24 máj 15, 17:17:08 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 246 247 [248] 249 250 ... 815
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Shippuuden - Anime (Tilos a spoiler!)  (Megtekintve 1554450 alkalommal)
0 Felhasználó és 19 vendég van a témában
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #3705 Dátum: 09 máj 07, 15:50:19 »

Ez a filler már tényleg nagyon kész. Én az elején még el tudtam fogadni, néha védtem is itt, de mostanra lesülyedtt a teljes, sötét, elborzasztó hülységbe.

Nem tudom ki találja ki ezt a sok hülyeséget.  Felakaszt

Remélem most már tényleg vége lesz lassan.  Technikai KO

A mostaniból egyetlen jó pontot emelnék ki: Ino és Saku beállását a legelején. xD  Pojén  Szeretet
Naplózva
Ba Lee
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 113


« Válasz #3706 Dátum: 09 máj 07, 16:40:46 »

Úristen, mi a lósz*r volt már megint ez?!?!?!?! Neeem
Egyetértek Thanatos-al ez vmi förtelmes volt és a grafikai is meredeken zuhan a mélybe pl amikor kakashi elöl áll és mögötte beszél yamato ott 1 ik szeme kisebb mint a másik és még kancsal is, illetve amikor sakurat pocakosnak mutatják..... Nevet a másik meg amikor jönnek a lárva állapotú(közép) sanbik és naruto csinál 2 klón ott is mintha én rajzoltam volna.(és elhihetitek pocsékul megy) >.<# Naruto meg egyre überebb lesz 1x kisrasival és 2 nagy surikennel ment a nagysanbinak most meg a közepes sanbihoz nekivágott 1 egész kunait. Eddz
Az meg h naruto megint belesett a gáz-gensujtsuba nevetséges volt. Hogy a pics*ba került volna oda sasuke??
És ami nagyon idegesített még újra visszaemlékezés. Hát hogyne a 20 rész 20% a visszaemlékezés.
A másik meg, ennyi erővel a kijutáshoz használhattak volna kaméliák helyett kenyérmorzsát is az se lenne nagyobb ökörség.(A végén meg az, hogy a sanbi kapott 1 kis prosztata masszást kakashitól és narutotól). Technikai KO
Sok minden rosszat lehetne még írni,de csak magamat idegesíteném vele. Csak az a gond, hogy ezzel elrontják a sorozat minőségét.
« Utoljára szerkesztve: 09 máj 07, 17:22:40 írta Ba Lee » Naplózva

Nem tudtam, nem mondták.
Pein95
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 402

Monster


« Válasz #3707 Dátum: 09 máj 07, 17:33:10 »

Na megnéztem egyben a 107-es és a 108-as részt és hát osztanom kell az előttem szólók véleményét ez a filler szánalmasan sz*r. Ennyi töménytelen hülyeséget betenni egy fillerben már tényleg tudomány kell , először voltak a sanbi bébik ezután nagy meglepetésre jöttek a nagyobbak, esküszöm majdnem padlót fogtam ez már tényleg hihetetlen legközelebb mi lesz kétfejű-sanbi vagy mi, és most már ott tarok hogy nem csak ezek a filler föredelmek idegesítenek hanem már az eredeti szereplők is annyira le van butítva mindenki hogy csak na főleg Naruto, annyira abszúrd már ez a filler, tiszta mesét faragtak a Narutoból a kedves készítők tehát csak gratulálni tudok nekik.
A minőségről már nem is beszélek nagyon gyatra. Lehánylak
Egy szóval sikerült a Narutot a Teletabi értelmi szintjére lesüllyeszteni, sajnos. Szomorú
Bár lehet hogy túl dramatizálom egy kicsit dehát ez az igazság.
« Utoljára szerkesztve: 09 máj 07, 19:08:03 írta Pein95 » Naplózva
Ritka
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2167



« Válasz #3708 Dátum: 09 máj 07, 17:48:57 »

És ilyenkor örülök, hogy én ezt nem követem nyomon
Amúgy nem értem, mit fillereznek itt agyba-főbe, mikor a manga azért bőven előbbre jár. Mindegy, ők tudják
Addig is várom, hogy folytatódjon a történet za eredeti mederben
Naplózva

Gondolkodj, Micimackó, GONDOLKODJ!
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #3709 Dátum: 09 máj 07, 18:09:29 »

Olvastam a fordítások részlegben gáz volt az angol felirattal, de a hun-subbal javítva lett... Mi volt a ziccer? Hmm?
Csak mert a magyar feliratot beletettem az mkv-ba, az angol meg kuka... Most meg érdekelne...  Nevet
Naplózva
Pein95
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 402

Monster


« Válasz #3710 Dátum: 09 máj 07, 18:13:21 »

Ja azt én is észrevettem hogy néha csúszott az angol sub, de annyira nem volt zavaró szerintem. Hümm-hümm
Naplózva
Flash
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 212

Don't mess...with the Uchiha


« Válasz #3711 Dátum: 09 máj 07, 18:33:32 »

Nem nagyon szoktam írni de eztmár nemlehet bírni. Le a kalappal NKWT hogy van erőtök ilyen sz*rságokat fordítani.
-Egyrészt szerintem a rajzok magasan a legrondábbak a naruto történetben ebben a fillerben, olyan testalkatokat rajzolnak néhol narutonak hogy idegesít ha ránézek. Nemrég megint megnéztem a Hidan-kakuzus részek nagyrészét, ég és föld a különbség.
Nemtudom hányszor akarják még betenni azt a jelenetet amikor a vér ráfröccsen a virágra és piros lesz...
Mai részben ami még nagyon szemet szúrt: Mióta görbe sasuke kusanagi-ja??? Meg mit keresne ot?? Bár engem a sanbi belseje inkább már a WESTEND-re emlékeztet azzal a cuki vízeséssel, biztos elment plázázni... >.<#
Másik: amikor guren elmondta hogy ő ölte meg a yuukimaru anyját akkor ugye közeledtek a mini sanbik , kb 4 méterre voltak, elkezdtek dumálni de még mikor végez a sztorival akkorse értek oda   Hmm?
Vááá kérlek deidara vidd má el a p*csába a sanbit mutasd meg hogykell ezt elintézni >.<#
De már úgy vagyok hogy nem is érdekel van manga, egy akatsukis élete meg DB kai , valahogy csak kihuzzuk sasuke akcióba lendüléséig bár ezmá kicsit off
Végezetül: csak annyit kérek , könyörgöm hogy haljoin meg az a 3 hülye filler b*zi , sőt elég ha az a víz-gumi ember patkol el Ördögi
Naplózva

Pein95
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 402

Monster


« Válasz #3712 Dátum: 09 máj 07, 18:46:28 »

Végezetül: csak annyit kérek , könyörgöm hogy haljoin meg az a 3 hülye filler b*zi , sőt elég ha az a víz-gumi ember patkol el Ördögi

No para majd Lee-ék kirugdosák belőlük a sz*rt Boxoló , legalábbis remélem mert rohadt idegesítő az a három pacák.
« Utoljára szerkesztve: 09 máj 07, 19:03:50 írta Pein95 » Naplózva
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #3713 Dátum: 09 máj 07, 18:53:21 »

Arra jó volt hogy végigröhögjük... Már aki ki tudja kapcsolni az agyát.... (Én bekapcsolni szoktam szóva no problem!  Pojén)

Hát én végig röhögtem.. Több nem kell... (De ez a Naruto karjaiban hordja Gurent jelenet... Hát lol... Majd nemsoká jönnek a Nuru-Guren fanok meglássátok...  Pontosan  Nevet)
De véget érhetnének már a fillerek.. Csak az a gáz, hogy az elkövetkező részekben nem lesz sok poén, és most azt pótolják előre..
A rajzolás meg tényleg elképesztően pocsék...  >.<#
Naplózva
Ba Lee
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 113


« Válasz #3714 Dátum: 09 máj 07, 19:23:44 »

Hmmm naru-guren ez tetszik:D Így akkor legalább el van intézve h melyikük viszi el yuukimarut. És vége lehet ennek. Söröz.
Idézet
Csak az a gáz, hogy az elkövetkező részekben nem lesz sok poén, és most azt pótolják előre..
Hát nem sikerült...
Kéne 1 szavazást indítani melyik filler a legszarabb, bár sztem meglenne a "győztes".
« Utoljára szerkesztve: 09 máj 07, 19:35:11 írta Ba Lee » Naplózva

Nem tudtam, nem mondták.
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #3715 Dátum: 09 máj 07, 19:41:00 »

Hát a part 1-ben voltak ennél szarabb filler részek is... Csak ezzel eddig az a gáz, hogy túl hoszúra nyújtják...
Mert mint filler elmenne...
Na jó a rajzolásban tényleg ez a legrosszabb eddig... Főleg az a gumiember figura...
Egyébként meg rosszul álltok hozzá a dologhoz... Egy kis pozitív gondolkozás kéne, mert annak hogy nyavalyogtok hogy így szar úgy szar annak semmi értelme.. Ezt tudja mindenki magától...^^
Naplózva
Ba Lee
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 113


« Válasz #3716 Dátum: 09 máj 07, 19:48:59 »

Hmm pozitívan, ok. -1 filler. De vki mondja már el nekem, h hogy van az h (az előző részekben is)mikor történik az ellenfél feltartása vagy legyőzése(vagy védik a lezáró pecsétet), és beállnak 1 hatalmas tó partján és az ellen pont oda megy arra a 10 méteres szakaszra. ????  Gondolkozik:Hogy van ez?
Elment a kedvem a narutótól..... Megcsinálták.
« Utoljára szerkesztve: 09 máj 07, 22:31:38 írta Ba Lee » Naplózva

Nem tudtam, nem mondták.
Arkhamer
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 35


WWW
« Válasz #3717 Dátum: 09 máj 07, 21:23:19 »

Na jó ez a filler részről-részről romlik de komolyan és szerintem ennél még tudnak mélyebbre süllyedni( bár remélem nem fognak).
A mostaniból egyetlen jó pontot emelnék ki: Ino és Saku beállását a legelején. xD  Pojén  Szeretet

szerintem az egész filler legjobb pontja Nevet Pojén
Naplózva

"Halni nem halhat meg az, ami öröklétig áll. Számlálatlan korok során enyészik a halál."
Pein95
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 402

Monster


« Válasz #3718 Dátum: 09 máj 07, 21:28:54 »

Hát szerintem mélyebre már nem süllyedhet a filler, már annyi hülyeséget elsütettek hogy szerintem többet már nem tudnak kitalálni ebből kiemelném a sanbi bébiket. Bár az emberi hülyeségnek nincsenek határai, úgy hogy elképzelhető hogy látunk még pár furcsaságot sőt most már el is várom az élvezeti faktor miatt, megpróbálom a filler jobb oldalát is nézni (már ha van ilyen persze Gondolkozik)
Bár úgy láttom még egy ideig ezt az agymosot izét kell bámulni de mindegy nem boszankodok tovább egyszer úgy is vége lesz. Pontosan
« Utoljára szerkesztve: 09 máj 07, 22:04:23 írta Pein95 » Naplózva
Train
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1505


« Válasz #3719 Dátum: 09 máj 07, 21:52:10 »

Szerintem fölösleges ennyit panaszkodni. Én konkrétan, nem is követem ezeket figyelemmel, mert nincs kedvem unatkozni esetleg idegeskedni majd, akkor ha vissza tért az eredeti történet vezetéshez akkor lehet róla szó, hogy újra nézem.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 246 247 [248] 249 250 ... 815
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!