24 máj 15, 13:05:56 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 357 358 [359] 360 361 ... 815
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Shippuuden - Anime (Tilos a spoiler!)  (Megtekintve 1554329 alkalommal)
0 Felhasználó és 14 vendég van a témában
Bontakun
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 237


Bonta


« Válasz #5370 Dátum: 10 feb 14, 14:34:08 »

Nem tudja valaki még kb hány rész mire elkezdődik naruto edzése?
Naplózva

Renningan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1784

Nothing is True, Everything is Permitted


« Válasz #5371 Dátum: 10 feb 14, 15:01:22 »

Hát a filler folytatódik, ez meg türhető volt. Bár nem értem, minek kell mindig egy idegesitő csajt berakni, aki mindig valami sulyos terhet cipel és naruto mindig segit neki... Béna xD

Én már azt várom, h az Aka elkapja. Sanszos h Kisame sama fogja eltenni lábalól... Kár h nem maradt más aka tag, igy kisame tulzottan is sokat fog szerepelni a közeljövőben.

És mi lenne h ha Sasuke kapná el Nevet Az már érdekes lenne. Viszont egy kis időli hiba van nem? Madara nem azt mondta h már csak a 8 és kilenc farku van?
Naplózva







titius
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 705


Sharingan


« Válasz #5372 Dátum: 10 feb 14, 18:39:51 »

De azt mondta ,viszont ne feledd ez csak egy filler ,amit nem szabad alapul venni ,szóval ami ebben történik ,az nem is történik meg.Az Aka nem hiszem ,hogy soakt fog szerepelni,vagy harcolni ,pont úgy mint  a Sanbis részeknél...
Naplózva
Matten
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 998


Kritikus, Énekes, Parodista, miegymás :D


WWW
« Válasz #5373 Dátum: 10 feb 14, 20:16:43 »

Hát a filler folytatódik, ez meg türhető volt. Bár nem értem, minek kell mindig egy idegesitő csajt berakni, aki mindig valami sulyos terhet cipel és naruto mindig segit neki... Béna xD

Ugye? ikszdé Minden filler/Movie-ban ugyanaz. Van egy kissrác/csaj akinek valami baja van, vagy eltorzult a személyisége, és az elején utálják egymást, de Naruto segíteni akar rajta mert már Ő is "Barát", és a végére jóhaverok lesznek.
És valakit mindig meg kell menteni.

Nem tudnának jobb storyval előrukkolni, mint a hülye Naruto-Sasuke hasonlatokkal/koppintásokkal?
Naplózva

Ide most valami bölcsesség kéne, de nem jut eszembe semmi ikszdé
ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #5374 Dátum: 10 feb 18, 13:39:21 »

Dumás rész volt, de vége volt legjobb, most mar tudjuk kifogja elfogni 6 farkut:D Ördögi
Naplózva
MoonTiger
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1090


Hivatalos Tigris imádó


« Válasz #5375 Dátum: 10 feb 18, 14:22:12 »

Az a legvégén jól láttam, hogy Pein egyik kutyuskája volt? Nevet Mert őrá számítottam a legkevésbé, hogy felbukkanna itt
Naplózva

kakairuRULEZ
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1012

lasse


« Válasz #5376 Dátum: 10 feb 18, 15:07:26 »


jó sokat dumáltak ebben a részben  Ká U eS eS
Azon meglepődtem, hogy Pein kutyája máris felbukkant. Kissé korainak találom ezt, de jó lenne, ha nem tartana tovább a filler. Már nem tudok annyit vihogni, mint az idétlen Yuukimarus fillereken, mert egy árva néző sem tesz szarkasztikus megjegyzéseket a gonosztevőkről...
Naplózva
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #5377 Dátum: 10 feb 18, 15:52:02 »

Hát ezt az epizódot is megérte végignézni. Kicsit felcsillantak a szemeim, amikor megláttam a végén Pein kutyuliját. Nevet
Attól viszont kicsit tartok, h nehogy ellőjenek Peinnel kapcsolatban pár poént.
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
MoonTiger
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1090


Hivatalos Tigris imádó


« Válasz #5378 Dátum: 10 feb 18, 16:31:30 »

Nem hinném, hogy ellőnének. Gondolom Utakatával lassan Pein-sama összefut, lesz kis ereszdelahajamat, aztán a kishölgy meglátja a hulláját, ettől nagyon kiborul, stb. filler klisék :p
Naplózva

Tomimaru-sama
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 339



« Válasz #5379 Dátum: 10 feb 18, 16:34:22 »

Ugyan kakairuULEZ! Minek ide szarkasztikus megjegyzés? Van egy gonosztevőkből álló csapat két teljesen sablonos izomagyúval, egy erősen feminin Ben10-el és egy tuskó fejű Gollammal. Az a Tonbei nevű shinobi apó úgy néz ki, mint egy mezei földműves, Hotaru klánját meg valami gumós növényről nevezték el. Nem kell ezt a sztorit lejáratni, mert lejáratja saját magát. Mosolyog Szerintem azért nem beszél róluk senki, mert mindenki unja a fillert, és senkiben nem kelt kommentálási kényszert. Én is csak azért néztem fel, mert a végéből kiderült, hogy melyik Akatsuki (páros) indult a csigaszörnyért. Az Akatsuki harcai pedig még fillerben is érdekesnek ígérkeznek. Bár így, hogy Pein már fél úton van Konoha felé, Naruto pedig még el sem kezdte a senjutsu edzést, a filler hiteltelenné teszi a fő történet időarányait. Persze, majd le kell pecsételni a meztelen csigát is, de azért mégis belerondít a képbe egy kicsit.
« Utoljára szerkesztve: 10 feb 18, 16:35:18 írta Tomimaru-sama » Naplózva

Tomi is a good boy.
Tsunade
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 341


"A céljaim érdekében jobb nekem a sötétségben..."


« Válasz #5380 Dátum: 10 feb 18, 17:50:27 »

Valószínű Off lesz a hozzászólásom, de azért megköszönném, ha valaki válaszolna =D
Véletlenül nem tudja valaki, hogy ez hányadik részben van? Vagy hányadik rész környékén? A grafikája alapján nem hinném, hogy fan készítette... ezer hálám annak, aki megmondja a választ  Nevet Hümm-hümm

« Utoljára szerkesztve: 10 feb 18, 17:55:55 írta Tsunade » Naplózva
Krieg
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1172


Never lost a fair game - or played one.


« Válasz #5381 Dátum: 10 feb 18, 18:04:03 »

Tényleg Pein fogja elkapni a Rokubit? Asszem mégiscsak fogom nézni a fillereket^^
Naplózva
Thanatos
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 326


A Halál Istene


« Válasz #5382 Dátum: 10 feb 18, 21:27:25 »

NOs azt azért tegyük hozzá hogy Pein most még nem megy Konohába, mert előbb még az ESŐ faluban kell megejtenie egy beszélgetés Mr. UltimateEvilOne Tobival. Szal most hipphopp összkapja BUtakata-samát, hazamegy, bedob egy kávét és majd csak utána megy hepajparádézni Konohába.
Naplózva

A halál az egyetlen biztos pont az életben.
tibee77
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1083


-Itachi Fan-


« Válasz #5383 Dátum: 10 feb 18, 22:11:44 »

Az nekem is tetszett és azzal kb. ki is fújt ez a rész.Megint no harc, no izgalom, no semmi....
Egyébként volt egy pillanat amikor Utakata rákérdez Naruto-ra , hogy Igaz Naruto?Ott ő tudja már,hogy Naruto is egy Jinchuuriki.Meg amúgy a bingo book-ban nincs utalás arra, hogy Utakata is egy jinchuuriki?
Naplózva
Tomimaru-sama
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 339



« Válasz #5384 Dátum: 10 feb 18, 22:22:59 »

Elképzelhető, hogy megérzett valamit, elvégre Narutonak elég speciális chakrája van.
A kutyulis résznél viszont leesett az állam, mert azt hittem, hogy most következik egy Dargon Ballos jelenet. Jön egy óriási kardfogú tigris vagy egy T-rex az erdőből, de Uta Kata majd jól elkapja a farkánál fogva, aztán megsütik és együtt megeszik mint a Kentucky csirkét. Ez így átvillant rajtam, a következő másodpercben pedig már ott egy pár rinnegan. Tipikusan az a helyzet, amikor az ember majdnem leesik a székről.
Naplózva

Tomi is a good boy.
Oldalak: 1 ... 357 358 [359] 360 361 ... 815
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!