24 máj 15, 10:10:53 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 196 197 [198] 199 200 ... 815
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Shippuuden - Anime (Tilos a spoiler!)  (Megtekintve 1554249 alkalommal)
0 Felhasználó és 18 vendég van a témában
dickense
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2


« Válasz #2955 Dátum: 09 jan 09, 20:55:41 »

nemtom h meost ez mennyire tartozik ide. A Shippuuden 19,20,21 edik részek mikor várhatóak égetett magyar felirattal??? Múgy a 91 edik rész remek de  az endig az röhejesen gáz lett....  bow
Naplózva
Aysee
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1579

Maknae Taemin. <3


« Válasz #2956 Dátum: 09 jan 09, 21:04:34 »

Jézusom ez az új ED...egyszerűen szánalmas...:\
A grafikája egy fos...
A táncról inkább semmit saem mondok...
A zene nókommnet...és azok a kövér emberek mik akarnak lenni???
És mi közük van a Narutohoz?? O.o
Páckój,páckój bengbeeeng X'DDD
« Utoljára szerkesztve: 09 jan 09, 21:07:02 írta Aysee » Naplózva

SHINee <3 ~ Taemin Szeretet Dancing machine~ <3
Anyu: Sabaku no Temari Szeretet Apu:Dani Szeretet
Sensei: Aemy Szeretet
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #2957 Dátum: 09 jan 09, 21:35:01 »

Sheme:

Az a muzsika a Naruto Shippuuden OST-ből a "Mission".
Ez már többször is volt a Shippuudenben.

Asszem te erre vagy erre gondolsz a Lands Of Lore: Throne of Chaosból (de inkább a másodikra hasonlít). kacsint
« Utoljára szerkesztve: 09 jan 09, 22:11:06 írta Chakra » Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #2958 Dátum: 09 jan 09, 21:58:55 »

Nekem is feltűnt az egyik átokpecsétes emberke ismerős feje amikor néztem a 91-et. De most néztem Chakra linkjeit, hogy szinte mindegyik ott van. Ohh My God
Remélem nem az lesz a vége, hogy az Északi Rejtekhelyes kalandot is szépen megcsonkítják, mint eddig jó pár jelenetet.-.-"

Ez a transzi-béka tényleg iszonyat irritáló már most. Túl viccesre akarták csinálni az alkotók, és hát abszolút nem sikerült nekik.
A "ván, szúú, ván, szúú"-nál viszont megint a fejemet fogtam. xD
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Seyen
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8


« Válasz #2959 Dátum: 09 jan 09, 22:02:06 »

Szerintem fillterhez képest nem volt egy rossz rész. Amúgy nem lehet hogy Sasukenak majd a 3 farkúval kell harcolnia ? olyan előfordulhat hogy esetleg amit most látunk edzést annak eredményét majd csak a Pein elleni csatában fogjuk látni ? Véleményem szerint a kövér táncoló fickók az endingben az eredetei előadok akartak lenni,végül ha jól tudom az összes oppeninget és edninget nem külön irják az animéhez hanem zenészeköl "veszik".
« Utoljára szerkesztve: 09 jan 09, 22:28:55 írta Seyen » Naplózva

[img=https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/942365_444818002279540_453281901_n.jpg]
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #2960 Dátum: 09 jan 10, 01:10:14 »

Nem hinném hogy Sasukének Yuukimaruval kéne harcolnia. Mivel most küldte el Orochimaru Kabutoval valahova.
Amúgy Yuukimaru aranyos vagy sem, de engem már kezd a sírba hajtani a h*lye szövegével. Nem 100-as szegénykém, az biztos.
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #2961 Dátum: 09 jan 10, 01:36:58 »

Ja, vagy épp ellenkezőleg. Lehet nagyon is átlát a Kígyón meg a talpnyalóján, hiszen néha olyan érdekesen lapos pillantásokat vet a másikra...
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Dave90
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 707

Nara jounnin


« Válasz #2962 Dátum: 09 jan 10, 02:00:43 »

hát nekem eddig bejön mint karakter
sok midnet ki lehet belőle hozni. remélhetőleg nem cseszik el.
Sora alapból rosszúl kezdte.
Gwen pedig hát túl temari feelingje van xD

AZ endinghez szólva Nevet hát egy biztos eddig számomra ez a legviccesebb az OrangeRange-Viva rock óta xD
« Utoljára szerkesztve: 09 jan 10, 02:03:13 írta Dave90 » Naplózva
datango
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 321


Firma


« Válasz #2963 Dátum: 09 jan 10, 10:38:14 »

nemtom h meost ez mennyire tartozik ide. A Shippuuden 19,20,21 edik részek mikor várhatóak égetett magyar felirattal??? Múgy a 91 edik rész remek de  az endig az röhejesen gáz lett....  bow

mégegyszer nemértem , hogy mi bajotok azzal hogy táncolnak a lányok a végén!
nézzétek meg a sima naruto 3x edik részeinek az endingjét, ott szintén sakura és ino táncolnak az anime végén!  Technikai KO
Naplózva

-=Suiton=-
"The Sharingan's true power... this Uchiha Madara's power!"
http://bf3stats.com/stats_pc/mgjani
"Sajnálom datango, nem küldhetsz üzeneteket és privát üzeneteket ezen a fórumon."  <--   c=3
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #2964 Dátum: 09 jan 10, 14:01:35 »

Nem mondtuk, hogy az nem sz*r xD Hianat túl kövér lett az endingben, Gai olyan inoval mintha pedofil lenne. És a tánc nagyon láma... Nem kacsatánc hanem lámatánc.
Naplózva


 
uchiaboy
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 507

Uchiha klán egyetlen uchia-ja


« Válasz #2965 Dátum: 09 jan 10, 14:13:43 »

Nekem nagyon tetszik az új Ending... Poénos főleg a Lee-Gai-Naruto trió... Nevet >.<# >.<#
Nagyon lol Pojén
Naplózva

Uchiha Clan is no dead! Muhahahaha!
Azért uchiaboy mert  az a név (h uchihaboy)foglalt volt bizonyos helyen.
Geroprog
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 42



« Válasz #2966 Dátum: 09 jan 10, 15:31:55 »

Szerintem király lett az ending! Ördögi
Jó vicces!
Az meg hogy egy kis filler lesz beépítve az se zavar, hiszen ha kell ott a manga.
Naplózva

kakairuRULEZ
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1012

lasse


« Válasz #2967 Dátum: 09 jan 10, 18:23:07 »


Nekem nem volt semmi bajom a tánccal, csak az, hogy
-mit keresnek az iPod-reklámba illő dagadt hapsik?
-Ha Gai és Lee beugrik, ott idétlenkedés kezdődik  Nevet
-Méghogy Hinata kövér? Legfeljebb a nagy mellei miatt tűnt ducinak. Nézzétek meg jól Tsunadét... A 106-os mellméret miatt én is sokszor ducinak találom. Egyébként én természetesnek tartom, ha egy lány picit duci (65-67 kilóig)

(Biztos ti is rajzoltatok nagymellű nőket nádszál vékony testben az iskolapadokra...   smirksweat smirksweat)
Naplózva
Sheme
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 73


« Válasz #2968 Dátum: 09 jan 10, 18:29:33 »

Sheme:

Az a muzsika a Naruto Shippuuden OST-ből a "Mission".
Ez már többször is volt a Shippuudenben.

Most tűnt csak fel, hogy mennyire hasonlít egymásra a két muzsika, mert megint letöltöttem és elkezdtem vele játszani - úgy látszik a zeneszerző is játszott azzal a játékkal. Meg úgy tűnik, te is Chakra Mester. De ez már nagyon off, nem szeretnék felkerülni a figyelmeztető táblára. Neeem

Más tészta: ha az új Szeles-Rasengan ennyire leamortizálta Naruto karját, akkor hogy-hogy ilyen gyorsan meg tudott gyógyulni? Nem arról híres, hogy rálép egy fűszálra és üvölt, hogy valami átszúrta a talpát! Örülök, hogy megint kissé könnyedebb, poénosabb volt ez a rész, mint a megelőző 3-4. Ez így nagyon jó, hogy a pörgős részek közé be van szúrva egy kis nyújtás-lassítás.

A hátterek megint kiválóra sikeredtek, nekem nagyon tetszenek.

Azt észre vettétek, hogy a "bogaras" Gondolkozik srác milyen lazán Kakashi Sensei jobb vállára tette nyugtatólag a bal kezét? Idősebb felé ilyen bátorítás eddig nem nagyon fordult elő, vagy nem emlékszem.
Naplózva
kakairuRULEZ
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1012

lasse


« Válasz #2969 Dátum: 09 jan 10, 18:34:40 »

Idézet
Azt észre vettétek, hogy a "bogaras" Gondolkozik srác milyen lazán Kakashi Sensei jobb vállára tette nyugtatólag a bal kezét? Idősebb felé ilyen bátorítás eddig nem nagyon fordult elő, vagy nem emlékszem.

Az Kiba volt. Én is meglepődtem, amikor ezt csinálta, mert minálunk nemtom illetlenség, ha egy tanuló a tanár vállára / karjára teszi a kezét. A gimiben egy fiú osztálytársam nem akart elől ülni dogát írni (máshova akart ülni), és úgy könyörgött a tanárnőnek, hogy finoman a karjára tette a kezét: "De tanárnő..."
A tanárnő meg csak mondogatta, hogy üljön oda.  smirksweat smirksweat
Naplózva
Oldalak: 1 ... 196 197 [198] 199 200 ... 815
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!