24 máj 15, 02:07:13 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 375 376 [377] 378 379 ... 815
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Shippuuden - Anime (Tilos a spoiler!)  (Megtekintve 1553977 alkalommal)
0 Felhasználó és 32 vendég van a témában
titius
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 705


Sharingan


« Válasz #5640 Dátum: 10 máj 06, 21:55:26 »

Te jó Isten ezeknek ez Anime ,ez naruto?! Erre kell várni egy hetet?!meghal kakashi san legalább jól kidolgozhatták volna ezt a részt ,de ez milyen rajzolás?A raikiri sem a régi ,akkor arról nem is beszélek ahogy a penge kijön Yahiko ruhája alól ,vagy ahogy a Konohai csipet csapat megtámadta Yahikot...Nevetséges ez a rajzolás ,remélem a fejükhöz kapnak és elénk raknak valami normálisan kidolgozott Naruto vs Paint
Naplózva
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #5641 Dátum: 10 máj 06, 22:09:31 »

A rajzolás télleg nem volt a legszebb de láttam már rosszabbat is. Amikor Kakashi látta a régi csapatát viszont ütött. Azt jól megcsinálták.
Naplózva


ATON14
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 996



« Válasz #5642 Dátum: 10 máj 07, 10:13:50 »

Még csak most tűnt fel nekem, hogy az openingben Gamabunta harcol az egyik Pein által megidézett "orrszarvúval". De Gamabuntát nem csak Jiraiya (aki meghalt) és Naruto (aki a Myoboku hegyen van) tudja megidézni? Akkor hogy került oda?!  Gondolkozik 

Ez persze csak költői kérdés... A lényeget értem  smirksweat Nevet
Naplózva

....................................................................................................................
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #5643 Dátum: 10 máj 07, 11:51:29 »

Valószínűleg Naruto fogja megidézni Nevet Nevet

Egyébként nem volt rossz az új rész, a rajzolás meg egyre szarabb....
« Utoljára szerkesztve: 10 máj 07, 11:52:00 írta Stance » Naplózva



ATON14
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 996



« Válasz #5644 Dátum: 10 máj 07, 16:49:35 »

Nem tudom, mi baj van a rajzolással, volt már rosszabb is. Mondjatok már pár részt amit jól rajzoltak... , nekem pl. ez is jó volt  Pontosan
Naplózva

....................................................................................................................
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #5645 Dátum: 10 máj 07, 17:27:45 »

Például Jiraya vs Pein. Az egész jó volt Mosolyog
Naplózva



titius
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 705


Sharingan


« Válasz #5646 Dátum: 10 máj 07, 17:38:15 »

Vagy amikor Naruto megtudta Jiraiya halálát ,vagy mondhatnám neked a teljes Naruto évadot a simát ,sőt még talán a Shippuden elejét is,jó neked ha ilyen alacsonya mérce ,bár kinek félig üres kinek félig tele a pohár...
Naplózva
Krieg
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1172


Never lost a fair game - or played one.


« Válasz #5647 Dátum: 10 máj 07, 17:40:52 »

Szerintem az egész shippuudennek jó volt a rajzolása kb. Orochimaru-Sasuke incidensig, a Hidan, Kakuzu-Team 10-es csatáknak főleg az első felének megrajzolása nekem pl kifejezetten tetszik (Hidan vs Asuma + Shikamaru).
Naplózva
doppman
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2



« Válasz #5648 Dátum: 10 máj 08, 10:00:01 »

Jo kis rész volt bár sajnálom h kakashi meghalt Szomorú Szomorú Szomorú Szomorú
Naplózva
Titankahn
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 81


« Válasz #5649 Dátum: 10 máj 08, 11:02:37 »

ÁÁáá csak juni 4ig kell kibirni "csak". Spoiler részcim:
2010-05-27
   162.       
The World Shall Know Pain
Sekai ni itami o
世界に痛みを
2010-06-04
   163.       
Explode! Sage Mode
Bakuhatsu! Sennin Mōdo
爆発! 仙人モード
2010-06-11
   164.       
Crisis! Sage Mode Disappears
Kiki! Kieta Sennin Mōdo
危機! 消えた仙人モード
Bár ha minden igaz a 27.ei részbe már visszatér Naruto

« Utoljára szerkesztve: 10 máj 08, 11:05:35 írta Titankahn » Naplózva

Lee: Ez a csata eldőlt Gai: Asa Kujaku!!!
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #5650 Dátum: 10 máj 08, 12:15:02 »

Yare-yare... Kakashi-senpai meghalt... Az anime rész jól meg lett csinálva. Bár Pein elég gyorsan lerendezte Kakashiékat, de ezt nem csodálom, hiszen mégis csak Peinről van szó... Ahoz képest Kakashi jobban bírta, mint gondoltam. Az a kis monológ Kakashi halálakor is tetszett... Tsunade reakciója is jó volt. Kíváncsi leszek a következő részekre. A spoilert meg pls inkább a manga topicban ha lehet, vagy az erre alkalmas témában. Nem hiszem, hogy mindenki örülne annak, ha előre lelőnénk a poént. Köztük én sem, pedig tudom, mi lesz benne, DE ez az anime. Hetente új részek jönnek ki és ahhoz is kell tudni igazodni. Bocs, de én így gondolom. Szeretnék elvonatkoztatni attól, amit a mangában olvastam és élvezni szeretném az anime részeket anélkül, hogy valaki lelőné a poént. Még akkor is, ha ez annyira nyilvánvaló, hogy mi fog történni.
Naplózva
Titankahn
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 81


« Válasz #5651 Dátum: 10 máj 08, 17:50:19 »

off.azért van oda irva hogy spoiler meg van áthuzva fehér szint továbbra sem lehet választani sajnos, a manga topicba az anime részekkel kapcsolatos eléggé offolos igy is minden szóért amit irok 4 warnt kapok. on: épp most tartok a kakuzu hidan részeknél és valóban jobb a rajzolás. De nem hiszem el hogy ne kaptak volna visszajelzést pain pricingjéröl mégse javitották. érthetetlen.
« Utoljára szerkesztve: 10 máj 08, 17:52:15 írta Titankahn » Naplózva

Lee: Ez a csata eldőlt Gai: Asa Kujaku!!!
kakairuRULEZ
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1012

lasse


« Válasz #5652 Dátum: 10 máj 08, 18:12:59 »

na, ez a rész sokkal jobb volt. Jól ábrázolták a csatákat, viszont Chouji és Choza (remélem, jól írom) arca kicsit furcsa volt nekem...
Naplózva
Takahane
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 142


« Válasz #5653 Dátum: 10 máj 08, 20:52:15 »

A rajzolások mostanában azért mások ( ezt egy német újság olvastam ) mert japánban is nagyon megoszlik a vélemény a rajzolásokról, van aki a hagyomásnyosta szereti, van aki a modernebb ( gumiember ) stílust, nah ők kitalálták h kipróbálnak mindent és közvéleményt kutatnak.

ami engem megdöbbentett az a legutóbbi részben ez a MÁTRIX-os jelenet, amikor Pein visszaveri a támadásokat Nevet

nekem személy szerint ( de mondjuk ez kit izgat? Nevet ) a Hidanos részek rajzolása tetszett legjobban,
de maga h hangulat, a zene az mindenhol adja magát az egész shippuuden-ben, amit én szívesen kihagynék ( de mivel kiskorú nézők is vannak ) a gyerekes ostobaságokat, mondjuk a shippuudenben már egyre kevesebb amit én nem nagyon bánok
Naplózva

Genesis_16
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 225


« Válasz #5654 Dátum: 10 máj 08, 21:36:54 »

szerintem jó volt a mostani rész Tsunade kiborult ami érthető volt szegényke.
Kakashi nagyon tolta bow
Csak nem értem hogy a konohai ninjákat miért gyürte le Pein ilyen könnyen? (tudom hogy mellékszereplők de azért ne legyenek már annyire gyengék olyan fegyverekkel amik voltak náluk)
Naplózva

“Bármihez, amit megtehetsz vagy megálmodsz fogj hozzá! A merészségben zsenialitás, erő és varázslat rejlik.” (Goethe)

“Egy tanítvány egyszer így panaszkodott:
- Mester, miért nem feded fel soha történeteid értelmét?
- Mit szólnál ahhoz – felelte a mester -, ha valaki gyümölccsel kínálna, de megrágná, mielőtt odaadja neked?”
(ismeretlen szerző)
Oldalak: 1 ... 375 376 [377] 378 379 ... 815
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!