24 máj 15, 13:16:58 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 270 271 [272] 273 274 ... 815
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Shippuuden - Anime (Tilos a spoiler!)  (Megtekintve 1554340 alkalommal)
0 Felhasználó és 20 vendég van a témában
22Geri22
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 27



« Válasz #4065 Dátum: 09 júl 02, 19:20:21 »

Tudtok segíteni abban , hogy hol találok az oldalon égetett felirat nélküli részeket?
Naplózva
mates07
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 223


« Válasz #4066 Dátum: 09 júl 02, 19:36:16 »

Olyat sehol de ha leszeded 92-től idáig a shiput akkor kikapcsolható az angol sub egyébként meg raw(okat) a googlen találsz. De ahhoz egyébként sincs időzítés.
« Utoljára szerkesztve: 09 júl 02, 19:37:34 írta mates07 » Naplózva
22Geri22
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 27



« Válasz #4067 Dátum: 09 júl 02, 20:00:50 »

Olyat sehol de ha leszeded 92-től idáig a shiput akkor kikapcsolható az angol sub egyébként meg raw(okat) a googlen találsz. De ahhoz egyébként sincs időzítés.

AZ baj. :neee:De legalább kössz a választ.
Naplózva
vivien.san
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 565

ich bin KennTachi <3


« Válasz #4068 Dátum: 09 júl 02, 20:20:52 »

Víí ez a rész .Jó lett Karin piros szeme Yugo hangja meg úgy minden és nekem nagyon tetszik az opening átmeneti felirata vá az nagyon cool  Nyelvesít  Pojén
Naplózva

♥♥
Do you know where hell is? Inside your head !
Ha győzni akarsz, kelj fel, harcolj, és tanulj meg csalni is <3
Az élet szenvedés, amit vágyaink okoznak. Így ha kioltjuk ezeket, megszabadulunk szenvedéseinktől. - Buddha-
Xiiau
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 222


WWW
« Válasz #4069 Dátum: 09 júl 02, 20:22:39 »

ikszdé hát a 116-os részből csak az általatok készített ED "dalszövegfordítás" tettszett, de az nagyon ikszdé ha szabad megkérdezni ezt melyikőtöknek sikerült megszülnie?

remélem ez nem off
Naplózva

Cartnecker
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 15642



WWW
« Válasz #4070 Dátum: 09 júl 02, 21:11:29 »

Öööö én voltam a tettes Pirul

A hangokkal én is elégedett vagyok Nevet Főleg Suigetsué lett nagyon eltalálva az 'új szereplők' közül ^^
Naplózva
Xiiau
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 222


WWW
« Válasz #4071 Dátum: 09 júl 02, 21:20:44 »

ikszdé hát a hírezéseid után sejtettem, de kellet a bizonyosság,  Nevet nagyon mókásak a hírkiírásaid. nekem karin tettszett a legjobban. jól váltogatta a hangszíneit
Naplózva

Ba Lee
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 113


« Válasz #4072 Dátum: 09 júl 02, 22:30:55 »

Hát mit is írjak erről a részről? A grafika béna lett, az előzetesben látni szerencsére, hogy a következő rész mintha jobb lenne. Az csak nekem tünt fel Zabuza kardjának a nyele minden képkockában más méretű volt?, ráadásul általában 1 maroknyi rövid, miközben sztem lenne közel fél méteresnek kéne lennie. Mindenesetre furcsa.
Majd talán 2. nézésre holnap már jobb lesz. >.<#
« Utoljára szerkesztve: 09 júl 03, 13:18:02 írta Ba Lee » Naplózva

Nem tudtam, nem mondták.
boci555
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1086

iLOVEmákostészta || balf@sz c:


WWW
« Válasz #4073 Dátum: 09 júl 02, 22:53:01 »

Na Yuugo hangja tetsziik, annyira illik hozzá, legalábbis ez a kis sötét saokban kántálástól kihallgatva..
És hát khm igen Karin picit furcsa így, azért majdmegszokom, látszik, hogy javult valamit a grafika, meg az ED és végre háleluya hepi hepi joy joy nincs benne Sasuke xD am nemezért tetszik(bár.. ezért is ^^), hanem végre nem csak felvillanó képek, hanem valami mozgás is van benne és nemtudom mi bajotok van vele, a bachikoi-nál 1000× jobb grafikájú x)
Azt azért bírom, hogy op-ban csak a vízesés az elején, meg a sálálá maradt meg, ráférhetne erre is egy kis újítás (igen tudom egyharminc) de akkoris, ezekhez a bevágásokhoz már nagyon nem illik a zene. :/ noprob kibírjuk
És Kakashi interjú ömm röviden tömören x'DDDDDDDDDD
Naplózva

> *-* PÓNIII *-*
- Utálom a pónikat!
> Akkó' ... hm ... *-* SÜNIII *-*
- SÜNIIII <3 "w"
Matten
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 998


Kritikus, Énekes, Parodista, miegymás :D


WWW
« Válasz #4074 Dátum: 09 júl 02, 23:12:24 »

A Kakashi interjú zseniális volt! Az előző két résztől azthittem nem lesz több ilyen.

Öööö én voltam a tettes Pirul

A hangokkal én is elégedett vagyok Nevet Főleg Suigetsué lett nagyon eltalálva az 'új szereplők' közül ^^

Suigetsunak tökéletes a hangja. Már hónapok óta azon gondolkoztam mien lenne neki Train Heartnet hangja, és láám! ^^ Nevet
Naplózva

Ide most valami bölcsesség kéne, de nem jut eszembe semmi ikszdé
Korina
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 184


« Válasz #4075 Dátum: 09 júl 02, 23:18:19 »

Am most így másodjára nézve gondolom nem csak nekem fura hogy  legtöbb ninja ha leesik valahonnan triplaszaltókkal és csavarokkal kombinálva ér földet, természetesen talpon, erre Karin meg csak úgy szimplán esett, a naruto világához képest nem is olyan magasról. pedig aszittem, hogy itt bárki képes 30 méterről talpraesni, de úgy látszik tévedtem.. hacsak nem direkt csinálta Karin, hogy Sasuke utánaugorjon  >.<# Pojén
Naplózva

Tsunade Growing Up Wallpaper[/url]

"Don't ride faster than your guardian angel can fly!"
boci555
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1086

iLOVEmákostészta || balf@sz c:


WWW
« Válasz #4076 Dátum: 09 júl 02, 23:27:53 »

Szerintem is sza khm Sasuke miatt csinálta, bár lehet, hogy megbénult pl félelem, ilyedtség, hirtelen döntések hozása ez nem csak a mi világunkban lehet nehéz, hanem ebben a teremtettben is.
Naplózva

> *-* PÓNIII *-*
- Utálom a pónikat!
> Akkó' ... hm ... *-* SÜNIII *-*
- SÜNIIII <3 "w"
Shiko
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 453

aoeku fanatikus


WWW
« Válasz #4077 Dátum: 09 júl 02, 23:40:58 »

szerintem meg mindkettő közrejátszott annál a bravúros esésnél... megbénult Sasuke 'ellenálhatatlanul jószagú' (o.O) ... chakrájától....  Hmm? ( egy kérdés... hányhatok? ikszdé )
Naplózva
boci555
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1086

iLOVEmákostészta || balf@sz c:


WWW
« Válasz #4078 Dátum: 09 júl 02, 23:44:56 »

*vájá hozom a vödröt vagy inkább ki az ablakon xD szegény járókelők*
Tudod vannak egyes ragadozók is, akik a húsra mennek, meg vannak olyanok akik a bűzlő dögökre, no szerintem Karin egy köztes változat, ő még a nyíltsebes haldoklóba szagolt ˘o˘

De most komolyan mindenkinek meg van a saját képessége, ezért nem kell lenézni _-_
Naplózva

> *-* PÓNIII *-*
- Utálom a pónikat!
> Akkó' ... hm ... *-* SÜNIII *-*
- SÜNIIII <3 "w"
Shiko
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 453

aoeku fanatikus


WWW
« Válasz #4079 Dátum: 09 júl 03, 00:16:15 »

huuuu, köszi a vödröt,megmentetted a szomszédot egy éjjeli meglepetéstől  >.<#
jah, Karin olyan akár egy hiéna... dögevő o.O és még szerinte Suigetsu rossz szagú... biztos nem volt szerencséje még saját magát szaglászni  Technikai KO legnagyobb átka ha náthás mih? eltűnik a személyiségi jelképe *szipp* ikszdé
Naplózva
Oldalak: 1 ... 270 271 [272] 273 274 ... 815
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!