24 máj 15, 05:46:22 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 329 330 [331] 332 333 ... 815
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Shippuuden - Anime (Tilos a spoiler!)  (Megtekintve 1554133 alkalommal)
0 Felhasználó és 18 vendég van a témában
EnvyX
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 109


« Válasz #4950 Dátum: 09 dec 05, 14:50:02 »

Én csak azért szeretem a Horrible verziót mert nincs benne égetett angol.,.. Különben a  Taka-t nézném én is, ez tuti..
De nagyon zavaró ha 1xre 2felirat megy a videon...  Neeem
Naplózva
HarrierAndreas
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 45



« Válasz #4951 Dátum: 09 dec 05, 14:53:36 »

Hát szerintem is a Manga jobb volt de az Anime nem tud sose olyan jó lenni mert mindenki egy kicsit máskép éli át a mangát.
Naplózva

Olyan vagy mint a lépcsőház! - sötét és korlátozott
Kirifuda
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 97


Kaufman


« Válasz #4952 Dátum: 09 dec 05, 15:13:47 »

amugy a szél vitte az amaterasut? vagy mi?

fárol-fára ugráltak a lángcsóvák.. mint a ninják Nevet, meg a kígyóra is ráugrottak wtf?
Naplózva

kakairuRULEZ
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1012

lasse


« Válasz #4953 Dátum: 09 dec 05, 17:53:27 »

amugy a szél vitte az amaterasut? vagy mi?

fárol-fára ugráltak a lángcsóvák.. mint a ninják Nevet, meg a kígyóra is ráugrottak wtf?

Az tényleg furcsa volt. És a tűz leginkább a Sai-féle tintapacára emlékeztet  >.<#
Naplózva
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #4954 Dátum: 09 dec 05, 20:26:48 »

Hát megtörtént, amire vártam már kb egy éve. Itachi-senpai hivatalosan is halott  Byebög . Összegezve az utóbbi 3 anime részt (mert most látom egyben az egészet), jó volt. Jól meg volt csinálva. Nem tetszett, hogy a múlt heti rész Sasuke párti volt. Mondtam is, hogy a mangában nem vigyorgott ennyit. És nem azért, mert utálom Sasukét, vagy mert a manga azért manga, az anime mégis csak anime. Így együtt alkotott egy egészet. Az élmény eddig felejthetetlen, kíváncsi leszek a továbbiakra. Ha jól gondolom, nemsokára bőgni fogok. Mármint heteken belül. Ha nem, akkor mérges leszek. De grat, hogy ezt a harcot nem cse... rontották el.

In memoriam Itachi-senpai  bye bye
Naplózva
Soul
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 538



« Válasz #4955 Dátum: 09 dec 05, 20:34:02 »

Nah én is meglestem az új részt, és kifejezetten tetszett. Kicsit furcsa volt a Susanoo vörösen, de így utólag nem tudom mit gondoltam, milyen színű lehetne...  Nevet A grafika remek, a hangok is jók lettek, egy szóval FAYA!  Pojén
Naplózva

"What is a man but the sum of his memories? We are the stories we live! The tales we tell ourselves!"
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #4956 Dátum: 09 dec 05, 21:11:21 »

Jah és az, amikor megy Itachi-senpai Sasuke felé és megérinti a homlokát... Amikor levették a zenét, az nagyon ott volt.
Naplózva
asthi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1193

十三


« Válasz #4957 Dátum: 09 dec 05, 21:37:37 »

Azért jobb lett volna ha nem cska a tátogást látjuk de lehet h.a a későbbiekben majd még elsz visszaemlékezés...Egyébként tényleg ijesztő volt amikor fuldokolva köhögött térdre rogyva meg az utolsó tétova lépések, ahogyan beleverte a fejét a falba nekem mindenképpen olyan percek voltak amiket nem felejtek el... Mondjuka a lángot azt én sem értem hogyan mászik egyneesen a akigyóra na de ez részlet kérdés...
Nincs többet ukitake hangja a Narutoban Sír Sír Sír s nincs többé Itachi sem pedig én az ő harci stílusát egész szm,élyiségét múltját mindenét imádtam...Legfőképpen ahogyna a sharingant ahsználta...Azoka s vörös szemek  bye bye
« Utoljára szerkesztve: 09 dec 05, 21:39:00 írta asthi » Naplózva

Vallom hogy: "Az ember nem juthat semmihez anélkül, hogy adnia ne kelljen valamit cserébe, amit megszerzünk, azzal valami egyenértékűt elveszítünk, ez az egyenértékűség elve."
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #4958 Dátum: 09 dec 05, 23:18:45 »

A hideg kirázott, amikor beverte a fejét a falba Itachi-senpai és aztán térdre rogyott. Szegénynek nem így kellett volna meghalnia...
Naplózva
tibee77
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1083


-Itachi Fan-


« Válasz #4959 Dátum: 09 dec 06, 12:53:07 »

Sokan mondták hogy nem volt jó hogy az hogy nem volt zenei aláfestés.Szerintem pont így volt tökéletes.Nekem nagyon átjött a manga hangulat.Itachi foreva!  Behalt
Naplózva
datango
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 321


Firma


« Válasz #4960 Dátum: 09 dec 06, 22:48:17 »

itachi már a csata elött levolt sebződve nem? (vérköhögés, meg volt egy jelenet még a harcuk elején vagy mikor amikor itachi szemszögéből mutatják a storyt és ott láthatni azt hogy itachi már homályosan látott <- kezdett megvakulni?)
Naplózva

-=Suiton=-
"The Sharingan's true power... this Uchiha Madara's power!"
http://bf3stats.com/stats_pc/mgjani
"Sajnálom datango, nem küldhetsz üzeneteket és privát üzeneteket ezen a fórumon."  <--   c=3
HarrierAndreas
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 45



« Válasz #4961 Dátum: 09 dec 06, 22:59:13 »

Ja Itachi halálos beteg volt. És már majdnem vak volt az MS miatt.
Naplózva

Olyan vagy mint a lépcsőház! - sötét és korlátozott
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #4962 Dátum: 09 dec 07, 07:45:48 »

Azt remélem, hogy majd valami konkrétat mondanak a következő anime részekben, hogy mi is volt a baja, mert a mangában ez elég röviden és burkoltan volt elintézve. Ahhoz képest, hogy Itachi a körvonalak körvonalát látta csak, igen csak jó harcos volt. Nem tudom, mióta volt ennyire rossz a látása, de ha a kezdetektől, akkor nem tudom elképzelni, milyen erős lett volna egészséges szemekkel, illetve makk egészségesen. Bár nem tudom, hogy tényleg úgy van-e, de a Mangekyou Sharingan nem valami hosszú életű dolog. Nem hiszem, hogy Itachi úton-útfélen MS-t használt volna, mégis ennyire megromlott a látása a nagy napra...
Naplózva
HarrierAndreas
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 45



« Válasz #4963 Dátum: 09 dec 07, 08:19:38 »

Én úgy vettem ki ha nem használod a MS-t akkor is romlik a szemed miután már rendelkezel vele de csak minimálisan ha használod akkor meg csak gyorsabban.
Naplózva

Olyan vagy mint a lépcsőház! - sötét és korlátozott
datango
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 321


Firma


« Válasz #4964 Dátum: 09 dec 07, 12:24:05 »

Mikor a sima narutóban , itachi és kisame visszamentek konohába ( a 3. hokage halála után) akkor emlékszem mondta kisame itachinak , hogy pihentesd azokat a szemeket, vagy valami ilyesmi volt <--- tehát szerintem már akkor volt valami itachi látásával amit kisame tudott.

halálos betegség?
Naplózva

-=Suiton=-
"The Sharingan's true power... this Uchiha Madara's power!"
http://bf3stats.com/stats_pc/mgjani
"Sajnálom datango, nem küldhetsz üzeneteket és privát üzeneteket ezen a fórumon."  <--   c=3
Oldalak: 1 ... 329 330 [331] 332 333 ... 815
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!