24 máj 16, 02:54:56 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 188 189 [190] 191 192 ... 815
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Shippuuden - Anime (Tilos a spoiler!)  (Megtekintve 1554873 alkalommal)
0 Felhasználó és 20 vendég van a témában
itachicrying
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 97


« Válasz #2835 Dátum: 08 dec 26, 00:52:43 »

Az állszent Sakura... Legközelebb vmi hatékonyabb jutsut találj ki.
Naplózva
Kimo
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 205


« Válasz #2836 Dátum: 08 dec 26, 07:19:26 »

marha jó rész volt Nevet
az a komolyság ahogy belőtték Konohamarut, hát azthittem megpusztulok a röhögéstől. Meg az egész rész egy fun volt, jó volt Mosolyog
Naplózva


A pandák és az eszkimók szeretik a chipset

con
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1029



« Válasz #2837 Dátum: 08 dec 26, 15:27:23 »

Hát én ennek a résznek a fordítással a végét csíptem nagyon!
Tudom miért akarsz ám te oda menni!
Mien kár.. talán hívom sakurát is!

Naruto szív formájú szemek:Megyek,én is megyek,megyek,megyek,megyek!!! >.<#

Bírtam ezt a részt,lehetne több ilyen is! Nevet kacsint

Meg am mik ezek a következő részek hogy Találkozás meg Szívek komunikációja?
Mert ugye most szentem kakashi találkozni fog sasukével,mivel majd orochimaru ráuszítja sasukét,és majd ezek a részek kakashira meg sasukéra utalnak vagy mi?

Vagy majd sasukének előtönek az érzelmei kakashi iránt,amit régen elfolytott,és majd ezért nyírja ki orochimarut vagymi?ikszdé 
Mert ha az anime készítői így gondolják,akkor szentem sasukét meg kakashit enyhén buz*nak állítják be!

Vagy lehet az lesz,hogy shino bogarai meglátják azt a csaj-t,akinek orochimaru el akarta venni a tesét,(ugye ebből kiderült hogy igazából orochimaru mien beállítottságú >.<# ) és elő látásra szerelem! >.<# >.<#

Gondoljatok bele,kristálybogarak! >.<#
« Utoljára szerkesztve: 08 dec 26, 16:58:54 írta con » Naplózva
rondár
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1739


"There can be only One."


« Válasz #2838 Dátum: 08 dec 26, 17:57:01 »

Hát, ebben a részben nem tetszett hogy kimaradt a Sai+ Sasuke orioke. Pedig az mekkora állatság lett volna. Nevet  De tetszett Ero-sennin felbukkanása. És az viszont nem hogy Yuukimaru (a feltételezhető Sanbi) megint haku-szindrómában szenvedő karakter.  Technikai KO
Naplózva


"Mindezek a pillanatok elvesznek az időben, mint könnycseppek az esőben."
Sosi16
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 140


« Válasz #2839 Dátum: 08 dec 26, 20:31:58 »

Most ez egy félig-meddig filler rész volt nem? Jajj, de nem szeretem a fillereket... De ha Naruto tanul valami uj gyilkos technikát akkor jó Ördögi Habár nem hiszem, mert azt nehezen tudják belerakni az eredeti sztoriba.
Naplózva
Tem
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 392


« Válasz #2840 Dátum: 08 dec 26, 20:36:38 »

A fenébe... mi az, h kihagyják az évezred legnagyobb poénját?! Mi az, h csak a fiúk örülhetnek a két szexi csajnak ? Hmmm... >.<# Nem fair!

Nos, ez a rész szerintem tök jó volt. =D Végre a 8 - as csapat is eszébe jutott Kishimotonak. bow Hát nagyot röhögtem, mikor a kis Moegi átvette Sakura stílusát... (mégegyutálatoskibírhatatlanidiótapicsa.) >.<"
Naplózva
Korina
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 184


« Válasz #2841 Dátum: 08 dec 26, 20:46:11 »

áááááá!! az egész, egész animében csak, csakis erre vártam! erre meg......!! áhhh ezt a pofára esést.... jesszusom..! mi az hogy kihagyták? ez teljesen lerontotta bennem a Naruto Shippuuden című anime értékelését  >.<# nagyon remélem hogy ezt akkor később sütik el, vagy valami....... megáll az ész..........

a rész maga jó volt, már hiányzott az egyetlen Ero-sennin (: bár kiváncsi vagyok vajon mi lesz ebből, h Naruto fillerben edz... így biztos nem tanulhat meg semmit, hisz filler az nem ütközhet a mangával.... viszont a saukrás poén a végén tetszett ^^
Naplózva

Tsunade Growing Up Wallpaper[/url]

"Don't ride faster than your guardian angel can fly!"
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #2842 Dátum: 08 dec 26, 23:54:08 »

Meg am mik ezek a következő részek hogy Találkozás meg Szívek komunikációja?
Mert ugye most szentem kakashi találkozni fog sasukével,mivel majd orochimaru ráuszítja sasukét,és majd ezek a részek kakashira meg sasukéra utalnak vagy mi?

A Sanbi érkezése Arc trailerjében ez a Yuukimaru csajszi beszél Narutóval 2 szív kommunikálásáról vagy miről. Tehát gondolom ez a "Szívek kommunikációja" rájuk utal. Csak azt nem tudom, hogy ha Naruto most elmegy Jiraiyaval eddzeni, akkor hogy fog belebotlani pont a kiscsajba. Hmm?
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
rondár
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1739


"There can be only One."


« Válasz #2843 Dátum: 08 dec 27, 02:19:58 »

Szerintem ez a kiscsaj tuti fiú. Nem hiába van ott a nevében a Maru jelzés, ami fiút jelent.
Naplózva


"Mindezek a pillanatok elvesznek az időben, mint könnycseppek az esőben."
con
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1029



« Válasz #2844 Dátum: 08 dec 27, 03:46:17 »

Hát maru ide-oda,én azt mondom hogy lány!

Szal tiszta édes a hangja,az arca,lehet hogy a japánok szeretnek fiúkat lánynak beállítani,de ez már tőlük is túlzás lenne!

Am meg szentem ez a karakter eddig a legaranyosabb az egész naruto történelemben!   Pojén Hümm-hümm
Naplózva
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #2845 Dátum: 08 dec 27, 09:27:31 »

Az peddig fiú lessz... Egy kisfiú...
Naplózva
Narutoclone
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 1290

Fox Lord


« Válasz #2846 Dátum: 08 dec 27, 09:53:18 »

Szó se róla, eléggé Hakus beütése van a dolognak - a borítón sokkal felismerhetőbb.
Naplózva

"Jól  csak a szívével lát az ember, ami igazán fontos, a szemnek láthatatlan." - a róka (A kis herceg)

Növényektől türelmet, állatoktól emberséget tanulhatunk.

Naruto X Hinata fan
Sosi16
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 140


« Válasz #2847 Dátum: 08 dec 27, 12:34:00 »

Basszus én mostmár nem értek semmit, mikről szól majd ez a filler, és ti honnan tudtok erről? Mosolyog
Naplózva
genki
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3


« Válasz #2848 Dátum: 08 dec 27, 14:59:22 »

én hakunál is bizonytalan vagyok a nemével kapcsolatban de szerintem a kiscsaj csaj.
Naplózva
rolika13
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 41



« Válasz #2849 Dátum: 08 dec 27, 16:04:49 »

fix h fiú mert a mangába volt a jinchurikikről kép mind a kilencről és ő ott volt kint harmadik és az fix h fiú volt. Szerintem elég nagy kavarodás lesz majd a mangával h  a narutós rész félig meddig nem filler a sasukés meg filler naon kiv leszek h h jönnek majd a dolgok
Naplózva

Oldalak: 1 ... 188 189 [190] 191 192 ... 815
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!