24 máj 15, 11:53:40 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 271 272 [273] 274 275 ... 815
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Shippuuden - Anime (Tilos a spoiler!)  (Megtekintve 1554296 alkalommal)
0 Felhasználó és 16 vendég van a témában
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #4080 Dátum: 09 júl 03, 10:28:21 »

Karint egy Sasuke által likvidált, zuhanó krapek jól fejen bólintotta, és emiatt pottyant le a fáról.^^ Bár biztos a ti verziótoknak is van egy kis alapja. Nevet
Éééés az animések ismét lecsaptak egy pár kapcsolatának kihangsúlyozására. >.<#
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
kakairuRULEZ
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1012

lasse


« Válasz #4081 Dátum: 09 júl 03, 10:32:36 »

huuuu, köszi a vödröt,megmentetted a szomszédot egy éjjeli meglepetéstől  >.<#
jah, Karin olyan akár egy hiéna... dögevő o.O és még szerinte Suigetsu rossz szagú... biztos nem volt szerencséje még saját magát szaglászni  Technikai KO legnagyobb átka ha náthás mih? eltűnik a személyiségi jelképe *szipp* ikszdé

Nekem se tetszett Karin külseje és jutsuja. A mangában csak azt írták, hogy érzékeli a csakrát. De olyat nem mutattak, hogy remek szaglása van. Hülyeség!!!  Leüt
Suigetsu rossz szagú? Hát nem csodálkoznék, ha a víztestű fiú minden piszkos vízben megfürdik (lásd: előző részben egy nagy pocsolyában úszkált, ami ugyan tisztának látszott, de mindannyian tudjuk, hogy az koszos szokott lenni)
Naplózva
Srodack
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 587


« Válasz #4082 Dátum: 09 júl 03, 11:34:22 »

Aranyos volt, de egész jól sikerült ahogy Karin szó szerint letámadja Sasuket!
ED jóóó, kis nyári hangulat Nevet OP-t bevallom nem néztem mert a sha-la-la, megörjít!
Viszont megint olyan langyosan csorognak az események, kicsit pöröghetnének!


Te Cart, a megjelenés rovat két hete ugyanúgy néz ki, ezzel nincs gond, de nem tudok kódot olvasni tekintve nincs japán nyelv a böngeszben, kódból meg azért na...na, érted!

Naplózva
Tobi-kun
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 72

Rosszvér Robi


« Válasz #4083 Dátum: 09 júl 03, 11:41:34 »

hehe az ending fordítás nagyon jó lett. Narutonic Pojén Nevet Tsunadén még logikus hogy olyan van amilyen, de Gaaran AZ MIÉRT??! Ohh My God
elég béna volt ez a szökött tesztalany elfogós visszaemlékezés...
Karin tényleg tud szagolni? én úgy emlékszem, hogy csak chakrát érzékel... amúgy Karin neve "szagolni"t jelent, csak ezért találták ki az anime rendezők? Technikai KO
ja és miért kellett a végére az hogy a homokba van írva hogy SakuraxSasuke?? Technikai KO blöá
Naplózva
Shiko
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 453

aoeku fanatikus


WWW
« Válasz #4084 Dátum: 09 júl 03, 15:52:46 »

Karint egy Sasuke által likvidált, zuhanó krapek jól fejen bólintotta, és emiatt pottyant le a fáról.^^ Bár biztos a ti verziótoknak is van egy kis alapja. Nevet

noigen lefejelte, de ahoz elég nagy önkívületi állapot kell hogy egy szép darab világos ruhás zuhanó embert ne vegyenek észre.ikszdé ezért gondoltam hogy Sasuke-től (chakrájától) kábult be... csak rá kell nézni az átszellemült fejére  >.<#

ja és miért kellett a végére az hogy a homokba van írva hogy SakuraxSasuke?? Technikai KO blöá

hát, Sakura írta..végülis nem túl valószínűtlen hogy ilyeneket firkálgat a homokba... a kis cseles megpróbálta áthúzni Sasuke nevét...nem jött öseze ikszdé
Naplózva
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #4085 Dátum: 09 júl 04, 15:00:30 »

Hááát mit mondjak, az ending zenéje pocsék (legalábbbis nekem nemtetszik) és az elmúlt pár részben mostanában túl sok a Sasuke...  Technikai KO
de nembaj nézzük a jó oldalát, Karin és Suigetsu egész vagányra sikeredtek, Juugora még kíváncsi vok, színesben... Nevet
eza kis interjú a 116. rész végén kifejezetten jó volt, Kakashi sensei "perverz sün"  Pojén + "habozó szűz"  >.<#  smirksweat ... végülis a horoszkópja szűz...  Pojén
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
uchiaboy
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 507

Uchiha klán egyetlen uchia-ja


« Válasz #4086 Dátum: 09 júl 04, 15:03:29 »

Nem akarlak elkeseríteni e most Sasuke era van szal most vagy 30 rész tuti vele megy el , de lesz Konohai bevágás Mosolyog
Naplózva

Uchiha Clan is no dead! Muhahahaha!
Azért uchiaboy mert  az a név (h uchihaboy)foglalt volt bizonyos helyen.
Srodack
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 587


« Válasz #4087 Dátum: 09 júl 04, 15:16:10 »

Hát az inkább 50-60 rész, kisebb-nagyobb megszakításokkal, mert folyamatosan ő van a középpontban (amúgy is, de itt nagyon)! Sasuke Shippuuden Technikai KO
A Tsunade Jiraya beszélgetést várom, ott beszélnek majd először Naruto szüleiről!

Két rész Taka, egy hét pihi és jön Yondi, meg chibi Kakashi Nevet Remélem nem megy el vele az augusztus, mert így soha nem érünk el az izgalmas részekig! Két speciál egymás után kiadja a Gaiden-t, mint a 76-77, 78-79, ahol nem volt közte egy hét szünet! Ha elhúzzák, akkor nyomi lesz, ha összecsapják akkor meg gagyi!
Naplózva
uchiaboy
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 507

Uchiha klán egyetlen uchia-ja


« Válasz #4088 Dátum: 09 júl 04, 15:33:08 »

Nos 5 Chaptert igazán megcsinálhatnának normálisan ^^
Csak azt nem értem , h miért most?  Gondolkozik Sokkal ideélisabb lenne a Kakashi vs Pein-nél betenni :S SZVSZ
Naplózva

Uchiha Clan is no dead! Muhahahaha!
Azért uchiaboy mert  az a név (h uchihaboy)foglalt volt bizonyos helyen.
Srodack
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 587


« Válasz #4089 Dátum: 09 júl 04, 15:38:40 »

Nyári szünet, ami szinte minden nagy anime-t érint, csak mivel most volt egy nem túl sikeres filler, így valószínű nem akarták még jobban vágni maguk alatt a fát, ergo beteszik a gaiden-t!
Nincs ezzel gond, csak ez ugye part1. és part2. között van (mármint a mangában) szerintem is jobb lett volna később, de legalább értelmes dolgot nézünk, nem pedig valami förtelmet!!! Ördögi
Naplózva
Cartnecker
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 15642



WWW
« Válasz #4090 Dátum: 09 júl 04, 18:39:00 »

Te Cart, a megjelenés rovat két hete ugyanúgy néz ki, ezzel nincs gond, de nem tudok kódot olvasni tekintve nincs japán nyelv a böngeszben, kódból meg azért na...na, érted!

Nem nézhet ki ugyan úgy, mert pár napja frissítettem Mosolyog Ebben a rovatban pedig nincs japán cím feltüntetve ^^
Naplózva
Dancsa
Szerver-admin
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5262


_@_/˘˘ Dancsassassin^^


« Válasz #4091 Dátum: 09 júl 04, 19:06:18 »

eza kis interjú a 116. rész végén kifejezetten jó volt, Kakashi sensei "perverz sün"  Pojén + "habozó szűz"... végülis a horoszkópja szűz... 
Azthiszem félreértetted, a "Habzó Szűz" nem Kakashinak lett mondva, hanem ez volt a nickje annak aki a levelet küldte....
Naplózva


Animeplanet
Egykori Petrikes, jelenleg ELTE-IK-s=)
--
Tudom mi a különbség a ö és a hosszú társa között, csak nem müködik nálam mindig a gombXD
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #4092 Dátum: 09 júl 04, 19:14:46 »

ja... így már érthetőbb  Hümm-hümm
csak szerintem túl gyorsan mondta...  Technikai KO
Azthittem h arra érti h agglegény...  Nyelvesít
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #4093 Dátum: 09 júl 05, 14:32:51 »

... kiadja a Gaiden-t ... Ha elhúzzák, akkor nyomi lesz, ha összecsapják akkor meg gagyi!

Ezt én sem fogalmazhattam volna meg jobban! ikszdé
De ha tényleg nem akarják lehúzni magukat a retyón, vagy nem akarják, hogy a dühös Kakashi és Yondaime rajongók meglincseljék őket, akkor jobb ha felkötik a gatyát és megcsinálják normálisan. ^^

Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Srodack
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 587


« Válasz #4094 Dátum: 09 júl 05, 14:39:19 »

Nagy elmék ha találkoznak Nevet

Nagyon tartok tőle, mert meg kell teremteni azt a nyomasztó hangulatot, ami egy háború alatt természetes és kétlem hogy ez tökéletesen sikerülni fog!

Yondi fanok Gondolkozik Gondolkozik Kicsoda? Ördögi
Naplózva
Oldalak: 1 ... 271 272 [273] 274 275 ... 815
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!