24 máj 16, 04:27:23 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 363 364 [365] 366 367 ... 815
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Shippuuden - Anime (Tilos a spoiler!)  (Megtekintve 1554933 alkalommal)
0 Felhasználó és 22 vendég van a témában
Tsunade
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 341


"A céljaim érdekében jobb nekem a sötétségben..."


« Válasz #5460 Dátum: 10 márc 14, 23:47:58 »

Am, Krieg.. nézd csak meg jobban azt a részt.. bizony Utakata lábai le vannak szakadva... és tényleg eléggé lehúzták, hogy így halt meg... amúgy Jiraiya ellen is mutattak Painből, azokat a jutsukat simán bevethette volna Utakata ellen, és akkor már nem lenne akkora gáz.
Naplózva
Krieg
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1172


Never lost a fair game - or played one.


« Válasz #5461 Dátum: 10 márc 15, 00:46:44 »

le vannak szakadva? :O
na csak megnézem én még azt...
edit: megnéztem, de nekem még mindig úgy tűnik, hogy csak simán a kövek borítják be...
« Utoljára szerkesztve: 10 márc 15, 01:03:11 írta Krieg » Naplózva
Tr4nCe
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 533


R'innegan User


« Válasz #5462 Dátum: 10 márc 15, 11:33:49 »

Pein megmutatta milyen a Tiltott Jutsu erősebb formában. Nevet Kár, hogy többet nem mutattak a csatából. Azért nem volt rossz rész. Végre jön a Sennin forma! Nyelvesít
« Utoljára szerkesztve: 10 márc 15, 14:31:33 írta Tr4nCe » Naplózva

xXx_Yondaime_xXx
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 42


Kedvenc forumozoim: Chakra, Dant-C, STM, Shiro


« Válasz #5463 Dátum: 10 márc 16, 13:01:42 »

Amm de akkor most 1 adás kifog maradni vagy sem??? van aki azt mondja ki fog, van aki aszongya már ezen a héten jön a folytatás ti mit tudtok? bow
« Utoljára szerkesztve: 10 márc 16, 17:43:43 írta xXx_Yondaime_xXx » Naplózva
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #5464 Dátum: 10 márc 16, 13:19:50 »

Folyti? Mivel nem ismerjük ezt a szót, nem tudunk válaszolni. Ha átjavítod egy olyan kifejezésre, amit megértünk, szívesen válaszolunk ha tudunk, de nem tudjuk ezzel mire akarsz kilyukadni.. Neeem

Nem mondhatjátok, hogy bunkó vagyok, nem kötekedek senkivel a helyesírása, általában a szóhasználata miatt sem, ha nem értek vele egyet, de ez már kiveri nálam a biztit.
« Utoljára szerkesztve: 10 márc 16, 13:42:24 írta STM » Naplózva
Loah
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1592


« Válasz #5465 Dátum: 10 márc 16, 13:25:44 »

plusz jó lenne, ha a többit is kijavítanád a magyar helyesírás szabályainak megfelelően. köszi.
Naplózva
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #5466 Dátum: 10 márc 16, 14:15:47 »

Ne számíts rá, de a remény hal meg utoljára xDD

Bevallom, egy kicsit félek tőle... xDD
Naplózva

Renningan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1784

Nothing is True, Everything is Permitted


« Válasz #5467 Dátum: 10 márc 17, 15:38:09 »

Ohh h ez a 151es milyen tré. NEm szabadna ilyen képzeló erővel megáldott egyének keze alá technikát adni.

Az egész rész alatt a szereplők vérbefagyott képe derengett a szemem előtt. Hát ez vmi iszonyat gány.

Naruto lelkizése sablonos és szánalmas, ez a hirtelen jött leszek a senseied duma, meg ölelkezés meg .... áááá xD kész, ezzel remélem vége is a fillernek.
Naplózva







xXx_Yondaime_xXx
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 42


Kedvenc forumozoim: Chakra, Dant-C, STM, Shiro


« Válasz #5468 Dátum: 10 márc 19, 17:11:09 »

Ne számíts rá, de a remény hal meg utoljára xDD

Bevallom, egy kicsit félek tőle... xDD

Ezennel a remény is meghalt :'( sajnos.
Na de nembaj nemsokára duplaepizod ^^
Naplózva
Tsunade
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 341


"A céljaim érdekében jobb nekem a sötétségben..."


« Válasz #5469 Dátum: 10 márc 25, 13:57:34 »

Na a 153. rész minden, csak jó nem...!!!.... azt hittem tök szomorú lesz, bekészítettem 600 papírzsepit, erre mit kapok? Egy borzalmat.... nekem egyáltalán nem jött át a manga hangulata, és még a grafika is szánalom a fillerhez képest, mármint a filleré jobb volt.... 10ből ez nálam kb 2t érdemel... tragédia....
Szerk. A 152 viszont jó : )
« Utoljára szerkesztve: 10 márc 25, 14:22:13 írta Tsunade » Naplózva
Flash
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 212

Don't mess...with the Uchiha


« Válasz #5470 Dátum: 10 márc 25, 14:20:05 »

A 152. Nagyon tré, lett tényleg, undorító rajzok, egy két jó jeleneten kívül pocsék.
A 153. viszont nagyon tetszett nemvolt mozgalmas de elég meghatóra sikeredett és még a grafika is tetszett. Azért az ilyen szomorúbb részeket jól megcsinálják, a zenei aláfestés is jó volt. Egyedül Kurenai hasa mintha a mangában sztem már nagyobb volt. Bár ez lényegtelen Nevet
röviden: 152.  Neeem   153.  Pontosan
Naplózva

trees
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 245



« Válasz #5471 Dátum: 10 márc 25, 14:34:12 »

A 152. Nagyon tré, lett tényleg, undorító rajzok, egy két jó jeleneten kívül pocsék.
A 153. viszont nagyon tetszett nemvolt mozgalmas de elég meghatóra sikeredett és még a grafika is tetszett. Azért az ilyen szomorúbb részeket jól megcsinálják, a zenei aláfestés is jó volt. Egyedül Kurenai hasa mintha a mangában sztem már nagyobb volt. Bár ez lényegtelen Nevet
röviden: 152.  Neeem   153.  Pontosan
Én is ezen a véleményen vagyok.152-nél mondom megmaradt ugyanaz az igénytelenül kiadott munka és az egész nem lett valami megható.153 nál kifejezetten tetszett a megrajzolás,meg úgy minden.Zene valóban tökéletesen el lett találva.És ami tényleg nagyon tetszett benne:végre mindent "beárnyékoltak"
Naplózva

kakairuRULEZ
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1012

lasse


« Válasz #5472 Dátum: 10 márc 25, 15:16:36 »


Ahogy látom, érdekes véleményeket írtak a két epizódról. Hát, mit ne mondjak, nekem is hasonlóak. Kurenai elég furán nézett ki, talán a haja miatt látom annak. Flash a mangában valóban nagyobb volt a hasa.
De a lényeg, hogy pörögnek az események!  Nyelvesít
Naplózva
Ravengoth
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 87


« Válasz #5473 Dátum: 10 márc 25, 16:00:14 »

Tenyleg jó részek voltak, de alig van lábuk Narutóéknak, olyan keskeny lábat rajzoltak xD
Naplózva

Fear of the dark!
trees
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 245



« Válasz #5474 Dátum: 10 márc 25, 16:04:24 »

 Mégegyszer meg lett nézve és olyasmit vettem észre,hogy beszabehu.Ez a két rész olyan,mintha egy iskola lenne ahol megtanulnak rajzolni a gyerekek.Első rész eleje:Habár Itachi szeme egyszerűen gyönyörű és az ágybanfekvős Naruto is gyönyörűen és igényesen lett lerajzolna,nem mondható el a többi részre.A genjutsu egy erdőrész amit összef0stak.A békák,a terem,a többi karakter csak úgy oda lett csulva.Aztán picit belejöttek.Az arcformák valóban a száj mozgásával változtak.Szóval az arcformák megvannak és kezdődhet az árnyékolás.Eleinte lustán,inkább az egészet megcsinálták sötétre,minthogy minden elemet beárnyékoljanak.
Második rész:Hírtelen minden megy nekik.Az arcok és izmok úgy mozognak,ahogy egy ilyen kaliberű animében el lehet várni.Külön tetszett az esti beszélgetés és a napközbeni emózás(bár este a sírós rész elég gyenge lett).Ami még nagyon tetszett az ahogy Konoha kinéz.Minden embernek van füle.Minden embernél van árnyéka az orrnak.A házaknak van karakterük.Nemcsak egy sík sok vonallal,hanem egy lepukkant terepen a fa házelemek össze vannak szegezve.Vasdarabok lógnak ki belőle.Itt-ott egy-egy törés.Ha ezentúl ilyen grafika lesz mint a második részben,akkor meg leszek elégedve.
Érdekességek:RAJkage-Elég érdekes,mondhatni szexuális a hangja(b@ssza a fülem).A karja amikor mozdul hírtelen egy év alatt összeszedett izomköteggel lesz szegényebb,majd a következőben még meghaladja azt ami alapbol volt neki.De am itt se volt probléma mással.
Elég érdekes,hogy ezt most így előhozom,de a mangában is voltak azok a TV-k és valaki mondta,hogy ez nem is igazán középkor.Nem bizony.Érdemes körülnézni a városban.Este lámpák,a boltoknál a reklámok világítanak.Igazából simán lehetne nekik soksok üvegtornyuk,gépfegyverük és kevlarjuk,de minek?Ezek ninját.Mai világban is vannak bérelhető ninják és azok se gépfegyverrel mennek legyilkolni valakit.Használják a jólbevált kardot és shurikent.Ez azt eredményezi,hogy ilyen téren nem fejlődik a haditudomány ergó sokkal lassabb a fejlődés.Amivel ma élünk.Ha előveszünk egy telefont,vagy felmegyünk msn-ezni a számítógépre,vagy rajulunk myvipen,akkor ezt mind a katonaságnak köszönhetjük.Ők csináltak valamit amit köznapi használatba átvettünk.Nah mind1,csak azt akarom mondani,hogy úgy is tudnának élni,de valamiért a maradi életmód jobban fekszik nekik.
+mégvalami a megrajzoláshoz:Sokan észre se veszik,de hasra mintha minden karakternek kicsit több lenne mint kéne.Én kb 1.5 éve vagyok narutos és amikor elősör láttam,nehezen tudtam megszokni,de sikerült és észre se vettem.De ezekben a részekben különösen kitűnik,pl mikor Iruka meghívja egy ramenre és elsétál mellette.
(sry a hosszú mondandóért)
« Utoljára szerkesztve: 10 márc 25, 16:06:58 írta trees » Naplózva

Oldalak: 1 ... 363 364 [365] 366 367 ... 815
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!