24 máj 15, 12:25:46 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 252 253 [254] 255 256 ... 815
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Shippuuden - Anime (Tilos a spoiler!)  (Megtekintve 1554315 alkalommal)
0 Felhasználó és 14 vendég van a témában
tibee77
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1083


-Itachi Fan-


« Válasz #3795 Dátum: 09 máj 21, 11:53:58 »

LOOOOL!
Hogy megmondtam, hogy Rinji valójában Kabuto!  >.<#
« Utoljára szerkesztve: 09 máj 21, 12:01:30 írta tibee77 » Naplózva
Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #3796 Dátum: 09 máj 21, 13:51:40 »

Szerintem ez a rész jó volt, sokkal jobb mint az előzőek. Annak örültem, hogy a 3 filleres idiótával való harcokat nem húzták el és mindenki könnyen leverte őket. A végén nem tudom mik voltak azok a gusztustalan csápok, amik a gumiemberből jöttek ki, de remélem nem éleszti újra a drágalátos csapatát. Ha mégis akkor  Fegyverek
A Guren&Yuukimarus részek most is tetszettek, bár Y. nagyon könnyen lenyelte, hogy Guren ölte meg az anyját, mert ha jól értettem (RAW-ot néztem) akkor arról volt szó. Naruto esetében sejteni lehet, hogy elég béna sablonos rizsákat vágott le. És többször annyira igénytelenül volt megrajzolva! Mármint Naruto.
Katsuyu nagyon édi volt. Szerintetek ugyanaz a seiyuu-ja mint a sima Narutoban?
A köv. rész tartalma nem nagyon jött be, mert van egy olyan rossz érzésem, hogy Guren megfog halni. Ez nagyon nem tetszik. Gyakorlatilag miatta érdemes nézni a fillert. Meg a kövi rész címe is sokat sejtető, de én reménykedtem, hogy inkább Yuukimaru hal meg. Őt is sajnálnám, de Gurent jobban.
Ezt a Rinji-Kabuto dolgot nem nagyon értem.  Gondolkozik Mire volt ez jó Kabutonak?
A vicces rész nagyon nagy volt. Hinata-nak tök jól állt az a zöld fölső.
Naplózva


tibee77
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1083


-Itachi Fan-


« Válasz #3797 Dátum: 09 máj 21, 14:00:23 »

Jaa, ez a milyen szeme lehet Shino-nak nagyon komoly volt! Nevet Nevet
Naplózva
kakairuRULEZ
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1012

lasse


« Válasz #3798 Dátum: 09 máj 21, 14:03:55 »


Én tudom, hogy néz ki Shino szeme, mert a sima Narutóban láttam egy aprócska jelenetet róla Nevet
Naplózva
con
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1029



« Válasz #3799 Dátum: 09 máj 21, 14:05:54 »

LOOOOL!
Hogy megmondtam, hogy Rinji valójában Kabuto!  >.<#
Hát igen,lehetett sejteni az bizt! Mosolyog

De am én egy valamit kérdeznék!
Mi van guren sérülésével?
Ahoz képest hogy majdnem belehalt pár résszel ezelőtt,elég jól ugrágatott narutoval!  Pojén
Naplózva
Pein95
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 402

Monster


« Válasz #3800 Dátum: 09 máj 21, 14:14:49 »

Ahoz képest hogy majdnem belehalt pár résszel ezelőtt,elég jól ugrágatott narutoval!  Pojén

Azért ez egy kicsit félre érthető Nevet
És az hogy Kabuto volt Rinji az meg tényleg egy Fűrész féle váratlan fordulat volt, de most már legalább tényleg vége lesz úgy hogy ennek fejébe megnézem majd a maradék filler részt oszt' jó napot.
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #3801 Dátum: 09 máj 21, 14:19:11 »

Belenéztem. Hát, ez se volt az igazi, bár azért a harcolós részek nem voltak annyira rosszak. Csak az a Fikaember... de most már hamarosan úgyis vége, szóval nyugodt vagyok. xD
Naplózva
MoonTiger
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1090


Hivatalos Tigris imádó


« Válasz #3802 Dátum: 09 máj 22, 11:09:24 »

Elég csalódás volt ez a rész, ~10 percet át"you're the one I return to"-ztak + szeretet kinyilatkozás Nyelvesít Naruto + Guren beszélgetésénél meg egy az egyben oda lehetett volna tenni Sasuke képét szerintem a háttérbe.. a csaták meg nevetségesen egyszerűek voltak Szomorú
Naplózva

MiNamikaze
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 123


« Válasz #3803 Dátum: 09 máj 22, 14:16:25 »

ez e rész elég fura volt, azt én se értem hogy kabutonak ez mire volt jo, de az hogy guren végre maghalik, a filler végét is jelenti , meg amugy se sajnálom má ideje volt
amugy meg naruto milyen orvosi szikét, műtéti eszközt, vagy mit vágott oda kabutohoz? Technikai KO
Naplózva
Srodack
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 587


« Válasz #3804 Dátum: 09 máj 22, 14:20:11 »

még 2 (ill. 3 ) hét és jön a Sasuke vs. Oro, remélem ott végig letolják, látni akarom Sage Narutot Kúl Kúl

Ez a rész jobb volt, mint az eddigiek legalább történt valami! Ennyi kellett bele, kicsit harcoltak, kicsit eszmecseréltek. Az elején, hogy beijednek Katsuyu-tól:D Kabuto Rinji maszkban az jó volt, meglepett, de mikor ölte meg Rinjit, vagy már eleve az ő bőrében volt?!

Amúgy megint mit kakaskodik Narutonak? Már 3 éve is elintézte egy Rasengannal, nem beszélve amikor Kyuubi mode-ban utat vágott vele az erdőben a chakrájával. Kabuto megint ki akar kapni?

Attól félek, hogy az a 3 majom nem most jött utoljára, a takonysrác biztos csinál velük valamit! Lehánylak
Naplózva
Ba Lee
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 113


« Válasz #3805 Dátum: 09 máj 22, 16:13:06 »

Hát nem tetszett Neeem.
Jó hogy yuukimaru agyhalott, de azért vmi reakciót vártam volna tőle és nem csak azt a sablonos dumát amit kismilliószor hallottunk. Az a három majom meg már elmehetne a sunyiba.
Nincs is kedvem többet írni ehhez a részhez...
 bye bye
Naplózva

Nem tudtam, nem mondták.
titi
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 121



« Válasz #3806 Dátum: 09 máj 23, 19:23:11 »

Végre már csak 2 rész... Kúl Annyira, de annyira unalmasak voltak eezek a fillerek, hogy párat ki is hagytam.. Meg az a hármas nagyon idegesít, hogy meghalnak 5x. aztán újraélednek.. Kabuto úgyis megmenekül aztán végre jöhet Sasuke vs Oro. harc Hümm-hümm     
Naplózva
Aysee
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1579

Maknae Taemin. <3


« Válasz #3807 Dátum: 09 máj 24, 14:51:37 »

Na...kivégezve 109. és 110.rész

109. részben nem vágtam h Kiba miért nem ült fel Akamaru hátára O_o
Meg Sakura Shannarozásán nagyot röhögtem Nevet
Még ha nem is inner sakuraként csinálta, de hiányzott Nevet
Valaki nyírja már ki ezt a gumipöcst...idegesít -.-

A 110. részben meg az egy dolog hogy Ino elkezdett hisztizni a csiga miatt...de Hinata mióta ilyen picsa karakter? O_o
Az meg nem meglepő, hogy az a nemtomhogyhívják valójában Kabuto... Nevet


Az meg egyszerűen szánalmas, hogy az openingnek (viszonylag) jobb a grafikája mint az animének :\
Naplózva

SHINee <3 ~ Taemin Szeretet Dancing machine~ <3
Anyu: Sabaku no Temari Szeretet Apu:Dani Szeretet
Sensei: Aemy Szeretet
laciz
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3


« Válasz #3808 Dátum: 09 máj 24, 17:51:07 »

Sziasztok honnan tudom letölteni hd ben a Shippuuden részeket amik jók  a magyar feliratokhoz?
Ezekhez:
http://naruto-kun.hu/feliratok/downloads.php?cat_id=52&rowstart=30
Köszi előre is.
 Mosolyog
Naplózva
Navelia
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 192


WWW
« Válasz #3809 Dátum: 09 máj 24, 17:54:25 »

Szerintem a 110-ik rész ebben a Karácsony (?) óta tartó huzavonában a legjobb filler ikszdé Egy csomót röhögtem azon, hogy mennyire el lehetett tervezve a konohaiak hirtelen "feltámadása" X"DDD Bár Aysííí, egyetértek, a gumiember igazán megfulladhatna végre... -.-" Mellesleg szerintem Hinata nagyon szépen van megrajzolva - a legtöbbször n_n A Szászke-centrikus openinget meg utáljuk =P
Naplózva

„Az élet ízét csak a bolondok ismerik.”
„Élj a jelenben, emlékezz a múltra, és ne félj a jövőtől, mert az nem létezik, és soha nem is fog. Mindig csak jelen van.”
(Christopher Paolini)
„Nothing improves the memory more than trying to forget.”
Oldalak: 1 ... 252 253 [254] 255 256 ... 815
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!