24 máj 15, 08:18:03 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 360 361 [362] 363 364 ... 815
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Shippuuden - Anime (Tilos a spoiler!)  (Megtekintve 1554182 alkalommal)
0 Felhasználó és 20 vendég van a témában
titius
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 705


Sharingan


« Válasz #5415 Dátum: 10 márc 04, 14:52:14 »

Azért ilyen híres a japánfilmipar ,mert képesek ilyen esemény ds ,akcióban gazdag történetet kerekíteni.
Komolyra fordítva a szót
Mi ez a szar??
Van képük tönkre vágni a Naruto hírnevét egy ilyennel? Kishi helyében tuti nem  engedném ....Annak a szerencsétlen csajnak most fekete vagy kék szeme van???Meg a főgonosznak azok a szójutsuk hát nevetséges...Ez ilyen olyan shit mint a Yuukimarus semmivelsem jobb ,csak annyiban ,hogy ezerszer rövidebb.
Naplózva
Tomimaru-sama
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 339



« Válasz #5416 Dátum: 10 márc 04, 18:07:59 »

Jaj, ez a rész... Remélem ha megtanulja a sennin dolgokat, és ő lesz a falu legerősebb shinobija, akkor végre a fillerekben nem fogják Narutot ennyire bambának ábrázolni. Utakata észreveszi a távolból áramló cahkrát, erre Naruto kb. mint a legelső részekben: Chakra? Azmiaz? Na meg ez a pusztító jutsu, ami a természetből gyűjti az energiát és hasonló a hatása mint a Shinra Tenseinek. Kb. összegyúrták Sage Narutot és a Deva Path-ot. De a vége..., a vége, te édes jó Istenkém. Az volt a legkegyetlenebb. Gonosz cicanadrágos ember mondja, hogy hátráljatok, azok ketten meg szaladnak 10 métert visszafelé. Ez kb. olyan, mint ha a Kakuzu vs. Naruto harcban Kakuzu rászólt volna Narutora, hogy dobod azt el, Naruto meg ijedtében földhöz vágja az FRS-t...^^" Miért Uram, miért engeded? Hát nem vagy te istene a japánoknak is?
« Utoljára szerkesztve: 10 márc 04, 18:10:46 írta Tomimaru-sama » Naplózva

Tomi is a good boy.
Kaihaku R. Kumori
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 826


Asmodeus - King of the Nine Hells, Lord of Lust


« Válasz #5417 Dátum: 10 márc 04, 18:18:42 »

Igen, a Tomimaru-éhoz hasonló értékelések mindig meggyőznek arról, hogy a fillert nem szabad nézni, és ezért hálás vagyok. Nevet
Naplózva

Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #5418 Dátum: 10 márc 04, 19:06:01 »

A Gagyiboss  hogy a francba nem vette észre azt a bugybórékot, mikor az ha jól sejtem szemből libegett oda hozzá?

Mit szenvednek már ilyen béna ellenfelekkel? Hamupipőke fél perc alatt lenyomja őket. (alvás közben)

Meg mi a franc ez a Vegita utánzás? Aztán meg kiderül hogy kamu...

Ja meg tényleg  nagyon reális, hogy mindkettejüket elkapta azzal a jutsuval...
...vagy mondott volna olyat az elős percben amitől nagyon berágnak és előtör a veres felleg oszt lecsapják. xD

Vagy az egész időhúzás azért volt, hogy a végére lehessen tenni azt a robbanást?
Naplózva

Flash
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 212

Don't mess...with the Uchiha


« Válasz #5419 Dátum: 10 márc 04, 21:30:02 »

Újabb 22 percet vesztettem el az életemből. Ez mi volt?  20 percig Álltak egy helybe miközben mögöttük a chakra ment bele Hotaruba és ilyen kimagasló Párbeszédek zajlottak le mint:
- ENYÉM LESZ A VILÁG muhahaha
- De mi lesz Hotaru érzéseivel
-Ő csak egy eszköz muhahaha
- Nem hagyhatjuk !
Ez már annyira sablon hogy fáj, Filler helyet japánba mehetne barátok közt is akár.
Nem értem miért kell Narutot Lámának bemutatni? Van egy filler Naruto meg egy Manga Naruto és így váltják egymást,  filler naruto még a part 1-es chuunin vizsgás Naruto Szintjén van , még egy rohadt Rasengant se tud csak 30 évente használni, most Amikor bunshinokkal kijátszotta ezt a hülye boss-t  simán Lerasenganozhatta volna úgy hogy az onnan nem kel föl erre megüti, hát sokat ért ^^"
Az elején egész tetszett ez a  filler de most már Sanbi szinten van, még Peinbe bízok hátha kicsit emeli a színvonalat.
Naplózva

STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #5420 Dátum: 10 márc 05, 00:16:24 »

Ha Pein kever valamit, azzal meg a későbbi Konohai eseményeket fogják  tönkreba..vágni, mert biztos, hogy elárulnak olyasmit, aminek ott még kisebb, vagy nagyobb jelentősége lesz.
Naplózva
Renningan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1784

Nothing is True, Everything is Permitted


« Válasz #5421 Dátum: 10 márc 05, 12:45:29 »

Én még csak a 149est láttam, de kezd lejjebb repülni a szinvonal xD

Am mekkora baromság már ez. Most ugy kell megcsinálniuk, h Naru ne találkozzon peinnel, és Pein meg nem harcolhat a 6 fakuval (annyi nem?), mert ha lelőnek egy poént is....

Hülyeség, nincs már aka tag, és asszem a mangában se volt megmondva h ki kapta el a kis drágát. Ezt meg lehetett volna még akkor oldani, amikor volt 10 aka tag és lehetett volna variálni, de most.

a 150es meg mégxarabb xD Amugyis hülyeség h jönnek a filleresek, és kitalálnak egy olyan tápos jutsut, ami lazán felér 1-2 pein féle über jutsuval. Na meg az a bénitó jutsu, ami lazán visszatartott  jinchurikit is... nagyon jó
« Utoljára szerkesztve: 10 márc 05, 13:08:15 írta Renningan » Naplózva







Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #5422 Dátum: 10 márc 05, 15:12:02 »

Az hogy visszatartott, az még hagyján, de, hogy olyan könnyen belesétáltak..
 
Na meg miután kiszabadultak és Utakata elkezdett "futni". Na az aztán sebesség! Komolyan nem tudom hány liter kávé kellett a gyerekbe, hogy mindezt megvalósítsa.
Naplózva

Zols
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 36


« Válasz #5423 Dátum: 10 márc 06, 04:29:21 »

Újabb 22 percet vesztettem el az életemből. Ez mi volt?  20 percig Álltak egy helybe miközben mögöttük a chakra ment bele Hotaruba és ilyen kimagasló Párbeszédek zajlottak le mint:
- ENYÉM LESZ A VILÁG muhahaha
- De mi lesz Hotaru érzéseivel
-Ő csak egy eszköz muhahaha
- Nem hagyhatjuk !

Ennél jobban nem is tükrözhetted volna, mekkora szar volt ez a rész. Én is facepalmoztam rajta...

Narutot meg tényleg nagyon lehúzzák a fillerekben. Én továbbra is azt mondom, ezernyi érdekes dolgot lehetne fillerekből kihozni. Kakashi anbu múlt, Jounin missziók, DBZ-hez hasonló budokai, Akatsuki filler, kapásból 4 dolog eszembejutott ami már 1 fokkal legalább érdekesebb lenne ennél a megszokott marhaságnál, pedig nem is gondolkodtam rajta.

+ Fillerekben miért Yamato van általában Kakashi helyett? Szerintem elég egyértelmű, melyik a közkedveltebb karakter..

Openingen változtathattak volna, mert elég idegesítő az is, hogy semmi köze már az egészhez.

Ez a Studio Pierrot néha igen csak sajnálatosan igénytelen munkát ad ki a kezéből, jobban örülnék ha a Narutot a MadHouse csinálná.

Ha én rendezném Narutot, akkor elkezdődött volna Naruto edzése amiből néha láthatnánk 1-1 jelenetet, és közbe egy Jounin team, meg valami misszió de nem ilyen utakata meg yuukimaru szintű...
« Utoljára szerkesztve: 10 márc 06, 04:36:40 írta Zols » Naplózva

Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #5424 Dátum: 10 márc 06, 06:46:41 »

Ez a Studio Pierrot néha igen csak sajnálatosan igénytelen munkát ad ki a kezéből, jobban örülnék ha a Narutot a MadHouse csinálná.

Utánna néztem, hogy eddig milyen animéket csináltak, és ezek tudatában még inkább sajnálatos az amit a Narutóval tesznek, szal tunának...
Naplózva

STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #5425 Dátum: 10 márc 06, 16:17:29 »

Amikor kiderült, hogy lesz egy filler a rokubiról, tök örültem, hogy láthatunk majd egy bijuut, akit Kishi nem szerepeltetett.  Aztán amit végülis összehoztak.. pedig az első rész után még mindenki azt mondogatta, milyen ígéretes ez a  filler.
Komolyan, szerintem alig van itt valaki, sőt, alig van olyan Naruto rajongó, aki ne tudott ovlna ennél ötvenszer jobb, élvezhető sztorit kitalálni a Rokubi bemutatására...  mégis milyne emberek dolgoznak abban a stúdióban, őszintén?
Kishit ez egy kicsit sem zavara, vagy egyáltalán nem adnak a szavára?
Szerintem igazából még azt is meglehetne csinálni, hogy egy pár oldalban, vagy csak egy pár sorban Kishi összefoglalja valami agymenését, amikor ideje kitalálnia  fillert, aztán  azt feldolgozza a stúdió. Nem lenen nagy dolog, és mindenki jól járna. Mosolyog
Vagy a japcsik nem látják, hogy mit művelnek?
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #5426 Dátum: 10 márc 06, 16:56:30 »

Hát szerintem megmondják a készítőknek hogy most a rokubiról kell fillert csinálnunk és 9 részt kell belőle összehozni...
Végül is van egy alapjába véve "jó" sztori amit le lehetne adni pl: 6 rész alatt, de sajna még marad 3 fölös rész akkor "kicsit" megnyújtják a jeleneteket vagy hogy ne legyen olyan gyorsan vége hogy pl: Naruto a klónokal bele nyom egy Rasengant és egyből kampec lenne neki, vagy valami ilyesmi  Kúl és ezzel lejáratják szegény fő szereplőket hogy milyen bénák hogy nem tudd 2 Jinchuriki lenyomni egy levegőbe mutogató kockahasú pasast... smirksweat
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #5427 Dátum: 10 márc 06, 17:46:17 »

3 rész?
Akkor menjenek el kirándulni egy Onsenhez (melegvízű forrás) a hegyekben, majd mászkáljanak yukatában egy fesztiválon ahol dangot esznek és nézik a tűzijátékot, meg énekelnek.
Tudjátok ezeket már vagy 600milliárd animénél elsütötték, de egyszer sem volt unalmas...

Szal ha nem tudnak komolyat alkotni csináljanak inkább vicceset, ja bocs visszagondolva a Sanbis fillernél lévő békatáncra, már az is lehetetlen..
Naplózva

titius
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 705


Sharingan


« Válasz #5428 Dátum: 10 márc 06, 21:18:42 »

Én is erre a kérdésre keresem a választ...Miért??? miért készítenek iylet?és hogy van képük kiadni....Zols-nak igaza van lehetne mit csinálni ,sőt ezt is meglehetett volna sokkal jobbra.meg ha ez nem megy nekik ,akkor miért nem csinálnak poénos dolgokat?poénos fillereket...pl.: emlékeztek  a Pénzes shinobi kölyökre?Nevet Vagy mikor jött a Gai és Rock Lee immitátor :DVagy mikor nem votl szabad nevetni egy küldetés alatt...Azok a részek olyan jók voltak fillernek és meg is nézte az ember.Bár igaz Jiraiyas részek után nem igazán illene egy poénos filler....
Naplózva
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #5429 Dátum: 10 márc 07, 16:46:27 »

Igazság szerint mi le vagyunk sz..va akik csak megnézik a neten. Nem mi hozzuk a pénzt nekik hanem a japánok, azok meg zabálják szerintem, mivel teljesen álomvilágban élnek.
Naplózva


 
Oldalak: 1 ... 360 361 [362] 363 364 ... 815
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!