24 máj 15, 18:42:20 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 281 282 [283] 284 285 ... 815
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Shippuuden - Anime (Tilos a spoiler!)  (Megtekintve 1554524 alkalommal)
0 Felhasználó és 18 vendég van a témában
robozsog
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 71


« Válasz #4230 Dátum: 09 aug 03, 11:06:50 »

Nagyon jó volt az anime tényleg naruto anime volt(pedig naruto benne se volt)
Kakashi hihetetlen, hogy ilyen volt annak idején fiatal korában csak a szabályok, de végre obito helyre rázta.
Lenne egy kérdésem:Rinnel most mi van?Él még egyáltalán vagy meghalt?Mert valamiért se a mangába se az animébe nem látom!(kivéve a kakashi gaiden)
Naplózva

Takahane
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 142


« Válasz #4231 Dátum: 09 aug 03, 11:16:35 »

erről nem tudunk semmit..de az a legvalószínűbb h meghalt....meg maga kakashi mondta anno h elvesztett mindenkit.
Naplózva

Dave90
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 707

Nara jounnin


« Válasz #4232 Dátum: 09 aug 03, 11:47:38 »

yooo ezt godnoltuk de hogy mikor stbstb Nevet
szemcsi sztem azé volt mert Sharingant akart ezért nagyon nagyon kimélte a szemeit xD
a szem, csepp emg azért mert egy időután ha levette a szemüveget már érzékennyé vált a szeme ezért már muszályból si kímélnie kellett Nevet:D xD
Naplózva
Zalan96
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 134


« Válasz #4233 Dátum: 09 aug 03, 13:21:46 »

Azért, Obitonak okozhatott egy csöpp fájdalmat, mikor Rin kivette a bal szemét. Én eddig azt hittem, hogy már halott volt Obito, mikor Rin kioperálta a szemét.
Naplózva
Takahane
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 142


« Válasz #4234 Dátum: 09 aug 03, 13:33:14 »

mondjuk furcsa...beültetni egy szemet ..és még működjön is és még Kakashi továbbfejlesztette MS-ná
Naplózva

Zalan96
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 134


« Válasz #4235 Dátum: 09 aug 03, 13:38:51 »

Igen...elég komoly orvosi jutsu kellhet hozzá...meg még Kakashi bal szemével is kellett csinálnia vmit, mert abba is belevágtak és nem kitépték v ilyesmi. Fájdalmas kis ajándék lehetett Mosolyog)
Naplózva
Kageko
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 267


« Válasz #4236 Dátum: 09 aug 03, 13:52:26 »

Azért, Obitonak okozhatott egy csöpp fájdalmat, mikor Rin kivette a bal szemét. Én eddig azt hittem, hogy már halott volt Obito, mikor Rin kioperálta a szemét.

Obitonak eggyátalán nem fájt me mondta h. nem érez semmit...gondolom szilánkosra tört a gerince... Technikai KO
Naplózva
Takahane
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 142


« Válasz #4237 Dátum: 09 aug 03, 13:53:44 »

Fálydalmas de mekkora ajándék...
Végülis ellehet gondolkozni h akk is ien híres és nagyszám lenne Kakashi sharingan nélkül is?
mert ugye már ekkorhasználj a chidorit + fehét agyar fia
Naplózva

Kageko
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 267


« Válasz #4238 Dátum: 09 aug 03, 13:59:13 »

De elég bénán hasztálta a Chidorit me majdnem megölték... Hmm?
De bisztos nagy tehetség lenne...
Bár ha Obito nem hal meg ott akkor pár évvel később halt volna meg... Szomorú
És akkor lehet h. kakashi is naon össze zuhan...
Naplózva
Lili
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 83


« Válasz #4239 Dátum: 09 aug 03, 16:34:32 »

Nekem is tetszett a gaiden Nevet A hangok is nagyon jók,nameg persze a grafika  Pontosan Eddig is nagyon szerettem Obitót,de mostmár imádom Nevet Amúgy nem tudja valaki hogy hányadik részben tréfálja meg Naruto és Sakura Kakashit?
Naplózva

Takahane
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 142


« Válasz #4240 Dátum: 09 aug 03, 19:49:34 »

meikre gondolsz? amikor elveszika  csengőt?
Naplózva

Lili
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 83


« Válasz #4241 Dátum: 09 aug 04, 07:06:04 »

Nem,arra amikor megunják,hogy mindig késik,és pl átváltoztak gyerekké,akiknek a macskája felment az oszlopra,meg öregasszonnyá,aki hegyen lakik,és sok csomagja van.
Naplózva

Dave90
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 707

Nara jounnin


« Válasz #4242 Dátum: 09 aug 04, 08:56:31 »

huh az valameik rész végén iylen kis extra hmmm asszem a Sorás részek alatt volt de nem biztos Nevet
Naplózva
Srodack
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 587


« Válasz #4243 Dátum: 09 aug 05, 07:08:12 »

Na kérem így kell kinézzen egy adaptáció, semmi átfedés, nincs felesleges rizsa, csak ami a mangában van! Fáj a szívem, hogy nem láttam Minato-t akcióban, de talán egyszer az  is eljön! Nagyon jól megcsinált rész volt, kicsit szürkésebb, de a hangulatnak tökéletesen megfelelt, és végre hosszú idő után először rendesen meg volt rajzolva!!

Naplózva
Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #4244 Dátum: 09 aug 05, 09:14:04 »

Én is végignéztem végre.  Nevet Nekem is nagyon nagyon tetszett, igazából már mindenki leírta előttem, hogy miért is volt jó.  Mosolyog
A seiyuu-k nagyon jók voltak. Obito hangja kicsit nekem is furi volt az elején, de utána nagyon megszoktam. Kakashi szintén meglepett, hogy az eredeti hangja van és hogy ugyanúgy is beszél. Mert pl. Gaara seiyuu-ja simán tudott gyerek hangon beszélni. De ettől függetlenül jó volt főleg amikor sírt.   Johhny Depi Meg egyébként is Kakashi végig annyira édes volt, hogy már úgy éreztem vmi aranyosság túl adagolásom lesz.  Nevet Amikor egész pici korában mutatták, meg amikor ott aludt meg jaj végig nagyon aranyos volt.  Nevet
A harcok nagyon jók voltak és izgalmasak. Főleg mivel eléggé összesűrítették a történetet úgyhogy nem nagyon volt benne ez a szokásos "elmondjuk, hogy hogyan működik ez meg az a jutsu". Pl. mint amikor a Neji vs. Hinata hatrcnál egy óráig magyaráztak a Byakuganról.  Nevet
Azt sajnáltam, hogy Minato keveset szerepelt, de hát ennek is örülni kell.  Mosolyog
Azt én is furcsálltam, hogy Rin megtudja, hogy Obito mit érzett és erre azonnal azzal jön, hogy ő mit érez Kakashi iránt. Ez kicsit önző dolognak tűnt. A mangában mondjuk jobban sült el szerintem. Ettől függetlenül bírom Rint és nagyon szép is volt. Illene Kakashihoz.  Mosolyog
Nekem tetszett, hogy a végén meg az elején Sandaime hangja beszélt.
Az op nekem tetszett, mert az új moviet reklámozták és ezért volt Gaara is benne. <3
Meg a kövi részt várom nagyon, mert abban meg Itachi lesz. <3
Szóval mindent összevetve nekem nagyon tetszett a Gaiden és jó lenne ha ezt a színvonalat tartanák a most következő Sasu vs. Dei harcnál meg azután is. Mondjuk annak nem örülök, hogy ilyen gyorsan lemegy a harcuk, mert nem akarom, hogy Deidara máris meghaljon animében is. Neeem
Naplózva


Oldalak: 1 ... 281 282 [283] 284 285 ... 815
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!