.
Matten
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 998


Kritikus, Énekes, Parodista, miegymás :D


WWW
« Válasz #5911 Dátum: 10 jún 27, 19:56:02 »

Ez a next-gen gyerekek!

A Naruto Part 1 részletes volt, rajzszerűbb, látszottak vonalak, tollvonások, ráncok, ádámcsutkák. Részletes volt.
A Shippuudenben Hidanék után (de még előttük is láthatóan) megváltozott a rajzolás. Egyedül árnyékolás van, világos és éles színek, oszt ennyi. Az egész számítógépes. Olyan mint valami Flash film.

Ez az Epizód egy Nagy epizód volt, amely valaminek a végkifejlete, nagy fináléja, csúcspontja. Ilyenkor a Naruto hagyományokhoz hűen, kicsit jobban odafigyelnek a rajzra. Most is Ez történt!

A szájmozgást rendesen a szöveghez illesztették, óriási mozgások, részletek hangsúlyozódtak ki, több effekt volt (Hinata haja, Naruto átváltozása). Ez a NArutoban legelőször a Zabuza Arc Fináléjánál volt, tessék megfigyelni!: http://www.indavideo.hu/video/Naruto_19resz_magyar_felirat Ugyanez megismétlődött az utolsó Naruto vs Gaaránál valamint az Orochimaru vs Harmadik Hokage nagy részében. Utána ez a fajta rajzolás látható volt, amikor Tsunade üvölt Narutonak miközben Kabutoval ütik egymást és a Rasengannál, valamint az Epikus Naruto vs Sasukéban. Abból is kiszedhettek borzasztó Screenshotokat, mégis sokak kedvenc része volt.
A Shippuudenben asszem a Naruto vs. Sainál volt ez, a Hidan vs Shikamaru végénél, valamint itt.

Ez a Naruto Epic rajzolása.

És szerintem, teljesen oké volt a rész, és a rajzolás összességében megtette a maga hatását. A Chibi karakterek jól néztek ki, az összes Screenshototok mozgás közben lett lekapva, kivéve a Pein, ami viszont azért nyomi, mert Össze van nyomva Szélesavászonról, (én kinyújtottam a képernyőmmel, és sokkal jobb volt). Egy kis Infó: Pein szeme mindig ki volt húzva. Hinata mozgása, meg még Epicebbé tette a jelenetet. Nekem öröm volt nézni. A Rajzolás, a színészet és a zene tökéletesen összejátszott, és néhány elrajzolt Peint leszámítva nem véltem kivetni valót benne.

És a végén Hinata leszúrásánál Naruto arcában nem láttam semmi kivetni valót. SŐT annál az arcnál és az utána lévő átváltozástól, Pein szövegével együtt Libabőrös lettem.

Nem tudom ezt más miért nem élte át, és nem tudjátok az animátorok hosszú munkáját megbecsülni. Biztos megszoktátok hogy a Háromfarkú filler óta minden résznek szapuljátok a rajzolását a sorozatnak. de ennek Igenis Jó volt a rajzolása, és nálam megtette a hatását.

Matten voltam!
« Utoljára szerkesztve: 10 jún 27, 19:58:54 írta Matten » Naplózva

Ide most valami bölcsesség kéne, de nem jut eszembe semmi ikszdé
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #5912 Dátum: 10 jún 27, 20:10:45 »

Szerintem csak túl jó volt a hangulatod, miközben nézted az animét. De lehetséges, hogy van valami a mondanivalódban... de akárhogy nézem, ez minden, csak nem epic... inkább egy epic shit.
Ebbe csak 1 valamit nem értek... A Naruto Shippuuden mint sorozat, világranglistákon elég magas helyeken helyezkedik el. Akkor miért nem tudják értelmesen megrajzolni a részeket? Nem csak erre a részre értem... Most nézz meg egy 1.;164.;273. Bleach epizódot. Egyre csak fejlődik a grafika, és a mangához is igazodik a rajzstílus. Most hasonlítsd össze a Narutoval.... szerintem a Naruto sokkal többet profitál, mint a Blícs. Több a szponzora is, fogadni mernék rá. Nagyobb helyezeteket is ér el. Számomra ez érthetetlen, hogy miért nem tudják rendesen megrajzolni!?

Egyébként én amikor néztem a sima Narutoban a N vs Szászke harcot, komolyan azt hittem, hogy 3D modellezéssel volt megcsinálva x'D
« Utoljára szerkesztve: 10 jún 27, 20:11:48 írta Stance » Naplózva



Matten
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 998


Kritikus, Énekes, Parodista, miegymás :D


WWW
« Válasz #5913 Dátum: 10 jún 27, 20:18:50 »

Szerintem az Új Bleach részekben Orihime Borzasztóan néz ki a két méteres ajkaival xD Egyébként igaz amit mondasz.

Úgylátszik ez fordítva működik.
Bleach - A történet romlik, a Grafika jobb lesz.
Naruto - A grafika romlik a Történet meg egyre izgalmasabb
Naplózva

Ide most valami bölcsesség kéne, de nem jut eszembe semmi ikszdé
Meroko
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 226

Itachi fan


« Válasz #5914 Dátum: 10 jún 27, 21:13:36 »

lol, akkor nem csak én gondolom így^^
De a következő részekkel szemben akkor is bizakodóbb vagyok, csak belejönnek a dologba^^ és hamarosan jön új ending is, nem? (ami legalább tuti nem Hinatás leszXD)
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #5915 Dátum: 10 jún 27, 21:26:00 »

Arra, hogy miért lett csúnyább szerintem ez is válasz lehet

ugyebár a Shippuden elejétől új csapat dolgozik rajta, vagyis nem kóreai hanem Japán művészek rajzolják az egészet, ezért amig a sima Naruto-s fillerek mentek már elkezdték csinálni a Shippudenes részeket amikre bőven volt idejük. Szerintem a Hidanos részeknél értünk el oda, hogy a részek kezdik jobban behozni azokat a részeket amiken épp dolgoznak a művészek ezért összességében kevesebb idejük jut egy részre és ezért a minőség is romlik.

Lehet nincs igazam amúgy.

--de most őszintén, szerintem aki megnéz egy részt és rögtön azt figyeli, hogy most milyen a rajzolás az ne nézzen sorozatokat, másodszorra vagy 3x ra már rendben, hogy feltűnik ez az de aki elsőnek megnézi és az ilyen Pein es képeken kívül feltűnik neki, hogy ez vagy az nem olyan szép az ne nézze mert úgysem fogja élvezni.
« Utoljára szerkesztve: 10 jún 27, 21:27:51 írta Exkirion » Naplózva

*Reira
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 47

[Naru♥Hina]


« Válasz #5916 Dátum: 10 jún 28, 00:09:55 »

...

Ez az Epizód egy Nagy epizód volt, amely valaminek a végkifejlete, nagy fináléja, csúcspontja. Ilyenkor a Naruto hagyományokhoz hűen, kicsit jobban odafigyelnek a rajzra. Most is Ez történt!


Matten voltam!

Mintha valaki a saját gondolataimat vetítené elém!:D Teljes mértékben így gondolom az egészet, ezért nem is ismétlek...

Bár azt még hozzátenném, hogy:

(Persze most eltekintve attól, hogy NaruHina rajongó vagyok) Ez a rész tényleg gyönyörű volt.
Érzelmekben gazdag rész tárult elég, amiben igazán megpróbálták érezteti és megértetni velünk mit is jelent a szeretet, a ragaszkodás és hogy tényleg milyen messzire tud valaki elmenni a szerettéért. (Persze igen, a szeretetet más hogy is, más körülmények közepette is kilehet mutatni. Ki milyen módon, ugyebár.Nevet)

Hát én minden esetre végigsírtam a részt 100 + 1 zsepivel, leszámítva azt, hogy haladok a mangával.
Ahogy Naruto arcát is próbálták minél élethűbben kihangsúlyozni azoknál a részeknél, mikor már nem bírta nézni, ahogy Hinata szenved és inkább lehajtotta a fejét, meg mikor könnyezett... Na én annál azt mondtam, hogy minden elismerésem!
Mintha komolyan emberek játszották volna el az egészet.
Rendben, azt én is aláírom, hogy a mostani rajzolásnál nekem se stimmelt valami, nem volt igazán megszokott...
De ha ettől eltekintünk és észrevesszük azt, hogy mennyire próbálták velünk átéreztetni Naruto és Hinata szenvedését az arcmimikájuk megrajzolása által, akkor tényleg, szerintem mindenkit le kéne, hogy nyűgőze ez a rész. kacsint
Meglehet, hogy talán én is ezért bőgtem el magamat... Nevet
Naplózva

"Az élet és a szeretet csupán egyetlen időt ismer: a jelent.
Az egyetlen érzékelhető idő a pillanat,
amelyben élünk, amikor szeretünk."
dax92
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1


« Válasz #5917 Dátum: 10 jún 28, 01:34:16 »

na ez a rész tényleg jó volt...
leszámítva hogy rámjött a másfélnapi depresszió ikszdé
Naplózva
Hiei
Vendég
« Válasz #5918 Dátum: 10 jún 28, 17:52:32 »

Komolyan elsírtam magamxD Rajzolás sz*ar sok felesleges sz*r... Hinata túl sokat beszélt sz*r. Naruto reakciója szeme tekintete sz*r. Összegezve egy nagy rakás sz*r. Troll voltam lehet... de ez már nevetségesXDDD nem fogok narutot nézni ezek utánxDDD Keresek én is egy képet ahol hinatának szélesebb a feje mint a nyaka meg a fej magassága együttXDD  csak nem lelemxDDD
Naplózva
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #5919 Dátum: 10 jún 28, 23:29:10 »

Nah. Bepótoltam a 2 heti narutot, amivel le voltam maradva. Így már megint naprakész vagyok... Hogy úgy mondjam, túl naprakész ikszdé Hinatát sajnáltam. Azt hittem, hogy Pein legalább szerencsétlen Hinatát megsajnálja... Felrobbantotta a falut, oké... lerombolta előtte, oké... megölt több tucat konohai shinobit, oké... De szegénnyel elég durván bánt el... Az eheti anime grafikájával nekem semmi bajom nem volt. Sokkal jobban meg lett csinálva, mint vártam. A visszaemlékezések külön grafikát kaptak, ami nekem rohadtul tetszett... És karakterfejlődésen ment át Hinata (persze a lényegeseket leszámítva), mert már nem csak annyit mondd, hogy Naruto-kun Mosolyog A Kyuubit azért a végén igazán mutathatták volna... Egy 'egész alakos képpel' búcsúzhatott volna az eheti animerész...
Naplózva
trees
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 245



« Válasz #5920 Dátum: 10 jún 29, 01:24:02 »

 Az a gáz,hogy nekem kifejezetten bejön ennek a résznek a rajzolása.
Egy rövidebb anime-nél el lehet dönteni,hogy akkor ezt a csapatot szerződtetjük és ők rajzolnak végig,de a Naruto-nál ahol a mangának még se füle se farka és az anime is fényévekre le van maradva egyszerűen kísérletezni kell a csapatokkal.Remélem nem mondok hülyeséget,de ahogy én észrevettem 3 csapat váltogatja egymást (max 4) és egyáltalán nem hasonlóak a technikáik.Mégha kiválasztják a szavazatok alapján legjobb csapatnak vélt...csapatot,akkor is lesznek akiknek nem fog tetszeni és akkor is lesznek akik összevetik egy másik rajzolócsapattal,hogy az mennyivel jobban tetszik nekik.
^Szóval mondhatni,hogy most te vagy a "férgese"...
Naplózva

ronandinho
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 241



« Válasz #5921 Dátum: 10 jún 29, 07:21:04 »

off: modik megmondták, hogy tilos SPOILEREZNI

on: nekem nem volt bajom a grafikával, nagyon sajnáltam Hinatát, hogy ott szenvedett
Naplózva

Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #5922 Dátum: 10 jún 29, 10:39:55 »

Az lenne a legjobb hogyha az Fma Brotherhood rajzoloi miután végeztek az fma-val leszerződnének , a Narutoval ésők csinálnák Nevet Mert ha megnézitek az fma manga rajzolása nem olyan szép mint a Narutoé és abból is gyönyörü animét csináltak.
Naplózva


Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #5923 Dátum: 10 jún 29, 10:58:04 »

Azért 3-nál jóval több csapat dolgozik a Narutón. Nézzünk néhányat:
-Először is itt van a jelenlegi csapat, akin annyira megoszlik a vélemény a szokatlan, de különleges technika miatt.
-Aztán ott van a harcokat nagyon gagyin kivitelező, de állóképeket szépen kidolgozó csapat. (Ez a csapat felbukkanása leginkább a Sanbi fillerre volt jellemző.)
-Ott van a "cafatos" csapat, akik ha mozgóképet csinálnak, hajlamosak arra, hogy cafatok esnek ki a karakterekből.xD (Lásd Kisame vs Gai egy része, Gaara vs Deidara egy része, vagy amikor Shikamaru kiüti Peinci százlábúját.)
-Ott van a nagyon szépen kivitelező csapat, aki például az előző, 165. részt vagy Jiraiya halálát készítette.
-Plusz most megjelent ez az új csapat, aki a Kakashi vs Peint csinálta, éés.. őket inkább nem jellemezném.

És ezek csak a jellegzetes rajzzal bíró csapatok listája. Mosolyog


Jah, és egy kis OFF:
Eddig FMA-ból csak az animét néztem, a mangába csak nem rég lestem bele, de lesokkoltam azokon a Mickey egér fejeken.. Ohh My God
« Utoljára szerkesztve: 10 jún 29, 10:59:07 írta Dant-C » Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Matten
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 998


Kritikus, Énekes, Parodista, miegymás :D


WWW
« Válasz #5924 Dátum: 10 jún 29, 12:02:09 »

Az FMA minden idők legjobb Rövid Mangája/Animéje. Igen, a Death Note-nál is jobb szerintem! Vagy ha akarjátok egy szint. Az Anime gyönyörű, a Story zseniális, a Manga meg bár sajátos rajzolású, nekem nagyon bejön! Ott kicsit jobban átjönnek a poénos részek Nevet De még mindig nem néztem végig, szal No Spoiler! ikszdé

ON: 5 Csapat?! O.o Nem sok ez egy kicsit?
Naplózva

Ide most valami bölcsesség kéne, de nem jut eszembe semmi ikszdé
Oldalak: 1 ... 393 394 [395] 396 397 ... 815
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!