24 máj 15, 02:34:14 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 300 301 [302] 303 304 ... 815
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Shippuuden - Anime (Tilos a spoiler!)  (Megtekintve 1554008 alkalommal)
0 Felhasználó és 32 vendég van a témában
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #4515 Dátum: 09 szep 12, 22:43:58 »

Nem akarok kötekedni, de itt azért illik vigyázni a spoilerekkel.

Én azt remélem, hogy ez a Jiraiya krónikái dolog teljesen filler lesz, azaz Jiraiya fiatal éveiről lesz benne szó, meg iylesmi, de lehetőleg kihaygják az öreg békákat (amiről már tudjuk, hogy nem így lesz), meg a Peinnel kapocsolatos dologkat.
Legalább a  Peines dolgokat.
Bárhogy is, ha le is lőnek oylan dolgokat, amit még nem kéne, mindenképp élvezhető lesz. Eddig rossz nem sült ki abból, ha a sanninok múltjárül volt szó. Ha más nem, látjuuk őket fiatalon, ami mindig érdekes, de én például  fiatal Gamabuntára is nagyon kíváncsi vagyok.
« Utoljára szerkesztve: 09 szep 12, 22:47:21 írta STM » Naplózva
Thanatos
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 326


A Halál Istene


« Válasz #4516 Dátum: 09 szep 12, 22:46:24 »

Hát a rész végi előzetesben látszik hogy mag fogják mutatni a hegyi békákat. De szerintem inkább fillerjellegű dolog lesz. Nem hiszem, hogy kitérnének a Peinnel kapcsolatos dolgokra.
Naplózva

A halál az egyetlen biztos pont az életben.
robozsog
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 71


« Válasz #4517 Dátum: 09 szep 13, 08:26:08 »

Nem találtam megfelelő témát rá így ide írom!
Uchiha madara a shippuuden 125.rész végén mikor elmegy peinéktől, az miféle képesség?az csak nem a tér-idő jutsu?
Naplózva

Nucklear
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 215



« Válasz #4518 Dátum: 09 szep 13, 08:53:43 »

Szerintem igen,az a tér-idő jutsu .Bár az is lehet hogy testvillanás...Madarának biztos sok érdekes technikája van,kiváncsi vagyok hogy szerezte össze őket.
Naplózva

bandee_26
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 319



WWW
« Válasz #4519 Dátum: 09 szep 13, 10:06:13 »

Ez az anime hihetetlen sok érdekes és szerethető, nagyon szerethető karaktert muatat be. Hihetetlen. De akkor is Jirayya Szomorú Szomorú békaremete vigyázz magadra Mosolyog
Naplózva


Radic
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 24



« Válasz #4520 Dátum: 09 szep 13, 10:42:36 »

Sziasztok! Egy kérdésem lenne. Nektek a 82. résszel nincsen semmi bajotok? Csak mert nekem nem képes lejátszani a második felét. Mi lehet a baj? Gondolkozik
Én arra gyanakszom, hogy kevés az információ a részben, mert csak 100 megabájt. Egy átlagos rész 170 mega szokott lenni. Az utána levő részek is kevesek. Van olyan, amit 700 kilobájt. Na az nagyon kevés. Talán a 86-87. rész már megfelelő hosszúságú. Tehát a 82-85-ig lévő részekre ránézne valaki?
Ja igen és ha már itt tartunk, akkor a sima Naruto 86. részét is elérhetővé tennétek? Nekem egy olyan verzió van meg, amiben 10 másodperccel minden késik és elég idegesítő így.
Előre is köszönöm!
« Utoljára szerkesztve: 09 szep 13, 10:49:01 írta Radic » Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #4521 Dátum: 09 szep 13, 12:14:48 »

A Shippuuden 82. részét a MegaUpload "megrövidítette". Ezzel sajna nem tudunk mit kezdeni, máskor is volt már ilyen, max. feltöltjük még egyszer.

Ezeket a dolgokat legközelebb a Közszolgálat > Közszolgálat > Hibajelentés témába írd. Mosolyog
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Tsunade
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 341


"A céljaim érdekében jobb nekem a sötétségben..."


« Válasz #4522 Dátum: 09 szep 13, 12:47:19 »

Nem találtam megfelelő témát rá így ide írom!
Uchiha madara a shippuuden 125.rész végén mikor elmegy peinéktől, az miféle képesség?az csak nem a tér-idő jutsu?
Ja, biztos hogy a tér/idő jutsu, ezzel élte túl Deidara felrobbantását is. Szerintem a Peines dolgokra nem térnek ki a Jiraiya krónikáiban, de ha kitérnek akk tönkreteszik az egész Jiraiya vs Peint....Amúgy én már az Itachi vs Sasukét meg az Uchiha klán múltját nagyon várom... remélem nem rontják el a grafikáját.
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #4523 Dátum: 09 szep 13, 13:12:06 »

Moderátor:
Szüntessétek be a spoilerkedést, mert lassan minden hozzászólás 3/4-e át lesz húzva. Nevet
Az aktuális anime fejezetről essen szó. Mosolyog
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Takahane
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 142


« Válasz #4524 Dátum: 09 szep 13, 13:37:21 »

Tetszett Tobi és Pein igazi beutatása. A Jiriayás részekre leszek kíváncsi...
Apropó Chakra...Mivel az animében is kiderült h Tobi a főgonosz...Nem indítanátok be a "Ki is lehet Tobi" topicot?
Csak h akinek most esett le azok is meg tudják tárgyallni.
Naplózva

tsaba94
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 107



WWW
« Válasz #4525 Dátum: 09 szep 13, 15:43:57 »

De már az animébe is kiderűlt hogy Uchiha Madar.
Naplózva



Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #4526 Dátum: 09 szep 13, 17:16:36 »

... Apropó Chakra...Mivel az animében is kiderült h Tobi a főgonosz...Nem indítanátok be a "Ki is lehet Tobi" topicot? ...

Amíg új információ nem áll rendelkezésünkre Tobi személyéről, addig nem, mert csak az ismételgetés menne.
... meg a vissza nem olvasás. Mosolyog
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Nuttika
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 141



« Válasz #4527 Dátum: 09 szep 13, 17:47:35 »

Nekem tetszett nagyon Itachi és Naruto beszélgetése,de ami még jobban,az Jiraya és Tsunade beszélgetése.A szakés beszólás az nagy volt Nevet
És végre mindenki számára világos lett,hogy Naruto a Yondaime fia,illetve az anyja is meglett említve.
Tsunade ahogy elbőgte magát,hát majdnem én is,a következő események miatt (ugye szegény meghal).
Naplózva


"You're just gonna end up in some boring office job. Is that all you want out of life?..."
“The sensation of trying to escape...but never being able to...I'm sure I felt that...that's...death”
お前の後ろにだァァアッΣ(゜Д゜)

MAL & MML
Sheme
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 73


« Válasz #4528 Dátum: 09 szep 14, 10:34:46 »

Döbbenetesen sokat javult a kamera mozgatása ebben a részben! Amikor jobbról balra mozog az erdőben a kamera, meg a faluban, az fantasztikus; egy deka röcögés nincs benne, nagyon szép, folyamatos a paralel scroll - ugye ami közelebb van, az gyorsabban scrollozódik, mint ami távolabb, szóval szép ez a perspektivikus scroll.

Nagyon-nagyon megörültem Naruto vs Itachi párbeszédének, de elmaradt Narutó hollóval való orális kényeztetése... Mikor lesz ez az animáció???

Itachi által létrehozott "álomvilág" rettenetesen rossz, zavaró. Legalábbis engem zavar, de biztos, hogy velem van a probléma.

(Amit szeretnék még megtudni, bár nem a Shippuuden-ben volt az a rész, amikor egy házban volt egy kislány(?) iszonyat bika Genjutsu-val. Úgy szívatta a többieket, hogy "lefestette" róluk a kezüket-lábukat, végül csak a fejük maradt meg. Valahogy a festésen keresztül alkalmazta a Genjutsu-t. Kérdésem, hogy az ő Genjustu-ja vs Itachi-é, melyik lenne az erősebb? Bár Itachi a másik vörös szemű nőt - name??? -, aki szerelmes volt Shikamaru Sensei-ébe - meg tudta etetni, de azt hiszem ezt a nőt szintén ez a festős gyerek megszívatta.) Tehát Itachi vs festő gyerek? Ki győzne???
Naplózva
Eszty-chan
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 142


♥ K-ON! ♥


« Válasz #4529 Dátum: 09 szep 14, 18:05:08 »

huhh... ezt... kerestem sima Naruto-s topic-ot, de nem találtam.
annyi lenne, hogy... ledöbbentem! O.o
nagyban megyek fel egy oldalra ahonnan zenét töltenék le (ahol animés zenék vannak, blabla), és látok egy olyan anime címet, hogy Naruto Shounen-hen... rákerestem, és valóban van ilyen, valahol írták is, hogy olyasmi lesz mint a DragonBall Kai, hogy nincsenek benne fillerek. Ugyan a részekre még nem kerestem rá, mert épp ebben a pillanatban találtam rá erre, de YT-n már 2 opening is fent van. ha nem gond, belinkelném az elsőt: http://www.youtube.com/watch?v=i5RUlMErfo0
vagy én vagyok h*lye, vagy nemtudom, hogy még csak most találtam rá, mert aki feltöltötte a vidit, az már Júli 4-én megtette... ez nekem újdonság. :O (és bocsánat a belep*fátlankodásomért ^^")

hogy valami ideillő is legyen: a csütörtöki rész - amit tnap láttam - nekem nagyon tetszett. =D az a naplemente melletti beszélgetés, Naruto szüleiről annyira meghatott. *-* meg... megy el Jiraiya. 
és... én miért emlékszem olyanra, hogy amikor Itachi és Naruto találkoznak, és ugye Naruto a genjutsu hatása alatt van, bekap egy varjút? xD én még hiányoltam is, nem tudom miért. x"D
najó... szép volt, jó volt, várom a csütörtöki részt! ^^
Naplózva


Oldalak: 1 ... 300 301 [302] 303 304 ... 815
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!