24 máj 15, 04:27:35 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 175 176 [177] 178 179 ... 815
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Shippuuden - Anime (Tilos a spoiler!)  (Megtekintve 1554077 alkalommal)
0 Felhasználó és 25 vendég van a témában
MoonTiger
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1090


Hivatalos Tigris imádó


« Válasz #2640 Dátum: 08 dec 05, 17:34:04 »

Én is most fejeztem be a dupla részt, kifejezetten tetszett a Yamato Naruto kombójutsu. Viszont a Three Tails arc-ra nagyon kíváncsi leszek, a mangában nem sok részletet tudtunk meg. Vajon az a kiscsaj a three tails aki Narut szólította meg a hot springnél? Csak mert ahogy néztem eléggé szívügye volt Narunak, hogy ne kapják el a Three Tails-t
Naplózva

barkasz
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 195


« Válasz #2641 Dátum: 08 dec 05, 18:43:54 »

Hély barkasz ezt honnan tudtad meg?...

Volt egy előzetes a végén az új arc-ból

...Vajon az a kiscsaj a three tails aki Narut szólította meg a hot springnél?...

Én úgy emlékszem, hogy a mangában nem volt dzsindzsurikije a háromfarúnak
« Utoljára szerkesztve: 08 dec 05, 18:45:37 írta barkasz » Naplózva

Ritka
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2167



« Válasz #2642 Dátum: 08 dec 05, 18:54:31 »

Gyáááá,űűűűű,vúúúúú, Rasen Shuriken király volt Nevet Voltak a rajzolásban érdekességek, pl. a vér kifejezetten nem tetszett Hidan arcán, pláne amikor közelről mutatták, de egyébként király rész volt. Naruto-yamato combo nagyon bejött Mosolyog Végre halad az anime...mééég, mééééééééég...
Naplózva

Gondolkodj, Micimackó, GONDOLKODJ!
Ita
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1400



WWW
« Válasz #2643 Dátum: 08 dec 05, 19:01:18 »

Ez a rész/részek nagyon jók voltak. Sok volt benne az akció, bár a végén nagyon akarták húzni az ember idegeit, hogy nem mutatták a  Rasenshuriken-t  Nevet
A rajzolással sem volt szerintem gond. Várom a kövi részt
Nem tudom csaknagyjából emlékszem az elemek körére, de nem úgy van hogy a víz semmlegesíti a szelet? Gondolkozik
Naplózva

Ritka
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2167



« Válasz #2644 Dátum: 08 dec 05, 19:21:02 »

Gondolkozz logikusan, a víz a tüzet semlegesíti Mosolyog Ezért is volt meglepve Kakashi, hogy a víz technikája nem állta útját Kakuzu tűz alapú jutsujának...még meg is jegyezte magában, hogy "Úgy látsszik egy víz technika kevés egy tűz-szél párosítás ellen"
Naplózva

Gondolkodj, Micimackó, GONDOLKODJ!
Rewmac
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 48

Six Paths Demon


« Válasz #2645 Dátum: 08 dec 05, 19:42:05 »


Nem tudom csaknagyjából emlékszem az elemek körére, de nem úgy van hogy a víz semmlegesíti a szelet? Gondolkozik
Tűz --> Gyenge a víz ellen, erős a szél ellen

Szél --> Gyenge a tűzzel szemben, erős a villámlás ellen

Föld --> Gyenge a villámlás ellen, erős a víz ellen

Víz --> Gyenge a föld ellen, erős a tűz ellen

Villámlás --> Gyenge a szél ellen, erős a föld ellen
Naplózva

Dei
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 838



« Válasz #2646 Dátum: 08 dec 05, 20:36:01 »

egyre jobban kavarják a történetet...de annak örülök hogy nem hagyják ki a sanbi-s részt Mosolyog

Idézet

Én úgy emlékszem, hogy a mangában nem volt dzsindzsurikije a háromfarúnak

a mangába nem volt...de Kishi lerajzolta a jinchuuriki-ket és ott volt a sanbi-nak is
Naplózva


jocoo
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 117



« Válasz #2647 Dátum: 08 dec 05, 21:18:50 »

Valaki elmondaná hogy mi az az x264 vay mi?
Nem indul tőle az animém:s tiszta f..
Naplózva
Train
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1505


« Válasz #2648 Dátum: 08 dec 05, 21:20:11 »

Sztm ez most nagyon jó volt nagyon nagy a rasen-shuriken nagyon jól meglett csinálva most kivételesen várom a következő fejezetet Nevet Yamato-Naruto kombo meg hatalmas volt
Naplózva
lonelypatrick
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 102

elemző, stratégia felépítő


« Válasz #2649 Dátum: 08 dec 05, 21:30:23 »

srácok!  mi ez a 3 farkú ARC epizód? valaki segítsen? ez valami különkiadás  vagy mi? Nem emlékszem arra hogy ez a mangában benne lett volna Pirul de attól föggetlenől jól hangzik
Naplózva
Takemitsu
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 578


« Válasz #2650 Dátum: 08 dec 05, 21:32:38 »

Filler^^
Csak belekukkantottan a részbe, de a Rasenshuriken jól meg lett csinálva.
Ami még joban meglepett, hogy ilyen jó előzetest még nem láttam a Narutoban Pojén
Naplózva
Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #2651 Dátum: 08 dec 05, 21:49:02 »

Na én meg megint nem értek semmit.  Technikai KO :S Találtam egy másik verzióját is a mozielőzetesnek, ami hosszabb mint, ami a főoldalon van. Abban szerepel Sasuke, Oro, Kabuto és a sanbival is van vmi. Szóval nem értem, hogy ez most filler lesz vagy ez a movie-ban lesz? A dupla rész végét direkt megnéztem még egyszer, de semmi jel nem utalt arra, hogy fillerek lesznek... A 90.-dik résznek az lesz a címe, hogy A shinobi döntése, ez akármi lehet. Ha vki tisztán lát ebben a dologban kérem, hogy világosítson fel.  Nevet  Technikai KO

Sikerült visszaszorítanom a belém pecsételt Szőke Nőt úgyhogy a kérdés visszavonva.  Nevet Most már leesett, hogy mi volt ez a káosz. Hát nem örülök, hogy a mangát ennyire szétfogják filleresíteni...
« Utoljára szerkesztve: 08 dec 05, 22:18:38 írta Sevanna » Naplózva


Temari-san
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 384


« Válasz #2652 Dátum: 08 dec 05, 21:58:58 »

Nah, végre én is végeztem a résszel.
 A Fuuton RasenShuriken már majdnem tökéletes...az lett volna, ha tényleg egy kicsivel látványosabb lett volna. Én nagyobbnak képzeltem el, és valahogy más hanggal, de azért ez is elmegy.
 Sai hasa..khm...no comment... :/
 Naruto és Yamato éjszaka...hát azon annyit röhögtem, hogy mindjárt megnézem még 10-edszerre ikszdé
 Kakuzu egyre undorítóbb...ez most nem negatívum volt
 Néha tényleg sok volt a részben az ismétlés, vagy inkább csak túl hosszú részt ismételtek.
 A rajzolás, hát, kezd egyre rosszabb lenni. Szomorú Már amikor a megérkezett csapatot mutatják az ismétlésben, akkor ott hirtelen az a másodperc, mikor látszik Sakura, Sai, Ino...stb. na az már elég érdekesen néz ki.
 Sakura emlékezése tényleg elég szürke volt.
 Narutonak szerintem jól állt ez a keskeny szem, de azért az 'eredeti' jobb Nevet
 A 2. rész végén: Hinata ugrál a hideg vízben. :lol:
Shikamaru vs. Hidan, már nagyon vártam ezt a jelenetet...de azért istenem, már csak annyi kellett volna, hogy Hidan beesik a sírjába, erre már csakazértis már azt nem mutatták...áhh..mindegy, majd várok még egy hetet rá...

Úgy összességébe ez a rész:
grafika: 60%
történet: 99% ikszdé
zene: 100%
Naplózva
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #2653 Dátum: 08 dec 05, 22:19:33 »

Valaki elmondaná hogy mi az az x264 vay mi?
Nem indul tőle az animém:s tiszta f..

Elég lett volna egyszer is... ^^
Az x264 egy avi formátum...
Amit alapesetben nem ismer fel a Windows Media Player...
Javaslom töltsd le a FFdshow codecet, és telepítsd...
Akkor futni fog tőle a anime!  Mosolyog


Egyébként a végén én is meglepődtem a 3 farkús szövegen... Elég jó rész lessz a következő...

A rashen suriken hangja engem meg egy köszörűre emlékeztet... mintha flexelnének.. ikszdé de jó lessz az úgy...
« Utoljára szerkesztve: 08 dec 05, 22:22:17 írta Gabesz » Naplózva
Korina
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 184


« Válasz #2654 Dátum: 08 dec 05, 22:42:49 »

Fúú..! hát ez a rész!! nagyon nagyon régóta ez volt a legjobb amit valaha láttam! ha Sai hasát és Sakura visszaemlékezését kihagyták volna azt mondanám h 100  % os! a belépőjük nagyon tetszett, a Rasenshurikent is pont ilyennek gondoltam, Naruto meg nagyon helyes volt a rókaszemekkel. de mégis az volt a legjobb amikor a legvégén Kakashi visszaemlékezik, és megszólal az Emergence of Talents és " Fuuton : Rasen Shuriken" ! le a kalappal minden elismerésem! Mosolyog

aproró észrevettem egy bakit:
a Yamato Naruto combónál Naruto azt mondja, h Fuuton :  Rasengan . na de már a Rasengan az önmagában nem Fuuton. épp azért volt ez az egész, h Fuutonná tegyék a Rasengant. ...... :/

viszont ezt az egész élményt fenemód lerontja a mangás kevert filler híre!.... nem vagyok hajlandó elfogadni!!! mit kell kavarni?? akkor inkább legyen még egy ilyen f*srakás mint a Sorás, minthogy a manga eseményét variálják át!!  megáll az eszem!!!! Lehánylak

jaa és nem tudom h csak nálam van -e, de nem indu el a főoldalon nekem a movie 3 trailere :/
« Utoljára szerkesztve: 08 dec 05, 22:47:27 írta Korina » Naplózva

Tsunade Growing Up Wallpaper[/url]

"Don't ride faster than your guardian angel can fly!"
Oldalak: 1 ... 175 176 [177] 178 179 ... 815
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!