24 máj 15, 16:43:25 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 345 346 [347] 348 349 ... 815
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Shippuuden - Anime (Tilos a spoiler!)  (Megtekintve 1554445 alkalommal)
0 Felhasználó és 18 vendég van a témában
naru-kun
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 323



« Válasz #5190 Dátum: 10 jan 17, 05:33:21 »

Talán azért mert a történet nemnagyon térjet el a mangátol.Ezét nemhiszem h a chuunin vagy jounin jo ötlet:D
Naplózva
Kaihaku R. Kumori
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 826


Asmodeus - King of the Nine Hells, Lord of Lust


« Válasz #5191 Dátum: 10 jan 17, 10:26:47 »

Egy chuunin vizsga történetileg ugyanannyira betehető, mint egy Bijuu vadászat. Hiszen a mangában is csak megemlítve volt, hogy le lett vadászva a 8 és 9 farkún kívüli minden Bijuu, és az is csak megemlítve volt, hogy Naruto-n kívül mindenki letette a chuunin vizsgát. Persze már nem lehetne betenni, mert időrendileg nem passzolna, de ha valamilyen módon betudták volna tenni, akkor a történettől egyáltalán nem tért volna el.
Naplózva

kornel1992
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 339


koronás udvari csimpokomon mester


« Válasz #5192 Dátum: 10 jan 17, 12:05:47 »

Zols-al egyetértek, mindig ugyanaz a vége a dolognak meg a filler szereplők is halál sablonosak de én még akkor is remélem hogy a jichurikik-ről lesz szó
Naplózva
L
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 510

Hello, my name is L.


« Válasz #5193 Dátum: 10 jan 18, 00:22:43 »

Háát, fáj a szívem rendesen... Már fentem a fogam, és készítettem a sütit, hogy végre belendül, de ez most olyan volt, mint amikor kicsap a forró olaj. Eleinte olyan érzésem volt, hogy nagyon be akarják hozni a lemaradást, de ez már kezd nagyon gáz lenni. Persze az sem jó, ha a nyakában liheg, de...

Renningan,
tény, érdekes volt. A mangában is kiállhatatlan, de így... Viszont tény, hogy bővültek ismereteink az örömszerzés terén...  Nevet
Naplózva

Imagination more important than knowledge
tibee77
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1083


-Itachi Fan-


« Válasz #5194 Dátum: 10 jan 18, 15:25:22 »

Jó rész volt, tele eksön-nel, vérrel, Sasuke félistenesítésének vége.  bow A filler meg akkor lenne faja ha betennék Naruto edzése közben.De így már megint kapunk egy idegesítő, gagyi, netán egy nézhető filler-t.Jót semmi képpen, de ki tudja hátha léteznek még csodák.
Naplózva
WDanaa
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3


WWW
« Válasz #5195 Dátum: 10 jan 18, 19:55:30 »

Hát ez nem igaz, már megint filler?  Ohh My God Vegyes érzések... Nem örülök, mert jók a részek, igazán haladhatna előre a sztori. A mangát eddig nem sokat olvastam (de most lehet türelmetlen leszek, és kedvet kapok hozzá  Hümm-hümm), de amiket hallottam a folytatásról, hát eszméletlenül várom az animében, kíváncsi leszek, hogy csinálják meg, hogy lesznek benne és milyen zenével... Már előre látom a barátaim és magam, mikor vége ennek, és felpörögve éljük túl az órákat, hogy "Ma jön a folytatás!" Nevet Viszont örülök is, mert inkább rakjanak bele fillert, így távolabb az anime legvége... Lehet, hogy valakit idegesít, hogy húzzák, de én azt fogom jobban sajnálni, mikor teljesen vége lesz a Narutonak. Úgyhogy addig is csak pozitívan, és reménykedjünk egy izgalmas, sztorihoz/múlthoz jól csatolható fillerben. Nevet
Naplózva
Zsoc
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 126


Kellemetlen...


« Válasz #5196 Dátum: 10 jan 19, 11:54:36 »

Egy Shikamaru kontra Akatsuki dolgot megnéznék szívesen. Mosolyog
De ez a heti egy rész baromi kevés, mér nem olyan ez mint a barátok közt? Mosolyog Minden este egy rész, akkor az időhúzást se bánnám annyira.
Naplózva
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #5197 Dátum: 10 jan 19, 15:25:27 »

Mert akkor a minősége is a Barátok Közt szintjén lenne.  Mosolyog
Naplózva


 
Sheme
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 73


« Válasz #5198 Dátum: 10 jan 19, 16:34:05 »

Akkor egy kis kritika a mostani résszel kapcsolatban, remélem jöhet.

A karakteranimáció a hányás határát súrolja. Olyan, mint a nagymama pogácsa tésztája: szaggatott. Még ez is enyhe kifejezés, ha megnézzük Kistáska vs Nyolcfarkú küzdelmét. Ennyire darabosan, szaggatottan animálni valamit, bűn! Van egy érzésem, hogy Kishi mestertől elkérték az elvetett "képkockáit", melyeket kiszíneztek és betették, mint anime. Fúj, ennyire gyatra munkát kiadni a kezük közül az animátoroknak, azonnali harakirit követel tőlük.

De nem csak ezzel van probléma: bár az elején, amikor a kamera a víz felett megy, viszonylag jó az animáció, hiszen számítógéppel renderelték. Ellenben amikor az egymással szemben álló felek, pontosabban Kistáskáékat hozza be a kamera, mely jobbról balra svenkel, az is olyan, mintha recés asztalon tolták volna. Borzalmas!

A zene megfelelő, de sajnos semmi több. Talán még Kistáska feketén vérző szeme, ami jól van animálva, ahogy serken a vér a szeméből, valamint Killer Bee kröül bugyborékoló vörös csakra animációja elfogadható.

Ha az alkotók nem tudják mi a minőségi munka, akkor a Kakahsi Gaiden-t ajánlom a figyelmükbe, nevezetesen Kakashi & Obito vs két késes csóka harca a barlangban, amikor Obito beterpesztve leszereli a csávót.

Nagyon reménykedem benne, hogy ez csak egy kis botlása volt az animátoroknak. Ez a manga ordítva sír a megfelelő animációért; ha nem akarják megcsinálni, akkor bízzák orosz animátorokra - Nu Zajec, Nu Pagagyi, ha mond valakinek még valamit: ott ugyanis "folyik" az animáció.
Naplózva
Geroprog
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 42



« Válasz #5199 Dátum: 10 jan 19, 18:38:48 »

Nekem pedig kifejezetten tetszett az animáció! A karakterek pont úgy néztek ki mint a mangában, és a mozgásuk is jó volt. Nevet
Naplózva

Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #5200 Dátum: 10 jan 19, 19:14:05 »

A karakteranimáció a hányás határát súrolja. Olyan, mint a nagymama pogácsa tésztája: szaggatott.
...
Ha az alkotók nem tudják mi a minőségi munka, akkor a Kakahsi Gaiden-t ajánlom a figyelmükbe, nevezetesen Kakashi & Obito vs két késes csóka harca a barlangban, amikor Obito beterpesztve leszereli a csávót.
Szaggatott?? Ennek az epizódnak a kivitelezésére lehet mondani, hogy furák a fejek vagy hogy a színek túl élénkek, elismerem. De hogy szaggatott a rajzolás?? Hiszen össze-vissza pörögnek a karakterek, még beszéd közben se áll meg a fejük.xD Remekül, folyékonyan, képkockáról képkockára van megalkotva ez az epizód.
És a poén meg az, hogy az általad említett jelenet tök ugyanolyan technikával van megrajzolva, mint ez a harc. Mosolyog
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
barkasz
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 195


« Válasz #5201 Dátum: 10 jan 19, 20:25:40 »

Nekem pedig kifejezetten tetszett az animáció! A karakterek pont úgy néztek ki mint a mangában, és a mozgásuk is jó volt. Nevet

Szerintem meg úgy néztek ki, mint a fantastic fourból az a csákó, aki meg tud nyúlni. Mosolyog Nekem kapásból ő ugrott be!
Naplózva

Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #5202 Dátum: 10 jan 19, 22:37:41 »

Alapjában véve tetszett a 143. rész. A "8 kard az 1 kard ellen" kis kardpárbaj is egész jó volt.
Egyetlen egy dolgot hiányoltam, a színátmeneteket. Az egész olyan volt, mint egy óvodások számára készített kifestőkönyv, ahol a piros piros, a kék kék, de se tónusok, se árnyékok, se színátmenetek, se fénylő, se tompa színű helyek... Szomorú És ez persze most is csak a karakterekre korlátozódott, mert a háttér viszonylag oké volt (meg nagy részben renderelt cucc^^).
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
L
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 510

Hello, my name is L.


« Válasz #5203 Dátum: 10 jan 19, 22:40:25 »

Ha már ezt ennyire jól kivesézzük, csak nekem tűnt úgy, mintha Hachibink cerot nyomott volna? Persze, tudom az másik, csak...  Gondolkozik
Naplózva

Imagination more important than knowledge
Tomimaru-sama
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 339



« Válasz #5204 Dátum: 10 jan 19, 23:10:38 »

Jó rész volt. Sorozatban láttunk pár nagyon érdekes harcot: Pein vs. Jiraiya, Itachi vs. Sasuke és Taka vs. Hachibi-sama. Tényleg kár megtörni ezt a jó sorozatot egy fillerrel, de én azt mondom, hogy így is régen szórakoztunk már ilyen jól. Régen volt ennyire folyamatos és eseménydús az anime (Sora-filler, Sanbi-filler).
A Hachibi nekem szimpatikus karakter lett. A manga alapján nehezen tudtam elképzelni a beszédstílusát, de már megvan, és tetszik, de egy kicsit mintha kövérre rajzolták volna nem? Hastájékon olyan fura.
Naplózva

Tomi is a good boy.
Oldalak: 1 ... 345 346 [347] 348 349 ... 815
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!