24 máj 15, 18:51:49 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 354 355 [356] 357 358 ... 815
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Shippuuden - Anime (Tilos a spoiler!)  (Megtekintve 1554531 alkalommal)
0 Felhasználó és 23 vendég van a témában
kakairuRULEZ
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1012

lasse


« Válasz #5325 Dátum: 10 feb 01, 18:19:46 »


Gondolkoztam azon, hogy a csaj tényleg volt olyan vak, hogy észrevegye a hamis piócákat???  Ohh My God Ohh My God Ohh My God
Naplózva
titius
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 705


Sharingan


« Válasz #5326 Dátum: 10 feb 02, 16:33:16 »

Hát elmehetnek a fenébe ez az rakjanak be megint egy értelmetlen fillert...Inkább húzták volna a HAchibis harcot ,ami nekem kifejezetten tetszett,ahelyett nézhetjük megint a fillert.Remélem a 148. rész ,amiről nincs infó még nem filler lesz.
Naplózva
RoB
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 540



« Válasz #5327 Dátum: 10 feb 02, 20:21:22 »

De istenem...nagyon tévhitben éltek, h ez csak vmiféle 5 részes filler... Kilett jelentve, h Danbis és Sorás terjedelmű lesz...az oan 26 epizód nagyjából( pontosan nemtudom). Szóval kár ilyeneket irni, h remélem ez a rész után már rendes manga hű részek jönnek:S Amugy ez a filler akkor lesz jó, ha az aka támodásba lép...ezeket meg kikell bírni....nkem szinpi a 6. farkú jincsurikije. Ördögi Csakhát a Bijuu-ja elég nyomi.
Naplózva
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #5328 Dátum: 10 feb 03, 01:10:48 »

90-112ig tartott a Sanbis filler. Ami tényleg örökké valóságnak tűnt. smirksweat
Azért annyi szerencsénk van, hogy talán ez a filler nem fog túlnyomó részt eltérni az eredeti sztoritól. Mivel amióta le lett zárva az Itachis történet, egy újabb kezdődött "Senjutsu történet" címmel. Ami tudjuk mit jelent.. Mosolyog
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Zols
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 36


« Válasz #5329 Dátum: 10 feb 03, 04:03:53 »

Yamato helyett lehetett volna inkább Kakashi.. valahogy szánalmasnak érzem azt a faembert. A legutóbbi filler rész meg egész nézhető volt, bár még mindig túl tipikus és kiszámítható.
Naplózva

Tsunade
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 341


"A céljaim érdekében jobb nekem a sötétségben..."


« Válasz #5330 Dátum: 10 feb 03, 09:23:01 »

Váá akkor ezekben a fillerekben is csak a végén fog az Akatsuki színrelépni? Na :S Ez is egy örökkévalóság lesz, mint a Sanbis filler... habár Utakatát szívesebben lesem mint Yuukimarut... xD
Naplózva
Zols
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 36


« Válasz #5331 Dátum: 10 feb 03, 16:59:51 »

Tudom hogy összehasonlíthatatlan az eredetivel, és túl badass a hangom hozzá, de megpróbálkoztam egy Itachi fan szinkronnal =D

http://www.youtube.com/watch?v=9IbpMqBVmWw
Naplózva

datango
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 321


Firma


« Válasz #5332 Dátum: 10 feb 03, 21:18:58 »

Tudom hogy összehasonlíthatatlan az eredetivel, és túl badass a hangom hozzá, de megpróbálkoztam egy Itachi fan szinkronnal =D

http://www.youtube.com/watch?v=9IbpMqBVmWw
aranyos Mosolyog -> bár egy kicsit tényleg horrorisztikus hangod van Mosolyog mondjuk a jelenthez illő! (taps)
Naplózva

-=Suiton=-
"The Sharingan's true power... this Uchiha Madara's power!"
http://bf3stats.com/stats_pc/mgjani
"Sajnálom datango, nem küldhetsz üzeneteket és privát üzeneteket ezen a fórumon."  <--   c=3
Hiei
Vendég
« Válasz #5333 Dátum: 10 feb 03, 22:15:31 »

Én Danzounak adnám a hangodat:D vagy Zetsu fekete felénekxD.
Naplózva
Daken
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 237

~The Dark Agent~


WWW
« Válasz #5334 Dátum: 10 feb 04, 12:08:11 »

No hát ez a mai rész is jó volt és élvezhető..alig kezdődött el de máris történt valami Nevet Több dolog történt, mint A sanbi fillerben együtt véve (az nem is szólt semmiről, az Akatsukihoz nem volt közük csak egy büdös kölkön veszekedtek), de itt TÖR-TÉ-NIK VA-LA-MI! Nevet Grafika szép volt, főgoni megjelent, a rész közepétől azt hittem ecchibe megy át a maradék 8 perc (hmm..kíváncsi vagyok, mi van a csajszi hátán, hogy Utakata így ledöbbent Gondolkozik), de utána is csak jöttek újabb dolgok. Még az ending utáni kis jelenet is jó volt..hiányzott már egy ilyen Nevet
Amúgy ez a filler sokáig  nem tarthat, mert:
-Viszonylag gyors ütemben halad, egy fikarcnyi időhúzást nem vettem észre
-Az openinget hosszú fillernél szokás megváltoztatni, vagy új openinget adni, de itt ez nem történt meg. (örülnék pedig egy változásnak annak ellenére, hogy imádom ezt az openinget, csak kicsit gány érzés, hogy Itachi és Jiraya fightot mutatnak, amikor nem is arról szól a rész  smirksweat De gondolom, ennek a fillernek az idejére már nem tesznek be újat.
Röviden: Csecse rész volt fillerhez képest és a kövi sem lesz rest (valaki feltámadt!! Ohh My God ikszdé)
Naplózva


"They were criminals, so I killed them in name of justice...As soldiers, weakness is a sin. They surrendered to evil, and caused a crisis in the kingdom. That type of soldier doesn't deserve to live. So they're dead." - Rob Lucci
tibee77
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1083


-Itachi Fan-


« Válasz #5335 Dátum: 10 feb 04, 14:35:41 »

Szerintem meg gagyi rész volt.Én a grafikát már rég nem figyelem, elején még érdekelt hogy jól nézzen ki de most már inkább a történet az ami fontos számomra.Ebben meg alig történt valami.Semmi jó poén, semmi harc, tiszta gagyi volt. No comment  A kiscsaj hátára meg valószínű, hogy a jutsu van ráírva.:
« Utoljára szerkesztve: 10 feb 04, 14:37:55 írta tibee77 » Naplózva
kakairuRULEZ
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1012

lasse


« Válasz #5336 Dátum: 10 feb 04, 14:36:05 »

nem egy odavágós rész volt, de a vége az jó volt. Narutónak meg kéne tanulnia végre tisztán tartania a lakását!  Nevet Nevet Nevet
Naplózva
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #5337 Dátum: 10 feb 04, 14:54:03 »

Jé én má aszittem Hakut látom xD Ugyan az a maszk ugyanaz a hajviselet, ugyan az a turbán, csak az emberke más. Szomorú xD
Naplózva

Tsunade
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 341


"A céljaim érdekében jobb nekem a sötétségben..."


« Válasz #5338 Dátum: 10 feb 04, 15:42:16 »

Én is azt hittem, hogy Hakut látom xD Ahhoz képest, hogy filler TÖK JÓ VOLT xD Úgy döntöttem nézni fogom a fillert, Utakata miatt megéri... kicsit emlékeztet Shikára az ásításaival =D Na de, ŐŐŐ Utakata..
Naplózva
Ben
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 297


« Válasz #5339 Dátum: 10 feb 04, 16:39:33 »

Egész jó ez a filler, tetszik a történet is meg szép a rajzolása is. Még a végén meglesz az első értelmes filler.
Naplózva

"Every one of us is dead by birth. The end is always there, before the beginning."
Oldalak: 1 ... 354 355 [356] 357 358 ... 815
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!