24 máj 15, 08:57:59 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 359 360 [361] 362 363 ... 815
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Shippuuden - Anime (Tilos a spoiler!)  (Megtekintve 1554199 alkalommal)
0 Felhasználó és 12 vendég van a témában
tibee77
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1083


-Itachi Fan-


« Válasz #5400 Dátum: 10 feb 25, 19:10:09 »

Hát az durva volt, a hasát azt mutatni kellett hogy milyen kockás!  >.<# Vége lehetne már, nem tudnak semmi jót kitalálni akkor inkább jöjjön szünet, nehogy beérje az anime a mangát.
Naplózva
Thanatos
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 326


A Halál Istene


« Válasz #5401 Dátum: 10 feb 25, 20:53:52 »

Nem tudom szerintem ez egy egész korrekt rész volt. Nem húzták benne az időt, ha a Sanbis részeknél lenneék ez a rész kb három részig tartott volna.
Így talán 1-2 rész és vége lesz ennek a gagyinak
Naplózva

A halál az egyetlen biztos pont az életben.
Krieg
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1172


Never lost a fair game - or played one.


« Válasz #5402 Dátum: 10 feb 25, 21:02:41 »

én nem tudom, miért hiszi mindenki azt, hogy ez egy ilyen kis 5-6 részes filler lesz...Nevet nem éppen úgy ismerjük a Naruto Shippuuden fillereit, mint rövid, de élvezhető fillerek...legalábbis nekem nem ez ugrik be róluk Nevet
Naplózva
datango
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 321


Firma


« Válasz #5403 Dátum: 10 feb 25, 21:11:14 »

én nem tudom, miért hiszi mindenki azt, hogy ez egy ilyen kis 5-6 részes filler lesz...Nevet nem éppen úgy ismerjük a Naruto Shippuuden fillereit, mint rövid, de élvezhető fillerek...legalábbis nekem nem ez ugrik be róluk Nevet

én ahogy néztem a megjelenéseket április 1 től lesz a naruto féle senju tanulás ugyhogy sztem addig filler!
Naplózva

-=Suiton=-
"The Sharingan's true power... this Uchiha Madara's power!"
http://bf3stats.com/stats_pc/mgjani
"Sajnálom datango, nem küldhetsz üzeneteket és privát üzeneteket ezen a fórumon."  <--   c=3
Flash
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 212

Don't mess...with the Uchiha


« Válasz #5404 Dátum: 10 feb 25, 21:20:08 »

Igen épp Akartam mondani, nemrég néztem meg a megjelenő epizódokat és Április 1-én már Manga cselekménye folytatódik tehát annyira nem lesz ez itt elhúzva. Sztem lesz még két rész Tiltott jutsu-s hülyeség aztán a végéna dupla részben Pein levadássza Utakata-t Nevet
Ez a rész elég uncsi volt, de ahogy látom A Rokubi chakrája is piros de miééért?????? Hachibin még szódával elment de  Ennek simán Valami Fehér chakrát képzeltem el...  Nem értem ha a Niibinek kék volt akkor miért nem tudnak még változtatni? Nevet
Naplózva

titius
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 705


Sharingan


« Válasz #5405 Dátum: 10 feb 25, 21:40:05 »

Én ezt ilyen narancssárgának láttam amúgy:D VÉgre kis akció ,ez a Zombies jutsu olyan mint a Sorás fillérben mikor felélesztették a halottakat...tetszett ,hogy Naruto-samáznak és hogy bentenék erősnek tartották Narutot ,de Sakura egyre irritálóbb ideje lenne meghalnia a fenébe...Hát remélem nem akarják még 1 hónapig nyomni ezt a sz*r fillert.
Naplózva
Flash
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 212

Don't mess...with the Uchiha


« Válasz #5406 Dátum: 10 feb 25, 21:42:32 »

Hát pedig Pont még egy hónapot kell kibírnunk  smirksweat
Naplózva

Krieg
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1172


Never lost a fair game - or played one.


« Válasz #5407 Dátum: 10 feb 25, 21:45:47 »

Jéé, én is csak most nézem, április elején kezdődik a manga cselekménye, sokkal hosszabb fillerre számítottam, nagyon örülök ennek Mosolyog Majd az utolsó pár filler részt megnézem max....a sanbis filler után - amit végig néztem - megtanultam, hogy nem érdemes időt szakítani rájuk...ebből a fillerből egy részt sem néztem meg..legfeljebb ha fórumon sok a pozitív vélemény, majd egyszer megnézem őket Mosolyog
Naplózva
titius
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 705


Sharingan


« Válasz #5408 Dátum: 10 feb 26, 17:15:28 »

Hát izgalmasabb volt ,mint a többi végre kis harc .Most kb 4 rész lesz még.Kettőben lerendezik Shiranamit vagy háromban meg elbúcsúznak ,Pein meg kap 1 kis 10-15 percet. A kérdés az ,hogy mutatnak-e valami értelemesebb harcot Utakata és Pein között.
Naplózva
Renningan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1784

Nothing is True, Everything is Permitted


« Válasz #5409 Dátum: 10 feb 28, 15:04:15 »

Még csak 148 as rész lett meg, de a végét leszmátva nem volt nagy szám Nevet Csak nem pein fog pattogni xD nem is lenne rossz ötlet. Lehet h jól összerakják majd a mangás storyval Nevet
Naplózva







kiskakas2
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 770

heisenberg


« Válasz #5410 Dátum: 10 márc 02, 21:56:01 »

ha lehetne 1 kérdésem Narutoék világában nem ismerik noon a telefont akk mi a francnak van a Shippu elején Team kakashin mikor Gaarat mentik olyan modern Walkie-talkie(vagy hogy írják)
Naplózva

Kaihaku R. Kumori
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 826


Asmodeus - King of the Nine Hells, Lord of Lust


« Válasz #5411 Dátum: 10 márc 02, 22:03:59 »

Erre egyszerű a válasz, ez lett belerajzolva, és ennyi. Telefon nincs, mert vannak postás madarak, ami sokkal feelingesebb.  Nevet
Nem sok technika van a Naruto világában, de azért egy kevés igen, és ennyi még bele is fér.
Naplózva

Tsunade
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 341


"A céljaim érdekében jobb nekem a sötétségben..."


« Válasz #5412 Dátum: 10 márc 04, 13:45:18 »

Már nem sokat kell kibírni a fillerből xd... ha a sanbis fillert túléltétek, ezt is túl fogjátok Nevet
Naplózva
kakairuRULEZ
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1012

lasse


« Válasz #5413 Dátum: 10 márc 04, 14:09:20 »


Dumagép egy epizód volt... Reméltem, hogy látni fogom a hatfarkút, de megint csak az árnyékát mutatták  >.<#
Naplózva
tibee77
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1083


-Itachi Fan-


« Válasz #5414 Dátum: 10 márc 04, 14:48:12 »

Ez megint olyan semmilyen/semmit mondó rész volt.Nem olyan förtelem mint a Yuukimaru-s volt de attól még shit!
Naplózva
Oldalak: 1 ... 359 360 [361] 362 363 ... 815
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!