24 máj 15, 04:06:53 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 326 327 [328] 329 330 ... 815
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Shippuuden - Anime (Tilos a spoiler!)  (Megtekintve 1554064 alkalommal)
0 Felhasználó és 21 vendég van a témában
amina
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 181


/Anti NaruSaku fangirl/


« Válasz #4905 Dátum: 09 nov 27, 07:05:30 »

Csak én vettem észre hogy Sasuke férfiasabban néz ki mint az eddigi részekben? ikszdé
Naplózva

szerenatare
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Fű Falu Rejtett Fű Falu

Hozzászólások: 12

Tündér(i)keresztanya


« Válasz #4906 Dátum: 09 nov 27, 12:11:31 »

 smirksweat hát, jól felturbózták, az biztos:)
jöhetett volna dupla részben...az izgalom miatt Pirul
Naplózva
tibee77
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1083


-Itachi Fan-


« Válasz #4907 Dátum: 09 nov 27, 15:01:45 »

Jó rész volt, kicsit időhúzós ahogy többen is írták de attól még jó.Ha nem lesz szünet az év hátra lévő részében akkor jó sokáig jutunk el a manga cselekményéhez képest is!  Kúl Várom már mikor Kakashi-ék meglátják hogy Tobi-nak is Sharingan-ja van, ott tuti valami jó kis zenét benyomnak és hátborzoló lesz!  Yóóóó
Naplózva
asthi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1193

十三


« Válasz #4908 Dátum: 09 nov 27, 18:28:35 »

Nagyon jó kis rész volt.  bow bow bow
Viszont Itachi nagyon gyengének tűnik, egyértelműen Sasuke vezeti a acsatát, ami engem meg lep mert habár már nem emlékszem pontosan a manga eseményire de én úgy emlékszem az egésznek a avégén úgy éreztem h. Itachi százszor erősebb mint sasuke itt pedig Sasuke nagyon menő, szegény Itachi már alig liheg...Jó persze a csatának még nincs vége de nagyon remélem h. itt is az lesz a végső benyomásom h. itachi sokszorta erősebb mint Sasuke...

Itachi szinkron hangja meggyógyult mert mostmár nem volt náthás a hangja és off: egyszer pontosan eltalálta Ukitake hangszínét így olyna volt mintha Ukitake lenne na mega a köhögés is kísértetiesen hasonló voltXD
« Utoljára szerkesztve: 09 nov 28, 15:19:13 írta asthi » Naplózva

Vallom hogy: "Az ember nem juthat semmihez anélkül, hogy adnia ne kelljen valamit cserébe, amit megszerzünk, azzal valami egyenértékűt elveszítünk, ez az egyenértékűség elve."
titius
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 705


Sharingan


« Válasz #4909 Dátum: 09 nov 27, 21:24:49 »

Hát megnéztem megint és ismét azt mondom ,hogy jó lett ,főleg mikor eldobja a shurikent és mutatják lassítva ahogy belevezeti az áratmot (Y) Viszont ez tényleg rossz ,átolvastam a mangát és igaza van asthinak a mangában úgy jött len nekem is ,hogy Itachi annak ellenére ,hogy beteg sokkal erősebb és azért nyert Sasuke ,mert ita meghalt a betegségében.Viszont itt végig Sasuke vezet ,Itachi még az Amaterasu bevetése után sme tudta átvenni az irányítást ,ezen felül Sasuke semmi komolyann sérülsét ne szerez ,még Ita bekap egy lapátot (mangában is volt),illetve megég a keze Sasuke tűz jusuja maitt (nah ez nem volt a mangában)Szal szeirntme itt elrontották az anime varázsát.
Naplózva
Zols
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 36


« Válasz #4910 Dátum: 09 nov 28, 04:45:04 »

Itachi nem akarja megölni Sasuket mivel kedveli, legalábbis az alapján amit Madara mondd. Meg mikor beszél, és 2x is mondja hogy Sasuke erős lett, azt is ilyen kedves hangal mondja. Ha akarná szerintem lazán megölhetné Sasuket.

Egyébként szerintem az van ezekkel a szinkronhangokkal, hogy ha sokáig nem szerepel egy szereplő, akkor valamilyen szinten "elfelejti" a seiyuu hogy is kell. Sasuke szinkronhangja is sokkal rosszabb szerintem, mint volt. Gondolom a 2 éves kihagyás miatt.
Naplózva

Kolt
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 79



« Válasz #4911 Dátum: 09 nov 28, 11:37:53 »

még Ita bekap egy lapátot (mangában is volt),illetve megég a keze Sasuke tűz jusuja maitt (nah ez nem volt a mangában)Szal szeirntme itt elrontották az anime varázsát.
Benne volt a mangában, nézd meg a 390. rész  12. oldalát  Nyelvesít
Naplózva
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #4912 Dátum: 09 nov 28, 13:38:16 »

Hát, nem tudom, azon kívül, hogy Sasukét tényleg feltuningolták egy kcisit, szerintem itt is lejött Itachi fölénye.. az a sok földrehullás, meg iylesmi ugyan nem kellett volna, dehát...
Az Amaterasunál szerintem lejött Itachi fölénye, a Tsukiyominál pedig engem sikerült megrémisztenie, még úgy is, hogy tisztában vagyok a késöbbi eseményekkel. Mindenesetre a java még csak msot jön...

Amúgy, ha már leírjátok a harc végkifejletét, legalább húzzátok át... Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 09 nov 28, 13:40:02 írta STM » Naplózva
Takahane
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 142


« Válasz #4913 Dátum: 09 nov 28, 17:23:08 »

nekem nagyon bejött eddig a sasuke itachi harc.....jól át tudja adni a hangulatot, a zene is szuper...
apropó nem ide tartozik, de dec 16 (asszem ) Naruto Shippuuden OST 2 ^^
és nem utolsó sorban holnapután EAÉ film  Kúl
« Utoljára szerkesztve: 09 nov 28, 18:42:14 írta Takahane » Naplózva

Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #4914 Dátum: 09 nov 28, 23:54:28 »

Végre sikerült megnéznem a 135-136. és a 137. részt.

Közösen alkotnék véleményt a kettő (három) részről:

A 135. rész elején majdnem besírtam, amikor megláttam, hogy a már 16:9-es arányú részeket belenyomták egy 4:3-as képarányba (onnantól, hogy Sasuke Orochimarura támad).
Az Itachis visszaemlékezés nem volt rossz, főleg, hogy pár eddig nem látott képkocka is volt benne. ^^ Viszont a 136. részbe az a pár beszórt visszaemlékezés nagyon nem hiányzott. Az oké, hogy a 135. szinte csak az volt, de aki még egyetlen részt sem képes visszaemlékezni, az úgy járt. ^^
A rajzolással olyan nagy gondom nem lenne, bár azért jobbat is el tudtam volna képzelni. A shuriken dobálás közben megnyúlt karok nagyon röhejesek voltak, egy 2009-es anime részben azért már nem kellene ilyesminek szerepelnie (még akkor sem, ha ez a rész már esetleg több mint fél éve kész van).
Naruto "betűzései" egyszerűen bénák voltak. Pedig korábban egész jól (és főleg tréfásan) meg tudták oldani ezeket. Itachi hangja valóban nem elmeroggyant ordibáláshoz való. Nevet Főleg nem ilyen éles átmenettel.
Az Amaterasut én úgy képzeltem el, mint egy "közönséges" lángot, csak éppen feketében. Igazából láttuk is már, amikor Itachi kiégeti magát és Kisamét vele a békabendőből: ott olyan volt, mint egy sima láng, csak feketében. Ezek a "hézagos" lángnyelvek egy kicsit furcsán hatnak.
Külön tetszett, hogy rengeteg helyen szinte szóról-szóra visszaköszönt a manga szövege ([TAKA]-s verziót néztem).
Páran említették, hogy sok volt a térdre/összeesés. Szerintem meg pont annyi volt, mint a mangában, csak mivel ez mozgókép, így jobban tudatosul az emberben.

Összességében nem voltak rossz részek, de lett volna minimum olyan grafikájuk, mint pl. a Sorás fillerek elejének (nem a filler szereplők megrajzolására gondolok), akkor nagyon nagyot ütöttek volna.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Matten
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 998


Kritikus, Énekes, Parodista, miegymás :D


WWW
« Válasz #4915 Dátum: 09 nov 29, 10:04:56 »

Nekem a Flashback epizód nagyon bejött. Szerintem a Grafika gyönyörű volt ott, a szinkron is nagyon jól sikerült, grat a seiyűknek, a rendezés meg Epikus volt.
Itachi túl gyorsan váltotta a hangnemét később, az télleg fura volt.
Viszont a Shuriken dobálásnál tetszett az animáció. Ha belegondolsz, az egész Narutoban ilyenek voltak a gyors mozdulatok. Ez ennek az animének a stílusa.
Amikor Itachi kiveszi Sasuke szemét a Genjutsuban, az nagyon szép lett. Sasuke kitörése onnan pedig kicsit furcsa, de azért jól sikerült lett.
Susanoora leszek kíváncsi a kövi részben. Az vajon milyen lesz. Nem tom, én Narancssárgának képzelem el, de lehet, hogy ez csak nekem van így ikszdé
Naplózva

Ide most valami bölcsesség kéne, de nem jut eszembe semmi ikszdé
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #4916 Dátum: 09 nov 29, 13:50:54 »

Az "enyém" kék, Sasukéjé meg majd ilyen feketés lilás lesz.
De szerintme ugysem iylenre csinálják, sőt, az elöbb már írta is valaki, hogy vörös lesz, mert az előzetesben lehetett látni Itachi körül valamennyit belőle.
Én még arra leszek kíváncsi, hogy fogják megcsinálni a Yamata no Orochit.
Naplózva
Brock Lee
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 125


« Válasz #4917 Dátum: 09 nov 30, 15:40:02 »

Én is összefoglalnám a véleményem a testvérharc eddig elkészült részeiről.
Szerintem jó ötlet volt Itachi szemszögéből is megmutatni a múltat(még ha nem is a teljeset), nekem tetszett. Elég megmosolyogtató volt Itachi-nak az az eszelős hangstílus, kicsit fura volt az eddigihez képest. Szerencsére nem szúrtak be jeleneteket más helyszínről, hanem végig az uchiha-kal foglalkoznak, mint a manga-ba. Amiért szerintem piros pont jár az az, ahol befejezték a duplarészt. Jobb pillanatot nem is választhattak volna, mint Sasuke Tsukuyomi-s szemkiszedése, mert aki nem olvassa a mangát az akkor még nem tudhatta, hogy csak genjutsu volt. Legalábbis úgy rémlik, hogy akkor még nem derült ki, max csak sejteni lehetett, ha nem akkor bocsi  Nyelvesít Szegény Sasuke fanok egy hétig betegre aggódhatták magukat  Nevet Nekem itt-ott nem jött át annyira az a mangás hangulat, de attól még nagyon tetszett. A zenei aláfestés sokat dob rajta, egyre többször hallani új dallamokat (elvégre már csak alig több mint két hét az OST II-ig  kacsint). Am a köv részek címei alapján, ahogy elnézem elég sok időt szánnak majd Tobi mesélésére. Mondjuk annak kell is, mire befogadja és megemészti az ember, már nagyon várom azokat a részeket is. Zsebkendő az érzékenyebbeknek melegen ajánlott!!
Naplózva
naru-kun
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 323



« Válasz #4918 Dátum: 09 dec 01, 22:48:59 »

ááá nekem nemjön be.....Sasuke dopingolja magát vagy mi? Ohh My God
Ha joban belegondolok Naruto mint az álat ugy edz és mégsem izmosab pedig sokal izmosabnak kelene leni Narutonak.
legalábis szerintem Nevet
Naplózva
heureka
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 52


« Válasz #4919 Dátum: 09 dec 02, 15:15:09 »

Lehet hogy hülye kérdés de a OST II az mit jelent?
Naplózva
Oldalak: 1 ... 326 327 [328] 329 330 ... 815
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!