24 máj 15, 22:25:00 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 249 250 [251] 252 253 ... 815
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Shippuuden - Anime (Tilos a spoiler!)  (Megtekintve 1554700 alkalommal)
0 Felhasználó és 19 vendég van a témában
tibee77
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1083


-Itachi Fan-


« Válasz #3750 Dátum: 09 máj 14, 16:03:58 »

Hát én nem is tudom.Úgy látom én vagyok az egyetlen akinek tetszett ez a rész.Persze csak azért nem tudok rá negatívumot mondani, mert az előző rész óta "butított" szemmel nézem a részeket.Nem érdekel, hogy egy csapásra ilyen erős lett a három figura, nem érdekel Yuukimaru nyávogása, stb..Annak örültem, hogy pörgős volt, volt benne nem is egy harc, úgyhogy meg vagyok elégedve.Persze ha olyan szemmel nézném mint az elején akkor most se tetszett volna.  >.<#

Amúgy az nem lehet, hogy a mostani Rinji (meg úgy 3-4 résszel ezelőtti), nem is Rinji hanem valójában Kabuto?Már jó ideje nem mutatják őket egyszerre, valahogy nekem nagyon gyanús, hogy feltűnik Rinji és aztán meg hirtelen Kabuto.Mi van ha így manipulál mindenkit a mi kis négyszemű barátunk? Nevet
« Utoljára szerkesztve: 09 máj 14, 16:07:31 írta tibee77 » Naplózva
MiNamikaze
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 123


« Válasz #3751 Dátum: 09 máj 14, 19:28:30 »

nem tom maga a rész nem volt rossz mert igenis itt ez jonak számit >.<#, de az egy kicsit fura volt nekem, hogy szerencsétlen akamaru eddig mindig cipelte kibát, most meg hogy kivételesen még a lába is fájt a legjobb chuuninnak, akamaru egyszerüen ment elöl oszt jo napot kiba meg oldja meg bye bye
« Utoljára szerkesztve: 09 máj 14, 19:29:17 írta MiNamikaze » Naplózva
Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #3752 Dátum: 09 máj 14, 19:56:57 »

Hát én nem nagyon hiszem, hogy Kabuto manipulálná Rinjit. Volt olyan rész, amikor ketten dumáltak. Szerintem Rinjinek kicsit az agyára ment, hogy beakar vágódni Oro-nál. Gondolom ettől zakkant meg. Kicsit furcsálltam, de biztos lesz rá magyarázat bár helyenként a fillerekben semmit nem magyaráznak meg.  Technikai KO
A tudásaira is kíváncsi lennék már. Egyszer annyi volt, hogy vmi tűz szerűségben tűnt el, mint Dumbledore  Nevet de mást nem láttunk még tőle.
Naplózva


con
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1029



« Válasz #3753 Dátum: 09 máj 14, 21:56:33 »

Na úgy látom még most sincs letölthető verzió,érdekes,volt már egyátalán ilyen,hogy a shippuuden nincs kint még este sem?
Naplózva
tibee77
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1083


-Itachi Fan-


« Válasz #3754 Dátum: 09 máj 14, 21:58:58 »

Hát én nem nagyon hiszem, hogy Kabuto manipulálná Rinjit. Volt olyan rész, amikor ketten dumáltak. Szerintem Rinjinek kicsit az agyára ment, hogy beakar vágódni Oro-nál. Gondolom ettől zakkant meg. Kicsit furcsálltam, de biztos lesz rá magyarázat bár helyenként a fillerekben semmit nem magyaráznak meg.  Technikai KO
A tudásaira is kíváncsi lennék már. Egyszer annyi volt, hogy vmi tűz szerűségben tűnt el, mint Dumbledore  Nevet de mást nem láttunk még tőle.

Nem úgy értettem, hogy manipulálja Rinji-t, hanem hogy Rinji már nincs is a képben (talán meghalt).És most Kabuto az ő alakjában csinálja a dolgokat már egy ideje.Megmagyarázná a furcsa viselkedését.....
Naplózva
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #3755 Dátum: 09 máj 15, 06:15:17 »

de az egy kicsit fura volt nekem, hogy szerencsétlen akamaru eddig mindig cipelte kibát, most meg hogy kivételesen még a lába is fájt a legjobb chuuninnak, akamaru egyszerüen ment elöl oszt jo napot kiba meg oldja meg bye bye
Höh, ez fel se tűnt. xD Lol
Mellesleg nekem is még viszonylag, hangsúlyozom viszonylag tetszett ez a rész. A harcok is pörgősebbek voltak, és a jó néhány utóbbi részben nagyon-nagyon ritkán láthattunk csak ilyet.
Bár amikor Sai botként cipelte Yuukimarut, azon röhögtem egy sort. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 09 máj 15, 06:16:22 írta Dant-C » Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
datango
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 321


Firma


« Válasz #3756 Dátum: 09 máj 15, 11:45:14 »

szerintem is viszonylag jó rész volt, a múltheti hez képest bizti! Mosolyog
Lényeg hogy narutóék kiszabadultak a 3 farkúból... és tetszett ahogy pörgöttek a jelenetek, egyik pillanatban még itt másik pillnatban pedig már másik helyszín...  kacsint
Naplózva

-=Suiton=-
"The Sharingan's true power... this Uchiha Madara's power!"
http://bf3stats.com/stats_pc/mgjani
"Sajnálom datango, nem küldhetsz üzeneteket és privát üzeneteket ezen a fórumon."  <--   c=3
Ba Lee
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 113


« Válasz #3757 Dátum: 09 máj 15, 12:19:05 »

Hát igaz már a béka segge alatt van az elvárt szint, de ez a nézhető kategóriába tartozik; végre vmi akció. Boxoló
Ami zavar, hogy megint érdemi cselekmény nem történt, csak jobbra kettő, balra kettő lépés. Hal
Az meg, ha legyőzünk vkit azt csak úgy otthagyjuk, hogy még él azt soha nem értettem meg. Leüt
Meg ami furcsa volt h ott álltak felettük hinata nézte byakugannal, erre kint kötnek ki a parton? Elég messzinek tűnt 1 lélegzetvétellel.
Idézet
Bár amikor Sai botként cipelte Yuukimarut, azon röhögtem egy sort.
Megnézve ezt a részt 2x ra tényleg vicces.

Az tenne a legjobbat ennek a fillernek ha mostantól nem lenne vagy minimalizálnák a yuukimaru , és a visszatérek ide vagy oda szavakat, mert ha meghallom már összerándul a gyomrom, és megszűnne a visszaemlékezés. Pojén
Itt most nem is volt, és már javult a színvonal, ha nem is sokat.
« Utoljára szerkesztve: 09 máj 15, 18:08:11 írta Ba Lee » Naplózva

Nem tudtam, nem mondták.
tibee77
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1083


-Itachi Fan-


« Válasz #3758 Dátum: 09 máj 15, 17:34:29 »

Egy előnye van ennek a hosszú fillernek, lehet, hogy egybe fogják leadni az Oro. vs. Sasuke-t, a Jiraya vs. Pein-t és az Itachi vs. Sasuke-t.Legalább is én ezt venném kárpótlásnak egy ilyen hosszadalmas szenvedés után!  >.<#
Naplózva
swadawa2
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 315


?????


« Válasz #3759 Dátum: 09 máj 15, 18:30:38 »

Ne is álmodj róla Nevet
Hogy adnak le egyerre 3 harcot? kiadnak hirtelen egynap 20+ részt? Pojén
Sztem ugyanugy lesz mint eddig, szépen részenként.
Csak mostantol havonta Ördögi
hülyültem Nyelvesít
Naplózva

Pein95
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 402

Monster


« Válasz #3760 Dátum: 09 máj 15, 18:32:39 »

sztem tibbe77 úgy értette hogy leadják egyben úgy hogy közben nem szakítják meg fillerekel az eredeti storyt
« Utoljára szerkesztve: 09 máj 15, 18:33:37 írta Pein95 » Naplózva
tibee77
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1083


-Itachi Fan-


« Válasz #3761 Dátum: 09 máj 15, 19:48:47 »

Hát még jó hogy úgy értettem, hogy nem tesznek be fillert!  >.<# Egy rész alatt érdekes lenne!  Nevet
Naplózva
Ba Lee
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 113


« Válasz #3762 Dátum: 09 máj 15, 20:51:37 »

Jól láttam a kicsi meztelencsigákat az előzetesben? Reméljük nem még 1 bakit akarnak elkövetni a a filler készítői, hogy úgy tesznek vagy vmi hasonlót mint mikor pien megtámadja konohát és mindenki kap is kis csiguszt
Mert ha jól emlékszem ott lesz ilyen 1x.
Naplózva

Nem tudtam, nem mondták.
Pein95
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 402

Monster


« Válasz #3763 Dátum: 09 máj 15, 21:04:21 »

Hát én már nem is lepődök meg egy bakin se a fillerben mert már hemzseg tőlük, én most már csak reménykedek hogy végre egyszer ebben az életben vége lesz ennek a fillernek, az tényleg egy megváltás lesz ha vége lesz, azért remélem mire eljön a szünet addigra már láthatom az Oro vs Saskét vagy a Pein vs Jirayat
Naplózva
MiNamikaze
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 123


« Válasz #3764 Dátum: 09 máj 15, 21:11:23 »

ööö bocs ha tévedek de véletlenül a tsunade vs orochimarunál (part 1), tsunade nem egy kisebb csigára bizza narutot?
persze nem ilyen kicsire... Hümm-hümm
Naplózva
Oldalak: 1 ... 249 250 [251] 252 253 ... 815
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!