24 máj 15, 18:13:02 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 340 341 [342] 343 344 ... 815
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Shippuuden - Anime (Tilos a spoiler!)  (Megtekintve 1554488 alkalommal)
0 Felhasználó és 23 vendég van a témában
ATON14
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 996



« Válasz #5115 Dátum: 10 jan 09, 12:11:11 »

Azt lehet tudni hogy körülbelül mikor lesz vége a Shippuudennek? És utána jön valami új Naruto?
Naplózva

....................................................................................................................
Tsunade
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 341


"A céljaim érdekében jobb nekem a sötétségben..."


« Válasz #5116 Dátum: 10 jan 09, 12:23:02 »

Sajnos nem lehet tudni, mivel kitudja hány fillerrel tömik még meg =S De az biztos hogy egy darabig még látni fogjuk =D Új Naruto évad? Hm.. én rohadtul örülnék neki, de ez Kishitől, meg a mangától függ.
Naplózva
ronandinho
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 241



« Válasz #5117 Dátum: 10 jan 09, 17:49:40 »

Végre én is megtudtam nézni a részt. Bee-t azért nem kellett ennyire malac hasat csinálniuk de amúgy tényleg idegesítően reppel. Az elején Sasuke amikor vissza emlékszik az jóvolt ahogy rátamadott Itachira de egyet nem értek hogy hogy nem bírta kivédeni a harmadik kunait pedig aktiválva volt a sharinganja az utolsót is kivédhette volna ki is védte a homlok védőjével. Ha nem lenne rajta akkor kampec neki és sasuke egy hős lehetett volna
Naplózva

Hiei
Vendég
« Válasz #5118 Dátum: 10 jan 09, 18:01:28 »

A shippuden cselekményei az akatsuki körül forognak szóval amíg az akatsuki van addig tuti nem lesz új neve.
Naplózva
Krieg
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1172


Never lost a fair game - or played one.


« Válasz #5119 Dátum: 10 jan 09, 22:23:53 »

Nekem nagyon tetszett a Gyilkos Méh, egyedül az nem tetszett, hogy eléggé pocakosnak rajzolták. De a rap meg minden nekem nagyon tetszett, a történet is jó lesz, /spoiler:/ nem lesz rossz Sasukét jól helybenhagyva látni, bár mindig meggyógyítja valaki a kis mákos bejglit...
« Utoljára szerkesztve: 10 jan 09, 22:45:47 írta Krieg » Naplózva
horipajdo
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4


« Válasz #5120 Dátum: 10 jan 10, 01:59:25 »

Nem volt rossz rész, bár sztem is a mangában  jobban volt megirva.
Viszont feltűnt nekem a részben egy érdekesség amire nem emlékszem h benne lett volna a mangában, nemtom ti észrevettétek e mikor tobi  felfedte magát kisame előtt kisame mizukage samának szólította.
Csak én emlékszem rosszul v tényleg nem szerepelt ez a mangában?
Naplózva
Krieg
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1172


Never lost a fair game - or played one.


« Válasz #5121 Dátum: 10 jan 10, 07:58:50 »

Én erre már nem emlékszem Nevet Volt pár filler jelenet, de, hogy ez az volt-e, azt nem tudom... Gondolkozik
Egyébként az őr azt mondja a Takának, hogy a Gyilkos Méhnek 8 kardja van, de én a hátán csak 7-et láttam, és /spoiler/:mikor egyszerre küzd az összes kardjával a mangában, akkor is csak 7-et számoltam össze...
Naplózva
Flash
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 212

Don't mess...with the Uchiha


« Válasz #5122 Dátum: 10 jan 10, 12:01:38 »

Szerepelt a mangában  Nyelvesít Még kell egy szó. ikszdé őő. Énis csak hirtelen 7 kardot számoltam majd megnézem vmikor jobban Nevet
Naplózva

STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #5123 Dátum: 10 jan 10, 12:07:02 »

Hétnek is kell kell lennie. Lehet, hoyg rosszul emlékszem, de a sok kardos technikája csak "hét kardos stílus", és amikor azt mondta, hogy a nyolcadikat is használnia kell, akkor újabb kard helyett a Hachabit engedte ki.
Naplózva
Krieg
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1172


Never lost a fair game - or played one.


« Válasz #5124 Dátum: 10 jan 10, 12:49:29 »

Igen, nekem csak az a furcsa, hogy az őr 8 kardot mondott, pedig csak 7 van neki. Vagy lehet, hogy a 8. kardként illeti azt a Hachibis technikát, mikor /spoiler/: egyenes vonalban nagyon gyorsan közlekedik, és akit eltalál, annak nincs sok esélye a túlélésre, de ez is csak egy feltevés, majd megtudjuk az igazat...talán.
Naplózva
Renningan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1784

Nothing is True, Everything is Permitted


« Válasz #5125 Dátum: 10 jan 11, 15:28:32 »

Megnéztem a részt, egy jó kis előjáték volt a harc előtt. Ez a Suigetsu vs Kisame már eléggé uncsi, pláne h a "Még?" es poént már 2x elsütötték. A Hachibi elég tréül volt megrajzolva, és igy hallva ez a duma se volt valami kellemes. De fele annyira se volt irritáló, mint Karin  >.<# ennyire még senki se irritált.
Naplózva







ATON14
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 996



« Válasz #5126 Dátum: 10 jan 11, 18:19:32 »

Ugye jól tudom, hogy a 9 geninből már mindenki chuunin lett, (sőt Neji jounin) csak Naruto maradt genin (mert elment Jiraya-val edzeni)?
És ha jól tudom, akkor valyon Narutonak mikor lesz ideje chuuninná válni, vagy lehet egyből a jounin vizsgát teszi le?!  Nevet
Naplózva

....................................................................................................................
Lille17
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 761



« Válasz #5127 Dátum: 10 jan 11, 18:34:12 »

Igen. Chouji, Ino és Sakura is úgy tették le a chuunin vizsgát, hogy valószinűleg összeálltak egy csapatba. De ez csak az én feltételezésem, mivel csak három fős csapatok indulhatnak, és Ino és Chouji csapatából Shikamaru már letette a vizsgát, úgyhogy valószínű, hogy  Sakura csatlakozott hozzájuk. Hogy Naruto  a chuunin vizsgán? Az már rég nem az ő asztala, szerintem már simán eléri a jounin szintet-akár fel is múlja.
Naplózva

A szőkék mind gyanúsak, a barnáktól meg bármi kitelik. (Olivia Wilde)

 ~Tündérkeresztanyám: Nikkie~
 ~Szüleim: Sevanna, CsiziDani~
 ~Testvéreim: A-chan, Loah
 ~Mesterem: Ritli-sama~
 ~Tanítványom: hanii ~
Kirifuda
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 97


Kaufman


« Válasz #5128 Dátum: 10 jan 11, 21:13:56 »

szerintem naruto szem elött tartja a célt. Sasuket visszahozza Konohába, és leszámoljon az akatsukival.

és majdha ezek megvannak akkor foglalkozhat magával, de akkorra már olyan erős lessz h egyből Hokage lessz
Naplózva

trees
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 245



« Válasz #5129 Dátum: 10 jan 11, 23:42:46 »

Nem volt rossz rész, bár sztem is a mangában  jobban volt megirva.
Viszont feltűnt nekem a részben egy érdekesség amire nem emlékszem h benne lett volna a mangában, nemtom ti észrevettétek e mikor tobi  felfedte magát kisame előtt kisame mizukage samának szólította.
Csak én emlékszem rosszul v tényleg nem szerepelt ez a mangában?
http://i229.photobucket.com/albums/ee178/gudo0730/01-5.jpg
Úgylátszik,máshol is tevékenykedett azalatt a 80 év alatt.Nekem is csak az animéban tűnt fel,de azthittem,hogy csak én vagyok para...
Naplózva

Oldalak: 1 ... 340 341 [342] 343 344 ... 815
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!