24 máj 15, 02:27:45 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 322 323 [324] 325 326 ... 815
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Shippuuden - Anime (Tilos a spoiler!)  (Megtekintve 1553998 alkalommal)
0 Felhasználó és 17 vendég van a témában
eszti
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 20


WWW
« Válasz #4845 Dátum: 09 nov 20, 23:37:41 »

 Nevet oh köszi!!így már minden érthetőbb^^

ti azt észrevettétek hogy a Naruto-kunon olyan 21:00-tól kinn volt a felirat .(letölthető volt) most meg vmiért akárhogy frissítgetem mindíg piros a felirat link és a fordítások között sincs...mi történt? csak nekem rossz vagy vmi hiba volt a feliratba és azért nem tölthető le?
Naplózva

Loah
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1592


« Válasz #4846 Dátum: 09 nov 20, 23:40:31 »

hibás volt valószínűleg a felirat Mosolyog
Naplózva
Nucklear
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 215



« Válasz #4847 Dátum: 09 nov 21, 09:42:32 »

Észrevettétek amikor Itachi beszél a Mangekyo vakságáról és egy pillanatra Itachi szemével látunk,akkor látszik hogy már nagyon homályosan lát,már majdnem megvakult?
Naplózva

Train
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1505


« Válasz #4848 Dátum: 09 nov 21, 10:07:05 »

Kivételesen megnéztem ezt a részt és nagyon tetszett. A rajzolás nagyon szép volt Itachi hangja számomra változatlanul nagyon jó főleg amikor átmegy a nagyon beteg stílusba Nevet .
Naplózva
MoonTiger
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1090


Hivatalos Tigris imádó


« Válasz #4849 Dátum: 09 nov 21, 10:10:24 »

Észrevettétek amikor Itachi beszél a Mangekyo vakságáról és egy pillanatra Itachi szemével látunk,akkor látszik hogy már nagyon homályosan lát,már majdnem megvakult?
Elég nehéz lett volna nem észrevenni...
Naplózva

six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #4850 Dátum: 09 nov 21, 11:44:39 »

Hmmm... Amikor mangában olvastam ezt a részt, akkor azt hittem, hogy már vak. De azért látszik, hogy Itachi nem kispályás, hisz még így is, hogy gyakorlatilag alig lát valamit, eléggé alázza az ellenfeleit.

titius: abban teljesen igazad van, hogy nem kéne telespoilerezni ezt a topicot, bár szerintem szinte nincs olyan ember, aki nem olvasta volna el legalább eddig a mangát...
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #4851 Dátum: 09 nov 21, 11:52:14 »

húúúh hát olvasom itt a hozzászólásokat és  Technikai KO csak nézek h mivan......nem vagytok ti egy kicsit túlelváróak??..valaki.. akármien részt is nézünk elégedetlen.....mindíg megtaláljátok a legapróbb hibát is....most ezt nem szemrehányásként mondom csak elég érdekes megfigyelés Mosolyog de ennek ellenére én olvasam a mangát is és  elégedett vagyok a résszel is !sztem jól megvan csinálva! Nevet

Lehet egy kicsit valóban túl nagyok az elvárásaim, ezt beismerem. De istenem, a Naruto a világ egyik legnépszerűbb animéje, had legyen már az embernek egy kicsit nagyobb az igénye. Mosolyog
És én nem "legapróbb" hibákról beszéltem, hanem nagyokról, köztük pár olyanról is amit nyugodtan nevezhetünk "ordas nagy bakinak" is. xD Pl. Ita őrjöngése.
És szerintem már csak azért is lehetnek nagy elvárások, mert vannak olyan animék amikhez lehet hasonlítani mások szintjét. Pl. Code Geass-ben sztem minden egyes képkocka tökéletesen meg van rajzolva, el van találva. Persze nem mondom, hogy egy olyan hosszú történetben mint a Naruto ezt el lehet várni, emberileg szinte lehetetlen lenne, de pont az ilyen hangsúlyos, kulcsfontosságú részeknél kéne jobban ügyelni.
Naplózva
asthi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1193

十三


« Válasz #4852 Dátum: 09 nov 21, 12:04:49 »

S ahhoz képest h. mindenből szinte kettőt lát, hogy kivédi már a shurikeneket, hogy megfogja a felé repülő dolgokat illetve pontosan eltalálja hogy hogyan kell lefogni az öccsét, pedig sztem alapvetően már ösztönből csinálja... Egyébként képes aktiválni azért a m. sharingant hogy megmutassa az öccsének a amúltat pedig ezzel is fárassza a szemét...Hát igen Itachi sokkal erősebb mint az öccse pedig az öccse sem épp egy könnyű ellenfél... smirksweat
Naplózva

Vallom hogy: "Az ember nem juthat semmihez anélkül, hogy adnia ne kelljen valamit cserébe, amit megszerzünk, azzal valami egyenértékűt elveszítünk, ez az egyenértékűség elve."
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #4853 Dátum: 09 nov 21, 12:13:34 »

Fura... Suigetsu-san is úgy látja, ahogy én. Habár én a mangát kihagynám, mert azt nem tudom, mi van benne, viszont az az animéből is látszik, hogy Kisame mindig tudja hol a helye Itachi mellett... Még az első évadban, mikor Kisame nyavalyog, hogy milyen sokáig tart már lepecsételni Gaarát, erre Itachi beoltja, hogy akkor kezd el csenben, és mondja, igenis Nevet
Naplózva
asthi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1193

十三


« Válasz #4854 Dátum: 09 nov 21, 12:16:30 »

Igen egyértelműen Itachi a domináns de ha belegondolunk ha Itachi nincs akkor Kisame már béka kaja lenne réges régen...
Naplózva

Vallom hogy: "Az ember nem juthat semmihez anélkül, hogy adnia ne kelljen valamit cserébe, amit megszerzünk, azzal valami egyenértékűt elveszítünk, ez az egyenértékűség elve."
Sheme
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 73


« Válasz #4855 Dátum: 09 nov 21, 17:30:41 »

Nem világos számomra, ha Madara annyira erős volt, akkor az Első Hokage hogyan tudta helyre tenni?

Az animáció remek volt, eltekintve egy lefelé kamerázástól - bal oldalt Sasuke-ék háza volt, fentről lefelé ment a kamera. A shurikenes jelenet nagyon tetszett, nemkülönben Itachi átváltozása, amikor olyan elborult hangja lett. Ja, és jó volt a torzítás, hogy már rég kellett volna jelentkeznie az Konohai SzTK-ban szemüvegért...

Köszönöm szépen a feliratot!
Naplózva
Dancsa
Szerver-admin
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5262


_@_/˘˘ Dancsassassin^^


« Válasz #4856 Dátum: 09 nov 21, 18:58:22 »

Sheme, egyszerű a válasz. Lehet hogy Madara nagyon brutál, de a Shodai még brutálabb volt^^"
Animáció, Shuriken jelenet... Gravitáció? Newton? Fizika óra? Jó jó tudom... anime... de akkoris, pl mitől marad a levegőben a shuriken forogvaXD
Sasuke felfújható izmai?ikszdé
Egyébként jó volt, leszámítva, hogy uncsi az állandó Uchiha történet, nem? Ha jól emlékszem mangában itt nem volt visszaemlékezés. Már mindenki fejből vágja szerintem az uncsihák halálátXD
Naplózva


Animeplanet
Egykori Petrikes, jelenleg ELTE-IK-s=)
--
Tudom mi a különbség a ö és a hosszú társa között, csak nem müködik nálam mindig a gombXD
Gartono
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 6



« Válasz #4857 Dátum: 09 nov 21, 19:17:16 »

a vége baz'zeg... ÁÁÁÁÁ sasuke ordítása kicsit vérfagyasztó! Mint a Rest Off 2-ben a csákó kiszedi lazán a szemét. (am sztem sasuke győz, mert kell az egész shippuuden végére naruto vs. sasuke meccs)
Naplózva
vivien.san
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 565

ich bin KennTachi <3


« Válasz #4858 Dátum: 09 nov 21, 19:44:19 »

Rávettem magam hogy megnézzem az animét és nem volt rossz ez a rész sőt kimondottan jóra sikeredett. A legjobban az tetszett mikor megmutatták hogy Itachi látása mennyire elveszítette a fényét és még  így is milyen jól tud harcolni . Túl sok meglepetés nem ért mivel  a mangát olvasom és néha nézek csak animét. A grafika viszont  jelentősen jobb volt mint egy-két előző részben. Nevet
Naplózva

♥♥
Do you know where hell is? Inside your head !
Ha győzni akarsz, kelj fel, harcolj, és tanulj meg csalni is <3
Az élet szenvedés, amit vágyaink okoznak. Így ha kioltjuk ezeket, megszabadulunk szenvedéseinktől. - Buddha-
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #4859 Dátum: 09 nov 21, 20:07:42 »

Nekem még az tetszett, hogy a gyorsaságukat nagyon jól érzékeltették. Amit Dancsa-san kiemelt kicsit szarkasztikusan Nevet Persze Itachi genjutsuban is nagyon gyors, de azért tudjuk, hogy valójában sem egy csiga. Az, amikor ott ül a 'trónján' Itachi... Hát az valami rohadt jól nézett ki. Meg az oltásai ikszdé Van még képed elém állni ilyen gyér elhatározással? ikszdé Meg amikor Sasuke ledöfi a genjutsu Itachit, az a földön meg akarja érinteni a homlokát, ehelyett elmutat balra és ott ül fapofával Itachi ikszdé A harc látványos volt, pedig még csak tai- és genjutsut használtak... Kiváncsi leszek a továbbiakra  kacsint
Naplózva
Oldalak: 1 ... 322 323 [324] 325 326 ... 815
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!