24 máj 15, 05:36:53 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 179 180 [181] 182 183 ... 815
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Shippuuden - Anime (Tilos a spoiler!)  (Megtekintve 1554108 alkalommal)
0 Felhasználó és 21 vendég van a témában
vvica
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 253


vvica


« Válasz #2700 Dátum: 08 dec 10, 21:26:52 »

Vannak olyan RAW-ok amik nagyon jó minőségűek és nincsenek benne a reklámok....
Naplózva

"Bolond ki a fának gyümölcsét nézi, s magasságát nem tekinti"
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #2701 Dátum: 08 dec 10, 21:28:24 »

Angol szó... Azt jelenti, hogy nyers.... Az égetett felirat nélküli verzió a raw... Amibe még nem piszkáltak bele... Max a reklámokat szokták kivágni belőle... De némeik raw-ban, még a reklámot is benne hagyják...

>Beelőztek de kicsit másként magyarázom, úgyhogy...
Naplózva
Frostmourne
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9


« Válasz #2702 Dátum: 08 dec 11, 12:52:30 »

köszönöm a válaszokat!
Letöltöttem a dattebayo honlapjárol a shippuuden 26. ik részét, és az lenne a kérdésem, hogy teszek alá magyar feliratot?mert most angol van alatta, azt én még megérteném, de az öcsém nem tud angolol így jobb lenne neki, ha lenne alatta.
A másik, hogy a letöltött 27. részt is, és azt nem érzékeli videóként (megnevezésére csak azt írja, hogy fájl, így egyszerűen), szóval társítottam a divX playerrel és úgy lejátssza, de minden egyes alkalommal társítani kell, ha nézni szeretném. Nem tudom bepipálni azt a gombot, hogy örökké azzel nyissa meg, miért?
Naplózva

(\__/)
( o.O)                           BUNNIES ARE SMART!
(")_(")
Cartnecker
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 15642



WWW
« Válasz #2703 Dátum: 08 dec 11, 13:00:07 »

Az oldalon a GYIK (Gyakran Ismételt Kérdések) menüpontban találsz választ a feliratos kérdésre.
A másik kérdésedre a válasz: Töltsd le újra, valszeg megsérülhetett letöltés közben / vagy még nem töltődött le amikor elkezdted nézni.

Shippuuden 88.
Nagyon szép lett a RasenShuriken, nem csalódtam. Jó kis rész volt, 10-es skálán kap egy 7-est ^^ Jövő héttől pedig úgy néz ki kezdődik a filler-story. Naruto elmegy 3farkúra vadászni, stb stb stb... ^^
Naplózva
Frostmourne
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9


« Válasz #2704 Dátum: 08 dec 11, 13:13:13 »

Letöltöttem újra a videót. Most rendesen működik. Közben utánanéztem a feliratnak is, mostmár az is működik. Köszi
Naplózva

(\__/)
( o.O)                           BUNNIES ARE SMART!
(")_(")
kryboy
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 193


« Válasz #2705 Dátum: 08 dec 11, 13:38:23 »

Na ez nem volt rossz, tetcett és a zenéket is eltalálták alá!
Naplózva
con
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1029



« Válasz #2706 Dátum: 08 dec 11, 13:47:19 »

Lehet jön a filler de sasukéék is szal most rem nem minden naruto epizódból lesz kb sasuéké 5 perc mert akkor megint annyira le fogunk maradni a mangához képest hogy mire jönne az Itachi vs Sasuke megöregszünk!:D

De mondjuk az animéseket is meg lehet érteni mert hát milyen lenne ha nemtom hány epizódon keresztül nem lenne benne naruto mert ugye ez az egész narutoról szól és eddig mindig még ha mellékszerepet töltött is be néha akkor is mindig ott volt és ugye most a manga szerint nem lenne túl sok szerepe szal ezért van ez a kis filler hogy azért a narutóról elnevezett rajzfilmben naruto benne legyen! >.<#
Naplózva
kakairuRULEZ
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1012

lasse


« Válasz #2707 Dátum: 08 dec 11, 13:52:57 »

Ki hitte volna, hogy Kakuzunak hosszú haja van/volt?  Ohh My God A mangában olyan rövid volt, mint Yamatónak. Ott sokkal jobban nézett ki...
Naplózva
Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #2708 Dátum: 08 dec 11, 14:27:44 »

Kakuzu haja engem is kivitt az észből.  Nevet Egyébként szerintem ez is egy nagyon jó kis rész volt. A Fuuton Rasens. nagyon jó volt tényleg. A Shikás részek pedig fantasztikusak! A kedvenc zeném is volt és nagyon tetszett, amikor Hidan feje beszélt bár kicsit durva volt. Amikor Kakashi és Yamato Naruto feje felett beszéltek Naruto nagyon aranyos arcot vágott. A végén a vicces részben pedig Kakashi annyira édes volt, hogy az kész!  Pirul A következő rész is nagyon jónak ígérkezik!
Naplózva


datango
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 321


Firma


« Válasz #2709 Dátum: 08 dec 11, 14:33:35 »

hűű nem volt semmi.
de akkor most a két halott akatsuki tag helyére kit állítanak?
vagy zetsu a kém miért nem jelent a többi akacki tagnak és jöttek volna segíteni hidant meg kakuzut?
Naplózva

-=Suiton=-
"The Sharingan's true power... this Uchiha Madara's power!"
http://bf3stats.com/stats_pc/mgjani
"Sajnálom datango, nem küldhetsz üzeneteket és privát üzeneteket ezen a fórumon."  <--   c=3
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #2710 Dátum: 08 dec 11, 14:42:52 »

datango!
Olvasd a mangát és megtudod kik lesznek az új tagok. Vagy csak várj türelmesen, ez még odébb van. De meg fogsz lepődni. kacsint
Naplózva
Rewmac
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 48

Six Paths Demon


« Válasz #2711 Dátum: 08 dec 11, 15:09:14 »

hűű nem volt semmi.
de akkor most a két halott akatsuki tag helyére kit állítanak?
vagy zetsu a kém miért nem jelent a többi akacki tagnak és jöttek volna segíteni hidant meg kakuzut?

Nem segítik egymást soha. "es csapatokban kell elintézniük az elintéznivalót. Ez nem egy baráti társaság. Meghal valaki lesz új tag ennyi. Nem szívbajosok és nem siratják elesett bajtársaikat.
Naplózva

Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #2712 Dátum: 08 dec 11, 15:20:57 »

Már alig várom, hogy szép élénk színekben lássam Kakuzu testéből kirepkedő véres húscafatokat, á tiszta horror.  Hümm-hümm
Meg majdnem csalódtam, mert előző rész végén lévő előzetes miatt sasoltam, hogy mikor jelenik meg a Sanbi, meg Orcsi meg a többi jó munkásember, s a mikor nem voltak megijedtem, hogy az esetleg csak movie, de aztán megnyugodtam, hogy a z jövő héten lesz.
Naplózva

Flash
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 212

Don't mess...with the Uchiha


« Válasz #2713 Dátum: 08 dec 11, 15:38:35 »

Imádom ezt a részt, annyira jó volt hogy az kész, próbáltátok max hangerővel onnan hogy naruto repül kakuzu felé? Fantasztikus Nevet Azt nemértem viszont, hogy azt írtátok az Akatsuki menüpontb hogy végül kakashi öli meg(mármint kakuzut)??? most mivan?
« Utoljára szerkesztve: 08 dec 11, 15:39:15 írta Flash » Naplózva

dongatto
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 29



« Válasz #2714 Dátum: 08 dec 11, 15:59:28 »

Hát nagyon sajnálom hogy Hidant nem láthatom többet és nem hallhatom az elmebeteg nevetését. Neeem
Naplózva
Oldalak: 1 ... 179 180 [181] 182 183 ... 815
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!