24 máj 15, 13:12:17 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 350 351 [352] 353 354 ... 815
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Shippuuden - Anime (Tilos a spoiler!)  (Megtekintve 1554338 alkalommal)
0 Felhasználó és 19 vendég van a témában
RoB
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 540



« Válasz #5265 Dátum: 10 jan 22, 21:43:22 »

Az a vicc, hogy a Filler epizód....sokkal szebb mint az eredeti cselekmény száll...Pl: Sasuke vs Killer Bee ( türhető volt, de azért ez a rész rajzilag ütötte) És a narutot ezzel rontják el ( az animét) , h ien bugyuta grafikai megoldásokat csinálnak...annyira szinvonalas az egész történet , minden azt az animátorok fogják azt ide dobnak nekünk vmit...Nesztek Egyé! Bezzeg a Filler... Neeem Neeem
Naplózva
Hiei
Vendég
« Válasz #5266 Dátum: 10 jan 22, 22:06:21 »

Azért itt is volt némi homok a gépezetben mikor a holdat mutatják laggolt a kép:D. Ám ezt lehet a horrible hozta össze:D.
Naplózva
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #5267 Dátum: 10 jan 22, 22:16:47 »

A Shikabane Hime a Yozakura Quartet és a Bakemonogatari rajz és színkezelési stílusához tudnám hasonlítani a Shippuden grafikáját, csak sajna ide az erősen lebutított verzió jutott. Szomorú
Naplózva

STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #5268 Dátum: 10 jan 22, 22:21:43 »

Amúhgy, belegondoltatok, hogy a buborékokba lévő emberek miért lebegtek, amikor a buborékok pont attól lebegnek, hoyg nincs bennük semmi, csak levegő, meg körben némi elenyésző sullyú szappanos víz, és így a tömegükhöz képest hatalmas a felületük, ami, ha egy ember is tolja belülről lefelé, már egyáltalán nem mondható el, ha azt figyelmen kívül is hagyjuk, hogy eldurrannak.
Jó, mondjuk, hasonlóan hazsnálhatja, mint Gaara a homokját, de nem csak itt működnek így a buborékok.. és akkora hülyeség ez. És egyébként sem áltak a belső felületén, csak lebegtek a közepében.
Na mindegy, nem kötök, de zet már a Tom és Jerryben is hülyeségnek tartottam.... igaz, ott még nem így fogalmaztam meg.

Meg elég sok dolog bosszantott igazából ebben a részben, most, hogy rendesen is megnéztem.
Például, hogy lehetett iylen körülméynek közt, iylen helyen egy Jinchuuriki?
Miért menekült el Egy Buborék Fújással Ölök-san négy sima ninja elöl?
Hogy volt képük ehhez a tiltott bazi nagy önmegsemmisítés no jutsuhoz? Kicsit sem hajaz Dei C0-jára... ami így már nem is tűnik olyan egyedi és nagy dolognak.
Naplózva
Ragi
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2


« Válasz #5269 Dátum: 10 jan 23, 10:14:37 »

Én olvasom a mangát, és mint az emberek 99%-ának nagyon tetszik! Aztán közbe hétről-hétre nézem, az anime-ot hogy hogyan viszik át mozgóképbe az egészet. Normális ember azt várná, hogy majd egy látványos, szépen meganimált, jól kidolgozott harcjelenetet (Sasuke vs. Bee) láthat, erre meg összecsapják...pl.: Mikor Bee a super ultra mega sokkardos technikájával támad és pörög össze vissza, akkor majdnem egy gombócot csináltak belőle amiből kardok állnak ki (vagyis szürke háromszögek) :S
Nevettem is mikor Suigetsu mondta, hogy nem látta a mozdulatait...gondoltam magamba azon nincs is mit látni...
Így is elég elszomorító volt az előző pár rész, erre meg bedobják ezt a fillert, aztán várják, hogy az embernek legyen kedve nézni:S
Személyszerint nekem teljesen elment a kedvem az anime-től...És ez szerintem szomorú, hogy azanime pont az ellenkezőjét váltja ki belőlem, mint amit kéne neki, és szerintem nem vagyok egyedül.
Naplózva
Kageko
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 267


« Válasz #5270 Dátum: 10 jan 23, 10:19:46 »

Nekem tetszik ez a filler így az elején remélem nem rontják el a folytatást sem. Mosolyog Mondjuk ha Fuu-nak a 7 farkú Jinchuuriki-jének csinálták volna meg a történetét az talán jobb lett volna Nevet Én csak azt nem értem h. a fillereknek az animációját mé csinálják meg sokkal szebben... Szomorú
« Utoljára szerkesztve: 10 jan 23, 10:22:55 írta Kageko » Naplózva
Sheme
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 73


« Válasz #5271 Dátum: 10 jan 23, 10:43:00 »

Én csak azt nem értem h. a fillereknek az animációját mé csinálják meg sokkal szebben... Szomorú

Erről beszéltem. Sokkal finomabb, folyékonyabb az animáció, a kamera mozgatása is, mintha sínen tolták volna.

Bezzeg Kistáska vs Méhkas rettenetesen gagyi volt ebből a szempontból

Az, hogy Narutot mindig balféknek állítják be, nem véletlen: ha normálisan viselkedne, nem lenne Kakashi - deee, legyeeen! -, meg a többi karakter, akikkel együtt ki van egyensúlyozva minden szereplő modora és viselkedése; egymás nélkül semmire sem mennének és nagyon egysíkúvá válna az egész.
Naplózva
Kageko
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 267


« Válasz #5272 Dátum: 10 jan 23, 10:45:59 »

Én csak azt nem értem h. a fillereknek az animációját mé csinálják meg sokkal szebben... Szomorú

Erről beszéltem. Sokkal finomabb, folyékonyabb az animáció, a kamera mozgatása is, mintha sínen tolták volna.



Vágom h. erről beszélté csak nem értem mért mármint h. mé csinálja más csapat. Az alkotóknak nem tűnik fel a különbség... Technikai KO
« Utoljára szerkesztve: 10 jan 23, 10:46:32 írta Kageko » Naplózva
Kaihaku R. Kumori
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 826


Asmodeus - King of the Nine Hells, Lord of Lust


« Válasz #5273 Dátum: 10 jan 23, 11:06:22 »

A buborék támadás szerintem nem meglepő, hogy ennyire elrugaszkodik a valóságtól. Nem is értem, minek kell erőltetni ezt a vérvonal képességet mindenkinek dolgot, ha ennyire érdemtelen képességet tudtak csak kitalálni.

Én Han  és a Gobi kalandjait néztem volna meg szívesen. Han karaktere külsőleg tetszik, eléggé egyedi a Naruto világában, de még Fuu történetét is szívesebben nézném mint ezt. Viszont nem lehet hibáztatni az anime készítőit sem. Manapság az emosok és a lányos fiúk a népszerűek. Lehet ők se szívesen csinálják ezt, de a nézettség a fontos.
Naplózva

Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #5274 Dátum: 10 jan 23, 11:17:26 »

..csak nem értem mért mármint h. mé csinálja más csapat.
Ez mindig is így volt minden egyes animénél, mindig több csapat dolgozik egy anime elkészítésén, akik epizódonként váltják egymást. A Narutoval ugyanez van.

Azokat meg egyszerűen nem értem, akik még mindig a Sasuke vs Hachibi harcot szidják. >.<#
Számomra egy harc akkor látványos, ha pörgős. És az a csapat, aki ezt az epizódot készítette, a pörgős mozgásokra van kiélezve.
De nem próbálom meg rátok erőltetni az ízlésemet.
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #5275 Dátum: 10 jan 23, 16:34:21 »

...
Például, hogy lehetett iylen körülméynek közt, iylen helyen egy Jinchuuriki?
Miért menekült el Egy Buborék Fújással Ölök-san négy sima ninja elöl?
Hogy volt képük ehhez a tiltott bazi nagy önmegsemmisítés no jutsuhoz? Kicsit sem hajaz Dei C0-jára... ami így már nem is tűnik olyan egyedi és nagy dolognak.
Eszemeb jutott valami, ami kimaradt a felsorolásból.
Csak annyit mondok, hogy nem csak a Ben10-ból vettek kölcsön valamit.. és még annyit hogy csoportos lélek rezonancia!
Naplózva
FireCat
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 717

JátszMacska


WWW
« Válasz #5276 Dátum: 10 jan 23, 16:50:33 »

Ez mindig is így volt minden egyes animénél, mindig több csapat dolgozik egy anime elkészítésén, akik epizódonként váltják egymást. A Narutoval ugyanez van.

Tényleg? O.o Nem is tudtam. De ha a csapatok ilyen látványosan elütnek egymástól, akkor mi értelme van?

Eszemeb jutott valami, ami kimaradt a felsorolásból.
Csak annyit mondok, hogy nem csak a Ben10-ból vettek kölcsön valamit.. és még annyit hogy csoportos lélek rezonancia!

...szellemírtók? Weeds?
Naplózva

mossuk le hipóval. marjon le a csontig.
L
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 510

Hello, my name is L.


« Válasz #5277 Dátum: 10 jan 23, 17:04:50 »

Nexus, tudok egyet, amikor vmi tésztaninják voltak... Nah, annál egetverőbben ramatyot még nem éltem.  Nevet De ez közelít hozzá...
Naplózva

Imagination more important than knowledge
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #5278 Dátum: 10 jan 23, 18:10:21 »

...szellemírtók? Weeds?
Soul eater. Ahogy együtt használják a chakrájukat, és az egyikükből kijönnek ilyen chakra csápok, aztán így összeköti őket, az teljesen olyan, mint amikor a soul eaterben többen összhangba hozzák a lelküket.
http://www.youtube.com/watch?v=GVTQIGiagJU&feature=related
« Utoljára szerkesztve: 10 jan 23, 18:14:08 írta STM » Naplózva
FireCat
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 717

JátszMacska


WWW
« Válasz #5279 Dátum: 10 jan 23, 18:57:27 »

Hm, ezt jó tudni. Épp tervezem letölteni a Soul Eatert. Nevet
De ha jól értem, te most többek között arra is célzol, hogy a fillereket innen-onnan plafizálják. Nem kétség, még az eredeti sorozatot is összefüggésbe lehet hozni egyéb animékkel, de lehet hogy mindez csak a véletlen műve.
« Utoljára szerkesztve: 10 jan 23, 18:58:12 írta FireCat » Naplózva

mossuk le hipóval. marjon le a csontig.
Oldalak: 1 ... 350 351 [352] 353 354 ... 815
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!