24 máj 15, 11:05:34 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 215 216 [217] 218 219 ... 815
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Shippuuden - Anime (Tilos a spoiler!)  (Megtekintve 1554258 alkalommal)
0 Felhasználó és 12 vendég van a témában
tibee77
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1083


-Itachi Fan-


« Válasz #3240 Dátum: 09 feb 23, 23:47:50 »

Mindenki nyávog a fillerek miatt de én szeretem őket.Eddig kicsit uncsi volt de most megint kezd beindulni.
Guren simán kivédi Naruto első támadását az tuti.Ahogy az lenni szokott, Naruto elbízza magát, pofára esik de a végére persze mindig belejön!   Kúl
Naplózva
Földi-kun
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 123

Ez így nem lesz, jó lesz! ^^


« Válasz #3241 Dátum: 09 feb 25, 20:53:22 »

Egyet értek. Kivételesen ezek egész jó fillerek.  kacsint
A mostani részekben már bőven vannak harcok is.  Mosolyog
Vhogy éreztem, hogy Naruto Yamatoval és többiekkel fog menni.  Nevet  Mosolyog
Hmmm... érdekes.  Gondolkozik  Úgy látszik fény derült, hogy a kristályos csaj, kristály stílusú Jutsuk birtokosa. Érdekes.  Nevet
Kivi leszek, mi fog ebből kisülni.  Nevet
Várom a kövi részt.  Mosolyog  kacsint
Naplózva

"Semmi sem kötelező,csak meghalni!"
Naruto 4ever.
vivien.san
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 565

ich bin KennTachi <3


« Válasz #3242 Dátum: 09 feb 25, 20:57:12 »

A fillérekről azt gondolom hogy aki nem szereti az mnek nézni? Nem kényszer ez :s. smirksweat Am Naruto új jutsuja tényleg jóra sikeredett Mosolyog És én is várom mi lesz főleg Hinatával  Gondolkozik
Naplózva

♥♥
Do you know where hell is? Inside your head !
Ha győzni akarsz, kelj fel, harcolj, és tanulj meg csalni is <3
Az élet szenvedés, amit vágyaink okoznak. Így ha kioltjuk ezeket, megszabadulunk szenvedéseinktől. - Buddha-
Sheme
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 73


« Válasz #3243 Dátum: 09 feb 26, 09:04:31 »

Nem értem, miért fáj valakinek a filler - jó, nincs bunyó, meg Jiraya is hiányzik, meg Kakasi Sensei is...

Annak jobban örülnék, ha 20 perc helyett 40 perces lenne egy rész - illetve inkább várok két hetet, de ne pont a legjobbnál szakítsák félbe a mókát.

Tsunade cicijére meg  Nyelvesít - meg Hinatáéra is, de hozzám túl fiatalka...  Pirul
Naplózva
kakairuRULEZ
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1012

lasse


« Válasz #3244 Dátum: 09 feb 26, 13:14:37 »


Hú, ez a rész már valamivel jobb volt. Csak az volt a durva, hogy Naruto Kibára meg Akamarura szellentett  Felakaszt
Az orvosi vizsgálat meg sztem jó volt xD
Naplózva
Deitachi
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 17

Hivatalos Kocka!!


« Válasz #3245 Dátum: 09 feb 26, 13:31:36 »

akármit csinálok nekem nem ad hangot a raw nézése közben(bekapcsoltam a hangfalt)xDmeg a videót is felhangositottam de nemtudom mi lehet a problem.
Naplózva

Az életünk,csak mások szemén keresztül kap értelmet.^^
NaruHina for evaaaa+linkin park
naruto-clone
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7


« Válasz #3246 Dátum: 09 feb 26, 13:34:04 »

akármit csinálok nekem nem ad hangot a raw nézése közben(bekapcsoltam a hangfalt)xDmeg a videót is felhangositottam de nemtudom mi lehet a problem.

nekem is fennt áll ez a probléma... minden hangot lejátsz nekem, szóval nem a hangfallal lesz a problem, meg nem is a hangkártyával...
szóval, nincs hang Szomorú
Naplózva

"Amikor egy olyan életet élsz, ami álmokra épül, félő, hogy a múlt feledésbe merül, miközben hasztalan rohansz a cél felé. S ha egy pillanatra megállsz, megrémülsz. Eltévedtél." -- FMA
Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #3247 Dátum: 09 feb 26, 13:47:09 »

Öcsém gépénél és az enyémnél sincs hang...  Neeem Egyébként a rész jónak tűnt. Úgy néz ki a következő részben már benne lesz a Sanbi is! Remélem Deidara és Tobi is mielőbb előkerülnek.
Naplózva


Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #3248 Dátum: 09 feb 26, 14:06:34 »

Hangtalanság javításra került. ^^
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Shiko
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 453

aoeku fanatikus


WWW
« Válasz #3249 Dátum: 09 feb 26, 15:26:18 »

nem is volt rossz rész  Gondolkozik mondjuk sok akció nem volt benne ,de a megrajzolása most nem lett hanyag. Mikor a kristály repedezett hinata körül meg olyan törő hangok jöttek kép nélkül kicsit meglepődtem O.o ( persze tudom hogy nem halhat még meg a manga szerint). egész komoly résznek gondoltam addig a pillanatig amíg naruto le nem fingta kiba-t . . . ez is valami új jutsu, vagy neki reflexből jön ilyen ordenáré szagú,sárga cucc a hátsó feléből ( ráadásul ilyen nagy terjedelemben) ? Hmm? ez állatkínzás volt. . . nem kell ide szuper szaglás, szerintem ha valaki beleszalad egy ekkora fingásba az is egyből lefordul az ágrúúl   >.<#
« Utoljára szerkesztve: 09 feb 26, 19:10:53 írta Shiko » Naplózva
con
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1029



« Válasz #3250 Dátum: 09 feb 26, 15:34:17 »

Szerintem is elment ez a rész,kivéve azt a bizonyos fingást,na az nem tettszett,valahogy most nem volt ideillő,mondjuk röhögtem rajta! Nevet
« Utoljára szerkesztve: 09 feb 26, 15:35:29 írta con » Naplózva
Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #3251 Dátum: 09 feb 26, 15:50:49 »

Köszi a korrigálást. Közben már az angol is felkerült. Szerintem se volt rossz ez a rész. A fingás nekem se jött be, meg Guren sárkányos technikája sem. Nagyon gagyi volt. Viszont az tök jó volt ahogy a Sanbit előhívták. Csak azt nem értem, hogy nem bele van pecsételve? Mert nekem úgy tűnt, hogy a Sanbi a vízben jelent meg miközben Yuukimaru a csónakban ült. Szóval nem ő alakult át. Ezt már az első kísérletnél se nagyon értettem.  Gondolkozik
Az események nagyon felpörögtek így hirtelen. Szerintem még pár rész és vége lesz a fillernek.
Naplózva


datango
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 321


Firma


« Válasz #3252 Dátum: 09 feb 26, 16:47:22 »

sztem nagyon jó rész volt Mosolyog
előkerült a 3 farkú is.
Fun részlet a naruto puki volt , ami sztem nagyot dobott  rajta (és igaza volt narutónak!)

Naplózva

-=Suiton=-
"The Sharingan's true power... this Uchiha Madara's power!"
http://bf3stats.com/stats_pc/mgjani
"Sajnálom datango, nem küldhetsz üzeneteket és privát üzeneteket ezen a fórumon."  <--   c=3
Thanatos
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 326


A Halál Istene


« Válasz #3253 Dátum: 09 feb 26, 17:36:00 »

Nem rosszak ezek a fillerek , de jöjjenek már Deidaráék!!!
Naplózva

A halál az egyetlen biztos pont az életben.
kakairuRULEZ
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1012

lasse


« Válasz #3254 Dátum: 09 feb 26, 18:29:03 »

egész komoly résznek gondoltam addig a pillanatig amíg naruto le nem fingta kiba-t . . . ez is valami új jutsu, vagy neki reflexből jön ilyen ordenáré szagú,sárga cucc a hátsó feléből ( ráadásul ilyen agy terjedelemben) ? Hmm? ez állatkínzás volt. . . nem kell ide szuper szaglás, szerintem ha valaki beleszalad egy ekkora fingásba az is egyből lefordul az ágrúúl   >.<#

Persze, hogy állatkínzás...  >.<# bár maga Naruto is egy állat, mert a róka benne van.  Nevet Nevet
Hogy mitől olyan színű a pukija? Szerintem a sok ramentől! De az is lehet, hogy ez az új jutsuja...  Lehánylak
És pont ebből a pukizós srácból lesz a Hokage?  Ohh My God
Naplózva
Oldalak: 1 ... 215 216 [217] 218 219 ... 815
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!