24 máj 15, 18:39:37 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 383 384 [385] 386 387 ... 815
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Shippuuden - Anime (Tilos a spoiler!)  (Megtekintve 1554524 alkalommal)
0 Felhasználó és 18 vendég van a témában
Toodmayne
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 69



« Válasz #5760 Dátum: 10 jún 03, 17:04:02 »

illetve következő rész nem lesz mivel 1hetet kihagynak és dupla ep-et nyomnak le 2 hét múlva? Nevet
akkor agyhalált fogok kapni ember  Neeem

Ööö, kint van a főoldalon, hogy mikor hogy jelennek meg részek. Lesz jövő héten is, nem lesz dupla.
Naplózva
Meroko
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 226

Itachi fan


« Válasz #5761 Dátum: 10 jún 03, 17:07:20 »

Most jut eszembe, hogy kezdem unni Pein szövegét...:Fájdalooooom, fájdaloom fájdaloom. A mangában nem volt ilyen idegesítő, vagy csak én nem vettem észre.
Naplózva
yis
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 39


« Válasz #5762 Dátum: 10 jún 03, 17:27:28 »

Hát ha már mindenki sír én is sírok. Ennél kb 3* többet vártam. Ahogy a robot Peint szétszedi (Démoni/pokoli?), az annyira szánalmas volt, hogy hihetetlen. Az orrszarvú földobásában no fizika, de ez még oké, mert ezt már megszokhattuk.
Hát a Senpou rasengan az valami szánalmas volt, kb mintha egy gumilabdával nyomták volna meg azt a két szegény állatot. Mangában sokkal látványosabb volt, ami azért kicsit érdekes.
De legalább a békák tényleg jók voltak.
A part 1 az pedig no comment, hát hihetetlen, hogy volt képük a rész felét ezzel telenyomni. De még ez se lenne gáz, mert ugye ezt is megszokhattuk, ha legalább a a part 2 jó lett volna.
Szóval összefoglalva a részt: Lehánylak
Naplózva
Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #5763 Dátum: 10 jún 03, 17:36:06 »

szerintem sokat vártok ettől az egésztől...de remélem a "porfelhő leülepedési idejével" megvagytok elégedve xd

nekem tetszett a rész,de az Oodama lehetett volna nagyobb robbanással...a Rasenshurikenes befejezés nekem bejött,ahogy a 2 Pein kiírtása is.
Meroko ott is mondogatta csak ott könnyebb nem észrevenni Nevet

bár mondjuk lehet hogy cask nekem mert én direkt úgy olvasom a mangát hogy csak átfutom xD
így az anime is tartogat meglepetéseket xD
Naplózva

Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #5764 Dátum: 10 jún 03, 17:46:42 »

Kezdeményezném valamelyik moderátor / admin- nál hogy egy ilyen topicot nyitni ahol lehet elmondani mit b.sztak el
mi az ami nem tetszik. Nevet
Ez már kicsit kellemetlen ^^"  Gondolkozik


Ezt nem értem... szerinted ez a topic arra van, hogy csak pozitív kritikákat mondjunk az aktuális részről? Mosolyog

A hibákat pedig a Bakik topicba lehet megbeszélni.
Naplózva



Bontakun
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 237


Bonta


« Válasz #5765 Dátum: 10 jún 03, 17:48:48 »

Jó rész lett volna ha 10 vhány perc nem azzal telik, hogy mi történt a mellékszereplőkkel, +hogy élték túl. Amúgy az az 5-6 perc küzdelem viszont nem volt rossz:D Kár, hogy ilyenkor hagyják abba, de hát istenem fokozni kell az érdeklődést:D
Naplózva

ATON14
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 996



« Válasz #5766 Dátum: 10 jún 03, 18:18:12 »

Azért sztem lehetett volna rosszab is... A rajzolásnál (visszatérek ide) most pl. a porfelhő és az idézési köd (jobb nevet nem tudok neki adni; jutsuköd  Nevet) körül voltak hibák ill. számomra a porfelhő olyan, amin át lehet látni, kicsit mozog, majd eltűnik. Ez olyan nagy kérés?!

Amúgy a legtöbb anime-nél mindig így van, hogy 10-13 percig húzzák, aztán történik valami izgi és vége. Ez nem véletlenül van így, ezzel csábítják tovább a nézőket a kövi részekhez. Ha folyton csak a lényeg (kinek mi) lenne, akkor kb harmad ennyi részből megoldanák. Ez nem azt jelenti, hogy örülök ennek, de el kell fogadni...   smirksweat
Naplózva

....................................................................................................................
Titankahn
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 81


« Válasz #5767 Dátum: 10 jún 03, 18:25:34 »

Hát szerintem mindeki sokkal többet várt, nem lett rossz de elmarad a várakozástól, a rajzolás sem gyenge de nem a kakuzu saga alattit idézi.
Naplózva

Lee: Ez a csata eldőlt Gai: Asa Kujaku!!!
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #5768 Dátum: 10 jún 03, 19:05:57 »

ATON >>

Ez nem azért van, hogy csábítsák a nézőket. Ennek 2 fő oka van:
1. Mangát nem szabad beérni.
2. Stúdiói lustaság.
Ha még arra fognák az unalmas részeket, hogy nem szabad a mangát beérni az se lenne teljesen igaz, mivel úgy is meglehet izgalmasra csinálni egy részt, hogy nem sok minden történik... de a rajzolás és főként az animációkispórolás nagyon ratyi időhúzásnak Szomorú
Naplózva



CsiziDani
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 948


Plüsscica karbantartó


« Válasz #5769 Dátum: 10 jún 03, 19:37:07 »

Ha Fukasaku Naruto fején ülne akkor lenne igazi brémai muzsikusok. Nevet
Naplózva

six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #5770 Dátum: 10 jún 04, 11:31:41 »

Nah ezt nevezem én Naruto animének Nevet Ez rohadt jó volt. A három béka harca, Naruto harca... És még csak most kezdődik a java Nevet Ez a 20 perc olyan gyorsan eltelt... Mintha csak az elején tartanék a résznek, de sajna már vége. Nah ez jó volt. Erre a részre megérte várni.
Naplózva
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #5771 Dátum: 10 jún 04, 14:14:27 »

Igen, nekem is feltűnt, de ez a bakik című topicba már 1000x elhangzott.

Egyébként nem tudom, hogy mit esztek ti ezen a részen ennyire... 17 perc Konohana mutogatása, majd pár jelenetnyi fight, ráadásul a dupla rasengan szerintem nagyon ratyi volt.
Naplózva



six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #5772 Dátum: 10 jún 04, 15:15:40 »

Stance!

Kifejtenéd bővebben? A dupla rasengan azért volt 'ratyi', mert ninjutsu létrehozási szempontból nem szakszerűen volt létrehozva? Vagy miért? Komolyan mondom, hogy ez már annyira banális, mint a lart pour l'art társulat poénjai, csak azok legalább viccesek és nem ennyire szánalmasak. Az engem is idegesített egy kicsit, hogy végignézzük konohát, hogy ki hogy van, de ez csak azért volt az, mert már vártam, hogy Naruto belekezdjen a harcba. A Kakashis rész kifejezetten tetszett. Szeretem a lelkizős részeket is, és szeretem azokat a részeket is, amikben látszólag nem történik semmi. A harcokat viszont csak akkor szeretem, ha azok jól vannak megcsinálva. Ebben a pár harcjelenetben nem találtam semmi kivetnivalót, sőt tök jó volt nézni, hogy a három béka hogy bánik el azzal a három vadállattal Nevet Naruto betoppanása Tsunade no baa-chan elé megint jó volt és az az utáni kis harcocska is. Szerintem nem volt semmi sem rossz ebben a részben. De persze a szőrszálhasogatás nagy művészei meg fognak lepni pár szánalmas próbálkozással...
Naplózva
hali
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 69


« Válasz #5773 Dátum: 10 jún 04, 15:30:33 »

17 perc konoha mutogatása?
inkább legyen pár ilyen rész minthogy hirtelen berakjanak 20 résznyi fillert.
Naplózva
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #5774 Dátum: 10 jún 04, 15:40:48 »

am. meg nem akarok kötöszködni , de a mangában is volt jópár képkocka ahol a puszta konoha van, ahol a romokból előkúszó Shikamaru van . Szerintem minden reális volt a mangához viszonítva. Az egy dolog , hogy nem jött át az a hatás aminek átkellett volna. Manga nagy ütőerővel súlykolta belénk , hogy Nagyi mehetsz teázni. Itt olyan semmitmondónak tűnt ez a mondat . De lehet csak Én gondolom így. Ha valamit kikell emelni a részből , az egyértelműen a Békák harca. Nagyon jól megvolt koreografálva , illetve a rajzolás is nagyon jó volt. Rasengan nem volt rossz szerintem. Viszont abban van valami , hogy a grafika romlott azóta , hogy Sasuke megjelent xD Rossz befolyással van a rajzolókra xD Sok az elnagyolt jelenet az animében.
Összesítve az aktuális rész jó volt , volt akció , volt vér is . Ami mostanság kezd ritkulni a Shounen animékben xD *a Hellsing Ovák ellopják az összes vért az animékből manapság xPP*
Naplózva
Oldalak: 1 ... 383 384 [385] 386 387 ... 815
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!