24 máj 15, 22:01:29 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 203 204 [205] 206 207 ... 815
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Shippuuden - Anime (Tilos a spoiler!)  (Megtekintve 1554686 alkalommal)
0 Felhasználó és 18 vendég van a témában
Sheme
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 73


« Válasz #3060 Dátum: 09 jan 19, 08:30:50 »

Ez a rész tetszett is meg nem is:

- nem tetszett a békák tánca. Túl gyerekesre sikeredett, pedig a Shippuu már "komolyabb" hangvételű, mint a megelőző 220 Naruto rész;

- tetszett, hogy megint itt van Ero-Senin. Az egyik kedvenc karakterem; csak leskelődni szeretne, de mindig megzavarja valami/valaki és emiatt örökké kiakad. Nagyon nagy karakter a csóka!

- tetszett, hogy végre Kistáskát is mutatták és az is megfelelő volt, ahogy a kaszabolást kivitelezték; felesleges lett volna mind a 100(?)/1000(?) ellenfelének mutatni a freccsenő beleit/vérét. Elég annyi, hogy mindet legyőzte - bár nem világos, hogy pontosan mibe törölte bele a kardját, mert az gyári újnak tűnt. Észre vettétek, hogy Kistáska nem izzadt meg ennyi fizikai meló után?

- Kakashi Sensei megint hozta a formáját. Nagyon hiányolnám, ha neki nem jutna minden egyes epizódban valami apró, bemutatásra fontos jelenet. Bárki bármit mond, kulcsfigura a tag.

- a "bogaras" srácnak az előző részben a bogarai döntő hányada kristályokban végezte. Akkor honnan van megint annyi bogara?

- Hinata szerencsére már nem az a pirulós lyányka, aki volt. Sokkal bátrabbnak tűnik, helyes, így nem kell rá sem vigyázni és már hasznos tagja a csapatna.

Jók ezek az .mkv-s konverziók, mert kikapcsolható a felirat alóluk. Így nem zavarja meg a magyar feliratot, ami megint nagyon jól sikerült - egy apró esetet kivéve, mert ugyan látszik, hogy frame pontosan időzítitek a magyar feliratot, de volt azt hiszem egy alkalom, amikor nagyon hosszú lett a magyar szöveg (nem véletlen, magyar nyelvi sajátosság) és le kellett állítani a lejátszást.

(Ugyan ez van abban a részben, amikor Tsunade - de mellbe izélném  Ördögi - magyarázza Kakashi Sensei-nek és a "Fás" Sensei-nek a sejtek puszulását, nos ott, amikor az animáció szerint sok kis tű elmetszi a "csakra" vonalakat, nagyon gyorsan eltűnik a gondolat első fele. Tudom, az angolban is így van, de át lehet hidalni: kicsit módosítottam az időzítésen, h kb 1 mp-cel korábban induljon a megjelenítés, így nem kell villám-módban olvasni.)

(Hú, jó hosszúra sikeredett, de szoktam olvasni "azt" és a hasam fogom néha a röhögéstől, hogy egyesek képtelenek megérteni, hogyan kellene fórumozni. Legjobban a Déli-sarkos elküldés tetszett.)
Naplózva
Josi demon
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3


« Válasz #3061 Dátum: 09 jan 19, 17:46:47 »

cs all
ha szabad lenne egy olyan kérdésem hogy a dattebayo-s részékhez mért nincs az NKWT oldalon felirat? már 2 rész megnézésre vár és az angol tudásom nem a legjobb...
Naplózva
con
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1029



« Válasz #3062 Dátum: 09 jan 19, 18:17:42 »

A helyén van az,az összes,de elmagyarázhatom pontosabban is szal Fordítások-aktuális fordítások-Naruto shippuuden(az anime résznél)-magyar felirat és innentől kezdve már könnyű a dolog!(nem mintha eleve nehéz lenne megkeresni >.<# )
« Utoljára szerkesztve: 09 jan 19, 18:19:07 írta con » Naplózva
Josi demon
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3


« Válasz #3063 Dátum: 09 jan 19, 18:24:07 »

az okay odáig énis megvagyok...csak amior leöltömés kicsomagolom akkor nincs a DB-s verzióhoz való fájl...át kell irni?
Naplózva
Cartnecker
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 15642



WWW
« Válasz #3064 Dátum: 09 jan 19, 19:33:40 »

A főoldalon olvass vissza a híreknél kb olyan 2009.01.07. Szerdáig kacsint
« Utoljára szerkesztve: 09 jan 19, 19:35:46 írta Cart'necker » Naplózva
Josi demon
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3


« Válasz #3065 Dátum: 09 jan 19, 19:50:50 »

és akkor most mi a rákot csináljak ha megakarom nézni magyar elirattal a következőkben a narutot?
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #3066 Dátum: 09 jan 19, 20:48:25 »

Tanulj meg olvasni.
Mert úgy tűnik, még mindig nem olvastál vissza a honlapon a 2009.01.07. Szerdai hírhez.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
con
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1029



« Válasz #3067 Dátum: 09 jan 22, 14:13:35 »

Hát nekem ez a rész most annyira nem tettszik,így raw ban hogy semmit nem értek belőle >.<# ,de kiváncsi vagyok a szövegre,és akkor lehet megváltozik a véleményem!
Naplózva
kakairuRULEZ
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1012

lasse


« Válasz #3068 Dátum: 09 jan 22, 14:14:48 »


nekem se tetszett ez a rész. Konohamarut tüntessék el, de rögtön!  Lehánylak
Naplózva
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #3069 Dátum: 09 jan 22, 14:30:22 »

Nekem egyedül az a jelenet tetszett ebben a részben, amikor Naruto elalszik Jiraiyanak dölve. Örülök hogy belerakták azt a mangaborítós dolgot.Mosolyog
És kellett is egy utolsó Naruto&Jiraiya-meghitt jelenet, mivel tudjuk mi lesz nem sokára..
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
kakairuRULEZ
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1012

lasse


« Válasz #3070 Dátum: 09 jan 22, 14:42:43 »


Egyetértek Dant-C-vel. Az a borító utáni jelenet nekem is tetszett.  Pontosan Szerintem ritka, hogy egy borító után ilyen jelenetet csináljanak.
Van békás borító is, de nem hiszem, hogy lesz majd olyan jelenet is...  Nevet
Naplózva
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #3071 Dátum: 09 jan 22, 16:13:31 »

Igen és a jégkrémes dolog is bekerült, értelmes és jó dolog egy fillerben... xD  Pontosan A következő résztől meg harc harc harc.
Naplózva


 
asthi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1193

十三


« Válasz #3072 Dátum: 09 jan 22, 19:59:05 »

Nekem az Ero sennines rész nagyon nagyon nagyon tetszett, mert ezta  részt hiányoltama  mangából, itt elbúcsúzik Narutótól és ez olyan szép jelenet...Engem nagyon meghatott. Most gondolom majd tanítgatja egy kicsit Konnohamarut az sem lesz rossz. Viszont minden hiába a filler filler marad...s a tánc azt hiszem sokat ront a rész egészén....
Naplózva

Vallom hogy: "Az ember nem juthat semmihez anélkül, hogy adnia ne kelljen valamit cserébe, amit megszerzünk, azzal valami egyenértékűt elveszítünk, ez az egyenértékűség elve."
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #3073 Dátum: 09 jan 22, 20:03:49 »

Hát... ez a rész egy nagy semmi volt. Szomorú
Tényleg egyedül az egymásnak háttal dőlős rész volt ami szót érdemel...
Egy nagy időhúzás volt az egész. Ez még töltelék résznek is rétestészta volt. Abszolute nem történt semmi.

De a rajzolás nagyon tetszett! Bár minden résznek ilyen jó rajzolása lenne. Nevet
Főleg az a fény/árnyákos játék volt jó, amikor Jiraiya és Naruto a fa alatt ültek. ^^
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Eszty-chan
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 142


♥ K-ON! ♥


« Válasz #3074 Dátum: 09 jan 22, 20:59:56 »

Nah az nekem is tetszett! Mosolyog (mármint a rajzolás ^^)
És... jujj... Jiraiya.  Nagyon szépen megcsinálták, én majdnem sírtam is. Szomorú  Olyan meghitt volt, és olyan kis nyugodt, hogy hogy... de tényleg, nekem is roppant nyugodt hangulatom lett tőle. =)

Amúgy... ez a rész, hiába hogy töltelék, hiába, hogy semmitmondó, hiába hogy nagy nulla ami történt benne... nekem kifejezetten tetszett! Olyan kis vicces volt. ^^ Nekem ezzel a békákkal való edzésnél egyedül Gamariki-san (vagy ki) nem jött be, de ettől függetlenül, tetszik, hogy "a szív kommunikációját, összekapcsolódását" gyakorolják/eddzik. Persze azért a tánc meg az ének, egy picinykét már nekem is sok volt! xD (nahde kérem, Naruto énekelt, és mivel én megszállott Naruto rajongó vagyok, eléggé boldog voltam, hogy hallottam xD)
Ami meg a Guren-es részt illeti a fillerben (jó is, meg rossz is.)... ez a kristály jutsu már az idegeimre megy... nem is az, hogy rózsaszín a kristály (ez lényegtelen, de akkorisXD), hanem hogy... szóval kristály.. wah, nahmindegy. Meg, szegény fiú... Orochimaru mehet a... xO Azért én megnézem a fillereket, mert legalább szerepel a Kurenai csapat. - aminek felettébb örülök, mert mangában alig lehet róluk olvasni valamit. Neeem
« Utoljára szerkesztve: 09 jan 22, 21:04:46 írta Serin-chan » Naplózva


Oldalak: 1 ... 203 204 [205] 206 207 ... 815
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!