24 máj 15, 18:20:04 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 334 335 [336] 337 338 ... 815
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Shippuuden - Anime (Tilos a spoiler!)  (Megtekintve 1554503 alkalommal)
0 Felhasználó és 28 vendég van a témában
Krieg
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1172


Never lost a fair game - or played one.


« Válasz #5025 Dátum: 09 dec 25, 23:19:15 »

Nagyon tetszett ez a rész, annak ellenére, hogy már ezeket a manga fejezeteket elolvastam a mangában. Már attól féltem, hogy nem lesz benne Sasuke MS-ja Nyelvesít A Méh hangjával nincs bajom, bár igaz, lehetne jobb is, de ez van. Nekem valahogy a megrajzolása volt furcsa. A Taka nagyon jól mutat Akatsuki-ruhában, csak azt nem értem, minek ez a névváltás, hisz úgyis Akatsukisok lettek...Nevet
« Utoljára szerkesztve: 09 dec 25, 23:39:18 írta Krieg » Naplózva
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #5026 Dátum: 09 dec 25, 23:42:39 »

A névváltás oka benne volt a mangában. Mondanivalója van annak, hogy Hebi-ből Taka lett. Nem mellesleg a Taka rimmel az Aka-val, tehát lehet, hogy Takatsuki lesz a szervezet új neve ikszdé Hogy hangozna már, hogy Hebitsuki...
Naplózva
con
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1029



« Válasz #5027 Dátum: 09 dec 26, 00:22:20 »

A Méh hangjával nincs bajom, bár igaz, lehetne jobb is, de ez van. Nekem valahogy a megrajzolása volt furcsa.
A hachibi megrajzolása tényleg sz*r lett az előzetesben.
Remélem nem ilyen minőségű lesz a rész,mert meg sem nézem.
De mondjuk sasuke sem volt nagyon a toppon.
« Utoljára szerkesztve: 09 dec 26, 00:23:44 írta con » Naplózva
Krieg
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1172


Never lost a fair game - or played one.


« Válasz #5028 Dátum: 09 dec 26, 07:58:39 »

Hát, szerintem ha az előzetes minősége ilyen lett, akkor a rész is ilyen lesz...
Most azon csodálkozom, hogy nem fillereket kezdenek el, csak mert ez a rész tökéletesen alkalmas lenne filler berakására. Nem arról van szó, hogy fillert szeretnék, sőt éppen az ellenkezője, csak ezt úgy megjegyeztem Mosolyog
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #5029 Dátum: 09 dec 27, 18:02:29 »

Ha jól emlékszem, mangában úgy volt: "Sajnálom Sasuke, de nem lesz több legközelebb" ...

Én meg úgy emlékszem, hogy:

"Sajnálom, Sasuke...
De nem lesz legközelebb."

kacsint
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #5030 Dátum: 09 dec 27, 19:33:14 »

Oh igen. Chakrának igaza van. Bár nekem bejön az animés verzió is. "Sajnálom Sasuke, vége van." Szerintem ez is jó...
Naplózva
Renningan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1784

Nothing is True, Everything is Permitted


« Válasz #5031 Dátum: 09 dec 27, 19:37:33 »

Szerintem a Nem lesz legközelebb jobb sokkal mint a vége van... amugy ez egy jó rész volt, lehet h csak én látom ugy, de mintha egyre élethübben rajzolnának... nekem ez a 2 rész nagyon bejött :d
Naplózva







Zsombee-kun
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 294

Saját szemem!:o


WWW
« Válasz #5032 Dátum: 09 dec 27, 22:34:21 »

Csináltam egy rövid videót,pár különbségről Part1 és Shippuuden között.(az elmúlt pár részből vettem ki)
http://www.videoplayer.hu/videos/play/440701
Naplózva

Kedvenc Sasuke idézeteim:] :
\"I am an Avenger!\"
\"I more special than you!\"

Sexrabszolgája vagyok:Kletta x)
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #5033 Dátum: 09 dec 28, 01:33:43 »

megnézvén a videódat:
Part1:jobb karaktergrafika, jobban beleillik a környezetbe, jobb a seiyuuk hanghordozása, jobb az aláfestő zene/háttérhangok, jobb az összhatása az egésznek.

Shippuden:egyedül a környezetnek van jobb grafikája. 

S ez egy olyan rész a shippudenből, ahol jónak mondható a grafika. Szomorú (nem úgy mint az Icchan vs Sacchan harc alatti egyes epizódok) 

--
hhmmrr part egyes minőséget a shippudennnek! bow

ui: tudsz adni egy direkt linket a vidi jó minőségű változatáról?
« Utoljára szerkesztve: 09 dec 28, 01:35:28 írta Shiro » Naplózva

Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #5034 Dátum: 09 dec 28, 02:04:48 »

Végre végig tudtam nézni a 141. részt.

Hatttttározottan elégedett vagyok vele. Legalábbis ez egy tűrhető rész volt, mind a rajzolás, mind a mangahűség egész jó szintet ütött meg.

Viszont Gyilkos Méhen egy kicsit néztem... Lehet kicsit szokni kell majd a hangját. ^^"
És kicsit furán fest fehér hajjal, fehér pántú homlokvédővel és fehér páncéllal... oké, tudom, hogy a mangában is volt egy színes kép róla, de itt valahogy... na de majd a következő részből kiderül. ^^
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Sheme
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 73


« Válasz #5035 Dátum: 09 dec 28, 08:57:59 »

Remek rész volt, némi nagyon korai részek bevágásával - á la rimebör...

Örvényszem magyarázatát megértettem, de akkor sem tudnám a családomat kivégezni, inkább a száműzetés. Bár a japánok szinte mindenért öngyilkosságot követnek el, ugye a becsület, a név tisztasága mindenek felett, azért akkor is durva volt, amit Itachi tett.

A legjobb idézett animáció az átokpecsét eltüntetése, Orochimaru kiszívása Kistáskából. Ami viszont még pozitívum, hogy a barlangban - vagy a pincében? - a kameramozgás nem darabos, hanem smooth scroll-os, nagyon szép, kellemes.

Ja, igen, ami eszembe jutott Örvényszem vs Első Hokage közötti harcról: Madara genjutsu Isten volt gondolom már akkor is, de akkor az Elsőt hogyhogy nem tudta genjutsu-zni? Vagy az Első is ellen tudott állni valahogy? Nagyon remélem, kifejti a Mester ezt a részt, mert számomra nagyon homályos.
Naplózva
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #5036 Dátum: 09 dec 28, 09:49:49 »

Itachinak az volt a küldetése, hogy irtsa ki a klánját, majd missing nin-ként hagyja el Konohát. Nem az volt a tét, hogy száműzik. Az volt a tét, hogy Konoha megmarad, vagy nem. Ha a klán végrehajtja a puccsot, akkor Konoha és egyben a tűz országa meggyengül és akkor a környező országok rögtön megtámadják. Az Uchiha klán puccsa innentől kezdve nem csak egy harc lett volna a büszkeségért. Ártatlan emberek haltak volna meg az Uchihák büszkesége miatt. Itachi az új felvilágosult generációhoz tartozott, aki tudta, hogy vannak fontosabb dolgok is a felsőbbrendűségi büszkeségnél. Persze nem szép, amit tett, de úgy gondolom, hogy megkapta érte a büntetését. Ráadásul még így is kb annyit tett Konoháért, mint a Hokagék.
Naplózva
gabeez
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5


« Válasz #5037 Dátum: 09 dec 28, 13:42:19 »

Nem olvasom a mangat, de eltudnam most azt is kepzelni hogy Sasuke nem akarja elpusztitani Konohat hanem csak azer van madaraval hogy aztan meg tudja olni ahogy orochimaruval is tette  Nevet hisz itachinak is vmi ilyesmi celjai lehettek az akatsukiban es most sasuke kovetne ot  Nevet
Naplózva
Zols
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 36


« Válasz #5038 Dátum: 09 dec 29, 00:27:43 »

Madara mikor már nem tagadja hogy ő az, miért hord maszkot? És miért csak 1 szemnek van nyílás a maszkon? Szerintem az arca rongálódott 1st elleni harcban.
Naplózva

Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #5039 Dátum: 09 dec 29, 09:56:03 »

Végre megtudtam nézni a legutóbbi három részt.  Mosolyog
Szerintem nagyon jól megcsinálták. Volt egy-egy rész ami mangában jobban átjött, de így is nagyon nagy hatással volt rám. Úgy sajnálom szegény Itachit.  Szomorú A rajzolás nagyon igényes volt.
A kicsi Itachi imádni való volt. <3
Sasuke sírása a végén szerintem mangában hatásosabb volt, de az MS-e az nagyon ott volt.  Nevet
Annak én is örültem, hogy Hashirama szerepelt. Az lett volna a jó ha többet mutatnak a Végzet völgyés harcukból Madara-val.

Remélem nem lesznek fillerek.  Technikai KO Max vmi olyasmi, mint a Jiraiya ninja scrolls.

Killer Bee rappelése szerintem ütős volt.  Nevet Nekem tetszett. Mondjuk nem tudom hosszútávon, hogy fogom bírni.  Nevet
Naplózva


Oldalak: 1 ... 334 335 [336] 337 338 ... 815
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!