24 máj 15, 18:44:34 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 204 205 [206] 207 208 ... 815
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Shippuuden - Anime (Tilos a spoiler!)  (Megtekintve 1554526 alkalommal)
0 Felhasználó és 20 vendég van a témában
Hiei
Vendég
« Válasz #3075 Dátum: 09 jan 22, 23:15:22 »

Hát... ez a rész egy nagy semmi volt. Szomorú
Tényleg egyedül az egymásnak háttal dőlős rész volt ami szót érdemel...
Egy nagy időhúzás volt az egész. Ez még töltelék résznek is rétestészta volt. Abszolute nem történt semmi.

De a rajzolás nagyon tetszett! Bár minden résznek ilyen jó rajzolása lenne. Nevet
Főleg az a fény/árnyákos játék volt jó, amikor Jiraiya és Naruto a fa alatt ültek. ^^

Tömören egyet értek.
Igazából szerintem az egész részt azért a pár percért csinálták... úgyan az mint Asuma... rá vezetnek Jiraiya halálára... ez annyira nevetséges és feltűnő...
Kajak elbúcsúzott NarutotólxDD.<----- nem tudom ez mire jóxDD.
« Utoljára szerkesztve: 09 jan 23, 12:20:36 írta Chakra » Naplózva
Pein95
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 402

Monster


« Válasz #3076 Dátum: 09 jan 22, 23:30:20 »

Hát én nem fogok annyira sietni hogy megnézzem ezt a részt mert hát ezek a filler karakterek is elég bénák, meg az a béka JAJ enyhén szólva durva, meg hát a történet is elég olyan semmilyen meg itt is húzzák az időt legalább jönne már valami akció vagy valami,
nekem eddig az egész fillerből az a jelenet tetszett amikor sasuke legyilkolásza azokat a shinobikat de a többi már nem igazán, de mondjuk értelmetlen volt most berakni ezt a fillert mert ha akarnák se tudnák már beérni a mangát, értem én hogy jiraiya halála miatt csinálták de akkor legalább valami elfogadható történetett csinálhatak volna, bár ez a filler még mindig jobb mint a sorás.
Egyébként vannak benne vicces részek amit azért tudok értékelni például a jiraiya próbál kukkolni de naruto és az a groteksz béka persze elrontja meg még van pár ilyen rész, na meg az ending az valami oltári nem tudom melyik japán baka fejéből pottyant ki de nagyon durva.
bocs ha átmenntem OFF-ba
« Utoljára szerkesztve: 09 jan 23, 12:21:07 írta Chakra » Naplózva
con
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1029



« Válasz #3077 Dátum: 09 jan 22, 23:45:27 »

Igazából szerintem az egész részt azért a pár percért csinálták... úgyan az mint Asuma... rá vezetnek Jiraiya halálára... ez annyira nevetséges és feltűnő...
Kajak elbúcsúzott NarutotólxDD.<----- nem tudom ez mire jóxDD.

Hát ja kicsit furcsa,de ugye naruto többet már elvileg nem találkozik jirayával,és gondolom ezért csinálták meg úgy ahogy!

Am meg szentem most lesz vége ennek a filleres edzésnek,mert a békáknak nem megy a suiton!  >.<#
« Utoljára szerkesztve: 09 jan 22, 23:48:02 írta con » Naplózva
Zoll-sama
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 508

Gépállat


« Válasz #3078 Dátum: 09 jan 22, 23:53:23 »

OFF: Pein95! Hogy a rákba bírsz leírni kilenc sort írásjel nélkül? Én elhiszem, hogy fárasztó, nehéz megtalálni és használni is tökre bonyolult, de ha másnak ment, neked miért ne sikerülne? OFF END

Ami igaz, az igaz. Ebben a részben tényleg csak a jégkrémes részek voltak említésre méltók.
Naplózva

Gondolkodni ér!      Jön még kutyára rasengan!      NHFK Tag      Gépállat                        
Aemy
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2788


Chokolate Sisters fele


WWW
« Válasz #3079 Dátum: 09 jan 23, 09:10:00 »

Azok viszont nagyon szépek voltak, talán itt volt igazán érezhető, h Naruto és Jiraiya között mennyire szoros a kapcsolat.
Meg talán ez egy picit búcsú is volt.
Naplózva


Kimi o ai Shiteru G-sama Férjem! Ámor BLOG
Xapám: Cart' - Jányok: Temi, Nikkie, Esztii - Vej: Dani - Tanoncok: Aysee és  Csibe
Kageko
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 267


« Válasz #3080 Dátum: 09 jan 23, 09:10:33 »

Ez a rész sztem jó volt bár akció hiányzott, igen Jirayja most bocsúzott el Naruto-tól me megy megküzd Peinnel sztem Gondolkozik
Naplózva
Sheme
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 73


« Válasz #3081 Dátum: 09 jan 23, 09:44:42 »

Baromi gyerekes rész volt, hogy szinkronizálja magát a békával. Mintha 10 évvel lejjebb vitték volna a korhatárt - mert valljuk be, a Shuppuuden nem 10-12 éves gyerekeknek való.

Jiraya is hinni kezd Naruto-ban, pedig sztm magasabb szinten mozog, mint Kakashi Sensei - neki most alig jutott valami, akárcsak Hinata-nak. Shino egy megmaradt immúnis bogárral mit tud kezdeni?
Naplózva
Kageko
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 267


« Válasz #3082 Dátum: 09 jan 23, 09:57:37 »

A bogár lerakja a petéit és a kikelő bogarak már immunisak arrra a jutsura és ez így megy tovább és lessz egy halom immunis bogara... Nyelvesít
Naplózva
kakairuRULEZ
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1012

lasse


« Válasz #3083 Dátum: 09 jan 23, 10:24:37 »


Megnéztem a legújabb részt feliratosan. Vajon Naruto vissza fog térni az idegesítő békához, csak, mert a két békatesó nem ismeri a vízipisztoly jutsut?  Nevet Hiába a sok edzés, amit eddig csinált velük...?  smirksweat
Naplózva
Geroprog
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 42



« Válasz #3084 Dátum: 09 jan 23, 11:51:43 »

Nekem nem volt gondom ezzel a résszel. Főleg a Jiraijás rész tetszett. A filler történetével sincs nagy baj Nyelvesít.
Ha nem tetszik nem kell nézni, ott a manga. Egy kicsit idegesít már, hogy minden rész után irja vki hogy milyen szar és inkább kihagyja a fillereket.....
Naplózva

Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #3085 Dátum: 09 jan 23, 12:24:30 »

Moderátor:
Aki nem húzza át (vagy jelzi máshogyan) a spoilereket, annak a hozzászólása irgalmatlanul törölve lesz. Még akkor is, ha a hozzászólás 100 sor és a spoiler csak 2 szó.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #3086 Dátum: 09 jan 23, 12:41:27 »

Nah én is megnéztem angol felirattal. Elismerem nem nagyon történt semmi, de nekem így is nagyon tetszett. Főleg a béka nótás részek. Szerintem nagyon aranyos volt és tök jó, hogy Gamatatsu is szerepel, mert elvileg őt nem nagyon látnánk a manga szerint. Jira és Naruto jelenet tényleg nagyon szép volt és a rajzolás is páratlan. Hiei-nek igaza van a célját illetően, de nekem ennek ellenére nagyon tetszett, olyan megható volt. A filleres bagázs beszélgetése volt csalódás, mert a RAW alapján azt hittem, hogy vmi jelentősebb dolog sül ki belőle... :S
Azt sajnáltam, hogy Guren nem szerepelt, mert őt nagyon megkedveltem. Remélem még lesz olyan rész, amiben mutat olyan jeleket mintha szerelmes lenne Oroba, mert nekem ez a dolog nagyon izgatja a fantáziámat  Nevet
Én Konohamaru-nak is örültem, szerintem jó hogy ott van ő is. Így hátha még lesz esély a yaoi-s Oiroke-re.  Nevet
Az viszont kár, hogy Jiraiya máris elhúzott.  Szomorú Jó lett volna ha még szerepel.
OFF: Azt nem is tudtam, hogy a kokoro szó lelki és testi értelemben is jelent szívet, mert csodálkoztam, hogy miért mind-nak fordították.

Ebéd közben eszembe jutott, hogy mit akartam kérdezni... Ezzel újabb bizonyítékát adom, hogy lyukas az agyam. Milyen manga borítós vagy milyen jelenetre gondoltok?
« Utoljára szerkesztve: 09 jan 23, 13:27:02 írta Sevanna » Naplózva


kakairuRULEZ
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1012

lasse


« Válasz #3087 Dátum: 09 jan 23, 13:46:05 »


Ne aggódjatok Jiraiyáért. Még nagyon korán van ahhoz, hogy megküzdjön Peinnel
Naplózva
Kageko
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 267


« Válasz #3088 Dátum: 09 jan 23, 13:53:28 »

Én azért aggódnék mert akkor mért köszönt el Narutotól, úgy mondta hogy érzi soha nem látják egymást többé Gondolkozik
Naplózva
Seedoz
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7


« Válasz #3089 Dátum: 09 jan 23, 15:15:56 »

Szeva mindenkinek!

Azt szeretném megkérdezni, hogy ki tudja hogyan kell "mkv fájlban" megnézni a Narutot? mert sajnos nem tom.
Lécci nagyon fontos lenne tudnom !
Kössz annak előre aki megmondja ^^
Naplózva

HÁt.. nem negyon írnék magamról, de azok mind a haverom ki szereti a Narutot és a kedvenc szereplője: Hidan
Oldalak: 1 ... 204 205 [206] 207 208 ... 815
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!