24 máj 15, 16:22:24 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 292 293 [294] 295 296 ... 815
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Shippuuden - Anime (Tilos a spoiler!)  (Megtekintve 1554438 alkalommal)
0 Felhasználó és 14 vendég van a témában
Renningan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1784

Nothing is True, Everything is Permitted


« Válasz #4395 Dátum: 09 aug 27, 19:49:19 »

Igen. Sasuke tényleg egy párszor mosolygott. Vagy lehet fintoritotta a száját, de tény h mosolygot.
Naplózva







trachus
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5


« Válasz #4396 Dátum: 09 aug 27, 19:56:27 »

Sziasztok!

Nem áll szándékomba off-ot írni, de mivel a thread címe Naruto Shippuuden és pont ezzel van gondom remélem tudtok segíteni! Szóval nem rég néztem végig a Narutot és elhatároztam hogy belevágok a Shippuudenbe is, itt hál' istennek itt fent vannak az évadok! Le is akartam tölteni, de amikor letöltöm általában egy pár Kb-os avi-t tölt le amit persze nem tudok megnézni, így csak online tudom megnézni a megavideoval, ezzel nem is lenne bajom de pl az 5.rész nem játsza le mert ideiglenesen nem elérhető! Szóval mit kellene tennem, hogy le tudjam teljes terjedelmébe tölteni a részeket! Várom segítségetek!
Naplózva
Nuttika
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 141



« Válasz #4397 Dátum: 09 aug 27, 19:58:18 »

Tényleg?Nekem az annyira fel sem tűnt.
Mosolygott Sasuke? Hmm? De legalább valamit kifejez az arca Nyelvesít
Nekem így is lejött,hogy Deidaranál valami eldurrant.
Naplózva


"You're just gonna end up in some boring office job. Is that all you want out of life?..."
“The sensation of trying to escape...but never being able to...I'm sure I felt that...that's...death”
お前の後ろにだァァアッΣ(゜Д゜)

MAL & MML
Loah
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1592


« Válasz #4398 Dátum: 09 aug 27, 20:44:22 »

szerintem teljesen jó volt, a végső robbanás meg elég jóra/szépre sikerült Mosolyog
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #4399 Dátum: 09 aug 27, 21:04:21 »

... elhatároztam hogy belevágok a Shippuudenbe is, itt hál' istennek itt fent vannak az évadok! Le is akartam tölteni, de amikor letöltöm általában egy pár Kb-os avi-t tölt le amit persze nem tudok megnézni, ...

2 megjegyzésem lenne:
Az egyik, hogy a Hibabejelentés témát ITT találod. kacsint
A másik pedig, hogy az "általában"-al nem tudunk mit kezdeni. Nevet Pontosan mely részeket nem tudod letölteni? Mosolyog

Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Nucklear
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 215



« Válasz #4400 Dátum: 09 aug 27, 21:57:46 »

Amúgy nem tudom foglakoztatok-e már vele,de Deidarának mind a 2 kezét letépték,az egyiket Gaara zúzta össze,a másikat meg Kakashi letépte.Na én úgy emlékszem hogy Kakuzu csak azt a karját varta vissza amit Kakashi letépett,mivel az volt meg.Na most akkor a másik hogy került vissza amit Gaara porrá zúzott?Ha hülyeséget kérdeztem bocs,de kiváncsi vagyok rá Mosolyog
Naplózva

STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #4401 Dátum: 09 aug 27, 22:03:01 »

Jó kérdés, dée én is úgy emlékszem, hogy az a kéz nem lett meg, amit Gaara tépett le. Talán csak fogtak egy parasztot, letépték a kezét, és oda varrták neki. A száját meg belvarta Kakuzu a tenyerébe.
Naplózva
Loah
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1592


« Válasz #4402 Dátum: 09 aug 27, 22:11:47 »

igen, már említettem én is ezt, de chakra azt mondta, hogy a gaarás kezét szerezték meg, amit még mindig nem értek, hiszen azt ilyen vérgőz-szerű állapotban találhatták max meg.
Naplózva
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #4403 Dátum: 09 aug 27, 23:00:19 »

A száját meg belvarta Kakuzu a tenyerébe.
Naneee. Mintha alapból nem lenne Dei tenyere eléggé bizar.xD

Amúgy biztos csak letépte Gaara Deidara bal karját. Aztán ugye, miután Dei nyert, volt egy kis ideje, hogy felkapja a nem éppen fájdalommentesen amputált végtagját.
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Cartnecker
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 15642



WWW
« Válasz #4404 Dátum: 09 aug 28, 07:25:44 »

NS124: Na... szvsz még tartja a Naruto feelinget a Shippuuden Ohh My God A Kakashi Gaiden óta mintha összeszedték volna magukat... jó zenék, amiket pont jókor játszanak be; az eddigiekhez képest jó rajzolás (bár ezt nem tartom annyira fontosnak... a Naruto soha nem a rajzolásáról volt híres... ha már ilyen shounent kéne mondani, az inkább a Dragon Ball lenne... bár mondjuk abban is vannak érdekes jelenetek, de ez már off xD); nincs benne elhúzás... összességében meg vagyok elégedve ^^ Remélem tartják a színvonalat és a 128-130. részben történő Opening váltásnál nem zuhanunk vissza gagyi fillerekbe, mert tarkón lövöm magam... de először a producert & a forgatókönyvírót.

És akkor pár infó ha már itten vagyok: Mosolyog
2009.09.03. Shōshitsu ~ Eltűnés (125)
2009.09.10. Tasogare ~ Szürkület (126)
2009.09.17. Nincs megjelenés
2009.09.24. Naruto Shipp Special. - Jiraiya ninja krónikái (127-128)
2009.10.01. Még nincs rész cím kiadva

Spoiler:
Aztán remélem nem az lesz, hogy benyomnak egy 4 hónapos filler-sagat Jiraiyaról, hogy mikor meghal még jobban "fájjon" hogy elveszítjük őt xD Sasuke vs. Itachi megagiga harcot akhhharooook *nyáladzó őrült fej*
« Utoljára szerkesztve: 09 aug 28, 07:37:50 írta Cart'necker » Naplózva
Takahane
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 142


« Válasz #4405 Dátum: 09 aug 28, 08:15:54 »

Vagyis arra célzol h ne azt csinálják mint Asumánál. De nem hinném h már fillereznének...már túlságosan elöl jár a manga az animéhez képest ( jó esetben a manga mostani állása k 2010 dec. ben lehet....ha jól számolok )...
szóval én kétlem h több filler lenne a közeljövőben....és remélem nem tévedek.
nekem a Shippuudentől kezdve bejött a rajzolás....a part1 se volt annyira rossz de ott még látszódott h nincs annyira kidolgozva ..kivéve pár részt
Naplózva

Cartnecker
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 15642



WWW
« Válasz #4406 Dátum: 09 aug 28, 08:23:01 »

Annyira azért nem tart előre a manga ^^' Ha egy rész / 2 fejezetet számolunk, akkor 90 fejezet / 2 = 45 résszel előrébb járhat az anime... ami tuti nem 45 rész, mert lesz 3 olyan harc is, ami körülbelül 10 mangafejezetet ölel fel... ezt animében leegyszerűsítik sztem 2-3-4 részre, mint ahogy Sasuke és Deidara esetében... magyarán 30-35 rész előnye van az animének ami nem is olyan sok, hiszen a TV Tokyonak már hónapokkal (asszem kb fél év) az adásba kerülés előtt le kell adni az elkészült epizódokat... azaz... tuti lesznek még itt fillerek... csak nem tudni mikor :'')
Ha csak... nem kezdik el azt hogy 1 fejezet / 1 rész... de az meg bwáhh
« Utoljára szerkesztve: 09 aug 28, 08:24:22 írta Cart'necker » Naplózva
Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #4407 Dátum: 09 aug 28, 10:42:24 »

Huh, ez a Jiraiya ninja krónikái dolog nagyon felkeltette az érdeklődésemet.  Mosolyog Szerintem semmi gond nincs azzal, hogy megakarják adni a módját annak, hogy elbúcsúzhassunk tőle. Nekem az egyik kedvencem szóval örülök, hogy láthatjuk kicsit többet a sajnálatos esemény bekövetkezése előtt. Meg ha benne van a címben, hogy special akkor szerintem csak egy dupla rész lesz és pont. Akár az is lehet, hogy Kishi dob össze vmit, bár ez nagyon optimista hozzáállás.  Nevet
Arra is nagyon kíváncsi vagyok, hogy az Eltűnés és Szürkület című részekben mik lesznek.  Gondolkozik
Naplózva


kakairuRULEZ
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1012

lasse


« Válasz #4408 Dátum: 09 aug 28, 11:39:00 »


Nemsokára jönnek az izgalmak. Alig tudom elhinni, hogy ilyen gyorsan zajlottak le az események  Nevet
Egy dolgot várok el Kishitől: soha, de soha többet ne adjon Narutóékra ilyen köpenyt, mint amit az előző részekben láttunk, mert iszonyat irritáló!!  >.<#

És remélem, hogy nem lesznek majd ezek után poénlelövések. Biztos emlékeztek arra a dupla szexy no jutsus jelenetre. Ez volt a világ legnagyobb csalódása....  Fegyverek Felakaszt
Naplózva
Temari-san
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 384


« Válasz #4409 Dátum: 09 aug 28, 13:16:27 »

Nem hinném, hogy megint lennének fillerek, hiszen nemrégiben is voltak, épp azért, mert közel jártunk a mangához...
Bár most a Sanbis és Yuukimarus részek nem tudom, hogy fillernek számítanak-e...
Naplózva
Oldalak: 1 ... 292 293 [294] 295 296 ... 815
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!