24 máj 15, 06:48:04 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 226 227 [228] 229 230 ... 815
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Shippuuden - Anime (Tilos a spoiler!)  (Megtekintve 1554166 alkalommal)
0 Felhasználó és 13 vendég van a témában
Ba Lee
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 113


« Válasz #3405 Dátum: 09 márc 28, 17:16:03 »

Nem vagyok benne biztos, de szerintem nem 1 fillerből fogják megtudni hogy naruto jinchuuriki(meg akkor már ott a Sora s filler abból is tudhatnák) Technikai KO. Meg Sakura tudja is vagy nem? (de honnan?)
Én csak neji t hiányolom(meg Gai t), mert csóri eléggé keveset szerepel.
Most megint 2 hét várakozás. Neeem

Off:
Idézet
hogy Naruto is "hordozó" (gazdatest kicsit erős lenne)!
Ja mint az alienben Naruto köldökéből kitör a rókadémon Pojén.
« Utoljára szerkesztve: 09 márc 28, 17:18:17 írta Ba Lee » Naplózva

Nem tudtam, nem mondták.
Srodack
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 587


« Válasz #3406 Dátum: 09 márc 28, 18:01:10 »

Sakurának még a legelején 5. vagy 6. Shippuden részben mondja el, amikor a Gaara-t mennek megmenteni, hogy benne van a Kyuubi. A többieknek fogalma sincs, mert senki nem beszélhet róla.

és tényleg a köldökénél van a pecsét Gondolkozik
Naplózva
Ba Lee
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 113


« Válasz #3407 Dátum: 09 márc 28, 18:50:27 »

Egy kicsit off de a mangát több angol fordításból hozzák össze, de az animet nem tudja vki hogy melyik fordítás(ok)ból hozzák össze?(Előre mondom nem kritika panaszkodás stb csak érdekel).
Naplózva

Nem tudtam, nem mondták.
SALVO
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 84

(YOU'LL GET PWNED!!)


« Válasz #3408 Dátum: 09 márc 28, 18:53:43 »

Egyébként most hol jár az anime még mindíg a fillerek mennek vagy most összevan keverve az eredeti sztori a fillerekkel? Mert én amikor a 91. részben megláttam azt az iszonyat debil békát hagytam is a francba a mostani töltelék adagot.

edit: Közben látom még mindíg a fillerek mennek ráadásul abból se a legjobbak ahogy olvastam
suman sumann  bow legközelebb majd visszább olvasok.
« Utoljára szerkesztve: 09 márc 28, 18:56:37 írta SALVO » Naplózva


     RAWR!!
Én nem félek a haláltól, csak nem szeretnék ott lenni, amikor megjön. Mosolyog
vivien.san
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 565

ich bin KennTachi <3


« Válasz #3409 Dátum: 09 márc 28, 20:30:31 »

Igen még mindig fillér van és mosmár nagyon várom mikor fejezik be mert nagyon nyujtott már ez az egész  >.<#
Naplózva

♥♥
Do you know where hell is? Inside your head !
Ha győzni akarsz, kelj fel, harcolj, és tanulj meg csalni is <3
Az élet szenvedés, amit vágyaink okoznak. Így ha kioltjuk ezeket, megszabadulunk szenvedéseinktől. - Buddha-
Ba Lee
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 113


« Válasz #3410 Dátum: 09 márc 29, 05:27:24 »

De már a 90. rész óta megy ugyanez a filler sorozat Mosolyog, és még lesz vagy 6-8 rész. Ami nem lenne gáz ha pörögne az esemény, de most is megcsináltak 2 részt és az egyikben nem történt semmi(102).
Én nem tudom mert a Kakuzu résztől kezdtem el olvasni a mangát, de a mangában is ennyit veri sakura narutót mint az animeben?
Naplózva

Nem tudtam, nem mondták.
Haton
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 120

Haton


« Válasz #3411 Dátum: 09 márc 29, 08:35:45 »

Aha, Sakura mindig is verte Naruto-t, az anime egyáltalán nem túloz.
Naplózva

Kedvenceim: Pein, Itachi, Kakashi, Jiraiya, Shikamaru, Yamato, Sai, Hinata, Naruto és Choji. Nem ebben a sorrendben persze, de mindegyiket másért szeretem.

Sasuke-t is szerettem, csak hát sajnos \"elk**vult\" a karaktere.
Srodack
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 587


« Válasz #3412 Dátum: 09 márc 29, 09:09:54 »

nem túloz, csak itt látványosabb, mint a mangában, be kell valljam volt nevelő ereje annak, ahogy a földbe döngölte Nyelvesít
Naplózva
Haton
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 120

Haton


« Válasz #3413 Dátum: 09 márc 29, 10:08:22 »

Nekem nagyon pankráció szerű volt az, ahogyan Sakura szegény Naruto-t a földbe döngölte a 101-ik részben. Nyelvesít smirksweat
Naplózva

Kedvenceim: Pein, Itachi, Kakashi, Jiraiya, Shikamaru, Yamato, Sai, Hinata, Naruto és Choji. Nem ebben a sorrendben persze, de mindegyiket másért szeretem.

Sasuke-t is szerettem, csak hát sajnos \"elk**vult\" a karaktere.
Srodack
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 587


« Válasz #3414 Dátum: 09 márc 29, 10:32:15 »

Arra még kiváncsi vagyok, hogy mi lesz Gurennel, mármint a vívódása a fiú és Oro közt. A mangában mikor üldözik Sasuke-éket akkor velük van a kölyök (ha emlékezetem nem csal). A másik dolog, hogy a 99. v 100. részben látjuk Deidara-t meg Tobi-t, de most ők a Sanbi-t akarják vagy csak véletlenül arra vetődtek!??
Naplózva
dani519
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 84


« Válasz #3415 Dátum: 09 márc 29, 10:53:45 »

Ők a háromfarkúért mennek igen, csak egy kicsit komótosan Nyelvesít
Naplózva
Srodack
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 587


« Válasz #3416 Dátum: 09 márc 29, 11:08:42 »

Akkor adja Isten, hogy odaérjenek, Deidara-t Ördögi úgyis szét akarja pofozni Naruto még a Gaara incidens miatt! Bár ha nem volt benne a mangában, (úgy emlékszem nem volt) akkor itt se teszik bele, bár biztos érdekes lenne!!
Naplózva
mzalan
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 362


« Válasz #3417 Dátum: 09 márc 29, 11:09:08 »

amúgy csak én csodálkoztam azon, hogy deidarát és tobit, két akatsuki tagot, S szintű bűnözőt csak simán kiszolgáltak?
Naplózva
Srodack
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 587


« Válasz #3418 Dátum: 09 márc 29, 11:21:12 »

Civilek szerintem annyira nincsenek tisztában ezzel, nekik csak két nindzsa, akik éhesek voltak.. Mosolyog
Naplózva
mzalan
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 362


« Válasz #3419 Dátum: 09 márc 29, 11:27:00 »

lehet, bár elég hírhedtek
amúgy még a hidan-kakuzu vs 10-es csapat + kakashi harcnál egy észrevétel:
mikor kakashi a raikirivel átszúrja kakuzu szívét és a kapszulába vért vesz, hogy mikor hidan valakit megátkoz kakuzu kapja a sérülést, akkor azt hitték, hogy ott kakuzu meghal, mikor kapott egy raikirit, tehát ezáltal felesleges lett volna a vér mert kakuzu úgyis meghalt...
ennek mondjuk talán lehetne egy ésszerű magyarázata: hogy hidan mikor megátkozza pl. shikamarut akkor ne haljon meg, mert csak kakuzu vére van rajta, de ennek is van egy ellentmondója: nem tudjuk, hogy az átok halott ember vérével is működik-e, és ha nem, akkor hidan nem fekete-fehéredett volna be és egyből rájön a cselre
ez az én elméletem...lehet hogy hülyeség
Naplózva
Oldalak: 1 ... 226 227 [228] 229 230 ... 815
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!