24 máj 15, 11:35:26 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 290 291 [292] 293 294 ... 815
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Shippuuden - Anime (Tilos a spoiler!)  (Megtekintve 1554281 alkalommal)
0 Felhasználó és 13 vendég van a témában
dongatto
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 29



« Válasz #4365 Dátum: 09 aug 25, 22:46:43 »

Hali. És Tobi is fog majd boxolni valakivel a közel jövőben?
Naplózva
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #4366 Dátum: 09 aug 25, 22:50:58 »

Fogjuk rá... inkébb csak megpróbálnak "boxolni" vele.
Naplózva
Nuttika
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 141



« Válasz #4367 Dátum: 09 aug 26, 10:43:42 »

Pedig már néha igen idegesítő,hogy lelassítja az eseményeket a sok filler és néha totál beleütközik a későbbi eseményekbe...
Tobi evvel a senpai!-szöveggel nagyon jól nyomja. Nyelvesít Nem semmi színész Madara.
Deidara támadása nagyon látványosak,és ez tetszik Mosolyog

Szerk.:Na így jobb Muriel? Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 09 aug 26, 11:20:49 írta Nuttika » Naplózva


"You're just gonna end up in some boring office job. Is that all you want out of life?..."
“The sensation of trying to escape...but never being able to...I'm sure I felt that...that's...death”
お前の後ろにだァァアッΣ(゜Д゜)

MAL & MML
Renningan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1784

Nothing is True, Everything is Permitted


« Válasz #4368 Dátum: 09 aug 26, 11:08:47 »

Márha tényleg ő. Mert én azért nem veszem százasra.

De nagyon jó rész volt. Deidara megmondta a frankót Nevet szöcsinek, h csak egy jó génekkel megáldott bolond :ikszdé.
Naplózva







Den
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 2046



« Válasz #4369 Dátum: 09 aug 26, 14:13:40 »

Tényleg jó rész volt, grafikailag egyedül az a jelelenet volt gázosabb amikor Deidara "bábjai" támadták Sasukét, de a többi jobban volt megcsinálva az itt megszokotnál Nevet

Renningan: Hagyjuk már ezt a génezést Mosolyog A Narutoban szinte mindenki  a vele született tehetségével él, Naruto a hatalmas chakrájával, sokan a klánjutsuaikkal, Pein és Itachi is ugyanúgy a kekkei genkai-al csak azok akik, de még lehetne sorolni...ennyi erővel max. Lee meg Gai akik nem a velük született adottságaiknak köszönhetnek vmit. A másik pedig hogy Sasuke nem csak a géneknek köszönheti az erejét, ha nem edzette volna magát közel se tartana ott ahol van, ennyi erővel az összes Uchiha ilyen tápos lenne de mint tudjuk ez nem így van.
Naplózva

Nuttika
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 141



« Válasz #4370 Dátum: 09 aug 26, 19:54:54 »

Renningan:én koránt sem vagyok Sasuke fan,de tényleg a génjei miatt nem lehet fikázni.Annyi különleges klán képesség van...Shikamaru se használja az árnyékos jutsuit,vagy Shino a bogarait,ugye?
Loah:Kovács Józsi ha nem olvassa a mangát nem jön rá,hogy Tobi akkor kicsoda....

2009.08.27. ~ 124. rész @ ~ Művészet ~

Ez a cím nagyon sejtető...lesz itt még művészet,Deidara (senpaaaai Pojén) fog még itt robbantani.

És még rám mondják,hogy nem gonosz anti-sasuke Nevet
Én most még semmiképpen nem iktatnám ki...

Nem tényleg nem frissítették...az arca akkor is nagyobb,mint ami másnak volt. >.<# (ne haragudjatok rám,de ez tény)
« Utoljára szerkesztve: 09 aug 26, 20:26:45 írta Nuttika » Naplózva


"You're just gonna end up in some boring office job. Is that all you want out of life?..."
“The sensation of trying to escape...but never being able to...I'm sure I felt that...that's...death”
お前の後ろにだァァアッΣ(゜Д゜)

MAL & MML
Nayu
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 129


« Válasz #4371 Dátum: 09 aug 26, 20:19:48 »

Ne is reménykedj benne six.  Ördögi Oops, mivel ő a legfiatalabb. Nem fair így, na várd csak ki a végét, Sasuke még csak 16, várj csak még 5 évet...  Ördögi
Jah, sztem még 2 anime rész, mire vége a Sasuke-Deidara fightnak. A NKW-n nem frissítették a Megjelenések menüpontot, vagy csak nekem nem látszik??
Naplózva
MiNamikaze
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 123


« Válasz #4372 Dátum: 09 aug 26, 21:52:09 »

sztem a minőségre nem lehet panasz, mert most pl épp a hullám tetején vagyunk, a kakuzus mégjobb volt, de a juugos részek meg szánalmasan néztek ki, kb mint a pindur pandurok...
szal ez sztem annyira azért nem rossz bye bye
Naplózva
Nucklear
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 215



« Válasz #4373 Dátum: 09 aug 26, 23:13:42 »

Off.:
Pffh ez a Sasuke vita tök szánalmas. Én is leszolhatnám mások kedvencét. Mondhatnám h nem tetszik ez meg az. Akikért más annyira rajong. De nem teszem. Az egy dolog h megvan valakinek a véleménye. De akkor ne szemetelje ezzel tele az összes topikot.

off
Hát mért nem kritizálod? A kritika fontos mert így az emberek át tudják formálni a véleményüket,ha meggyőző.
Pl: Nyugodtan kritizálhatod akit én kedvelek: Madarát,Suigetsut,Konant,Danzout, ha megyőzöl elfogadom az érveidet.
De való igaz a Sasuke elleni érvek valóban általában hülyeségek,de egyszerűen nem tudom átértékelni magamban a személyiségét,amit kifele mutat magárol mert egész egyszerűen irritál.Nem áll jól neki a nagyoskodás,az arcoskodás meg az arrogancia.Még kis korában amíg kinem nyírták a klánját még egész aranyos kölöknek nézett ki.Kár érte.
on

A minőséggel kapcsolatba meg sztem az lehet a probléma hogy más grafikai technikát használnak az izgisebb harcokhoz,mint a sima részekben.Így bizonyára költséghatékonyabb nekik.A másik hogy gondolkodtam,és sztem ha akarnának se tudnának fillert berakni mivel a Sasuke Vs. Deidara és a Sasuke Vs Itachi harc között ha jól emlékszem nem mentek vissza Narutoék konohába.Na jó ha nagyon erölködnek meg tudják oldani de azért én reménykedem Nevet

És a Modiknak pedig üzenem hogy bocs a fenti offért de ezt muszáj volt most ide írnom Nevet Remélem megértőek lesztek és nem törlitek Nevet
Naplózva

Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #4374 Dátum: 09 aug 26, 23:21:25 »

Moderátor:

Kedves Ebben a Témában OFF-oló Fórumozók!

Vegyétek elő a szemüveget és olvassátok el a téma címét. Ha sikerült kibetűzni, akkor rájöhettetek, hogy ott nem az "Uchiha Sasuke" szókapcsolat áll.

Üdv:
A moderátor

u.i.: Majdnem egy oldalnyi hozzászólást töröltem.
u.i.2.: Az sem menti meg az OFF hsz-t a törléstől, ha bele van írva, hogy "OFF". Mosolyog

« Utoljára szerkesztve: 09 aug 26, 23:22:25 írta Chakra » Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Nuttika
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 141



« Válasz #4375 Dátum: 09 aug 27, 05:46:59 »

Értettük Chakra!De sajna most Sasuke áll minden téren a középpontban,hiszen az ő csatája megy,és a konohai csapatok is őt keresik.Ha most nem ő áll a rivalda fényben,akkor senki se...

Fillert bele rakni?Mi? hogy?Naruto haza rohan Ramen-ért,azt elküldik küldetésre őket és vissza?Ááá akkor kifekszem.Nem is olyan régen volt filler nem kell már megint Pojén .
Sehogy nem is tudnák berakni a történet rovására.Tehát elvileg lesz egy kis filler mentes időszak.
Viszont amíg Jiraya elmegy Peinnel harcolni,lazán nyomhatják filler jelenettel...

Off:Bububo(bár a hsz-e törölve lett):ha egyszer Sasuke ilyen,akkor le lehet tolni.És told le te is mondjuk Naruto-t,ha így jobb a lelki világodnak.(ez nem megbántás akar lenni!!)

On:Remélem amikor Tobi/Madara elmeséli Sasuke-nak Itachi történetét annyira szomorúra sikeredik,hogy még az én kő(ami valójában van Nyelvesít ) szívem is ,meglágyítsa.Elvileg az egy igen szomorú igazság...

Ja és ne legyenek ilyen spórolós kis smucigok( Nevet),hogy spórolnak a látványon.Dolgozzanak mindig szépen.Úgy is igen szép reklám bevételük lehet.Ha egy pindurit emelnek még a díjakon,akkor is lesz ügyfelük,aki reklámozni akar akkor...
Naplózva


"You're just gonna end up in some boring office job. Is that all you want out of life?..."
“The sensation of trying to escape...but never being able to...I'm sure I felt that...that's...death”
お前の後ろにだァァアッΣ(゜Д゜)

MAL & MML
Sheme
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 73


« Válasz #4376 Dátum: 09 aug 27, 07:12:23 »

Nem hiszem el, hogy nem tudtátok eddig megcsinálni a feliratot.
Már négyszer ötször elolvastam angolul, franciául, és spanyolul is.
Egy ilyen angol szöveget 1 óra alatt le lehet fordítani, ha nincs időzítve, akkor időzíteni is.

Ha már összesen 12x elolvastad, akkor megértetted, nem? Akkor meg mit reklamálsz, hogy tizenharmadszorra nem olvashatod el a feliratot magyarul, pláne, hogy 3 nyelven is értesz a szóból?  >.<# Vagy csak vetítesz, mint a mozigép?  Technikai KO

Azért megnézném, mikor időzítesz 60 perc alatt ~ 25 percnyi szöveget - legfeljebb ha van benne 20 mondat, akkor.
Jó lenne, ha leszállnál a magas lóról, barátom.  Figyelmeztetés
Naplózva
Daken
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 237

~The Dark Agent~


WWW
« Válasz #4377 Dátum: 09 aug 27, 12:16:59 »

Oh istenkém, ez egy újabb remek rész volt, csak hát Deidarat veszettül sajnálom úgy összességében mindenért. Nem csak hogy kiborult nála a bili, hanem teljesen megőrült szegény, de hát azt nem is csodálom azután, hogy Sasuke pont előtte villogtatja a sharinganját. Az még kár, hogy 2 részes volt a harcuk, de jobb is, minthogy teletömjék filler harcokkal, ami már így is megvolt benne és majdnem kiesett a kaja a számból amikor megláttam.
Na mindegy..Sasuke legalább valami komolyabb sérülést szenvedhetett volna, bár lehet, hogy az utolsó robbanástól még több károsodást szenvedett el az agya, azért hallgat Tobi szavára.
Tobi meg a Garuda elemzésénél...az valószínűleg az igazi énje lehetett, ha már nem úgy beszélt, mint egy infantilis Nevet
Néhány szóval: Über egy rész volt! Art is bang!
« Utoljára szerkesztve: 09 aug 27, 12:28:25 írta Daken » Naplózva


"They were criminals, so I killed them in name of justice...As soldiers, weakness is a sin. They surrendered to evil, and caused a crisis in the kingdom. That type of soldier doesn't deserve to live. So they're dead." - Rob Lucci
Senpai
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 137

"Sorry Tobi!"


« Válasz #4378 Dátum: 09 aug 27, 12:38:09 »

Te most hol tudtad megnézni? mert én még nem találom sehol.
Naplózva
Daken
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 237

~The Dark Agent~


WWW
« Válasz #4379 Dátum: 09 aug 27, 12:40:09 »

Ha esély van rá, már pedig nyáron rengeteg az esély, akkor élőben megnézem a Tokyo Tv-n Nevet igaz hogy van benne össz-vissz 3 reklám, de ennek ellenére is nagyon élvezetes Nevet
KeyHole TV. A Naruto-kun Weboldal ajánlásával Nevet
« Utoljára szerkesztve: 09 aug 27, 12:43:42 írta Daken » Naplózva


"They were criminals, so I killed them in name of justice...As soldiers, weakness is a sin. They surrendered to evil, and caused a crisis in the kingdom. That type of soldier doesn't deserve to live. So they're dead." - Rob Lucci
Oldalak: 1 ... 290 291 [292] 293 294 ... 815
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!