24 máj 15, 09:15:11 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 176 177 [178] 179 180 ... 815
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Shippuuden - Anime (Tilos a spoiler!)  (Megtekintve 1554217 alkalommal)
0 Felhasználó és 25 vendég van a témában
Ritka
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2167



« Válasz #2655 Dátum: 08 dec 05, 22:56:27 »

Sztem az nem baki, mert tulképen Naruto ott egy mini rasen shurikent csinált, még olyanná is alakult egy kicsit a jutsuja...sztem hirtelen ennyit tudott csak összehozni Mosolyog
Vagy a fene tudja...
Naplózva

Gondolkodj, Micimackó, GONDOLKODJ!
lonelypatrick
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 102

elemző, stratégia felépítő


« Válasz #2656 Dátum: 08 dec 05, 23:19:46 »

Csáo Korina, nem tudom hogy milyen magás kevert filler-re gondolsz, de szerintem ez a három farlús epizód nem lesz rossz, viszont még mindig nem mondta meg senki hogy ez mi is konkrétan? maga az epizód, vagy valami plussz cucc!

Ja és a narutó-kun.hun nekem még csakl a képes se adja ne, egy nagy fehérség, Sehol semmi:-( ennyi!
Naplózva
Korina
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 184


« Válasz #2657 Dátum: 08 dec 05, 23:22:40 »

igen, nekem is csak fehérség van :/
nem is a háromfarkú zavar, hanem az, hogy belekevernek Sasuke meg Oro cuccaiba. hajj...  na mind1
hát konkrétan ez szerintem egy készülő fillernek az előzetese  Neeem
Naplózva

Tsunade Growing Up Wallpaper[/url]

"Don't ride faster than your guardian angel can fly!"
con
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1029



« Válasz #2658 Dátum: 08 dec 05, 23:27:53 »

Nem!
Az a jutsu amivel összecsap kakashival meg yamatoval naruto az a szimpla futon rasengan az az a jutsu amikor a rasengant összekeveri a szél természeti manipulációval ez az alapfoka a rasen suriken-nek a rasen suriken pedig szerintem a legfelső határ de lehet még ennél is erősebb tudna lenni mert yamato mondja hogy a jutsu feléig jutottak csak mondjuk ez összezavart mert a mangában ez a max de lehet rosszul emlékszem már rá!

Ez a kettő olyasmi kapcsolatban van mint a chidori a kirin-nel de azért más mert a futon rasenganba ha jóval több természet manipulációt ad naruto akkor jön létre a rasen suriken és ugye a másik példámmal nem ez a helyzet...

Bocs ha OFF volt  Hümm-hümm

Am meg a következő részek lesznek nagyon ászok számszerint a köv. mert naru biztos becsapja kakuzuba a rasen surikent és tuti szét szakad a pali szal érdemes lesz szentem nézni!

De ha már itt tartok az akatsukinál most éppen szétszakadás parádé van ikszdé mert hát ugye hidan azzal a "pár"robbanó jegyzettel is szentem rendesen szétszakadt szal sikamarunak már nem kell naon aggódnia mert már biztos vége van hacsak hidan valamit bevetett a végén valamit és megúszta de nem hiszem mert igazából attól a csávótól még nem láttam jutsut és egyébként miért gondolkozom ezen hiszen darabokban hever abban a szép jukban! >.<# Ördögi

OFF:Am meg ha fehérséget láttok a bemutatónál akkor nézzetek bele a commentekbe ott cart belinkelte mit kell letölteni!
« Utoljára szerkesztve: 08 dec 06, 00:30:39 írta con » Naplózva
Korina
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 184


« Válasz #2659 Dátum: 08 dec 06, 00:02:05 »

A rasenganban nincs semmilyen természeti manipuláció. csak alakmanipuláció.
és köszi a segítséget a fehérségre ^^
Naplózva

Tsunade Growing Up Wallpaper[/url]

"Don't ride faster than your guardian angel can fly!"
Sosi16
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 140


« Válasz #2660 Dátum: 08 dec 06, 00:28:42 »

Szerintem is nagyon jó volt ez a rész, de a 2 héttel ezelőtti mind a grafikában mind a pörgősségében jobb volt. Szeretném ha ezentúl inkább olyan részek lennének mint akkor. Jah és igen, a visszaemlékezések meg az ismételgetések télleg hosszúra nyúltak, azokat is le lehetne kicsit rövidíteni. Amúgy tényleg jó rész volt Pirul
Naplózva
lonelypatrick
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 102

elemző, stratégia felépítő


« Válasz #2661 Dátum: 08 dec 06, 01:13:53 »

Nem!
Az a jutsu amivel összecsap kakashival meg yamatoval naruto az a szimpla futon rasengan az az a jutsu amikor a rasengant összekeveri a szél természeti manipulációval ez az alapfoka a rasen suriken-nek a rasen suriken pedig szerintem a legfelső határ de lehet még ennél is erősebb tudna lenni mert yamato mondja hogy a jutsu feléig jutottak csak mondjuk ez összezavart mert a mangában ez a max de lehet rosszul emlékszem már rá!

Ez a kettő olyasmi kapcsolatban van mint a chidori a kirin-nel de azért más mert a futon rasenganba ha jóval több természet manipulációt ad naruto akkor jön létre a rasen suriken és ugye a másik példámmal nem ez a helyzet...

Bocs ha OFF volt  Hümm-hümm

Am meg a következő részek lesznek nagyon ászok számszerint a köv. mert naru biztos becsapja kakuzuba a rasen surikent és tuti szét szakad a pali szal érdemes lesz szentem nézni!

De ha már itt tartok az akatsukinál most éppen szétszakadás parádé van ikszdé mert hát ugye hidan azzal a "pár"robbanó jegyzettel is szentem rendesen szétszakadt szal sikamarunak már nem kell naon aggódnia mert már biztos vége van hacsak hidan valamit bevetett a végén valamit és megúszta de nem hiszem mert igazából attól a csávótól még nem láttam jutsut és egyébként miért gondolkozom ezen hiszen darabokban hever abban a szép jukban! >.<# Ördögi

OFF:Am meg ha fehérséget láttok a bemutatónál akkor nézzetek bele a commentekbe ott cart belinkelte mit kell letölteni!

igazad lehet,  de ha a mangát követi az anime, akkor csak a feje marad meg!

köszi a tippet, de melyik topicban vannak azok a kommentek ahol a segítséget találjuk?

és végül, de tényleg csak viccnek szánom, ne húzd fel magad! ok? lyukban pontos j-vel??  Nyelvesít

Korina! hogy érted? ha ez a három fafkú ARC valami extra epizód vagy mi lesz, akkor jó ha végre MR Emót is látjuk nem?
« Utoljára szerkesztve: 08 dec 06, 01:17:13 írta lonelypatrick » Naplózva
MoonTiger
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1090


Hivatalos Tigris imádó


« Válasz #2662 Dátum: 08 dec 06, 10:02:08 »

A Three Tails a következő széria lesz, nem egy epizód Mosolyog Akárcsak most volt a Hidan&Kakuzu arc
Naplózva

Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #2663 Dátum: 08 dec 06, 12:21:32 »

Hát ez nem a soron következő széria lesz ugyan is én nem emlékszem, hogy Naruto valaha találkozott volna a 3 farkú jinchuurikijével, de javítsatok ki ha tévedek és a manga eseményei szerint a 3 farkú elfogását már a Hidan és Kakuzu elleni harc előtt látnunk kellet volna, de most már legalább tudjuk miért hagyták ki. Pontosan 
Naplózva

Rewmac
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 48

Six Paths Demon


« Válasz #2664 Dátum: 08 dec 06, 12:56:34 »

Hát ez nem a soron következő széria lesz ugyan is én nem emlékszem, hogy Naruto valaha találkozott volna a 3 farkú jinchuurikijével, de javítsatok ki ha tévedek és a manga eseményei szerint a 3 farkú elfogását már a Hidan és Kakuzu elleni harc előtt látnunk kellet volna, de most már legalább tudjuk miért hagyták ki. Pontosan 
El lesz ez még húzva attól félek. a 3 farkú-val képesek lesznek 10 részt is csinálni, ahelyett, hogy felpörgetnék a Sasukés eseményekig a dolgokat. Nagyon kíváncsi vagyok, hogy animeban ez az egész, hogy fog kinézni.
Naplózva

Matyi21
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22


« Válasz #2665 Dátum: 08 dec 06, 13:24:36 »

Ha így fog folytatódni a Hidan és Kakuzus részek után  akkor szerintemr nagyon elcseszeik az animét.
Naplózva
con
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1029



« Válasz #2666 Dátum: 08 dec 06, 13:29:35 »

Hát azért nem biztos hogy "nagyon"elcseszik a storyt ha így lesz hogy egyszerre megy majd sasuke története és hogy naruto meg akarja menteni a 3 farkút az csak ilyen időhúzás fíling meg hogy azért hívják naruto-nak a sorozatot hogy naruto is benne legyenXD
Am meg még az se biztos hogy így lesz lehet hogy más a lesz a dologból!
« Utoljára szerkesztve: 08 dec 06, 18:31:06 írta con » Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #2667 Dátum: 08 dec 06, 14:54:04 »

...
aproró észrevettem egy bakit:
a Yamato Naruto combónál Naruto azt mondja, h Fuuton :  Rasengan . na de már a Rasengan az önmagában nem Fuuton. épp azért volt ez az egész, h Fuutonná tegyék a Rasengant. ...... :/
...

Az nem baki. Az ott még "csak" egy Fuuton Rasengan. Akkor még nincs kész a Fuuton Rasen Shuriken. Ha jól megnézed a Fuuton Rasengant, akkor látható, hogy nem teljesen gömb alakú, hanem vannak ilyen kis "szarvacskái" a szél elemtől. Nevet
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Narutoclone
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 1290

Fox Lord


« Válasz #2668 Dátum: 08 dec 06, 15:00:24 »

Végül is jó rész volt ez, csak kicsit lassú.

Megnézem az előzetest.... Kristály technika, mi ez, Full Metal Alchemistből a doki, vagy mi? Na mindegy, legalább látjuk majd a művész urat akcióban - meg persze a 8-as csapatot!
Naplózva

"Jól  csak a szívével lát az ember, ami igazán fontos, a szemnek láthatatlan." - a róka (A kis herceg)

Növényektől türelmet, állatoktól emberséget tanulhatunk.

Naruto X Hinata fan
Ritka
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2167



« Válasz #2669 Dátum: 08 dec 06, 15:03:54 »

Az nem baki. Az ott még "csak" egy Fuuton Rasengan. Akkor még nincs kész a Fuuton Rasen Shuriken. Ha jól megnézed a Fuuton Rasengant, akkor látható, hogy nem teljesen gömb alakú, hanem vannak ilyen kis "sz*rvacskái" a szél elemtől. Nevet
Ez most úgy hangzik, mintha az egy teljesen másik jutsu lenne.
Naplózva

Gondolkodj, Micimackó, GONDOLKODJ!
Oldalak: 1 ... 176 177 [178] 179 180 ... 815
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!