24 máj 15, 18:49:58 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 163 164 [165] 166 167 ... 815
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Shippuuden - Anime (Tilos a spoiler!)  (Megtekintve 1554531 alkalommal)
0 Felhasználó és 21 vendég van a témában
silvertea
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 164


WWW
« Válasz #2460 Dátum: 08 nov 13, 20:20:21 »

((Jammm, szmexi=szexi X"D - csak shippouti(silvertea) verzsönben X"DD lol))

Nemtom, de szerintem feketén jobbak ezek a mumusok, mint vörösen...  Gondolkozik bár ez magánvélemény  Nevet Hidan sajnálta az elhullott fenevadat... hmm... biztos hogy sajnálta? mert az tényleg ellenkezne Hidan személyiségével  >.<#

Jujj, plusz ez a bónusz a végén ikszdé Gai-on se semmi az a zöld pizsi, de Sai-on ikszdé
Naplózva

kakairuRULEZ
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1012

lasse


« Válasz #2461 Dátum: 08 nov 13, 20:25:30 »

Jaj, ez csak most ugrott be  Nevet Nevet
Most először láttam Sait ilyen meglepődött pofával a végén! WÁÁÁH!  Be van tépve Be van tépve Be van tépve
Naplózva
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #2462 Dátum: 08 nov 13, 20:47:21 »

Ez a fekete színű szörny dolog valami olyasmi, mint a Shikamaru féle cigizés... De sok epiizódban volt már ilyen, hogy a vért feketének festették... Cenzúra azért a Japán Narutoban is van, ezt el kell ismerni...  Kúl
Naplózva
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #2463 Dátum: 08 nov 13, 21:27:50 »

Az azért kicsit fura volt, h az előző részben, amikor előjön a föld alól Kakuzu a keze, az "indák" benne szürkék. A mostani részben meg már fekete.. :/

Amúgy ahogy elnézem a következő rész rajzolása ugyanolyan igénytelen lesz, mint anno a Naruto vs Sasukenél. Hmm? >.<#
Pedig reméltem, h Shippuudenben nem lesz ilyen! Szomorú
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
silvertea
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 164


WWW
« Válasz #2464 Dátum: 08 nov 13, 22:02:35 »

Nem t'om, nekem a Sasuke-Naruto harc grafikájával sem volt semmi bajom Mosolyog sőt, nekem ott nagyon teccik, hogy egy olyan mozgalmas és izgalmas csatajelenethez külön más grafikát alkalmaztak ^^ de ez csak az én véleményem.

Nekem az sem volt furcsa, hogy Kakuzo keze szürke indás volt az előző részben, most pedig a mumuskák fekete chakra-állagúak.  :/ Szerintem ott a kéznél az indák sokkal inkább fizikai állagúak, a "mumusok" meg chakra-megtestesülések (legalábbis én így tettem össze magamban). ^^

Jah, Sai arcán én is nevettem, a mangában nem szoktak megjelenni az arcán ilyen intenzív érzelmi megnyilvánulások. Nevet

Alig várom már a feliratot! ^^
Naplózva

Ritka
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2167



« Válasz #2465 Dátum: 08 nov 13, 23:43:42 »

Kakashi azért Yodat megszégyenítő módon nyelte el azt a villámtechnikát Nevet
És azért Kakuzu sem semmi, ahogy tolja.. :d Jó részeknek nézünk elébe, én azt mondom Nevet-
Naplózva

Gondolkodj, Micimackó, GONDOLKODJ!
Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #2466 Dátum: 08 nov 14, 09:39:51 »

Sai az nagyon vicces volt tényleg. Az a ruha meg nagyon gusztustalan volt rajta. Az csak Lee-n és Gai sensei-en mutat normálisan. Naruto meg kawaii volt benne a part1-ben.
Szerintem Kakuzu jutsuja nagyon horrorisztikus volt. Én feketének képzeltem úgyhogy nem lepett meg a színük. Egyébként szerintem is gagyibb lesz a köv. rész rajzolása, legalábbis Choujinak megint olyan retardált feje volt az ajánlóban, mint abban a részben, amikor elindultak.
Kakashi tényleg jól nézett ki, de pizsiben jobb.  Nyelvesít
Naplózva


kakairuRULEZ
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1012

lasse


« Válasz #2467 Dátum: 08 nov 14, 10:04:03 »

Sai az nagyon vicces volt tényleg. Az a ruha meg nagyon gusztustalan volt rajta.
Kakashi tényleg jól nézett ki, de pizsiben jobb.  Nyelvesít

Sain tényleg nem állt jól a ruha. Elég buta volt ahhoz, hogy felvegye. Egyszer Naruto is fel akarta venni, de Jiraiya lebeszélte  Nevet

Kakashi pizsiben? Mikor láttad őt ebben?  Nevet Én csak a Kakairu doujinshikban azt láttam, hogy sosem vesz fel pizsamát, ugyanis ninjanaciban alszik ikszdé
Naplózva
silvertea
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 164


WWW
« Válasz #2468 Dátum: 08 nov 14, 10:51:31 »

Mi az hogy csak Lee meg Gai néz ki benne "normálisan"? X"DD Szerintem ők abban a hacukában elég messze állnak a normálistól.  Nevet Mondjuk úgy inkább.... ők megszokottabbak a zöld dressszben ikszdé

kakairuRULEZ: Kakashi pizsiben ---> Naruto Shippuuden Anime 6-7 rész, 34. perc 50 másodperc ^^ T'od, abban a cuki ujjatlan fölsőben van és a hülye könyvét olvassa X'D

Nagyon kíváncsi vagyok a következő részek grafikai megoldásaira, látványvilágára, mert elég erőteljes harcok jönnek, amik vadállatiul fognak kinézni o.o gondolok itt pl. naruto befejezett jutsujára a fuuton rasenganra ^^
« Utoljára szerkesztve: 08 nov 14, 10:53:20 írta silvertea » Naplózva

Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #2469 Dátum: 08 nov 14, 11:04:26 »

Tiszta hülye volt, hogy felvette. Mondjuk arra kíváncsi vagyok mit mondott ott Sakurának, ami után olyan hülye fejet vágott...
Igen Ero-sennin lebeszélte, de elképzelte magát benne ha jól emlékszem. Vagy nem?
Igen én is a Shipp. anime 6-7 részre gondoltam, meg utána a kórházban is abban van és ott a jó kis tetkója is látszik.
A fuuton rasenshurikent már én is nagyon várom! Fanartokat már láttam róla, a legtöbbön fehéres volt. Én is olyannak képzelem.
Csak Choujinak ne legyen olyan hülye feje többet!
Én is úgy értettem, hogy már megszoktuk őket abban a szerelésben. Én már el se tudnám őket másban képzelni.
Naplózva


silvertea
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 164


WWW
« Válasz #2470 Dátum: 08 nov 14, 11:20:32 »

Hogy mit mondott Sakura Sainak? X'D Nem nézted még meg a magyar felirattal?  Nevet Asszongya:

Sai: Na, hogy áll?
Sakura: Hogy őszinte legyek, buzisan.

X"DD Uristen, mekkora pojén ikszdé Itt fetrengek a nevetéstől.... ááááááááááá, nagyon jó lett a magyar ford.

Tuti fehéres lesz a fuuton rasengan, mert Kakuzo maszkos szél elemű mumusának is fehér volt a fuuton jutsuja.
Naplózva

Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #2471 Dátum: 08 nov 14, 11:26:47 »

Hogy mit mondott Sakura Sainak? X'D Nem nézted még meg a magyar felirattal?  Nevet Asszongya:

Sai: Na, hogy áll?
Sakura: Hogy őszinte legyek, ****san.

X"DD Uristen, mekkora pojén ikszdé Itt fetrengek a nevetéstől.... ááááááááááá, nagyon jó lett a magyar ford.

Tuti fehéres lesz a fuuton rasengan, mert Kakuzo maszkos szél elemű mumusának is fehér volt a fuuton jutsuja.

Tényleg ezt mondja?  Nevet Nevet Áh ez nagyon jó! Nem néztem még meg, mert én <kimoderálva, nem a reklám helye, moderátor, Chakra>
Akkor az amit ott Kakuzu benyomott az vmi Fuuton-os technika volt? Mert őszintén szólva én ott nem nagyon tudtam kivenni, hogy mi történik... Mintha Doton-t értettem volna, de akkor biztos nem azt mondta.
Meg az is kicsit fura volt, hogy akkorát rúgott szegény Kakashiba, hogy egy csomó fa kidőlt...
Ja és még vmi: ez az egész a mangában nem egy rendes erdőben játszódott? Mintha a Nara család birtokán lett volna. Bár lehet csak rosszul emlékszem.
« Utoljára szerkesztve: 08 nov 14, 12:18:37 írta Chakra » Naplózva


Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #2472 Dátum: 08 nov 14, 13:52:41 »

Jól emlékszel... A Nara család erdejében folyik a harc...
Naplózva
kakairuRULEZ
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1012

lasse


« Válasz #2473 Dátum: 08 nov 14, 14:44:29 »

Sai: Na, hogy áll?
Sakura: Hogy őszinte legyek, ****san.
X"DD Uristen, mekkora pojén ikszdé Itt fetrengek a nevetéstől.... ááááááááááá, nagyon jó lett a magyar ford.

Szerinted ez a zöld ruci is előveszi a fogcsillogtatást?  Nevet Nevet
Vagy attól csillogott a foga, hogy Gai adott neki egy szupererős fogkrémet, mint ahogy Blendi a hód reklámozza a fogkrémjét?

(bocs, a kis off-ért)
Naplózva
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #2474 Dátum: 08 nov 14, 14:45:25 »

Csak az az erdő van a Nara család birtokában, ahova elcsalja Shikamaru Hidant, aztán megöli, nem?  Hmm?
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Oldalak: 1 ... 163 164 [165] 166 167 ... 815
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!