24 máj 15, 02:24:41 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 348 349 [350] 351 352 ... 815
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Shippuuden - Anime (Tilos a spoiler!)  (Megtekintve 1553996 alkalommal)
0 Felhasználó és 16 vendég van a témában
kakairuRULEZ
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1012

lasse


« Válasz #5235 Dátum: 10 jan 21, 20:06:31 »


Firecat: Úristen, majdnem halálra röhögtem magam a buborékos megjegyzéseid miatt.  Nevet Nevet Nevet Nevet
(persze nem rossz szándékból)
Azt viszont nem tudom, hogy miért adnak mindenhez hangokat, talán ezeknek is jelentős szerepük lehet a mangákban.

A fillerkaraktereket én se csípem, de szeretek mulatni rajtuk a fanok megjegyzései miatt. A Yuukimarus fillerekben pl. valaki azt mondta a gonoszokról: Füstösképű, Lövöldözős gnóm, Gumiember...
Ha Benten tényleg pasi, akkor fogadok, hogy női csakrákat használ fel... attól ilyen...  >.<#
Naplózva
FireCat
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 717

JátszMacska


WWW
« Válasz #5236 Dátum: 10 jan 21, 20:21:28 »

kakairuRULEZ : ^^
JA még azt nem írtam, de talán az egész epizódban Shino volt a legjobb, mikor Hinata ott gondolja mögötte, hogy "Tudom milyen mikor nem engedik befejezni amit mondani akarsz", vagy hasonló, meg Naruto és Yamato drasztikus arcai. : D
Naplózva

mossuk le hipóval. marjon le a csontig.
cibinator
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 57


« Válasz #5237 Dátum: 10 jan 21, 20:29:49 »

Szerintem ez a buborékos fickó is összehaverkodik narutoval.
Naplózva
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #5238 Dátum: 10 jan 21, 20:38:54 »

kakairuRULEZ : ^^
..meg Naruto és Yamato drasztikus arcai. : D
Uh, azon a Mokuton-hídas jeleneten én is derültem egyet. Amikor Naruto benyögi, hogy: Dattebayooo. (Az a hang..xD)
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Dancsa
Szerver-admin
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5262


_@_/˘˘ Dancsassassin^^


« Válasz #5239 Dátum: 10 jan 21, 21:59:15 »

Mielött nekiálltam volna a résznek, beletekertem...  nézem buborék harc..O_OWTF
A kristály elemnek még lett is volna értelme valahogy... mondom magamban, ha most feltalálták a buborék elemet, nah akkoridegbajt kapokXD
A részben most megfigyeltem, hogy Yamato egyszer-kétszer arcbénulásos volt... beszélt, meglepödik, akármit csinál, az arca pixelről pixelre ugyan azXD
A sztoryt megszokhattuk... ultimate item/jutsu/skill/akármi, jön 4 darab rossz fiú. (miért pont négy?ikszdé teljesen véletlen hogy pont annyi mindig mint ahány jófifú van) van egy csajszi (vagy YuukimaruXD), akit meg kell menteni/védeni, de valakije meghal-elhagyja, összeesik sírXD... Szóval a történet eredeti. idáig teljesen a Shippuu movie 1-el egyezik meg gyengébb grafikával, más nevü/kinézetü  emberkékkelXD
« Utoljára szerkesztve: 10 jan 21, 21:59:51 írta Dancsa » Naplózva


Animeplanet
Egykori Petrikes, jelenleg ELTE-IK-s=)
--
Tudom mi a különbség a ö és a hosszú társa között, csak nem müködik nálam mindig a gombXD
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #5240 Dátum: 10 jan 21, 22:03:31 »

Pedig, a buborék elem is Kishi találmánya. Egy data bookban ír is róla, de a Jinchuuriki poszteren is látni ahogy a srác használja. Ettől még idegbajt kaphatsz tőle, de szerintem ez még jobb mint a kristály.
Én azért még reménykedek, hogyha behoztak egyet a nem szerepelt Jnchuurikik közül, akkor legalább összehoznak egy tűrhető sztorit.
Naplózva
tibee77
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1083


-Itachi Fan-


« Válasz #5241 Dátum: 10 jan 21, 22:05:18 »

De most a rokubi nem valami villámos menyét vagy mi?Akkor mit keresnek itt buborékok?
Naplózva
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #5242 Dátum: 10 jan 21, 22:05:29 »

Hmm... Azt nem értem... Hogy most itt a 6 farkú hordozója, meg a papa aki azért elég jól bevédte a települést, plusz Narutóék is a közelben vannak. Akkor minek kell menekülni? A hatfarkú nehogy már ne csapjon le 4 ZS kategóriás ellenséget bakmeg. Az max 4 rész aztán még 3 míg harcol egy Aka taggal és elkapják, 1 amíg szomorkodunk  emiatt és  1 amíg  a kiscsaj emiatt felvágja az ereit aztán csókolom.
Naplózva


 
Renningan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1784

Nothing is True, Everything is Permitted


« Válasz #5243 Dátum: 10 jan 21, 22:06:56 »

Ez a sablon, ha nem igy csinálják akkor leszakad az ég  >.<#

De minek buborék elem? A buborék az tulajdonképpen egy gömb, ha már az alakját nézzük. Elem a tüz, viz, szél, villám és a föld. Jó még a sav elem, vagy a láva elem elmegy, végülis az alapok keverése, de ez.... no comment
Naplózva







STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #5244 Dátum: 10 jan 21, 22:12:30 »

tibee77,
Kishi a bijuuk egy részét átvette a mitológiából teljes egészében, legfeljebb kissebb testreszabással.
A maradékot is beleszőtte a mangába, azonban  ezeket egy-egy akatsukis képében rajzolta meg.
Kisame például a  mitológiabeli háromfdfarku cápa, a Samahedája ennek a szolgája, Orochimaru és a Yamtaa no Orochi párhuzamat azt hiszem nem nagyon kell részletezni, Kakuzu meg mondjuk az ötfarkunak felel meg, az öt elem használatával.
Az így egyszer már szerepeltetett bijuuk helyett Kishi sajátokat kreált, és a valódi bijuu így jelent meg késöbba mangában, vagy csak a data bookban.
A bijuuk és jinchuurikik topicban valaki már linkelt képeket, meg asszem leírást is írt Kishi bijuuiról, de itt egy kép, amin meg tudod nézni őket.
http://images4.wikia.nocookie.net/naruto/images/4/41/BijuuandJinchuuriki.png


Buborék elem:
Szerintem ez valami szappanos víz elem lehet Pojén, vagy nem kell ténylegesen elemnek tekintenünk, csak a Bijuu egyedi képessége, amit a jinchurikije is használhat, ls mer' mér' ne, a jutsukat, amiket ezen keresztül használ, a "buborék elembe" sorolják.
« Utoljára szerkesztve: 10 jan 21, 22:14:36 írta STM » Naplózva
barkasz
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 195


« Válasz #5245 Dátum: 10 jan 21, 22:16:02 »

Hmm... Azt nem értem... Hogy most itt a 6 farkú hordozója, meg a papa aki azért elég jól bevédte a települést, plusz Narutóék is a közelben vannak. Akkor minek kell menekülni? A hatfarkú nehogy már ne csapjon le 4 ZS kategóriás ellenséget bakmeg. Az max 4 rész aztán még 3 míg harcol egy Aka taggal és elkapják, 1 amíg szomorkodunk  emiatt és  1 amíg  a kiscsaj emiatt felvágja az ereit aztán csókolom.

Tetszik az optimista hozzáállásod Nevet

Ja kis szappan + enyv és egész jó kis buborékokat lehet kapni. Végülis volt már fing elem, ami Naruto kekkei genkai-ja, amit a bogaras fillerben mutatott be, ezek után buborék, az már lájtos. Van még egyéb ötletem is, de a kitiltástól félve inkább nem írom le ikszdé Mondjuk úgy, hogy a fán kívül el tudnék képzelni más barna színű elemet is! (nem a birsalmasajtot) Jó, hogy nem én írom a forgatókönyv alapjául szolgáló sztorit, mi? (már ha van ilyen és nem menet közben találják ki. Persze ez egy rosszmájú megjegyzés volt és én sem gondoltam komolyan, de néha az az érzése az embernek, hogy nincs koncepció)

edit: most nézem STM képén, hogy ez a hatfarkú. Úgy néz ki, mint egy olvadó fagyi. Viszont nem emiatt aggódom, hanem, hogy akkor lesz hétfarkús filler is? Számolni még tudok és Bee és a hatfarkú közül még hiányzik a hetes számú versenyző...
« Utoljára szerkesztve: 10 jan 21, 22:46:49 írta barkasz » Naplózva

Thanatos
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 326


A Halál Istene


« Válasz #5246 Dátum: 10 jan 21, 22:30:11 »

Nah megnéztem a fillerbevezető fillerrészt, de bár ne tettem volna.
Azt mondjuk meg kell hagyni hogy ez filler meglepően gyorsan belendült, normál esetben legalább három rész kellett volna, hogy egyáltalán találkozzanak Narutoékkal.
De hát ez a rész. Elején ugye idill. Megnemértett emosrác, szőke fillercsaj ( aki természetesen rendelkezik egy mostmajdénmegmutatomhogyvanasharingannáltápabbvérörökség jutsuval, de erről nem tud ) és a jóindulatú, ám pont ezért halhatatlan nagyapó üldögél a magasba és bubikat fúj. YESSZ
De akkor jajj 4 ember, sőt nem is ember, hanem nindzsááááá jön, és átugrik minden akadályt hogy elérjék az erődöt. Mindegyik annyira fillerkarakter hogy az már fáj + de Bentenen jót nevettem, az arca hasonlít is kicsit.
Papa feláldozza magát, ahelyett, hogy a bubisráccal lemészárolnák a 4 hülyegyereket, és természetesen veszít, de nem hal meg mert akkor ugye nem lenne jó a filler, ha pozitív karakterek halnának meg benne.
Narutoék épp hazafelé tartanak amikor megjelenik Katsuyu, majd mintha valami extrém keresztrejtvény oldanának meg kitalálják hogy VALAMI BAJ LEHET, de ezen még azért meg is lepődnek.
AZtán megmentenek mindenkit.
Emosrácról kiderül hogy nagyon emó.
Narutot megint lúzernek állítják be a készítők, de ráadásul megint úgy hogy megtámad egy megnemértett jófiút.
Aki bizonyítva hogy emo a köbön elmegy. A fillercsaj meg sír.

Hát ennyi volt a rész. De a rész utáni fókamóka jelenet vicces volt.

Egyébként mostmár biztos hogy az animekészítők nézik az Egy akatsukis életét, de a úgy gondolták, hogy a hozzú függőleges fa jutsu nem menő, legyen inkább hosszú vízszintes fa jutsuja Yamatonak.
« Utoljára szerkesztve: 10 jan 21, 22:31:30 írta Thanatos » Naplózva

A halál az egyetlen biztos pont az életben.
Dave SSJ4
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 20


« Válasz #5247 Dátum: 10 jan 21, 22:34:02 »

a buborékot abból a kis "mittom én mi"ből fújja ki, és egyébként a buborék simán elmenne víz elemnek.
Naplózva
Bontakun
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 237


Bonta


« Válasz #5248 Dátum: 10 jan 21, 23:39:55 »

Azt most lehet tudni hány filler rész lesz? Neeem
Naplózva

MoonTiger
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1090


Hivatalos Tigris imádó


« Válasz #5249 Dátum: 10 jan 22, 00:04:23 »

Én itt szoktam nézni, de sajnos csak 2-3 résszel mutatja mindig előrébb Szomorú

144  "Wanderer" "Fūraibō" (風来坊)  January 21, 2010    
145  "Successor of the Forbidden Jutsu" "Kinjutsu no keishōsha" (禁術の継承者)  January 28, 2010    
146  "The Successor's Feelings"  "Keishōsha no omoi" (継承者の想い)  February 4, 2010    
Naplózva

Oldalak: 1 ... 348 349 [350] 351 352 ... 815
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!