24 máj 15, 19:01:42 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 238 239 [240] 241 242 ... 815
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Shippuuden - Anime (Tilos a spoiler!)  (Megtekintve 1554546 alkalommal)
0 Felhasználó és 29 vendég van a témában
Pein95
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 402

Monster


« Válasz #3585 Dátum: 09 ápr 17, 20:38:46 »

Nos megnéztem a heti adagot és fillerhez képest egész szórakoztató volt, nem volt olyan vontatott.
Csak kérem az a három filler szereplő ne térjen vissza, mert k*rvára irritálóak pfujj. Lehánylak
Tobi pedig most először nem hülyésgedte el a dolgokat legalább ő is szerepel, de azért remélem Dei is visszatér.
De ettől függetlenül én is azt mondom hogy jó lenne ha vége lenne ennek a fillernek, mondjuk igaz nem olyan borzalmas filler kétségtelenül a legjobb a shippuba, de azért jó lenne már a többi harcot is láttni mert mégis azok az igaziak. Remélem még pár rész és vége lesz a filler évadnak.
Naplózva
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #3586 Dátum: 09 ápr 17, 20:54:29 »

Hát az előző sem volt rossz. Az Asumáról szólt. Így a halála előtt jó volt. Bár én is azon az állásponton vagyok, hogy jöhetne már, mert nagyon lassan érünk el bármeddig... Bár van értelme, hogy miért tűzdelik tele most fillerekkel, hisz elvileg ez a befejező széria, és mikor máskor, ha nem közben... Bár akik olvassák a mangát, azoknak ez uncsi, de vannak olyanok, akik pont azért kiváncsiak a fillerre, mert tudják, mi lesz...
Naplózva
Srodack
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 587


« Válasz #3587 Dátum: 09 ápr 17, 21:01:11 »

six: 10 éve fut, tudod milyen messze van ez még a végétől?? Annyi minden van még hátra, 100! részen keresztül csak 2 dolog oldódott meg a folyamatban lévő 5 szálból! Nagyon sokáig lesz még ez!!

Legyen filler, bár nem hiszem, hogy pont most kéne ráadásul 15!! héten át??? mért nem volt jó egy 6 részes szösszenet??
Naplózva
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #3588 Dátum: 09 ápr 17, 21:12:41 »

hát nemtom... Szóval oké, és vele is vagyok, meg ellene is vagyok, hogy késleltessenek. Vele vagyok, mert mit fogok csinálni, ha vége lesz. Nomeg ha megkedvelted a szereplőket, akkor nehezen válsz el tőlük, még akkoris, ha megvan és bármikor előveheted, hogy megnézz pár részt, de ez nem ugyanaz, hisz semmi új. Ellene viszont azért vagyok, mert van egy csomó dolog amit végre látni szeretnék 'élőben'. Meghasonultam...^^
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #3589 Dátum: 09 ápr 18, 15:11:26 »

Előrebocsájtom, hogy csak a filler első pár részét láttam (amit még én fordítottam ikszdé).
De lehet jobb lett volna, ha inkább a Bijuuk elkapdosását mutatják be részletesen.
Láttuk hogyan kapják el az Egyfarkút (Gaara), a Kétfarkút (bár ez már fukarabb kiadás volt, de akkor is...). De a többiről már a manga is igen szűkmarkúan méri az infót. Oké, hogy egy idő után ez is unalmas lenne, mivel végigmennének a 3-7 farkúig, de ez legalább mehetne a manga eseményeit feldolgozó részekkel párhuzamosan és az Akatsukisokat is sokkal jobban megismernénk. Arról nem is beszélve, hogy az Aka elég népszerű csapat. ^^ Bár Japánban nem tudom, hogyan állnak hozzájuk. És ugyebár az animék elsősorban a japánoknak készülnek.

Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
milanbert
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 329

otaku-kun


« Válasz #3590 Dátum: 09 ápr 19, 15:38:55 »

Az online nézhető oldalakon amiket nézni szoktam már fent van a naruto shippuden movie: bonds.
Egyenlőre még raw, remélem hamar lefordítják.
Naplózva
Temari-san
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 384


« Válasz #3591 Dátum: 09 ápr 19, 15:59:50 »

...100! részen keresztül csak 2 dolog oldódott meg a folyamatban lévő 5 szálból!...

Öööö...melyik lenne az az 5 szál? Én csak egy bizonyos fejezettől kezdtem olvasni a mangát, de nem igazán értem, melyik 5-re célzol.  Gondolkozik
Naplózva
Ba Lee
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 113


« Válasz #3592 Dátum: 09 ápr 22, 22:13:57 »

Jó lenne az animeben egy sanbi vs kyubi.  Bár tudom hogy úgy se lesz, hiszen ha jól emlékszem nem tőr elő egészen a pein elleni harcig.
Naplózva

Nem tudtam, nem mondták.
kakairuRULEZ
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1012

lasse


« Válasz #3593 Dátum: 09 ápr 23, 13:41:28 »


Hmmm, ez a rész nem tetszett annyira, de a jövő hetit várom, mert az már a filler utsó része lesz.  Ördögi
Ja, és a kis sanbira is kíváncsi vagyok   Nyelvesít
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #3594 Dátum: 09 ápr 23, 13:55:39 »

Nem volt annyira rossz rész. Az Oodoma Rasengan tetszett. Azért remélem lassan vége a fillernek. (Sajnos az előző rész végén lévő nagyon jó Ino-s rész nem teremtett hagyományt. Pedig reménykedtem. Nyelvesít)
Naplózva
tibee77
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1083


-Itachi Fan-


« Válasz #3595 Dátum: 09 ápr 23, 14:10:23 »

Ez a rész szerintem a sanbi-s fillerek közül a leggagyibb volt.Még Naruto rámegy egy hatalmas démonra a "kis" rasengan-jával.  >.<# Sírni tudnék....
Naplózva
con
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1029



« Válasz #3596 Dátum: 09 ápr 23, 14:16:19 »

Na az első filler rész,ami elment nekem,mondjuk kicsit még így is furcsa volt,ahogy guren sayan jin-é változott pár pillanatra,vagy hogy naruto mit akar a sanbi ellen egy normál rasengannal! Pojén

Aes Sedai nem te vagy az egyetlen aki reménykedett valami folytatásban! Ördögi

« Utoljára szerkesztve: 09 ápr 23, 14:31:53 írta con » Naplózva
swadawa2
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 315


?????


« Válasz #3597 Dátum: 09 ápr 23, 14:20:44 »

Jó lenne az animeben egy sanbi vs kyubi[/s]


Ja ja, jolenne, csak ha egy 9 farku vs sanbi lenne azért a sanbi igencsak kapkothatná a fejét Nevet smirksweat

Amugy ez a filler rész d*g szr volt Lehánylak várom már a nem filler-részeket bow

és még állitom min. 3 rész lesz.

Ja és az amikor a kis rasival megtámadja sanbi-t naruto...azon én is sirni tudtam volna.
Naplózva

tibee77
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1083


-Itachi Fan-


« Válasz #3598 Dátum: 09 ápr 23, 14:23:36 »

Azon röhögnék nagyot, ha most szegény Sanbi-t teljesen megvakították volna!  Nevet
Naplózva
Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #3599 Dátum: 09 ápr 23, 14:28:47 »

Nekem is tetszett ez a rész bár volt benne egy-két gagyiság... Főleg az, amikor Naruto nekiment egy sima Rasival a Sanbinak...  smirksweat Ezt nem tudom, hogy gondolták a készítők... Az Oodama Rasengan elsütése elég nagy baki volt... Ha jól tudom azt alapból nem is Narutonál hanem Jiraiyanál láttuk először a mangában. Ami még nem jött be az Guren átalakulása volt... Az a jutsu olyan volt mint vmi lézerfegyver vagy nem is tudom...
con: OFF-> mi az a sayan jin?
Egyébként ezt a pár dolgot leszámítva jó volt. Főleg a Guren&Yuukimaru részek. Felirat nélkül is kb. lehetett sejteni, hogy miről van szó. Remélem azért még több dolog kiderül arról, hogy Guren miért ölte meg Yuukimaru anyját. Mert egyszer meg volt egy olyan visszaemlékezése, hogy Y. anyja ápolta őt. Szóval ez még elég homályos.
Amikor Rinji leszúrta Gurent teljesen kiakadtam, mert már azt hittem, hogy meghalt... Szerencsére nem. A köv. részben szerintem Y. megtudja, hogy Guren ölte meg az anyját. Kíváncsi vagyok mit fog szólni.

Naplózva


Oldalak: 1 ... 238 239 [240] 241 242 ... 815
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!