24 máj 15, 17:22:45 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 815
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Shippuuden - Anime (Tilos a spoiler!)  (Megtekintve 1554452 alkalommal)
0 Felhasználó és 20 vendég van a témában
Pettinho
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1280


« Válasz #135 Dátum: 07 júl 28, 07:58:25 »

Én nagyon remélem h több harc mert most arra van szükség,meg Deidara kéz leszedés Kakashitól >Nevet
Naplózva
Ayaka
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1727


a tudás üldöz, de én gyorsabb vagyok


« Válasz #136 Dátum: 07 júl 28, 07:59:20 »

A rengeteg duma garantált ;D Sztem megint sok felesleges rész lesz benne...
Naplózva
Adachi
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2074


« Válasz #137 Dátum: 07 júl 28, 09:44:48 »

pont ez a gáz az anime-vel ......sok duma..sok felesleges melléksztori......és ennek a harcok hosszúsága szívja meg a levét....Szomorú
Naplózva
Ben Tennyson
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1315


« Válasz #138 Dátum: 07 júl 28, 09:49:42 »

én az openingben még azt is észrevettem, h a végén amikor Narutoék a sivatagban vannak, ott vannak Leeék meg Teamriék is :Mosolyog
Naplózva
Pettinho
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1280


« Válasz #139 Dátum: 07 júl 28, 09:50:49 »

Az már régóta ugy van :Mosolyog
És minden résznél ujitanak szinte az openingen de az opening az nem lényeg :Mosolyog
Naplózva
Adachi
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2074


« Válasz #140 Dátum: 07 júl 28, 10:21:58 »

nem az a lényeg hogy régóta így e van ..hanem hogy miért van így.. ???   >Nevet ..múltkor volt róla szó hogy 1 anime rész kb = egy manga fejezettel ami azért eléggé durva .....
Naplózva
Cartnecker
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 15642



WWW
« Válasz #141 Dátum: 07 júl 28, 21:32:10 »

Az már régóta ugy van :Mosolyog
És minden résznél ujitanak szinte az openingen de az opening az nem lényeg :Mosolyog
Ha jól számoltam akkor kb 4-5X volt újítás az openingben, szal ez a minden részben dolog.. elveszett Nevet

Amúgy 1 változás volt a mostaniban, csak annyi, hogy lehetett Sasori arcát is látni. A többi dolog ugyan az volt. + Csak az láthatta az újítást, aki az S^M Rawot szedte le, mert a Dattebayosok általában csak 1 héttel az új op után szokták megcsinálni az újított verzióba a feliratot.

A 21. rész nagyon tetszett. A rajzolás kitűnő, a hangok kitűnőek és tetszett a filler jelenet is amit bevágtak Ebisou Jii samával. A "rész húzás" meg nem idegesít, már megszoktam. Tudom hogy nem fogják felgyorsítani, minek idegeskedjek? Nevet Így is tetszik Nevet
Naplózva
Handy
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1242


WWW
« Válasz #142 Dátum: 07 júl 28, 21:59:32 »

Én legalább annak örülök, hogy anélkül dupláznak, hogy előtte kihagytak volna részt. Mosolyog Azé ez rendes dolog tőlük. Nevet
Naplózva
Adachi
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2074


« Válasz #143 Dátum: 07 júl 28, 22:32:28 »

hát az sem utolsó dolog...Nevet.....már alig várom ....remélem a csata élvezhető lessz.....  Nyelvesít :lovoldoz:
Naplózva
Holci
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8



« Válasz #144 Dátum: 07 júl 28, 23:14:34 »

Már én is várom a dupla részt Narutonál meg már én is megszoktam hogy húzák mint a rétes tésztát de szerintem a 4.-es movinál elég sokminden kiderül ,már alig várom azt is. :hiperaktiv: :banan: :alkoholista: :ohh: :gruppen:
Naplózva
Handy
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1242


WWW
« Válasz #145 Dátum: 07 júl 28, 23:20:01 »

De a Movie nem kapcsolódik az anime-hez, szal mind1 mi lesz benne. Nevet De azt mondták, h az Karácsony körül lesz csak... :S
De mellesleg Hiroku (vagy hogy híjják azt a bábot... xD) és Sakuréák harca nem volt kicsit hosszabb a mangában? :S Bár lehet h csak az én emlékezetem rosz...  :-X De ha 1 mangarészenként haladnak akkor jópár rész lesz a Sasoris csata mert emlékszem, hogy az is jó hosszú volt a mangában is. És ha még kibővítik ilyen időhúzásokkal is... X.X Flra fogok mászni. Nevet
Naplózva
Holci
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8



« Válasz #146 Dátum: 07 júl 29, 07:37:11 »

Látod ezért nem olvasom el a mangát mert igy teljesen elrontanám az élményt.Tudom hogy a movi nem ide tartozik, de az is a Shippuuden alapján készül, és majd meglátjuk menyire kötödik a eredti történethez, mert ha ott Naruto temetik akor szerintem valami szálat biztos belevissznek. ??? Az meg hogy húzzák. A rövid történetek jók ,mint amiket a Narutoknál beszúrtak két nagyobb történet közé, de visszont tartalmilag nem mondhatnám hogy sokat adnak. Persze mikről beszélgetnénk , találgatnánk , ha nem körömrágásig várnánk a következő heti Shippuuden részt. :hiperaktiv:
Naplózva
th
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2079


Táncoló levélárnyék


WWW
« Válasz #147 Dátum: 07 júl 29, 14:37:48 »

A 21. rész nagyon tetszett. A rajzolás kitűnő, a hangok kitűnőek és tetszett a filler jelenet is amit bevágtak Ebisou Jii samával. A "rész húzás" meg nem idegesít, már megszoktam. Tudom hogy nem fogják felgyorsítani, minek idegeskedjek? Nevet Így is tetszik Nevet

lehet megint nem voltam szemfüles de amit kiemeltem részt az mikor is volt? ??? ;D :o
« Utoljára szerkesztve: 07 júl 29, 17:26:43 írta -=Cart=- » Naplózva

Gues Who's back?
Fogadott testvéreim Cart, Ss1d, VB, Tapion-sama, Slay és Pandy
A Fórum nemhivatalos megmondó embere
"Mamamamamaaaa"
Azújnevem: "th rizs-kun" by Arvael
Lányom: Đestri
Just Dance
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #148 Dátum: 07 júl 29, 15:02:55 »

Szaladnak a Homoki nindzsák, elől Temari és Kankuro (ott van Matsuri is), megállnak pihenni, mert mindenki dől a fáradságtól. Ekkor meséli el Ebisou Jii sama a Harmadik Kazekage eltünésének történetét.
« Utoljára szerkesztve: 07 júl 29, 20:37:45 írta Chakra » Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Count Adyn
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 89



WWW
« Válasz #149 Dátum: 07 júl 29, 19:01:00 »

Lehet jobb lenne amugy ha 2 hetente adnának ki egy dupla részt mindig, de azt normálisan megcsinálva 8)
Naplózva

"Un vero cavaliere non lascia mai una signora"
Oldalak: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 815
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!