24 máj 15, 11:46:55 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 247 248 [249] 250 251 ... 815
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Shippuuden - Anime (Tilos a spoiler!)  (Megtekintve 1554296 alkalommal)
0 Felhasználó és 24 vendég van a témában
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #3720 Dátum: 09 máj 07, 21:59:28 »

Egyébként meg rosszul álltok hozzá a dologhoz... Egy kis pozitív gondolkozás kéne, mert annak hogy nyavalyogtok hogy így sz*r úgy sz*r annak semmi értelme.. Ezt tudja mindenki magától...^^
Eleinte úgy álltam hozzá ehez a fillerhez (persze, miután 1 hétig hisztiztem, hogy már megint a legjobb résznél szakítják félbe az eredeti sztorit), hogy megpróbálom élvezni az elejétől a végéig. Egy db-ig még ment is, amíg Yuukimaru IQ-fighter viselkedései ki nem borítottak.

Aztán nagy meglepetésemre megjelent Deidara és Tobi 2 és fél rész erejéig. (ez is össz-vissz volt vagy 10 perc) Ez volt az egész filler csúcspontja. És innentől elszabadult a káosz. Nem elég, hogy már karácsony óta tart Guren és Yuukimaru ismeretterjesztő dokumentációja a kaméliákról, de hogy még inkább elriasszák a Naruto-rajongókat kedvenc animéjüktől, még eszméletlenebbnél eszméletlenebb baromságokkal is fűszerezik a sorozatot.
Már komolyan, minden csütörtök kora délután úgy ülök le a géphez, hogy ma végre történik valami színvonalas is, vagy még jobb: A legközelebbi megjelenő epizódok címeiben hátha felfedezek mondjuk egy olyat, hogy "Sasuke vs Orochimaru". De sajnos mindig csalódnom kell.

Úgyhogy ennyit a pozitív hozzáállásról. >.<# Most ez a hsz is egy a sok hisztis vélemény nyilvánítás közül, de sajnos ami itt folyik már tényleg nagyon elszomorító. Szomorú
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Pein95
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 402

Monster


« Válasz #3721 Dátum: 09 máj 07, 22:12:58 »

Hát meg kell mondjam az elején nekem is tetszett egy kicsit a filler, és még a harcok is jók voltak egy ideig de aztán sajnos jöttek a idétlenebbnél-idétlenebb részek és egy idő után már elkezdet idegesíteni mert itt volna még egy csomó érdekes harc meg esemény és ennek fejébe itt húzzák a sztorit pedig a mangát még ha akarnák se tudnák beérni.
Naplózva
tibee77
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1083


-Itachi Fan-


« Válasz #3722 Dátum: 09 máj 07, 23:07:33 »

OFF:Dant-C pont ez a rész volt ma a viasaton a jó barátokból nem? Nevet
Naplózva
Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #3723 Dátum: 09 máj 08, 08:39:51 »

Szerintem csak az előző heti meg a tegnapi rész volt hihetetlenül rossz, a többi szerintem azért annyira nem volt gáz. A Sorás filler sokkal rosszabb volt és még nagyobb hülyeség mert ott a Kyuubival kevertek. A Sanbi viszont a manga szerint egy lényegtelen Bijuu szóval nem olyan gáz ha vmit kitalálnak a tudásairól vagy az emésztéséről.  Nevet
Egyébként van egy dolog, amit nem értek azzal a 3 idiótával kapcsolatban. A filler story legelején volt egy olyan rész, amikor Guren és Kabuto elmentek a dutyiba és a raboknak mondták, hogy akik túlélik a tömegverekedést azok kiszabadulnak. A túlélőkből jött létre Guren csapata, ami az elején még jó nagy volt. Utána azonban fellázadtak és mindenki második szintű átokpecsétes átalakuláson ment keresztül. Erről írta anno Chakra, hogy ez mekkora baki, mert ugyanúgy nézett ki a második szintjük mint azoknak, akikkel Sasuke harcol, amikor mennek Juugoért. A kérdésem pedig ezzel kapcsolatban az, hogy ha ott már volt átokpecsétjük akkor most miért kaptak újra? Szóval szerintem ez is vmi baki volt vagy rosszul emlékszem.
« Utoljára szerkesztve: 09 máj 08, 09:39:29 írta Sevanna » Naplózva


Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #3724 Dátum: 09 máj 08, 09:31:34 »

A Saskés részek még csak most lesznek... Saske még el sem indult idő szerint Jugoért... A fillerek idején még Oro is él és virul... De hát itt az a baki hogy az átalakult mókusoknak már KO... De hát fillerek azok olyanok hogy az anime rajzolói másolnak át, alakítanak át sima animés sztorit...
Naplózva
Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #3725 Dátum: 09 máj 08, 09:45:30 »

Tudom, hogy a Sasukes részek még csak most lesznek... -.-"
Az én kérdésemnek annyi volt a lényege, hogy miért kaptak átokpecsétet Kabutotól, amikor már volt nekik? Chakra hsz-ére és az előtörténetre azért hivatkoztam, mert ott derült ki, hogy van átokpecsétjük már.
Naplózva


Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #3726 Dátum: 09 máj 08, 19:19:34 »

tibee77/Off: De! Nevet És ezen a jeleneten mindig behalok!x'D

Azért a Sorás filler nem volt ennyire gáz. Ott még szebbek is voltak az epizódok. Na persze, azért a filler végén a csattanó nem enyhén volt zsibb*sztó..  smirksweat
De azért a jelenlegi "töltelékben" sokkal több baromság van. Amik eddig jó párszor fel lettek sorolva.
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
MiNamikaze
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 123


« Válasz #3727 Dátum: 09 máj 08, 21:04:14 »

hát nem tom a sorás filler nekem is jobban tetszett, persze az is elég nagy hülyeség volt (mint a narutos fillerek legnagyobb része, tisztelet a kivételnek-van olyan? Hmm?) ahogy ott a kyuubi csakrájával kevertek meg minden de legalább izgalmas volt szerintem.
ha kabuto igy osztogatja az átokpecsétet egyszerübb lett volna neki rátenni sasukéra még anno >.<# Technikai KO
(nem komoly)
Naplózva
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #3728 Dátum: 09 máj 08, 21:07:18 »

...miért kaptak átokpecsétet Kabutotól, amikor már volt nekik? Chakra hsz-ére és az előtörténetre azért hivatkoztam, mert ott derült ki, hogy van átokpecsétjük már.
Mi van ha csak babrált a pecséttel? Pojén Nekem 8.. A sorás fillerek óta az az elvem hogy nem szabad filózni a filler jelenetek értelmén, mert csak elrontjuk a szórakozásunkat... Ne nézzetek se értelmet, se bakit, se semmit, mert filler, alapból egy nagy hülyeség az egész.. Agy kikapcs, szem kinyit, és mint egy hülyegyerek húú wáóów hangulatban nézni, és közben röhögni hogy hú de béna... Hümm-hümm
Naplózva
vinettyuk
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5


« Válasz #3729 Dátum: 09 máj 09, 09:48:54 »

Hát most valszeg magam járatom le, de nekem komolyan le sem esett, h a Sora-s részek "fillerek" (lehet azért is volt ez, mert nem olvasom a mangát...). Nekem teccettek is, mivel a Naruto-ba mindig könnyű beleélni magam.. Azonban most tényleg ÉRZEM   O.O   h ez lehet nincs benne az eredeti forgatókönyvbe.

Dant-C írta, ha jól emléxem, h már megint a legjobb résznél szakítják félbe a fő szálat. Vki elmondja, h ez hol volt?  Pirul Mert ha esetleg vmikor visszatérne minden az eredeti kerékvágásba, jó lenne tudni, h kb. hová is érkezünk vissza.
KÖszi! ^^
Naplózva
swadawa2
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 315


?????


« Válasz #3730 Dátum: 09 máj 09, 18:39:53 »

Hát emberek...
A filler most tényleg, hány hónapja megy már?(fél év Ohh My God?)
Mit lehet mondani? Az eleje még király volt megminden, de miután megérkezett
naruto és "csapata" egyszóval lehet jellemezni: Sz*r s********....
Elhizsem hogy kellenek fillerek a nagy harcok elöttt(yiara vs pain, sasuke vs itachi stb
de hogy ilyen Lehánylak...  milesz ha végelesz megint a "nagy" harcoknak?
Milyen hosszó filler-lesz? 1 éves? Pojén

Utálom a FILLERT!
Naplózva

kakairuRULEZ
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1012

lasse


« Válasz #3731 Dátum: 09 máj 09, 18:53:53 »

Hát emberek...
A filler most tényleg, hány hónapja megy már?(fél év Ohh My God?)
Mit lehet mondani? Az eleje még király volt megminden, de miután megérkezett
naruto és "csapata" egyszóval lehet jellemezni: Sz*r s********....
Elhizsem hogy kellenek fillerek a nagy harcok elöttt(yiara vs pain, sasuke vs itachi stb
de hogy ilyen Lehánylak...  milesz ha végelesz megint a "nagy" harcoknak?
Milyen hosszó filler-lesz? 1 éves? Pojén

Utálom a FILLERT!

Hozzászólásaidhoz nagyon illett a Gais avád  Pojén Pojén Pojén
Szal, én is utálom a fillereket. Asszem már 2 hónapja megy, pedig azt ígérték, hogy ápr. végén fejeződik be...  Gondolkozik

Azon gondolkoztam, hogy nem a válság miatt hosszabbították meg a fillereket, hogy valahogy pénzhez jussanak, és minden a régi kerékvágásba lendüljön a Föld, mint régen? Bár ez hülyén hangzott, de az utóbbi napokban azt hallottam, hogy próbálnak mindent megtenni, hogy javuljon a pénz körforgása...
De ez már OFF, úgyhogy nem részletezem tovább.

Ami Gurent illeti: miért kell állandóan arra emlékeznie, hogy ő ölte meg Yuukimaru anyját? És Yuukimarunak mitől olyan fura a viselkedése? Nem lehet, hogy az anyja halála miatt picit behülyült? Mint valami hiperaktív kisgyerek...  >.<#
Naplózva
Pein95
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 402

Monster


« Válasz #3732 Dátum: 09 máj 09, 19:12:23 »

Hát a fene se tudja hogy mé' húzzák (biztos a pénz Pojén) ennyire ezt a fillert, jó mondjuk én is elismerem hogy kell a filler hisz ez a biztositék hogy nem érje be mangát de legalább ne nyújtanák el ennyire mit tom' én elég lenne csak 15 rész meg aztán a manga már fény évekre jár szerintem elég lett volna egy rövid kis filler oszt folytaták volna az eredeti vonalat. De ha már húzzák is akkor legalább valami minőségi cucc legyen nem is kell meg ütnie az eredetit de leglább valami élvezhető legyen. Mondjuk most már mindegy úgy is pár rész és vége csak az a probléma hogy biztos hogy lesz még pár agymosott filler és tuti hogy a legjobb résznél fogják megszakítani, ezt utálom a legjobban. Gyáááá

Yuukmaru meg tényleg kiköpött fogyatékos de legalább nem annyira idegesítő, Guren meghát...szerinem nem rossz filler karakter de tényleg ezek az állandó visszaemlékezései már elégé idegelőek, na de az a három pacák már tényleg mindenek a teteje ílyen idegesítő gonoszokat még nem pipáltam Lehánylak és úgy látszik még egy ideig nem is patkolnak el. De legalább jönne már Tobi és Dei vagy Oro vagy Saske vagy bárki mert ez már kibírhatatlan.

Remélem nem annyira OFF. Hümm-hümm
« Utoljára szerkesztve: 09 máj 09, 19:34:24 írta Pein95 » Naplózva
kakairuRULEZ
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1012

lasse


« Válasz #3733 Dátum: 09 máj 09, 19:25:32 »


Hát örülnék, ha felbukkanna Tobi és Deidara és 5 perc alatt jól elpáholják a három idegesítő alakot, mivel ők erősebbek náluk... Sztem.
Guren meg leléphetne végre az ügyifogyi Yuukimaruval  Nyelvesít >.<#
Naplózva
Aysee
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1579

Maknae Taemin. <3


« Válasz #3734 Dátum: 09 máj 09, 19:32:22 »

Hát nemtom...ha így összeségében nézzük a fillereket, akkor ez semmi a Soráshoz képest xD
Na az a gyerek milyen irritáló volt ._.
Ez nem olyan rossz, csak túl hosszú és az a gumiember borzasztó idegesítő ikszdé
Naplózva

SHINee <3 ~ Taemin Szeretet Dancing machine~ <3
Anyu: Sabaku no Temari Szeretet Apu:Dani Szeretet
Sensei: Aemy Szeretet
Oldalak: 1 ... 247 248 [249] 250 251 ... 815
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!