24 máj 15, 18:41:56 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 157 158 [159] 160 161 ... 815
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Shippuuden - Anime (Tilos a spoiler!)  (Megtekintve 1554524 alkalommal)
0 Felhasználó és 18 vendég van a témában
Temari-san
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 384


« Válasz #2370 Dátum: 08 okt 31, 18:23:52 »

Nos, ez a rész szeirntme is nagyon jó lett, de azért az, maikor Shikaka és Shikamaru majd' fél órát shougiztak, az nagyon idegesített. (mármint az, hogy csak pakolgatják a bábukat, és nem látunk semmi mást  :/) A rész eleje nekem nagyon furcsa volt, de valahogy nagyon tetszett. Tényleg szomorú hangulatot keltett.
Azt én se értem, hogy a sírokat mikért gyerekek takarítják, én se tudnám elképzelni, ha ilyen kisgyerekek rohangásznának nap mint nap a temetőben, ráadásul vidáman. Ez azért maradhatott volna a felnőtteknek.
Tsunade "elméretezése" viszont sokkal szembetűnőbb volt számomra, olyan hatást keltett bennem mikor Shikamaruékkal állt szemben, mintha lecsökkent volna a tekintélye vagy valami hasonló. Nem néztem az Ötödiknek.
Másrészt meg én arra nem emlékeztem hogy Kakashinak megsérül a karja. Ennek majd utána kell néznem.  Gondolkozik

Amit nagyon bírtam az az volt, mikor Chouji is és Ino is azzal kezdte, hogy "Mikor?". Annyira látszik hogy ők tényleg egy csapat...Mosolyog Szerintem nincs is náluk összetartóbb alakulat Nevet És már Naruto új technikájának megrajzolására is kíváncsi leszek...az már nagyon érdekel... Pontosan
Naplózva
kakairuRULEZ
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1012

lasse


« Válasz #2371 Dátum: 08 okt 31, 18:45:37 »

Másrészt meg én arra nem emlékeztem hogy Kakashinak megsérül a karja. Ennek majd utána kell néznem.  Gondolkozik

A mangában Ino is ezt kérdezte tőle, de nem válaszolt neki Kakashi. Szerintem az nem sérülés, csak gyakorlott valamin és megfájdult a keze ezért fáslizta be
Naplózva
Szalamandra-kun
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 433



« Válasz #2372 Dátum: 08 okt 31, 19:05:57 »

SPOLIER: Azt a sérülést akkor szerezte mikor Narutoval gyakorolta a Futon Rasengant, csak ezt majd egy visza emlékezésben látjuk majd mikor már Naruto a végleges technikár használja.
Naplózva

Vannak emberek, akik szeretnek egyedül lenni.   De senki sincs, aki a magányt el tudná viselni.  by Makarov mester (Fairy Tail)
Dave90
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 707

Nara jounnin


« Válasz #2373 Dátum: 08 okt 31, 19:36:12 »

Jó rész volt Nevet Shika nem cigizésének én felettébb örültem nehogy már a kedvenc karakterem ilyen önpusztító dologba kezdjen ezt a Mangában sem preferáltam.

hmmm Choji anyja engem is meglepett xD
viszont akkor ezek szerint Choji ásta meg Hiddan sírját.
Gyerekek a temetőben. akárhányszor az akadémiai tanulókat láttuk mindig(majdnem) központba került a múlt embereinek tisztelete. mikor a Hokage és Iruka beszélnek a diákoknak a tetőn. stb. stb. a lényeg valószínűleg azért vannak ők ott mert valami ilyen előadás(felvilágosítás xD ) lehetett nekik . Asuma tanár volt az akadémián valószínűleg ismerték és tiszteletük jeleként tették ezt persze valszeg egy másik tanár unszolására.  bár sztem nem léyneges...

az nekem nagyon tetszett ritkán hoznak ki ilyen hatást a narutoból.
Naplózva
barkasz
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 195


« Válasz #2374 Dátum: 08 okt 31, 20:34:43 »

Nagyon szépre sikerült az animáció az utóbbi pár animében, elismerésem!

SPOILER

Nem hiszem el, mikor fogják mutatni végre Deidarát és Tobit, amint vadásznak a háromfarúra??
Naplózva

Tenten-chan
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 334


« Válasz #2375 Dátum: 08 okt 31, 22:00:10 »

Furcsa epizód volt.Szegény Kurenai amikor megtudta,hogy Asuma meghalt.Vagy amikor a faluban egyéb bolttulajdonosok vagy ilyensmi.De Chouji anyjára nem ismertem volna rá ha az apja nem jön elő.><Vagy nem mondja,hogy Chojihoz jött-e.
Naplózva


Én mások hibáiból tanulok. Sajátomból néha képtelen vagyok...
kakairuRULEZ
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1012

lasse


« Válasz #2376 Dátum: 08 nov 01, 11:33:47 »

Bár OFF lesz ez, de szeretném tudni, hogy abban a részben, amelyikben Kotetsu szirupot falt, Izumo beállított, hogy menni kell dolgozni Tsunadéhez. Kotetsu azonban nem akart és meglógott előle. Izumo belelépett a ragacsba és elesett. Aztán támadt egy ötlete, meghívták Shikát és meséltek a Szirup Mezőről (vagy mi  Nevet )
A kérdés az, hogy mit akartak Shikamaruval a kitalációjukkal, vagy rosszul értettem?
Idáig fejtegettem, hogy mit akartak csinálni, de nem értettem...   *kínos nevetés*
Aki érti, az mondja el nekem PÜ-ben. Előre is köszi!  kacsint kacsint kacsint
Naplózva
richard95
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 79

Spawn a pokol harcosa


« Válasz #2377 Dátum: 08 nov 01, 14:33:49 »

nekem ez egy időhúzós résznek tűnt de attól tetszett
de legalább most jó részek fognak jönni
és remélem nem fogják húzzni az időt sok hülyeségel Neeem
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #2378 Dátum: 08 nov 01, 14:45:50 »

kakashiRULEZ:

Akkor elmondom időrendben:
- Szirupevés, ragacsban pofáraesés, ragacs csaprda ötlet
- ... (x idő eltelt)
- harc Hidan és Kakuzu ellen, ragacs csapda alkalmazása
- a csehóban elmesélik Shikamarunak, hogy honnan jött a ragacs csapda ötlete ^^
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Takemitsu
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 578


« Válasz #2379 Dátum: 08 nov 01, 14:48:56 »

Hmm, jó rész volt, és a grafika is jól illeszkedett a hangulathoz^^
Bár Choujinak a hegyen elég "érdekes" fejet rajzoltak Hümm-hümm
És most jön még a java Nevet
Naplózva
kakairuRULEZ
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1012

lasse


« Válasz #2380 Dátum: 08 nov 01, 14:58:59 »

kakashiRULEZ:

Akkor elmondom időrendben:
- Szirupevés, ragacsban pofáraesés, ragacs csaprda ötlet
- ... (x idő eltelt)
- harc Hidan és Kakuzu ellen, ragacs csapda alkalmazása
- a csehóban elmesélik Shikamarunak, hogy honnan jött a ragacs csapda ötlete ^^

Köszönöm a választ, Chakra!  bye bye
Naplózva
Korina
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 184


« Válasz #2381 Dátum: 08 nov 01, 19:15:59 »

Hát ez tényleg szép rész volt! bár lehet h rossz minőségű videót néztem, de az éjszakai jeleneteknél abszolút nem láttam szinte semmit... >.<# de az elején olyan furcsán rajzolták meg Kurenai arcát... Hmm? vagy csak nekem tűnt annak? na mind1, összevetve mindent ez egy jó rész volt, bár idegesít a húzás, de ez legyen a legnagyobb gond Mosolyog
Naplózva

Tsunade Growing Up Wallpaper[/url]

"Don't ride faster than your guardian angel can fly!"
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #2382 Dátum: 08 nov 01, 19:34:30 »

Hát Shikamaru feje is elég érdekesre sikeredett, nem csak Kurenaié, ezt leszámítva jó volt, de a 81. rész nekem jobban tetszett.
« Utoljára szerkesztve: 08 nov 01, 19:35:07 írta Ayumichan » Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
keridenes
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 24


« Válasz #2383 Dátum: 08 nov 01, 20:27:11 »

Jó rész volt Nevet Shika nem cigizésének én felettébb örültem nehogy már a kedvenc karakterem ilyen önpusztító dologba kezdjen ezt a Mangában sem preferáltam.

úgy szintén én is. nagyon örülük, ha az animében nem fog cigizni Nevet
Naplózva
Temari-san
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 384


« Válasz #2384 Dátum: 08 nov 01, 22:32:49 »

Szerintem...vagyis...nekem legalábbis se Kurenai arca, se Shikamarué nem volt furcsa. Mosolyog Csak az Akimichi anyuka és a fia arca...:|
A nem -cigizést pedig teljes erővel támogatom!  Nyelvesít
Naplózva
Oldalak: 1 ... 157 158 [159] 160 161 ... 815
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!