24 máj 15, 02:02:02 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 362 363 [364] 365 366 ... 815
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Shippuuden - Anime (Tilos a spoiler!)  (Megtekintve 1553977 alkalommal)
0 Felhasználó és 39 vendég van a témában
Kaihaku R. Kumori
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 826


Asmodeus - King of the Nine Hells, Lord of Lust


« Válasz #5445 Dátum: 10 márc 11, 22:57:05 »

Ugyan már, azért ezt előtte mindig megbeszélik Kishi-vel, szóval ilyen kavarodás nem lehetne.
Simán lehetnének ilyen filler-ek, sokan úgy is hiányolják mostanában a régebbi szereplőket, ha úgy is muszáj töltelék részeket betenni, jó ötlet lett lenne betenni egy Chuunin vizsgás flash back-et, ahol valaki elmeséli Naruto-nak, hogy ment át mindenki a vizsgán. Pl. Ichiraku-nál Chouji és Naruto beszélgetnek, és abba beleépíteni ezt.
Naplózva

Eszty-chan
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 142


♥ K-ON! ♥


« Válasz #5446 Dátum: 10 márc 11, 23:06:40 »

Nah ez egy jó kis filler rész volt. De ennyi elég is volt belőle. =D (nah, azért Pein vs Utakatát megnéztem volna *duzzog*) ... és, bárki bármit mond, de én sajnálom, hogy Utakata meghalt. de sajna ez van, még mindig többet mutatták, mint a mangában. (nem is baj, mert megkedveltem. ;p) hogy Hotaruval mi lesz? túl sokáig fog feküdni a virágok közt, allergiás lesz, és haza kell mennie Tsuchigumo faluba, hogy szerezzen gyógyszert ellene, és majd az egyik buborék követi őt, majd egyszer csak kipukkad, és megjelenik egy üzenet, hogy "élj tovább, légy erős, én már nem lehetek veled együtt többé". vagy valami ilyesmi.

Music New OP & ED Info: OP: 秦基博 (Motohiro Hata) - (No name revealed) ED: オレスカバンド (OreSkaBand) - 自転車 (Bicycle)   hmm... csak az egyiket ismerem, de sztem nem lesz rossz. Mosolyog (azt még nem tudom, hogy ez valóban így van-e, de elég valószínűnek tartom.) Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 10 márc 11, 23:15:00 írta Eszty-chan » Naplózva


titius
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 705


Sharingan


« Válasz #5447 Dátum: 10 márc 12, 11:27:14 »

Hát nem tudom....talán jobb volt mint az előző ,de ez is kap tőlem egy büdös nagy nullát....Nem igaz mennyit szenvednek ezzel a Shiranamival ,már épp ideje volt ,hogy kapjno a hasába egy rasengant....Utakata meg ott szenevedett Hotaru gondolataiban vagy 10 percig ,már azt hittem áttekerem,csak azt hittem,előjön a Rokubi és láthatom ,bezzeg nem jött.Utána megjött Pein."Új világot építek" szövegével és menően lenyomta ,örülök ,hogy nem láttunk semmit a harcból ,mert akkor ezek a szerencsétlenek lehet lelőttek volna valami "poént"

Szép volt ,jó volt ,de végre vége...............!!!!!!ÉS EZ SZÁMÍT
Naplózva
datango
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 321


Firma


« Válasz #5448 Dátum: 10 márc 12, 11:56:37 »

szerintem jó vég volt a fillernek. tetszett pein megjelenése, és a beszéde is Mosolyog
és eleve annak örülök, hogy betekintést nyertünk a 6 farkúba... mármint értitek.. És láthattuk a csupasz csiguszt is Mosolyog ott picibe egy picit Mosolyog
Naplózva

-=Suiton=-
"The Sharingan's true power... this Uchiha Madara's power!"
http://bf3stats.com/stats_pc/mgjani
"Sajnálom datango, nem küldhetsz üzeneteket és privát üzeneteket ezen a fórumon."  <--   c=3
Lille17
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 761



« Válasz #5449 Dátum: 10 márc 12, 12:42:38 »

Csak nekem volt furcsa, hogy a végén, miután Utakata lekerült a sziklaszirtről a patakparta, olyan mintha ketté lenne vágva.. (2.rész. 11:47) Persze, be van temetve a kőtörmelékkel. Hotaru dúdolása pedig.  smirksweat Csak azt szeretném tudni, hogy azután mi történik, miután értesül Utakata-sama haláláról. Lelkileg összetörik.
És ami nagyon idegesített megint ebben a fillerben.. Az a Filler-Naruto és a Filler-Sakura. Az egyiküket egy kolosszális idótaként, Sakurát pedig egy idegbeteg perszónaként szerepeltetik. Mindkét karaktert tönkrevágják, mert mindent eltúloznak. És ha ez egyszer bejött a népnek, akkor máskor is be fog..  Így minden fillert telenyomnak ilyenekkel. Az egyetlen amit tetszett most, az Naruto Rasenganos megmozdulása volt a főgonosz ellen. De hála az égnek. ez is befejeződött, SENJUTSURA FEL! Pattog Boxoló
Naplózva

A szőkék mind gyanúsak, a barnáktól meg bármi kitelik. (Olivia Wilde)

 ~Tündérkeresztanyám: Nikkie~
 ~Szüleim: Sevanna, CsiziDani~
 ~Testvéreim: A-chan, Loah
 ~Mesterem: Ritli-sama~
 ~Tanítványom: hanii ~
ronandinho
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 241



« Válasz #5450 Dátum: 10 márc 12, 18:13:02 »

EZ a rész tetszett főleg a vége ahogy megtámadják a utakatát, de nagyon is örülök hogy ennek a fillernek vége van.
Amúgy csak én vettem észre hogy a végén utakának mind két lába hiányzik vagy csak én képzelődtem? Gondolkozik
Naplózva

nyirkos
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4


« Válasz #5451 Dátum: 10 márc 12, 21:10:34 »

Az lenne a kérdésem , hogy mikor van az, hogy Orochimaru és Itachi harcolnak egymással?
Plusz még azt szeretném kérdezni hogy veletek nincs olyan hogy egybe folyik az angol és a magyar felírat . Ha van akkor mi a teendő? Gondolkozik
Naplózva
Krieg
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1172


Never lost a fair game - or played one.


« Válasz #5452 Dátum: 10 márc 12, 21:53:24 »

ronandinho: Utakata lábait kövek borítják be
Rászántam magam, hogy megnézzem a részt...hát...véleményem: okos döntés volt tőlem, hogy ezt a fillert teljes egészében kihagytam. Az meg ahogy Pein elkapta Utakatát, az annyira szánalmas volt, hogy már nevetnem kell rajta -.- Inkább szánjanak még egy részt a csatára, de könyörgöm...egy byuut ilyen könnyen elkapni...ellentmond a Narutika (xD) törvényeinek...
Na de mindegy, örülök, hogy a filler ilyen rövid volt, még jobban annak, hogy innentől a manga alapján mennek az események Mosolyog
Naplózva
Zsombee-kun
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 294

Saját szemem!:o


WWW
« Válasz #5453 Dátum: 10 márc 12, 22:56:21 »

De a titkos jutsunál túlélt egy hatalmas robbanást közvetelen 1méterre,ittmeg Pein rakétáitól meg pár kőtől KO....
Na mind1 énis örülök h vége!  Mosolyog
Naplózva

Kedvenc Sasuke idézeteim:] :
\"I am an Avenger!\"
\"I more special than you!\"

Sexrabszolgája vagyok:Kletta x)
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #5454 Dátum: 10 márc 13, 05:29:09 »

Persze, mivel a kinjutsus robbanásnál a centrum kozelében volt egy kisebb rész ahol nem hatott, szal ő meg a határon lehetett, meg nefelejtsők el, hogy Peinről van szó xD
Ja meg gondolom láttad, azt hogy mekkora kráter lett ott? xD

Gondoltam megnézem mostmár feliratosan is egy be az egészet, hát nem csak Benten nevén nevettem, hanem Akaboshién is. ez a enyhén ruszkis beütés véletlen vagy direkt poén? xDD

A fő gonosz az hülye, vagy bolond?
Baz csak játszania kellett volna jófiut  és Kurisumusu no purezento wa kinjutsu o moraimasu (Karácsonyra megkapja tiltott jutsu ajándékba) xD
Vagy mégis hogy képzelte a dolgot, hogy majd egy egy belőtt kinézetű csajjal az oldalán bekopog az egyik faluban és azt mondja, hogy Hello jöttem robbantani. Merre a főtér?
« Utoljára szerkesztve: 10 márc 13, 08:18:22 írta Shiro » Naplózva

sammy
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4


« Válasz #5455 Dátum: 10 márc 13, 13:28:12 »

Plusz még azt szeretném kérdezni hogy veletek nincs olyan hogy egybe folyik az angol és a magyar felírat . Ha van akkor mi a teendő?
ha arra gondolsz, hogy rárakja az angol égetett tetejére a magyart, akkor használd ezt: KMPlayer
be lehet állítani hogy a video tetején legyen a felirat

már a következő rész tartalmánál könnybe lábadt a szemem
elég furán varrták el a szálakat Nevet de nem is érdekel, vége van  Ördögi
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #5456 Dátum: 10 márc 13, 19:13:52 »

Nyirkos:

Orochimaru ás Itachi harcáról csak egy nagyon rövid visszaemlékezésből értesültünk. De magát a harcot ott sem mutatták.
A másik összecsapásuk 138. részben van.

Ha a magyar felirat rálóg az angolra, akkor tedd egy kicsit fentebb. Minden normálisabb lejátszó programban (Bsplayer, Media player classics, MPlayer és klónjai, stb.) vagy feliratos segédprogramban (pl. VobSub) benne van ez a lehetőség. ^^
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #5457 Dátum: 10 márc 13, 21:05:24 »

Az is +oldás h hátteret csinálsz a feliratnak. Mármint beállítod a lejátszót úgy h ne átlátszó háttérrel jelenítse+ .(a BS-be + a VLCbe is lehet) és akk fekete sávon rakja a fehér betűt, és nem átlátszó háttérre rakjaki.
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Loah
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1592


« Válasz #5458 Dátum: 10 márc 14, 00:35:01 »

minden kötekedőnek: amikor pein elkezdte robbantgatni utakatát, utána volt egy vágókép és csak utána feküdt a kövek alatt. nem tudjuk, hogy mennyi ideig harcoltak, de valószínűleg nem a robbanástól lett olyan állapotban, amilyenben.
Naplózva
Kakashi87
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 77



« Válasz #5459 Dátum: 10 márc 14, 09:21:20 »

Szerintem azért csinálták ilyen rövidre a Pein vs Utakata harcot, mert ha leadják az egészet, akkor lelőtték volna a poént Peinnel kapcsolatban, de így meg eléggé lehúzza Utakatát.
« Utoljára szerkesztve: 10 márc 14, 09:26:15 írta Kakashi87 » Naplózva

Oldalak: 1 ... 362 363 [364] 365 366 ... 815
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!