24 máj 15, 16:02:16 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 368 369 [370] 371 372 ... 815
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Shippuuden - Anime (Tilos a spoiler!)  (Megtekintve 1554424 alkalommal)
0 Felhasználó és 19 vendég van a témában
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #5535 Dátum: 10 ápr 11, 13:09:08 »

Na végre, megint Naruto az anime! Pár helyen kicsit furcsák a színek, de ez már kezdi megközelíteni a "sima" Narutót. ^^

Nyitány:
Hát izé... Először csak ennyit tudtam kipréselni magamból. Főleg akkor, mikor megláttam, hogy az Isteni Birodalom Peinnek milyen szemeket rajzoltam a Pein-csapat "hajlobogós" jelenetében. Még vissza is tekertem, hogy jól látom, hogy nem tudom, hogy sírjak vagy röhögjek? Nevet Az elején meg ahogy Naruto becsukja a könyvet és áll a hegyes szikla tetején... Mintha egy ötéves színezte volna ki, színátmenetek nuku. -.- A Jiraiyás, Konanos, Nagatós, Yahikós visszaemlékezés egész jó lett.
Ez a nyitány nekem inkább AMV-nek tűnt és nem openingnek. ^^

Zárány:
No comment. Mosolyog
A "sima" Narutóban is volt egy ilyen "firka" ending (Naruto főszereplésével), de az valahogy normálisabb volt. Ennek annyira nem volt köze a Narutóhoz, hogy... kicsit sem. ^^

Dant-C:
Rendben, hogy akinek nem tetszik, az csináljon jobbat, de ennyi erővel semmiről sem mondhatunk véleményt, mert mindig visszakaphatjuk azt, hogy "ha nem tetszik, csinál jobbat". Nevet És a te szavaiddal élve: "Ha nem tetszik, meg lehet mondani-mondani-mond Dani". Nevet
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Paulo55
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 81



« Válasz #5536 Dátum: 10 ápr 11, 13:30:19 »

Amúgy az miért van, hogy a Bleach ez képest sokkal kidolgozatlanabbak a Naruto anime részei. A Sóskás résznél vettem (amikor júliusba a Sóskás saga elkezdődött) először észre, hogy hatalmasat eset vissza az anime részletessége és grafikája. Most legalább kicsit passztelesebb lett ezzel némi drámaiságot kölcsönöz a részeknek, de a békás landot(nem írom le a helyet, mert akkor tuti leszúrtok hogy helytelenül írom) meg sokkal élénkebbre képzeltem vidámabb színekkel. Remélem, hogy a Pain vs Naruto csatánál részletesen lesz minden kidolgozva, mert több fanmunkát az eredeti meg sem közelít.   
Naplózva

Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #5537 Dátum: 10 ápr 11, 14:42:06 »

A Bleachnak a filler részei tényleg szörnyűek. Pl Ichigo néha Pikachu-ra hasonlít. Átlagban mind a kettőbe nagyon sok az időhúzás és az animációkispórolás. De csak nézd meg HD-ba az Icsi vs Ulquiorra harcot, (filler előtti utolsó részeket) hogy azt milyen szépen alkották meg! Zene aláfestés, hang fxek, effektek, szinkron, helyszín, maga az összkép. http://www.youtube.com/watch?v=nQnxSM5cz3g (2:20ig duma) Persze még ottvan grimmjow, kenpachi, stb emberkék harcai... Narutóba az ilyen nagy csatajelenetek (mint pl Jiraya vs Pein) szépen vannak megrajzolva, de sztem nincsenek ilyen sűrűn harcok mint pölö Blícsbe. Mind a 2 részről lusták az animátorok, na meg az is besegít, hogy ne érjék be a mangát túl gyorsan...
« Utoljára szerkesztve: 10 ápr 11, 14:45:12 írta Stance » Naplózva



trees
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 245



« Válasz #5538 Dátum: 10 ápr 11, 16:28:34 »

Dani, olyat mint az első évadban. Ott semmilyen spoiler nem volt, Narutoék hol egy dagadt ellenséggel harcoltak, hol össze voltak egymással hasonlitva, hol megjelentek benne az uj tagok. De pl Gaararól annyi volt az openingben, h ott áll és jön a homok, kész mese vége. Nem mutatták még utánna, h ő az egy farku, h megakarta ölni őt az apja, vagy h orochimaru Sarutobival fog harcolni. Ez igy abszurd.

 Ennek a postnak a  hatására mégegyszer megnéztem és csakis olyat láttam benne,ami egyértelmű,vagy már láttuk is.
Pein-ek:Majdnem mindnek láttuk a képességét (kivéve az újraélesztő maszkos alakot).Az,hogy Konohában harcolnak,azmeg egyértelmű,mácsak azértis,mert pontosan elmondták.Sose volt titok.
 Tudjuk a múltjukat.Az új tagot is bemutatták már.
Ami kicsit spoiler,az a végén belépő Naruto sage módban,de arra is márcsak egykét részt kell várni,gondolom.
Naplózva

Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #5539 Dátum: 10 ápr 11, 17:30:42 »

Főleg akkor, mikor megláttam, hogy az Isteni Birodalom Peinnek milyen szemeket rajzoltam a Pein-csapat "hajlobogós" jelenetében.
...
Dant-C:
Rendben, hogy akinek nem tetszik, az csináljon jobbat, de ennyi erővel semmiről sem mondhatunk véleményt, mert mindig visszakaphatjuk azt, hogy "ha nem tetszik, csinál jobbat". Nevet És a te szavaiddal élve: "Ha nem tetszik, meg lehet mondani-mondani-mond Dani". Nevet

Chakra, ha a hajlobogós jelenet alatt azt érted, amikor leugranak a szikláról, ott nincs is ott az Isteni Birodalom. Nevet Szerintem összetévesztetted az Állati Birodalommal, neki meg nem hiába van nőies szeme.xD

Amúgy meg Lol!xD
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
trees
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 245



« Válasz #5540 Dátum: 10 ápr 11, 18:03:43 »

Főleg akkor, mikor megláttam, hogy az Isteni Birodalom Peinnek milyen szemeket rajzoltam a Pein-csapat "hajlobogós" jelenetében.
...
Dant-C:
Rendben, hogy akinek nem tetszik, az csináljon jobbat, de ennyi erővel semmiről sem mondhatunk véleményt, mert mindig visszakaphatjuk azt, hogy "ha nem tetszik, csinál jobbat". Nevet És a te szavaiddal élve: "Ha nem tetszik, meg lehet mondani-mondani-mond Dani". Nevet

Chakra, ha a hajlobogós jelenet alatt azt érted, amikor leugranak a szikláról, ott nincs is ott az Isteni Birodalom. Nevet Szerintem összetévesztetted az Állati Birodalommal, neki meg nem hiába van nőies szeme.xD

Amúgy meg Lol!xD
0:33
http://www.youtube.com/watch?v=_C885_Ghbek&feature=related

Jahhogy erre gondol Nevet Hát ezt tényleg eléggé benézte.
Naplózva

Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #5541 Dátum: 10 ápr 12, 11:42:57 »

Ezt tényleg benéztem, a piercingjei megmutatták a valót. Nevet De anélkül rá nem jöttem volna, hogy az nő. ikszdé
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #5542 Dátum: 10 ápr 14, 17:44:27 »

Szerintem az op egész jó volt akárki akármit mondd bár tény hogy az elöző jobban tetszett Nevet Az ed-ről sajnos nem tudok a jó ízlés keretein belül nyilatkozni Nevet
Naplózva


hali
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 69


« Válasz #5543 Dátum: 10 ápr 14, 18:58:01 »

http://www.youtube.com/watch?v=_ZU5-91hxQY
:OO

az új movie.:O méghozzá nyáron jelenik meg japánban.jéé.:O
« Utoljára szerkesztve: 10 ápr 14, 19:16:49 írta hali » Naplózva
Couthbert
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 223



« Válasz #5544 Dátum: 10 ápr 14, 19:00:57 »

Hmm, hali kölök.

Ez érdekes. Mi lenne ez? A negyedik movie?
Ami majd 2070-ben lesz M.O-n?
Érdekes.
Naplózva

Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #5545 Dátum: 10 ápr 14, 19:37:43 »

Mert te a boltokban meg a videótékákban szoktál vásárolni/kölcsönözni Naruto filmeket? Kétlem, hogy lenne. Japánban amikor kijön a Naruto Shippuuden rész (nem akarok hülyeséget mondani : ) csütörtökön kb 1 óraakkor vagy nem emléxem már az infóra, azután 1 órával már fennt van a legnagyobb európai warezokon.
« Utoljára szerkesztve: 10 ápr 14, 19:38:14 írta Stance » Naplózva



trees
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 245



« Válasz #5546 Dátum: 10 ápr 14, 20:07:46 »

Szerintem az op egész jó volt akárki akármit mondd bár tény hogy az elöző jobban tetszett Nevet Az ed-ről sajnos nem tudok a jó ízlés keretein belül nyilatkozni Nevet

 A gondolataimat írtad le.Nem nagyon akartam vele tökölni,de mindenki lehordja,miközben nekem nagyonis bejön.A zene is tetszik,a megrajzolás is és az is igaz,hogy nemis OP hanem amv,de a harcjelenetek bejönnek,a visszaemlékezések is,és az átvitt értelmű részek is.
 ED tényleg szörnyű.Szerintem valami elcseszett anime outroja lehetett,amit végül nem gyártottak le.Kinézem belőlük,hogy még ezen is spóroltak.
 Valaki tudná postolni a következő részek címet?Nem vagyok benne biztos,hogy most meddíg mennek el.
Csak tippelve:Következő rész már a szírteken lesz,az olaj nélküli edzés közben,miközben Pein betör.Utána mégegy Pein szétvágja konohát rész és Naruto edzés,amikor rájön,hogy hogyan is kéne megoldani a sage mód állandó fenntartását.Ezek alapján még várhatunk 2 részt mire jön a nagy harc.(de ne is siessék el.Talán kicsit túlságosan is pörögtek mostanában)
Naplózva

Kolt
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 79



« Válasz #5547 Dátum: 10 ápr 14, 20:20:04 »

Még a nagy harc odébb van egy kicsit május végefelé szerimtem,mert a 159. rész címe  Kakashi vs Pain
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #5548 Dátum: 10 ápr 14, 20:21:58 »

Moderátor:

A Naruto Shippuuden 4. mozinak van saját témája is.

Couthbert!
Hagyjuk már ezt a "kölközést". ^^ Kicsit sértő lehet.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Kakashi87
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 77



« Válasz #5549 Dátum: 10 ápr 15, 11:36:59 »

Nekem csak egy valami nagyon fura... Naruto szeme körül az a narancs árnyalat, valahogy nagyon bántja a szemem, nem tudom megszokni egyszerűen. Az opben sokkal jobban tetszik az a sötétebb árnyalatú,de amugy a hangulata a sage részeknek nagyon jó.
Remélem, hogy a pein vs narutot az a csapat csinálja amelyik a sóska vs bee-t mert az elég jó lett. De ha olyan szintű lesz min a kakuzu vs naruto(rengeteg állókép) akkor inkább meg se csinálják. Nem értem hogy miért nem lehet ugyan azzal a jó csapattal dolgozni mindig, vagy ezen spórolnak? Szerintem elég népszerű a Naruto ahhoz, hogy ne kelljen ilyenekkel elrontani.
Remélem a peines fight-hoz új zenei aláfestést csinálnak,mert szerintem azok a zenék amik mennek mostanában a harcok alatt azok nem illenek egy porgős fighthoz, legalábbis én így látom. Egy olyan fightnál mint az oro vs naruto még passzolt mert nem mozogtak sokat,de egy sage mode naruto-hoz...
« Utoljára szerkesztve: 10 ápr 15, 11:48:27 írta Kakashi87 » Naplózva

Oldalak: 1 ... 368 369 [370] 371 372 ... 815
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!