24 máj 15, 08:56:33 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 367 368 [369] 370 371 ... 815
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Shippuuden - Anime (Tilos a spoiler!)  (Megtekintve 1554199 alkalommal)
0 Felhasználó és 11 vendég van a témában
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #5520 Dátum: 10 ápr 09, 12:19:46 »

Do you think, hogy nem néztem meg az összeset mielőtt leírom ide?

Érdekes, hogy csak egyedül neked voltak ilyen bajok a felirattal. Vagy neked nem tűnt fel? Nevet Nevet Nekem se passzolt hozzá 2 felirat, aztán a 3. tolta a talicskát... De az a legegyszerűbb, ha a magyar felirat fájlnevében megnézed a verziót, és olyat töltessz... Leírom angolul is ha nem értetted.
Naplózva



P4ndora
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 262



« Válasz #5521 Dátum: 10 ápr 09, 13:51:21 »

tetszenek ezek a részek, az opening szerintem egész jó, volt már rosszabb is... az ending tényleg gáz :S
voltak benne jó kis poénok is, például a 154.részben amikor Naruto "eszik" ott hátul milyen képet vág már az az öreg béka (Fukasaku vagy hogy is hivják) na ott sz*rrá röhögtem magam Nevet

igaz, Naruto szeme elég érdekesen lett megrajzolva...

nekem se voltak bajok a felirattal  Kúl
Naplózva

Renningan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1784

Nothing is True, Everything is Permitted


« Válasz #5522 Dátum: 10 ápr 09, 14:14:57 »

Az op tényleg nem rossz. Csak nem értem a logikát, h minek előre lelőni a poénokat. Cöh, ez már milyen béna. Gyakorlatilag az összes Pein ereje be lett mutatva,Jiraya ahogy irta a könyvének a cimét... Jare-jare, nagyon érdekes.

Az ending meg meg ULTRA LOL, már nem evilági, h milyen xar. Lehet h versenyeznek h ki tud bénábbat kitalálnixD

Az anime rajzolása meg jó és legalább megy a cselekmény előre.
Naplózva







P4ndora
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 262



« Válasz #5523 Dátum: 10 ápr 09, 15:05:49 »

hát igen, azokkal akik nem olvasták a mangát tényleg kiszúrtak, de engem nem zavar, hogy bemutatták... nekem tetszik az új op (nem olyan jó mint az előző). izlések és pofonok vagy hogy is mondják Nevet
Naplózva

Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #5524 Dátum: 10 ápr 09, 15:08:39 »

Oké, tele van spoilerrel az opening. De most komolyan, akik fel vannak háborodva, azok milyet csináltak volna a készítők helyében?
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
tibee77
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1083


-Itachi Fan-


« Válasz #5525 Dátum: 10 ápr 09, 15:11:48 »

Nálam csak egy valami tudja elszúrni az opening-et/ending-et, az pedig a zene.Ha bejön akkor tetszik ha meg nem akkor lehet akármilyen csillivilli, spoileres, érzelmekkel teli, stb.,stb. akkor nekem nem fog tetszeni.Nálam csak a zene a döntő.
Naplózva
boomBUSH
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 70


« Válasz #5526 Dátum: 10 ápr 09, 15:40:09 »

Hehe jó kis poénok voltak benne Mosolyog Fukasakuéknál kajálnak az öreg tömködi le a méteres gilisztákat, Anyó hoz egy tál lárvát aztis elkezdi zabálni Nevet 155ben Zetsu meg mikor elkezd vihogni Nevet majd leestem a székről Mosolyog
Naplózva

Peace is a lie; there is only passion.
    Through passion, I gain strength.
    Through strength, I gain power.
    Through power, I gain victory.
    Through victory, my chains are broken.
    The Force shall free me.
Renningan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1784

Nothing is True, Everything is Permitted


« Válasz #5527 Dátum: 10 ápr 09, 17:21:44 »

Dani, olyat mint az első évadban. Ott semmilyen spoiler nem volt, Narutoék hol egy dagadt ellenséggel harcoltak, hol össze voltak egymással hasonlitva, hol megjelentek benne az uj tagok. De pl Gaararól annyi volt az openingben, h ott áll és jön a homok, kész mese vége. Nem mutatták még utánna, h ő az egy farku, h megakarta ölni őt az apja, vagy h orochimaru Sarutobival fog harcolni. Ez igy abszurd.
Naplózva







Krieg
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1172


Never lost a fair game - or played one.


« Válasz #5528 Dátum: 10 ápr 09, 18:34:19 »

Ezt a két részt nagyon élveztem, elég jóra sikerült. Mikor Zetsu nevetni kezdett, az nagyon tetszett, a mangában is benne volt? Az openinggel nincs bajom, igaz, hogy tényleg tiszta spoiler, de aki olvasta a mangát, annak nem okoz különösebb ügyet, aki nem, az meg látott egy "kis" betekintést, nem tudom, miért kell ebből ilyen nagy ügyet csinálni, miután megnézi valaki ezt a 2 részt, csak gondolhatja, hogy Naruto szembe fog kerülni Peinnel...
Az ending pedig nagyon béna volt, egyre rosszabbak, nem tudom, mit kapunk "legközelebb", de nem is akarom...
És még annyi, hogy Jiraiya kódját a mangában is ilyen hamar megfejtették? Vagy csak nekem tűnt ott hosszabb folyamatnak?
Na, elég belőlem, nem untatom tovább a Fórumozókat. ^^
« Utoljára szerkesztve: 10 ápr 09, 18:40:00 írta Krieg » Naplózva
Minato Namikaze
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3


« Válasz #5529 Dátum: 10 ápr 09, 20:40:56 »

----------
Hozzászólás moderálva.
Kérlek a mangával kapcsolatos megbeszéléshez a Manga topicot használd. Mert itt vannak, akik nem olvassák a mangát csak az animét nézik, ezáltal "lelövöd a poént" előre. =)

Moderátor.
« Utoljára szerkesztve: 10 ápr 09, 20:46:01 írta Cartnecker » Naplózva
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #5530 Dátum: 10 ápr 09, 21:47:51 »

Uhh
Az opening zenéje nemjó, az ending hááát... hallottam már jobbatis, aztse tudom h kiez v mieza biciklizős kiscsaj, mit keres a Narutoba...  Gondolkozik
Kódfejtős jelenet: szegény Kakashi arca mega lol  smirksweat, a felolvasósdi a mangába azért részletesebb volt.  Nyelvesít
Nemsokára jönnek azok a részek amitől a mangában szinte "halálra aggódtam magam".  >.<#
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Kakashi87
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 77



« Válasz #5531 Dátum: 10 ápr 10, 09:54:55 »

Az a biciglizös kiscsaj Hinata lenne, csak eléggé egyedi rajzolással formázták meg Nevet. Az anime jó volt az op zenéje picit nem illik a képsorokhoz, de ez csak az én véleményem. Az endinget inkább nem jellemezném.
« Utoljára szerkesztve: 10 ápr 10, 09:55:38 írta Kakashi87 » Naplózva

Nucklear
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 215



« Válasz #5532 Dátum: 10 ápr 10, 10:26:14 »

Hát én nekem is ahhoz a véleményhez kell csatlakoznia,akik szerint ez az Opening egy nagy rakás sz*r.Egyszerüen annyira nem illik a harcolós jelenetekhez hogy valami hihetetlen.Remélem a Danzou Vs Sasukéhoz új openinget csinálnak.De az anime jó volt és hála istennek nem huzzák az időt.
Naplózva

Dancsa
Szerver-admin
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5262


_@_/˘˘ Dancsassassin^^


« Válasz #5533 Dátum: 10 ápr 10, 22:46:22 »

Tesco gazdaságos.... szövegben sok az ismétlés, ismétlést egyszerű gyártani... gazdaságos énekesnőve- ... énekesóvodáskislánnyal...  gazdaságos ceruzával megrajzolva, szintén gyerekmunkában óvodásokkal rajzoltatva^^"

Köszi Kakashi87, nekem a Hinata nem jutott eszembe, de igazad van... Valamiért Shion (shippu movie1) jutott róla eszembe...
Naplózva


Animeplanet
Egykori Petrikes, jelenleg ELTE-IK-s=)
--
Tudom mi a különbség a ö és a hosszú társa között, csak nem müködik nálam mindig a gombXD
FireCat
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 717

JátszMacska


WWW
« Válasz #5534 Dátum: 10 ápr 11, 12:18:42 »

Jaj de aranyos volt Zetsu a végén. : D Komolyan, csak ezért volt érdemes megnéznem.
Viszont szoktak még lenni ilyen kis egypercesek az epizódok végén? Csak mert egy ideje live-ban nézem a részeket, és ott még az openingeket se mutatja. És ha igen, volt újabban valami jó kis Akatsukis? Nevet
Naplózva

mossuk le hipóval. marjon le a csontig.
Oldalak: 1 ... 367 368 [369] 370 371 ... 815
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!