24 máj 15, 16:25:41 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 277 278 [279] 280 281 ... 815
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Shippuuden - Anime (Tilos a spoiler!)  (Megtekintve 1554439 alkalommal)
0 Felhasználó és 17 vendég van a témában
kaito-dono
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7


« Válasz #4170 Dátum: 09 júl 25, 17:40:58 »

Kérdésem lenne: van valami különösebb oka, hogy az animációk minősége egyre romlik? Nagyon darabosak a karakterek mozgásai és a minőségük meg sem közelíti a shippuuden elejének a minőségét, arról meg, h milyen távol áll a sima Naruto sorozat minőségéről ne is beszéljünk.
Naplózva
Pein95
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 402

Monster


« Válasz #4171 Dátum: 09 júl 25, 18:14:20 »

Kérdésem lenne: van valami különösebb oka, hogy az animációk minősége egyre romlik?
egyszerű: más csapat készíti a mostani részeket >.<#
Naplózva
kaito-dono
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7


« Válasz #4172 Dátum: 09 júl 25, 18:26:34 »

És arra van esély, hogy valami másik csapat átveszi a projektet, vagy a világválság miatt kényszerültek erre?
Naplózva
Shiko
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 453

aoeku fanatikus


WWW
« Válasz #4173 Dátum: 09 júl 25, 18:33:00 »

aaaw, most néztem meg a kövi rész előzetesét (letöltöttbe nem volt benne), és úgylátom hogy erre most jó csapatot találtak mert nagyon üt a grafika *o* és végülis nem lesz akkora húzás mert egy dupla epizóddal lerendezik  >.<#
(végre hallani lehet Minato hangjáát OoO)
Naplózva
Daken
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 237

~The Dark Agent~


WWW
« Válasz #4174 Dátum: 09 júl 25, 18:46:58 »

Hát én inkább ezt a módszert pártolom, hogy inkább töltsék ki fillerekkel 1 részt, minthogy a sorozatot több hónapnyi 20 részes szenvedéssel. Ráadásul így kicsit többet is lehet megtudni róluk, mert gondolom ezeket a jeleneteket a mangaka is felügyeli.
És végre nyílvánosságra hozták Rin, Obito és a Yondaime hangját, viszont kis Kakashit nem láttam. Vicces lenne ha maradna a régi hangja Nevet
Naplózva


"They were criminals, so I killed them in name of justice...As soldiers, weakness is a sin. They surrendered to evil, and caused a crisis in the kingdom. That type of soldier doesn't deserve to live. So they're dead." - Rob Lucci
Ba Lee
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 113


« Válasz #4175 Dátum: 09 júl 25, 19:02:46 »

Igen kicsit zavaró, hogy mindig más csapat, stb, de egyzserű mert én pl a taka verziót szedtem most le, és bs playerrel (remélem nem reklám) hozzá igazítottam a feliratot.
Amúgy a rész jónak mondtható, ilyen részek kellenének és persze az állandó színvonal, a grafikát is beleértve.
Naplózva

Nem tudtam, nem mondták.
bandee_26
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 319



WWW
« Válasz #4176 Dátum: 09 júl 26, 08:17:28 »

de ha úgy kell hozzáigazitanod a feliratot, hogy közbe végig kell nézned az animét, úgy hogy folyamat megállitod és variálsz arajta akkor nekem az nem élvehető, csináltam már sok ilyet sajnos.(nem narutoval) vagy a bsplayer más ? de megette a fene az egészet, én azt szeretném kérni, hogy pár nap multán mikor kijön több jó minőségű verzió is akkor abból egyet kiválasztva készitsétek el NKWT a feliratot.
Naplózva


Kolt
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 79



« Válasz #4177 Dátum: 09 júl 26, 10:12:52 »

 "hogy pár nap multán mikor kijön több jó minőségű verzió is akkor abból egyet kiválasztva készitsétek el NKWT a feliratot."
Ez egy jó ötlet, jó lenne ha a csapat megtudná tenni ezt nekünk, igaz némi plusz munkával jár nekik ,de hátha meghalgatásra kerül kérésünk Nyelvesít
« Utoljára szerkesztve: 09 júl 26, 10:14:28 írta Kolt » Naplózva
bandee_26
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 319



WWW
« Válasz #4178 Dátum: 09 júl 26, 10:16:27 »

akkor választhatnak akik akarják megvárják akár a vasárnapot, hétfőt, ha csak addigra jön ki és készül el alapján a felirat. Ma pl már kinn van tényleg a 720-as TAKA. Most töltöm. Ez már  a harmadik verzió amit letöltök. 
Naplózva


boci555
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1086

iLOVEmákostészta || balf@sz c:


WWW
« Válasz #4179 Dátum: 09 júl 27, 00:09:30 »

Ez már kicsit pofátlanság gyerekek, 1 verzió is elég anime nézésre, vagy én látom rosszul a dolgokat?
Meg mondjuk van akinek nem viszi a gépe a 720p-s HD/HQ minőségű videókat.

Am, meg hogy témába kapcsolódjak ^^ a mostani verziókon láttam némi javulást az orochimaru v itachis rész óta, mmint grafikában. És Yuugo-t is sikerült egy normális karakterre faragni.
Naplózva

> *-* PÓNIII *-*
- Utálom a pónikat!
> Akkó' ... hm ... *-* SÜNIII *-*
- SÜNIIII <3 "w"
Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #4180 Dátum: 09 júl 27, 10:50:12 »

Én is megnéztem az új részt közben. Hát a rajzolás elég necces volt helyenként, de nem volt rossz rész. Juugo visszaemlékezései bejöttek, Kimimaro-t mindig is bírtam szóval örültem, hogy kiderült róla még egy-két dolog. Karin őrült fejei nagyon jók voltak.  Nevet Meg a vége is jól volt megcsinálva, amikor Naruto és Sasuke egyszerre mondják ki, hogy megkell találni Itachi-t. Ez a mangában is nagyon tetszett anno. Amit a legjobban várok az a Kakashi Gaiden. Nagyon jónak tűnt. Kakashi nagyon aranyos volt és Obito meg Rin is úgy tűnt jól vannak megrajzolva. Én Obitot nagyon nem csípem, kíváncsi vagyok animében másnak fogom-e találni.
A vége nagyon vicces volt, főleg amikor besózták Katsuyu-t.  Nevet Bár azt nem értem Sakura miért akarta, hogy Narutoék kérjenek bocsánatot.  Hmm?
Naplózva


bandee_26
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 319



WWW
« Válasz #4181 Dátum: 09 júl 27, 12:55:40 »

Nem tudom miért lenne pofátlanság, korábban is több verzióhoz készitett feliratokat az NKWT. És eddig miért nem zavart hogy van 720-as verzió ? ha neked jó a szar minőség nézzed csak, de nem értem miért fájna neked ha akinek elmegy a gépén az normálisan is láthassa, nekem ugyanis nem felel meg képzeld a lerontott grafika és az, hogy a kép folyamatosan akadozik. Talán ez utóbbi még inkább zavaró. Sval ne szólj te bele, hogy ki mit kér, ha pofátlanság lenne akkor se te itéled meg hogy az-e. Egyébként miért lenne az ? mint mondtam csak a korábbi minőséghez ragaszkodnék, és kivárnám szépen amig elkészül, ha meg nincs rá mód akkor azt is szeretném megtudni, ugyanis akkor nem görcsölök rajta hanem ezentúl japánul nézem magyar felirat nélkül, ennyi az egész. Angolul is valamit megértek, persze nem lesz olyan jó mint korábban a magyar felirattal, de én igenis ragaszkodom a normális képminőséghez.
Sziasztok !
Naplózva


Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #4182 Dátum: 09 júl 27, 23:20:07 »

bandee_26:

Fogalmazz már egy kicsit barátságosabban...
Meg nézd meg a honlapon (www.naruto-kun.hu) a szavazást és szavazz.

u.i.: Írhattam volna moderátorként is, de gondoltam, így is elég. kacsint

Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
bandee_26
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 319



WWW
« Válasz #4183 Dátum: 09 júl 28, 10:53:03 »

Bocsánat mindenkitől ! Elnézést Chakra, igazad van. Remélem megérted hogy azért nem értettem a felvetést, hogy ez szemtelenség, szerintem többek nevében szóltam Mosolyog  Nem felejtem el soha a NKWT-t, a legtutibb oldal ami létezik ilyen téren. Peace
Naplózva


Kageko
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 267


« Válasz #4184 Dátum: 09 júl 28, 21:48:16 »

Kakashi nagyon aranyos volt és Obito meg Rin is úgy tűnt jól vannak megrajzolva. Én Obitot nagyon nem csípem, kíváncsi vagyok animében másnak fogom-e találni.

[/quote]
Most mond má mit nem bírsz Obiton feláldozta magát a barátaiért plusz még a szemét is odaadta Kakashinak... Gondolkozik Gondolkozik Gondolkozik
Am sztem Kakashi hangja megmarad a mostani... Nevet Nevet Nevet
Naplózva
Oldalak: 1 ... 277 278 [279] 280 281 ... 815
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!